Finlandia 2018/2019

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Go down

Finlandia 2018/2019

Pisanie by andrzejszwedzki on 14/9/2018, 16:03

Tampara-Ilves
typ:X
kurs:4,72
bet365
Analiza:
Hokejowa liga w Finlandi rusza z nowym sezonem.Mamy dzisiaj cala serie spotkan,napewno ciekawych jak to bywa na inauguracje,bo jeszcze nie wiemy na co stac zespoly.Ja wybralem do oceny mecz pomiedzy druzynami Tampara i Ilves,mysle,ze jest najciekawsze bynajmniej dla mnie.Wszystkie przekazy widza tutaj w roli faworyta gospodarzy,ja twierdze inaczej,to znaczy nie mowie,ze Tampara przegra ale i nie wygra w podstawowym czasie gry.Dlaczego? Ta druzyna mnostwo spotkan wygrywa dlatego jest w czolowce,ale po dogrywkach,warto na to zwrocic uwage.Dla niej sezon juz sie zaczol wystepami w Lidze Mistrzow,tam tez remisuje spotkania.No i po trzecie w spotkaniach z zespolem Ilves tez przewazaja remisy.Dzisiaj moze byc podobnie.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 640
FBPoints : 574

Powrót do góry Go down

Re: Finlandia 2018/2019

Pisanie by andrzejszwedzki on 15/9/2018, 12:44

HPK-Tampara
kurs:4,25
bwin
Analiza:
W drugiej kolejce spotkan 1 ligi hokejowej w Finlandi,HPK zmierzy sie tym razem we wlasnej hali z druzyna Tampara.We wczorajszym meczu druzyna po remisie,w dogrywce przegrala z TPS Turku,nieznacznie bo tylko 1:2.Tampara z kolei dosc niespodziewanie ulegla we wlasnej hali,druzynie Ilves.A wiec dzisiejszy mecz zapowiada sie bardzo ciekawie,no i trudno wskazac tu faworyta.Jest to dopiero poczatek sezonu,wiec jeszcze druzyny nie zaklimatyzowaly sie na dobre i o formie ciezko jeszcze jest cos powiedziec.No cuz ja mam wiecej zaufania do druzyny Tampata,ale czy z ta kulejaca forma jest w stanie wygrac z HPK ? Moim zdaniem tak,jest to doswiadczony zespol,stawiam na jego zwyciestwo ale dopiero w dogrywce,w regulaminowym czasie gry bedzie trmis.

andrzejszwedzki

Powrót do góry Go down

Pisanie by andrzejszwedzki on 18/9/2018, 15:38

Sport-IFK Helsinki
typ:2
kurs:1,90
bet365
Analiza: Ciekawe spotkanie,Sport zagral juz jeden mecz wygral u siebie z Pelicans,czy jest w stanie dzisiaj ponownie wygrac? Moim zdaniem nie.Helsinki to bardzo doswiadczona druzyna mysle,ze jest w dobrej formie.Wskazuja na to dwa wygrane poprzednie mecze na wyjezdzie z Jujurit i JVP.Wygrane w dogrywkach ale jednak...jest poczatek sezonu wiec jeszcze tak na dobre zespoly nie wpadly w swoj rytm i trudno je opisywac.W kazdym tazie Helsinki maja dodatni bilans w spotkaniach z Sport,wygrywaly na wyjezdzie dwukrotnie w pieciu ostatnich meczach.

andrzejszwedzki

Powrót do góry Go down

Pisanie by andrzejszwedzki on 18/9/2018, 15:52

TPS Turku-Karpat
typ:2
kurs:2,80
bet365
Analiza: Bukmacherzy i eksperci w tym meczu jako faworyta wskazuja zespol gospodarzy,dlaczego? Ze Karpat przegral swe pierwsze ligowe spotkanie...ja to traktuje jako wypadek przy pracy.TPS Turku rzeczywiscie wygral swe dwa dotychczasowe mecze ale to nie powod by popadac w amforie.Nie zapominajmy,ze Karpat to aktualny mistrz kraju,nie przez przypadek.Jest to druzyna majaca ogromne doswiadczenie i nie sadze by dzisiaj ponownie da sie ograc.Nie wiem,ale ja jestem niemalze pewny jej zwyciestwa.

andrzejszwedzki

Powrót do góry Go down

Pisanie by andrzejszwedzki on 19/9/2018, 15:12

HPK-Assat
typ:1
kurs:2,15
1xbet
Analiza:
W pierwszej lidze hokejowej Finlandi,trwa trzecia kolejka spotkan.Druzyna HPK zagra we wlasnej hali z zespolem Assat.To spotkanie wydaje mi sie byc ciekawe,obydwie druzyny maja po jednej porazce i jednym zwyciestwie z tym,ze HPK dwukrotnie remisowalo w podstawowym czasie gry a Assat wygral po dogrywce z Lukko,przegral z kolei z TPS Turku.Wynik pomiedzy dzisiejszymi rywlami wydaje sie wiecbyc remisowy ale HPK gral z dwoma silnymi zespolami,Tampara i TPS Tuku,wiec jego osiagnieci jest cenniejsze.Tak sobie teoryzuje ale chyba mam racje i wynikalo by z tego,ze HPK wygra dzisiejszy mecz.Nie sadze by mialo tutaj dojsc do kolejnego remisu badz wygranej Assat.Tak po krotkim namysle tak zagram,na zwyciestwo gospodarzy.

andrzejszwedzki

Powrót do góry Go down

Pisanie by andrzejszwedzki on 19/9/2018, 16:23

Kookoo-Tampara
kurs:4,15
bet365
Analiza: Ogromnym zaskoczeniem jest postawa druzyny Tampara w tym sezonie,dwa mecze i dwie porazki w tym jedna po remisie.Przeciez jest to czolowy zespol Finlabdi,co sie stalo? Zespol jest w tak fatalnej formie? Skoro tak to raczej tego meczu nie wygra...Kookoo tez w dwoch poprzednich spotkaniach doznal dwie porazki,tez jedna po dogtywce ale od tej druzyny duzo sie nie wymaga i to nie dziwi.Mysle ze ten mecz tez zakonczy sie remisem w podstawowym czasie gry.

andrzejszwedzki

Powrót do góry Go down

Pisanie by andrzejszwedzki on 19/9/2018, 16:32

Saipa-Ilves
kurs:4,25
bet365
Analiza: To spotkanie zapowiada sie ciekawie.Saipa wygrala dwa pierwsze mecze ale ze slaba druzyna KOOKOO,w tym jeden mecz wyjazdowy po dogrywce.Nie jest wiec dla mnie tutaj faworytem jak sugeruja eksperci.Ilves w pierwszym wyjazdowym meczu pokonal Tampare,wiec ta druzyna potrafi grac.Ja tutaj zaryzykuje remis w podstawowym czasie gry,mam nadzieje,ze goscie mnie nie zawioda.

andrzejszwedzki

Powrót do góry Go down

Pisanie by andrzejszwedzki on 19/9/2018, 19:20

Ale Tampara dostaje lanie od KooKoo przegrywa w trzeciej tercji 7:3,tego chyba nikt sie nie spodziewal...

andrzejszwedzki

Powrót do góry Go down

Powrót do góry