ForumBukmacherskiePol.com
Finlandia 2018/2019 - Page 5 Bettin13

Finlandia 2018/2019

Strona 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Finlandia 2018/2019 - Page 5 Empty Finlandia 2018/2019

Pisanie by andrzejszwedzki on Pią 14 Wrz 2018 - 16:03

First topic message reminder :

Tampara-Ilves
typ:X
kurs:4,72
bet365
Analiza:
Hokejowa liga w Finlandi rusza z nowym sezonem.Mamy dzisiaj cala serie spotkan,napewno ciekawych jak to bywa na inauguracje,bo jeszcze nie wiemy na co stac zespoly.Ja wybralem do oceny mecz pomiedzy druzynami Tampara i Ilves,mysle,ze jest najciekawsze bynajmniej dla mnie.Wszystkie przekazy widza tutaj w roli faworyta gospodarzy,ja twierdze inaczej,to znaczy nie mowie,ze Tampara przegra ale i nie wygra w podstawowym czasie gry.Dlaczego? Ta druzyna mnostwo spotkan wygrywa dlatego jest w czolowce,ale po dogrywkach,warto na to zwrocic uwage.Dla niej sezon juz sie zaczol wystepami w Lidze Mistrzow,tam tez remisuje spotkania.No i po trzecie w spotkaniach z zespolem Ilves tez przewazaja remisy.Dzisiaj moze byc podobnie.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2466
FBPoints : 605

Powrót do góry Go down

Finlandia 2018/2019 - Page 5 Empty Re: Finlandia 2018/2019

Pisanie by andrzejszwedzki on Pią 15 Lis 2019 - 14:53

Ilves-Tampara   15.11.2019/17:30
typ:2 cale wydarzenie
kurs:1,98
betsson
Bardzo ciekawy,derbowy pojedynek druzyn z Tampere tymbardziej,ze niedawno Ilves pokonala na wyjezdzie Tampare.Od tamtej chwili zaczol sie zwycieski marsz tej druzyny.Tampara wprawdzie jeszcze jest liderem klasyfikacji ale jej przewaga nad Karpatem,wynosi juz tylko 3 punkty,musi wiec do dzisiejszego meczu podejsc bardzo powaznie i wygrac przynajmniej cale wydarzenie.Ja w to gleboko wierze a argumentujac swa ocene,powiem,ze Tampara jest zdecydowanie bardziej doswiadczonym zespolem od rywala z za miedzy,na swym koncie ma wiele tytulow mistrzowskich i co wazne,potrafi bardzo dobrze grac na wyjazdach.Usprawiedliwieniem,nieco slabszych ostatnich wynikow,sa wystepy w Lidze Mistrzow,na ktorych bardziej sie koncentrowala.I jeszcze jeden wazny aspekt,Tampara ma lepszy bilans bezposrednich konfrontacji z Ilves.

andrzejszwedzki

Powrót do góry Go down

Finlandia 2018/2019 - Page 5 Empty Re: Finlandia 2018/2019

Pisanie by andrzejszwedzki on Czw 5 Gru 2019 - 12:53

HPK-TPS Turku   05.12.2019/17:30
typ:1
kurs:1,85
betsson
W tym spotkaniu faworytem jest druzyna gospodarzy i ja podzielam to zdanie,HPK wygra zdecydowanie z kilku powodow.Przedewszystkim TPS Turku jest w tym sezonie zupelnie bez formy,wprawdzie ostatnio wygrala dwa mecze ale u siebie i to ze slabymi zespolami,Assat i Sport.W bezposrednich,wczesniejszych pojedynkach,tych vezposrednich,zdecydowanie dominowala HPK,przedewszystkim u siebie a zwyciestwa byly zdecydowane.Ponadto HPK jest gospodarzem i po zwyciestwie moze awansowac do pierwszej szostki,takiej szansy z pewnoscia nie zmarnuje.Wprawdzie HPK przegrala ostatnio jedno spotkanie ale na wyjezdzie i to ze swietnie grajaca w tym sezonie druzyna z Helsinek.A wiec sumujac,stawiam na zwyciestwo druzyny gospodarzy juz w trzech tercjach.

andrzejszwedzki

Powrót do góry Go down

Strona 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Powrót do góry