SYSTEM BY SKOWRON

Go down

SYSTEM BY SKOWRON

Pisanie by skowron on 14/9/2018, 15:30

Gdzie znajdę twoje typy?

Typy znajdują się na forum w dziale TYPY BY SKOWRON (miesiąc typowania )  kliknij tu   Dział dostępny dla osób dodanych do mojego działu lub osób z minimum 100 postów na forum.  Wedle własnego uznania mogę w każdej chwili wyrzucić użytkownika z grupy na facebooku lub działu na forum.  Głównie za handlowanie typami czy po prostu osobowość

- napisz do mnie na grupie  https://web.facebook.com/groups/203702096913782/ i podaj login z forum
- napisz do mnie na PW forum (musisz mieć minimum 15 postów na forum) 

Ile meczy grasz dziennie?

Mój system to gra singli max. 2 kupony dziennie 
kursy minimum 1.75 ale najlepiej ponad 2.1

U jakich bukmacherów grasz i dlaczego ?

Wybieram bukmacherów  którzy są atrakcyjni dla gracza czyli posiadają przynajmniej jedną z wymienionych zalet: 
 wysokie kursy, atrakcyjne bonusy,  bardzo ważny jest cash out

Gram głównie u bukmacherów (kolejność nie jest przypadkowa)  ASTEKBETCAMPOBETBET-AT-HOMEZIGZAG
często perełki można znaleźć w X-BET jednak limity nie są zbyt wysokie dla początkujących graczy wystarczy 

Jak nie masz konta u któregoś z wymienionych bukmacherów to kliknij w nazwę  i zarejestruj się  ASTEKBETCAMPOBETBET-AT-HOMEZIGZAGX-BET

Ile kosztują twoje typy (moje ulubione pytanie)

Nic nie kosztują. Tylko osoby które wtapiają systematycznie pobierają za typy kasę a grupy znikają po kilku dniach. Jak ktoś wam oferuje pewniaki z kursem 10-30 za 100 zł to powiano się włączyć myślenie i pytanie - dlaczego zebra o 100 pln skoro ma takie pewne typy?  Gram i systematycznie osiągam swój cel, Wasze 100 pln nic nie zmieni w moim życiu. 
Nie pytajcie się również czy mogę grać u bukmachera na waszym koncie czy za wasze pieniądze. 

Jak wypłacić i wpłacić do takich bukmacherów ?

Tu zdecydowanie polecam ecopayz czyli portfel internetowy. Wpłaty do ecopayz dokonasz z konta bankowego w kilka sekund lub np paysafecard.
Wypłaty z ecopayz na konto dochodzą max w 3 dni ale polecam wyrobienie karty bankomatowej do konta  jest to bezpieczna opcja gdyż możesz kartą ecopayz wypłacać w bankomacie i płacić wszędzie gdzie zechcesz.

Jakie jest prawdopodobieństwo trafienia twoich typów i jakie masz statystyki?  

Nie ma żadnego jak ktoś podchodzi do obstawiania w ten sposób. Nikt nie da ci gwarancji, że dany typ wejdzie. Z drugiej strony jeżeli wystawiam czy gram typ to znaczy, że wierzę w jego powodzenie.
Od ponad roku grając tak jestem co miesiąc do przodu

Jak mam grać żeby wygrywać z Tobą?

Stosować się do kilku prostych zasad tj.

- gra za stawki nie przekraczające 50% wkładu własnego (włącznie z otrzymanym bonusem)
- gramy wszystkie spotkania 
- gra za stawki proporcjonalne % do moich i budżetu  np ja zaczynam miesiąc z budżetem 1000 euro a Ty 1000 PLN więc jeżeli ja zagram za 250 euro to nie grasz za 1000 pln tylko za 250 pln  ( jak zaczynasz od 500 pln to grasz za 25% czyli 125)

Ile wygram w miesiącu? 

Tego nie wiem jednak jedyne co jest pewne to wiadomo ile możesz przegrać  - wszystko co wpłacisz. To jest pytanie z serii ile pali Twój samochód - tyle ile wlejesz  
Teraz na poważnie 
Najważniejsze jest w  pierwszym dniu grania założyć sobie realny cel. Wiadomo niech nikt nie liczy, że przy wpłacie 100 pln wygra kilka tysięcy.
Realny depozyt na początek to 500-1000 pln. Większość bukmacherów oferuje 100% od depozytu czyli twój wkład może wynieść tak naprawdę połowę tej kwoty
Zapoznaj się jednak z ofertą bonusową sam bo różne firmy mają różne zasady    ASTEKBETCAMPOBETBET-AT-HOMEZIGZAGX-BET 
Ja zakładam, że co miesiąc mam do wygrania 3000 euro na czysto  czyli w momencie  salda konta kończę grę i wypacam 
W wrześniu jak wszyscy na grupie widzieli ten cel osiągnąłem na przełomie 7-8 września

Złote myśli  

kupon jest rozliczany po ostatnim gwizdku 

Po to wybieram bukmachera z opcją cash out aby z niej skorzystać
  (np mecz Brazylia -  Francja  przy stanie 2-0 nie warto czekać bo wszystko się może zdarzyć i prawie zdarzyło - stracisz za sprzedaż 10-20 % wygranej ale masz już gwarancje)
skowron

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 183
FBPoints : 152

https://web.facebook.com/groups/203702096913782/?fb_dtsg_ag=Adwb

Powrót do góry Go down

Powrót do góry