ForumBukmacherskiePol.com
Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem - Page 20 Media214
ForumBukmacherskiePol.com
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem

Strona 20 z 24 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24  Next

Go down

Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem - Page 20 Empty Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem

Pisanie by skowron on Pią 7 Wrz 2018 - 12:22

First topic message reminder :

Jak w temacie.
Możemy tu rozmawiać o wszystkim aby nie robić bałaganu w temacie z typami.
skowron
skowron

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 623
FBPoints : 569

https://www.xbetwin.com https://web.facebook.com/groups/203702096913782/?fb_dtsg_ag=Adwb

Powrót do góry Go down

Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem - Page 20 Empty Re: Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem

Pisanie by zibi on Sro 24 Paź 2018 - 23:05

Macieju i tak jesteś wielki
Wysłałem email z danymi na ecopayz jednak jak wspomniałem nie jest on wiążący i nie musisz mi przelewać żadnej kasy za dzisiejsze porażki.
zibi
zibi

Liczba postów : 110
FBPoints : 76

Powrót do góry Go down

Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem - Page 20 Empty Re: Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem

Pisanie by skowron on Sro 24 Paź 2018 - 23:12

@zibi napisał:Macieju i tak jesteś wielki
Wysłałem email z danymi na ecopayz jednak jak wspomniałem nie jest on wiążący i nie musisz mi przelewać żadnej kasy za dzisiejsze porażki.
Panie Zbyszku
Skoro umowa była taka jak była i zaproponowałem Panu takie rozwiązanie że zwrócę 500 jeżeli dziś oba nie siądą to nie ma tematu. Z umów oraz danego słowa trzeba się wywiązywać.   Pan nie ściemniał, że pechowo gra tylko kiedy ja nie trafiam i przesłał zrzut z bukmachera  i czyli jest Pan uczciwym facetem a ja to szanuje.

Kaska już powinna być na Pan koncie.

Liczba postów : 623
FBPoints : 569

https://www.xbetwin.com https://web.facebook.com/groups/203702096913782/?fb_dtsg_ag=Adwb

Powrót do góry Go down

Pisanie by zibi on Sro 24 Paź 2018 - 23:21

@skowron
Maciek gdzieś Ty się uchował. W tym zapyziałym kraju chociaż jakby trzeba było  to bym za niego walczył i tak gdzie jeden drugiemu kosę w plecy wsadzi bo ma trochę lepiej a jak ma gorzej to go zniszczy psychicznie Sad przelewasz komuś kogo nie znasz 500 bo taką luźną rzuciłem propozycje dla żartów  a Ty się zgodziłeś.
Stary jak będziesz w pobliżu zapraszam do siebie, jutro kupię dobrą flachę i będzie czekała na ciebie aż kiedyś wpadniesz albo po prostu się zestarzeje chociaż ze mnie taki odświętny pijak trzy piwa i załatwiony jestem.  Dane adresowe masz na PW ZAPRASZAM!!!!
zibi
zibi

Liczba postów : 110
FBPoints : 76

Powrót do góry Go down

Pisanie by kaminskim on Sro 24 Paź 2018 - 23:47

Skowron jak ty mi teraz zaimponowałeś, nice!! 
Po słabszym dniu i tak na koniec tygodnia wyjdziesz na plus !
kaminskim
kaminskim

Liczba postów : 100
FBPoints : 96

Powrót do góry Go down

Pisanie by zacharty on Pią 26 Paź 2018 - 22:21

Czarny piątek, czarna seria i masakra
Palermo zdecydowanie przeważa a Venezia stworzyła jedną sytuacje i 0-1 ale jeszcze 30 minut mamy Sad
zacharty
zacharty

Liczba postów : 233
FBPoints : 112

Powrót do góry Go down

Pisanie by supermario on Pią 26 Paź 2018 - 22:23

Sad
supermario
supermario

Liczba postów : 39
FBPoints : 40

Powrót do góry Go down

Pisanie by supermario on Pią 26 Paź 2018 - 22:57

1-1 i czerwona kartka gospodarzy
goście oddali w całym meczu jeden strzał  i znowu pech
supermario
supermario

Liczba postów : 39
FBPoints : 40

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on Sob 27 Paź 2018 - 19:44

Dzisiaj Maciek zaplusował typem z ligi słowackiej. Swoją drogą w meczu sypnęło żółtkami (9) także było blisko czerwa. Smile

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
FBPoints : 193

Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Pisanie by MichW on Nie 28 Paź 2018 - 12:51

4:1. Typ  (win)

Brawo. Wink

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on Nie 28 Paź 2018 - 20:26

Co tam się wyprawiało. 9 minut doliczonego czasu, gol w 94 minucie a sam mecz trwał 100 minut. Passa po pucharach najwyraźniej się odwróciła. Smile

PS: Koniec meczu. Typ  (win)

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by 77pacan on Nie 28 Paź 2018 - 22:38

Szacuneczek dla was panowie za typy, stawki i odwagę. Chyba zaryzykuje i zainwestuje w wasze typy w listopadzie.

77pacan

Liczba postów : 32
FBPoints : 7

Powrót do góry Go down

Pisanie by Admin on Pon 29 Paź 2018 - 14:42

Dostęp do grupy od 1 Listopada zostanie ponownie ograniczony.

Jak otrzymać nieograniczony dostęp?

Kliknij w link i przeczytaj kliknij tu  lub skopiuj link https://www.forumbukmacherskiepol.com/h2-22bet

Admin

Liczba postów : 2014
FBPoints : 772

https://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down

Strona 20 z 24 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24  Next

Powrót do góry