ForumBukmacherskiePol.com
Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania  Media311

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Go down

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania  Empty Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Pisanie by skowron on Pią 14 Wrz 2018 - 15:28

Gdzie znajdę twoje typy?

Typy znajdują się na forum w dziale TYPY BY SKOWRON (miesiąc typowania )  [Only admins are allowed to see this link]   Dział dostępny dla osób dodanych do mojego działu lub osób z minimum 100 postów na forum.  Wedle własnego uznania mogę w każdej chwili wyrzucić użytkownika z grupy na Facebooku lub działu na forum.  Głównie za handlowanie typami czy po prostu osobowość
Chcesz otrzymać dostęp napisz do mnie na forum PW  lub wiadomość z loginem na Messengera  

Ile meczy grasz dziennie?

Mój system to gra singli max. 2 kupony dziennie 
kursy minimum 1.75 ale najlepiej ponad 2.1

U jakich bukmacherów grasz i dlaczego ?

Wybieram bukmacherów  którzy są atrakcyjni dla gracza czyli posiadają przynajmniej jedną z wymienionych zalet: 
 wysokie kursy, atrakcyjne bonusy,  bardzo ważny jest cash out

Gram głównie u bukmacherów (kolejność nie jest przypadkowa)  Astekbet, Campobet, Bet-at-home, zigzag
często perełki można znaleźć w x-bet jednak limity nie są zbyt wysokie dla początkujących graczy wystarczy 

Jak nie masz konta u któregoś z wymienionych bukmacherów to kliknij w nazwę  i zarejestruj się  Astekbet, Campobet, Bet-at-home, zigzag, x-bet

Jak wypłacić i wpłacić do takich bukmacherów ?

Tu zdecydowanie polecam ecopayz czyli portfel internetowy. Wpłaty do ecopayz dokonasz z konta bankowego w kilka sekund lub np paysafecard.
Wypłaty z ecopayz na konto dochodzą max w 3 dni ale polecam wyrobienie karty bankomatowej do konta  jest to bezpieczna opcja gdyż możesz kartą ecopayz wypłacać w bankomacie i płacić wszędzie gdzie zechcesz.

Jakie jest prawdopodobieństwo trafienia twoich typów i jakie masz statystyki?  

Nie ma żadnego jak ktoś podchodzi do obstawiania w ten sposób. Nikt nie da ci gwarancji, że dany typ wejdzie. Z drugiej strony jeżeli wystawiam czy gram typ to znaczy, że wierzę w jego powodzenie.
Od ponad roku grając tak jestem co miesiąc do przodu

Jak mam grać żeby wygrywać z Tobą?

Stosować się do kilku prostych zasad tj.

- gra za stawki nie przekraczające 50% wkładu własnego (włącznie z otrzymanym bonusem)
- gramy wszystkie spotkania 
- gra za stawki proporcjonalne % do moich i budżetu  np ja zaczynam miesiąc z budżetem 1000 euro a Ty 1000 PLN więc jeżeli ja zagram za 250 euro to nie grasz za 1000 pln tylko za 250 pln  ( jak zaczynasz od 500 pln to grasz za 25% czyli 125)

Ile wygram w miesiącu? 

Tego nie wiem jednak jedyne co jest pewne to wiadomo ile możesz przegrać  - wszystko co wpłacisz. To jest pytanie z serii ile pali Twój samochód - tyle ile wlejesz Smile 
Teraz na poważnie 
Najważniejsze jest w  pierwszym dniu grania założyć sobie realny cel. Wiadomo niech nikt nie liczy, że przy wpłacie 100 pln wygra kilka tysięcy.
Realny depozyt na początek to 500-1000 pln. Większość bukmacherów oferuje 100% od depozytu czyli twój wkład może wynieść tak naprawdę połowę tej kwoty
Zapoznaj się jednak z ofertą bonusową sam bo różne firmy mają różne zasady    Astekbet, Campobet, Bet-at-home, zigzag, x-bet 
Ja zakładam, że co miesiąc mam do wygrania 3000 euro na czysto  czyli w momencie  salda konta kończę grę i wypacam 
W wrześniu jak wszyscy na grupie widzieli ten cel osiągnąłem na przełomie 7-8 września

Złote myśli Smile 

kupon jest rozliczany po ostatnim gwizdku 

Po to wybieram bukmachera z opcją cash out aby z niej skorzystać
  (np mecz Brazylia -  Francja  przy stanie 2-0 nie warto czekać bo wszystko się może zdarzyć i prawie zdarzyło - stracisz za sprzedaż 10-20 % wygranej ale masz już gwarancje)
skowron
skowron

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 623
FBPoints : 569

https://www.xbetwin.com https://web.facebook.com/groups/203702096913782/?fb_dtsg_ag=Adwb

Powrót do góry Go down

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania  Empty Re: Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Pisanie by Fajka on Wto 2 Paź 2018 - 15:17

Witam. Czy na 22bet da sie grac na kasynie z kolegą tak by on podżucił mi pieniądze w trakcie gry ?

Fajka

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 5
FBPoints : 5

Powrót do góry Go down

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania  Empty Re: Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Pisanie by webmaster on Wto 2 Paź 2018 - 18:14

Już zaczynają się kombinacje. Jak chcesz aby przegrywał z Tobą bonusy a ty je wypłacał to udam, ze nie słyszałem pytania.
webmaster
webmaster
Admin

Zaufanie : Administrator
Liczba postów : 133
FBPoints : 50

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Powrót do góry