ForumBukmacherskiePol.com
Copa Libertadores Betsso13

Copa Libertadores

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Copa Libertadores Empty Copa Libertadores

Pisanie by andrzejszwedzki on Wto 28 Sie 2018 - 13:19

Santos-Indenpediente
typ:1
kurs:2,04
fortuna
Analiza: Santos jest tutaj zdecydowanym faworytem i powinien wygrac bez klopotu.Wprawdzie w serie A nie idzie mu najlepiej ale podobnie przeciwnikowi w Primera Division.W pierwszym spotkaniu wyjazdowym Santos bezbramkowo zremisowal,dzisiaj do awansu wystarczy minimalne zwyciestwo...

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2353
FBPoints : 492

Powrót do góry Go down

Copa Libertadores Empty Re: Copa Libertadores

Pisanie by andrzejszwedzki on Sro 29 Sie 2018 - 16:38

River Plate-Rancing Klub
typ:X
kurs:3,61
pinnacle
Analiza:
Jest to juz rewanzowe spotkanie w Copa Libertadores pomiedzy druzynami Argentyny,River Plate i Rancing Club.Pierwszy mecz zakonczyl sie bezbramkowym remisem,Rancing nie zdolal wykorzystac atutu wlasnego boiska,chociaz ogolnie gra tam lepiej.Teraz sytuacja zrobila sie niezwykle ciekawa jesli chodzi o awans.River Plate gra u siebie,ale ta druzyna z kolei,w moim przekonaniu gra lepiej na wyjazdach,typowac wiec jej zwyciestwo w tym spotkaniu,to duze ryzyko.Ja sklaniam sie ku remisowi,prawdopodobnie bedzie bezbramkowy i dogrywka wyloni zwyciezce,badz 1:1,co jest tez bardzo prawdopodobne i wowczas awansuje Rancing.Sa to czolowe zespoly Primera Divisin,mecze pucharowe miedzy nimi praktycznie zawsze konczyly sie remisami a i bramek bylo jak na lekarstwo.Tym razem bedzie podobnie.

andrzejszwedzki

Powrót do góry Go down

Pisanie by andrzejszwedzki on Sro 29 Sie 2018 - 16:45

Corinthias-Colo Colo
typ:1
kurs:1,74
fortuna
Analiza: Zdecydowanym moim faworytem jest tutaj druzyna Brazylijska.Pierwszy mecz zakonczyl sie zwyciestwem Colo Colo 1:0,wiec dzisiaj Corinthias musi wygrac przynajmniej 2:0 by awansowc,czy jest w stanie temu podolac? Trudno jest mi powiedziec,sadze,ze mecz bedzie bardzo ostrozny i moze skonczyc sie to dogrywka...

andrzejszwedzki

Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Pisanie by andrzejszwedzki on Sro 19 Wrz 2018 - 19:07

Inpediente-River Plate
typ:2
kurs:2,87
bwin
Analiza:
W pierwszym z dwumeczu fazy Play Off Copa Liberdadores,druzyna Intepediente podejmuje u siebie River Plate,juz na tym etapie los zetknol dwie Argentynskie druzyny,no cuz taka jest pilka...Jak ocenic to spotkanie? Moim zdaniem dzisiaj i w calym dwumeczu faworytem jest zespo Rivr Plate.Aktualnie ta druzyna napewno jest w duzo lepszej formie,widac to w spotkaniach ligowych i nie tylko.Gdy popatrzymyna zmagania Indepediente widac wyraznie,ze przechodzi jakis kryzys.Zupelnie inaczej to wyglada w poczynaniach River Plate,owszem byla jedna porazka ale w spotkaniu towarzyskim inne liczace sie w lidze badz turniejach bez porazki.Moim zdaniem River Plate bedzie chcial juz dzisiaj zapewnic sobie dalszy awans,wygrywajac to spotkanie.

andrzejszwedzki

Powrót do góry Go down

Pisanie by Michalski1988 on Wto 25 Wrz 2018 - 14:27

Ja pójdę chyba grubiej i zaryzykuję dokładny wynik o-1:)

Michalski1988

Ostrzeżenie : zaufania.
Zaufanie : Moderator
Liczba postów : 1340
FBPoints : 20

Powrót do góry Go down

Pisanie by andrzejszwedzki on Sro 3 Paź 2018 - 14:14

Palmeiras-Colo Colo
typ:X2
kurs:2,75
bet365
Analiza:
W rewanzowym meczu Copa Libertadores,Brazylijska druzyna Palmeiras,tym razem u siebie podejmuje Colo Colo.Pierwsze wyjazdowe spotkanie wygrali Brazylijczycy,zdecydowanie i penie 0:2.W tej sytuacji nik chyba nie watpi,ze Palmeiras awansuje,ja tez ale mimo tgo Colo Colo stac dzisiaj na dobry wnik.O druzynie Palmeiras mozna by pisac duzo i to w superlatywach ake wazne jest to,ze w tym sezonie walczy z duzym powodzeniem takze o tytul mistrzowski w Kraju.Moim zdaniem wiec,majac dwubramkowa przewage z poprzedniego meczu,dzisiaj troche sobie odpusci,oszczedzajac sily na przyszlosc i pozwoli pograc pikarzom Colo Colo.Oczywiscie na tyle by nie zaprzepascic awansu.Ponadto ,warto tez dodac,ze t druzyny zagraly ze soba tzy wczesniejsze mecze i w jednym z nich,Colo Colo pokonalo Palmeiras na wyjezdzie.

andrzejszwedzki

Powrót do góry Go down

Pisanie by andrzejszwedzki on Wto 30 Paź 2018 - 14:59

Gremio-River Plate
typ:X
kurs:3,08
bwin
Analiza:
W Copa Libertadores mamy juz rewanzowe mecze w polfinalach.Dzisiaj swe spotkanie rozegraja zespoly Gremio z Brazyli i River Plate z Argentyny.Blizej awansu do finalu jest druzyna Gremio,ktora pokonala niespodziewanie na wyjezdzie swego rywala 0:1.Dzisiaj wiec wystarczy remis i moim zdaniem,Gremio grajac u siebie powinno go wywalczyc.Napisalem powinno bo wszyscy wiemy doskonale.ze River Plate gra bardzo dobrze na wyjazdach moze nawet lepiej jak u siebie,wiec bedzie ciekawie.Czy jednak Gremio moze zaprzepascic taka szanse? Taka wywalczona przewage? Wedlug mnie absolutnie nie,jest to zbyt doswiadczony zespol z silna defensywa.Jestem niemalze przekonany,ze dzisiaj bedzie remis,Gremio wyjdzie na boisko z takim nastawieniem i jest bardzo prawdopodobne,ze bedzie bez bramek.

andrzejszwedzki

Powrót do góry Go down

Pisanie by Michalski1988 on Sro 31 Paź 2018 - 15:47

Gremio 1- 2 River Plate (1:0)

Do kolejnej dziwnej niespodzianki dochodzi w meczach rozgrywanych w Ameryce Południowej. Gospodarze czyli nieznaczny faworyt do 82 minuty prowadzili 1-0, by w ostatnich minutach stracić dwie bramki i przegrać mecz. Kurs na gości wynosił już ponad 50,0 a mimo wszystko zdołali wygrać. Warto obserwować i czasem zaryzykować na taki "nieprawdopodobny" scenariusz meczy w AP.

Michalski1988

Ostrzeżenie : zaufania.
Zaufanie : Moderator
Liczba postów : 1340
FBPoints : 20

Powrót do góry Go down

Pisanie by andrzejszwedzki on Wto 5 Lut 2019 - 16:44

Danubio-Atletico MG
kurs:2,12
matchbook
Analiza:
Dzisiaj poznym wieczorem,w turnieju Copa Libertadores zagraja duzyny,Danubio z Urugwaju z Brazylijskim zespolem Atletico MG.Cuz moge powiedziec,malo znam,malo slyszalem o druzynie z Urugwaju,widocznie niewiele osiagala w swej karierze.Atletico MG jest z kolei bardzo dobrze mi nana a sam fakt,ze nalezy do czolowych w Brazyli,stawia ja w tym meczu jako faworyta.Ja zez jestem tego zdania,uwazam,ze wygra chcac juz dzisiaj zapewnic sobie awans nie czekajac rewanzu.Lige Brazylijska obserwuje od zawsze,zreszta ktory kibic pilkarski sie nie interesuje i musze powiedziec,ze toczyla fajne pojedynki o tytul mistrzowski,niestety troche zabraklo.Ale jeszcze dodam,ze w pewnym momencie w gornej czesci tabeli bylo bardzo ciasno.W dzisiejszym meczu moim zdaniem bedzie zdecydowanie lepszym zespolem.

andrzejszwedzki

Powrót do góry Go down

Pisanie by andrzejszwedzki on Wto 5 Mar 2019 - 12:47

San Jose-Flamengo
kurs: 2,90
bet365
Analiza:
Copa Libertadores,odpowiednik naszej Europejskiej Ligi Mistrzow a wiec bardzo interesujacy turniej.Wlasnie zaczyna sie jego faza grupowa i do oceny wybralem pojedynek Boliwijskiej druzyn,San Jose z Brazylijska Flamengo.Cuz moge powiedziec o druzynach i samym spotkaniu...Npewno bardziej znanym,nie tylko mi,jest zespol Flamengo,bardzo duze doswiadczenie na arenie Swiatowej,z sukcesami na swym koncie.San Jose,mniej znana druzyna ale zaskoczniem jest jej udzial w tym turnieju,prawda? Bardzo jestem ciekawy jak sie zaprezebtuje na tle wielkiego rywala.Oczywiscie tutaj moim faworytem do zwyciestwa jest Flamengo,sledzilem lige Brazylijska i musze powiedziec,ze Flamengo gralo swietnie,bardzo dlugo druzyna byla liderem,w koncowce jednak zabraklo szczescia.Co jest jeszcze charakterystyczne,Flamengo swietnie gra na wyjazdach.

andrzejszwedzki

Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry