ForumBukmacherskiePol.com

Dyskusja, typy i analizy

Strona 7 z 15 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 15  Next

Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Re: Dyskusja, typy i analizy

Pisanie by MichW on 12/10/2018, 00:20

Naszym docelowym ustawieniem będzie pewnie 4-2-3-1, ale trzeba mieć jakąś alternatywę. Sam trener Portugalczyków powiedział po meczu że był zaskoczony tym że nasi zagrali 2jką w ataku i przez to strzeliliśmy pierwszego gola bo nie potrafili pokryć dlatego trzeba testować różne ustawienia póki jest czas.

MichW

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 5013
FBPoints : 266

Powrót do góry Go down

Pisanie by ATR on 12/10/2018, 12:14

Będzie ciężko. Bo nie dość że w ofensywie było marnie to w defensywie często pojedynki wyglądały jak wyścig żółwia z pociągiem ekspresowym...

ATR

Ostrzeżenie : nieprzestrzeganie zasad na forum.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 817
FBPoints : 401

Powrót do góry Go down

Pisanie by ATR on 12/10/2018, 12:16

Chorwacja - Anglia  (zwr)/ (lost)
Typ:1 z Ah-0,25
Kurs - 2,42
1xbet

Chorwaci znakomicie zaprezentowali się w Mistrzostwach Świata. Anglicy nawet wg własnych kibiców radzili sobie nadspodziewanie dobrze. W 1 meczu Chorwaci sromotnie przegrali w Hiszpanii 0-6 a Anglicy u siebie 1-2. Sądzę jednak że tu Chorwaci mają większe szanse na wygraną a kursy są właściwie równe.

Ostatnio zmieniony przez ATR dnia 13/10/2018, 11:21, w całości zmieniany 1 raz

ATR

Ostrzeżenie : nieprzestrzeganie zasad na forum.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 817
FBPoints : 401

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on 12/10/2018, 13:18

Nowych obrońców nie znajdziemy także trzeba zagrać defensywniej. Ziela dać do przodu bo on nie nadaje się do asekuracji w obronie a za Piątka dać kogoś z defensywnych graczy np Góralskiego.

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by boywer on 12/10/2018, 13:22

Góralski dla mnie to ciekawa opcja,chłopak zostawia serducho i to widać na kazdym meczu a takich potrzeba.
Ciekawi mnie natomiast Linetty,w klubie gra na przyzwoitym poziomie,cenia go we Włoszech a w reprezentacji zupełnie innym piłkarz,to chyba problem z psychiką.
boywer

Ostrzeżenie : brak
Liczba postów : 456
FBPoints : 21

Powrót do góry Go down

Pisanie by andrzejszwedzki on 12/10/2018, 13:38

Grecja-Wegry
typ:X
kurs:3,35
bet365
Analiza:
W lidze C turnieju Ligi Narodow UEFA,Grecja zagra dzisiaj u siebie z druzyna Wegier.Teoretycznie faworytem wydaje sie byc Grecja,przedewszystkim dlatego,ze jest gospodarzem,jednak czy aby napewno wygra? Ja mam nieco watpliwosci.Trzeba powiedziec,ze pilka nozna na Wegrzech,zrobila duzy krok do przodu,zaczyna sie odradzac,moze nie jest to tak fenomenalny zespol jak w latach szescdziesiaych ale napewno juz w miare stabilny mogacy nawiazywac do Europy.W grupie Wegry zajmuja aktualnie drugie miejsce za Finlandia,pokonali u siebie Grecje i przegrali z Finlandia na wyjezdzie.Grecja jest tuz za Wegrami ma tyle samo punktow,oprocz wspomnianej porazki z Madziarami,wygrala z Estonia.Grekow znamy z nieustepliwej walki,maja bardzo dobra linie defensywna i trudno strzela sie im bramki a jednak Wegrzy potrafili zrobic to dwukrotnie.Napewno bedzie to bardzo wyrownane spotkanie,moze nie porywajace ale klka fajnych akcji powinnismy zobaczyc,zwlaszcza Wegrzy maja dobra,grajaco pomyslowo ofensywe.Ja tak jak juz wczesniej wspomnialem nie widze tutaj faworyta i stawiam na wynik remisowy.

Ostatnio zmieniony przez andrzejszwedzki dnia 12/10/2018, 14:32, w całości zmieniany 1 raz

andrzejszwedzki

Liczba postów : 1321
FBPoints : 1196

Powrót do góry Go down

Pisanie by andrzejszwedzki on 12/10/2018, 15:42

Austria-Irlandia Pln.
typ:1
kurs:1,60
bet365
Analiza: Wedlug mnie Austria jest jedynym pewniakiem z dzisiejszych spotkan Ligi Narodow,nawt mam watpliwosci co do wygranej Moldawi z San Maino...Austriacy graja u siebie,fakt przegrali pierwszy mecz z Bosnia ale i tak wierze,ze zajma pierwsze miejsce i awansuja do ligi A.Graja swietnie juz dluzszy czas i...

andrzejszwedzki

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on 13/10/2018, 01:24

Lukaku ma coś z tymi setkami. Nie tak dawno w United też nie trafił do pustej. Smile Brawa dla Belgii, turniej finałowy mają już praktycznie na wyciągnięcie ręki.

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by andrzejszwedzki on 13/10/2018, 14:00

Norwegia-Slowenia
typ:1
kurs:1,61
bet365
Analiza: W tym spotkaniu nie powinno byc rzadnej niespodzianki.Zdecydowanym faworytem jest Norwegia i powinna wygrac,chyba to jedyny pewniak z dzisiejszych meczy.Norwegowie prowadza w grupie,wygrali juz dwa spotkania sa w niezlej kndycji.Chyba awansuja do Ligi B...

andrzejszwedzki

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on 13/10/2018, 14:13

@Bastek napisał:No dokładnie Lukaku coś ostatnio nie może trafić do pustej bramki hehe Smile Nie wiem co z nim jest, ale co najwidoczniej nie tak. Też jestem zdania, że Belgowie już awansują do dalszej rundy i na pewno mogą powalczyć w finałach Smile

Pewnie brakuje mu czasami koncentracji i tyle. Na MŚ takich okazji nie marnował.

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on 13/10/2018, 17:26

Do tego ma imponujący sprint jak na jego warunki. Smile Tak jak piszesz jest to klasowy zawodnik.

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on 13/10/2018, 17:42

Kusi Dania. Według mnie kurs na nich jest zawyżony. Bułgaria i Norwegia także powinny dać radę. Do tego myślę że remis nawet 0:0 jest możliwy w meczu Łotwy z Kazachstanem.

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on 13/10/2018, 17:49

Niemcy zagrali mizernie z Francją ale jak mówisz muszą się przełamać dzisiaj bo w następnych meczach mogą już grać z nożem na gardle a spadek z Ligi Narodów będzie dla nich dużym ciosem.

MichW

Powrót do góry Go down

Strona 7 z 15 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 15  Next

Powrót do góry