ForumBukmacherskiePol.com

Finlandia 2018/2019

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Re: Finlandia 2018/2019

Pisanie by andrzejszwedzki on 30/11/2018, 16:26

Peliitat-Leki
typ:2
kurs:2,15
matchbook
Analiza:
W drugiej lidze Finskiego hokeja na lodzie,lider klasyfikacji,druzyna Leki powalczy dzisiaj o kolejne punkty w meczu wyjazdowym z Peliitatem.Byc moze zobaczyny ten zespol,w przyszlym sezonie w pierwszej dyvizji ale jeszcze za wczesnie by to wyrokowac.Leki jest liderem,to fakt jednak kilka ostatnich spotkan powoduje pewien niepokoj,cztery z ostatnich pieciu pojedynkow,przegrane i przewaga punktowa nad reszta stawki mocno stopniala.Jednak dzisiaj ma za przeciwnika,jedna ze slabszych druzyn i ufam,ze tym razem wygra.Peliitat zajmuje jedno z ostatnich miejsc w tabeli z dorobkiem tylko 19 punktow,gra wrecz slabo.W pieciu ostatnich pojedynkach,druzyna zarobila tylko trzy punkty.Czy wiec dzisiaj moze przeciwstawic sie liderowi? Moim zdaniem absolutnie nie.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 1483
FBPoints : 1353

Powrót do góry Go down

Pisanie by andrzejszwedzki on 12/12/2018, 15:01

KalPa-Sport
typ:1
kurs:2,16
matchbook
Analiza:
Po krotkiej przerwie hokeisci Finlandi wracaja na lodowiska by kontynuowac walke o punkty.Ja chcialbym ocebic oczywiscie poprawnie,pojedynek pomiedzy druzynami.KalPa i Sport.Uwazam,ze faworytem i powinna wygrac KalPa,przedewszystkim wystepuje w roli gospodarza ale duze znaczenie maja tez poprzednie pojedynki tych zespolow.W pieciu ostatnich,ktore maja znaczenie,tylko raz udalo sie wygrac druzynie Sport i to u siebie.KalPa dwukrotnie u siebie wygrywala i dwukrotnie remisowala na wyjazdach.Co jeszcze jest warte uwagi,ze KalPa w tym sezonie zaczela badzo slabo,przegrywala mecz za meczem stad daleka pozycja w tabeli ale z uplywam czasu ta druzyna odzyskuje rownowage,ze tak powim,napewno nie jest jeszcze w optymalnej formie ale gra na dobrym poziomie.Powinna sobie dzisiaj poradzic.

andrzejszwedzki

Powrót do góry Go down

Pisanie by andrzejszwedzki on 14/12/2018, 15:20

Karpat-JVP
typ: ostatecznie wygra druzyna gosci
kurs:3,70
matchbook
Analiza:
Hokejowa liga w Finlandi,gra dzisiaj kolejna runde spotkan.Mi sie rzucil w oczy pojedynem pomiedzy liderem klasyfikacji,druzna Karpat z JVP,ktora nie ukrywajmy jest nad przepascia.Co sie dzieje w tym sezonie z tym zespolem? Poprzednie sezony w colowce,etatowy uczestnik Ligi Mistrzow!!! Musze skomentowac ten mecz.Przedewszystkim wierze w przebudzenie sie tej druzyny,dzisiaj czeka ja naprawde ciezka przprawa z Karpatem.Ale jak to powiadaja,nie ma rzeczy niemozliwych tymbardziej w sporcie.Karpat idie po kolejny tytul mistrzowski,juz zyskal bardzo duza przewage punktowa nad reszta stawki i to jest wlasnie podstawa dla mojego typu.Byc moze lider okaze sie laskawy dla zespolu z tradycjami,ktory stoi nad przepascia.Byc moze JVP nie wygra w regulaminowym czasie ale w dogrywce jest to mozliwe.

andrzejszwedzki

Powrót do góry Go down

Pisanie by andrzejszwedzki on 20/12/2018, 13:25

Sport-Jukurit
typ: ostatecznie wygra druzyna gosci
kurs:3
1xbet
Analiza:
Dzisiaj dla odmiany chce ocenic a przedewszystkim prawidlowo wytypowac,wynik meczu w 1 lidze hokejowej Finlandi ,druzyn z dolnej czesci tabeli.Zawsze fascynuja nas pojedynki o wysokie lokaty,najlepszych druzyn ale zapewniam,ze te drugie,czesto tez bywaja ciekawe.Tak tez moze byc w tym przypadku,pojedynku druzyn Sport i Jukurit.W szczegolnie fatalnej sytuacji jest zespol gosci,ktory zajmuje aktualnie przedostatnie,czternaste miejsce z suma 35 ptk.Jukurit przegral siedem ostatnich pojedynkow rzedu,ostatni wygrany to wlasnie z zespolem Sport.Ma wiec ogromne motywaje.Dzisiejszy gospodarz,druzyna Sport w klasyfikacji jest na dziewiatym miejscu z 44 ptk. ale po seri dobrych pojedynkow,dwa ostatnie juz przegrala,zastanawiam si czy nie wystapil kryzys.Biorac pod uwage aktualne statystyki,nalezalo by przyjac,ze faworytem jest Sport,ale statystyka bezposrednich pojedynkow z Jukurit,stawia w lepszym swietle zespol gosci.Ocena jest wiec trudna.Ja pojde za przykladem bezposrednich meczy,dodam wielka motywacje Jukurit i wytypuje ostateczne jej zwyciestwo.

andrzejszwedzki

Powrót do góry Go down

Pisanie by andrzejszwedzki on 21/12/2018, 14:34

JVP-Sport
typ:1
kurs:1,70
bet365
Analiza:
W hokejowej lidze Finlandi z niepokojem sledze druzyne JVP,jakze zasluzona w tej dyscyplinie sportowej dla tego Kraju.Wielokrotny mistrz,etatowy uczestnik Ligi Mistrzow itd...mozna by duzo wymieniac superlatyw,w tym sezonie gra fatalnie,zajmuje jedno z ostatnich miejsc w tabeli z zagrozeniem spadku do drugiej ligi.Jakos nie chce mi sie to pomiescic w glowie.Mam jednak nadzieje,ze ta zla passa minie i zespol systematycznie bedzie awansowal w gore tabeli.Dla przykladu,w podobnej sytuacji byla swietna druzyna Szwecka,Vaxjoe a teraz juz walczy ponownie o tytul mistrzowski.Jak widac w sporcie jest duzo mozliwosci.Dzisijszym przeciwnikiem JVP jest zespol Sport,ktory nie jest wymagajacy aczkolwiek nie nalezy do ostatnich.JVP jest gospodarzem i nie dpouszczam mysli by mogl przegrac,ba bawet zremisowac.Powinien byc to poczatek zwycieskiego marszu tej druzyny.

andrzejszwedzki

Powrót do góry Go down

Pisanie by andrzejszwedzki on 29/12/2018, 13:49

KooKoo-Jukurit
typ:1 kurs:1,91
matchbook
Analiza:
Spotkanie hokejowe 1 ligi w Finlandi pomiedzy KooKoo a druzyna Jukurit,zwiastuje duzo walki i nieustepliwosci.Obydwa zespoly naleza do tej slabszej grupy druzyn,w klasyfikacji zajmuja dalsze pozycje a ich priorytetem jest utrzymanie sie w pierwszej lidze.W tej chwili sasiaduja ze sobaw tabeli,KooKoo 12 miejsce i 44 zdobyte punkty,Jukurit pozycja nizej i 41 punktow.Jak juz wspomnialem mecz powinien byc bardzo wyrownany,tym samym trudny do oceny.Ja typujac zwyciestwo KooKoo sugeruje sie przedewszystkim bezposrednimi pojedynkami tych zespolow.Graja porownywalnie do poprzednich sezonow ,gdzie kazdy z nich wygrywal u siebie.Ta statystyka wydaje mi sie najbardziej adekwatna do dzisiejszego meczu.Jukurit jest tez po dwoch z rzedu zwyciestwach,gospodarze ostatni mecz z kolei przegrali,maja okazje rehabilitacji przed wlasna publicznoscia.

andrzejszwedzki

Powrót do góry Go down

Pisanie by andrzejszwedzki on 29/12/2018, 13:58

Sport-Tampara
typ:2
kurs:2,28
matchbokk
Analiza:
Spotkanie 1 ligi hokejowej w Finlandi pomiedzy druzynami Sport i Tampara,zapowiada sie na bardzo interesujace.Ambicja,motywacja,wola walki druzyny Soprt,przeciwko ogromnemu doswiadczeni Tampary.Powiem tak,jestem zaskoczony ostatnimi meczami zespolu Tampara,cala seria porazek,cos niespotykanego.Wprawdzie utrzymuje jeszcze wysokie piate miejsce w tabeli ale dystans do pierwszj dwojki juz jest bardzo duzy na tym etapie.Czy ten doswiadczony zespol jest jeszcze w stanie nawiazac skuteczna walke? Trudno powiedziec...Dzisiejszy rywal,druzyna Sport jest bardzo ambitna,w klasyfikacji zajmuje,jeszcze bezpieczne dziewiate miejsce z 49 ptk. i tej pozycji broni.Gra u siebie ale mimo to tym razem postawie na doswiadczenie Tampary,jakos nie chce mi sie wierzyc by przegrala kolejny z rzedu mecz.

andrzejszwedzki

Powrót do góry Go down

Pisanie by andrzejszwedzki on 9/1/2019, 13:34

Tampara-HPK
typ: ostatecznie wygra gospodarz
kurs:1,66
matchbook
Analiza: To spotkanie wydaje sie byc bardzo ciekawe,obydwie druzyny aktualnie graja dobrze.Tampara,co bylo dla mnie ogromnym zaskoczeniem,dlugo nie mogla sie odnalez,jednak juz wydaje sie byc normalne.HPK z kolei gra znacznie lepiej w porownaniu do poprzedniego sezonu,bedzie groznym rywalem dla gospodarzy.Obydwie druzyny zajmuja premiowane miejsca w tabeli z tym,ze HPK musi bronic pozycji dlatego nie wykluczam utaj remisu.Ostatecznie jednak powinna wygrac Tampara.

andrzejszwedzki

Powrót do góry Go down

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Powrót do góry