Austria 2018/2019

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Go down

Austria 2018/2019

Pisanie by andrzejszwedzki on 14/9/2018, 16:48

Bolzano-Graz
typ: powyzej 6,8 gola w meczu
kurs:1,85
pinnacle
Analiza:
Na inauguracje hokejowej kigi w Austri jak wiele innych ciekawym jest tez mecz pomiedzy druzynami Bolzano i Graz.Wedlug ekspetow,bukmacherow,zdecydowanym faworytem jest tuaj druzyna gospodarzy.Ja temu nie przecze ale w tej ocenie jestem nieco ostrozniejszy.Przedewszystkim jest to poczatek sezonu i tak naprawde trudno jest okreslic sile üpszczegolnych druzyn,czesto w takich sytuacjach pojawiaja sie zaskakujace rezultaty.A przeciez wiemy,ze Graz nie nalezy do slabeuszy i jest druzyna nieprzewidywalna.Fak ze poprzedni sezon miala troche slabszy to wcale nie znaczy,ze w tym ma byc tak samo.Moim zdaniem tym meczu kazdy wynik jest realny wiec z tym typem sie wstrzymuje.Zaryzykuje natomiast wytypowac wieksza ilosc goli w tym meczu.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 640
FBPoints : 574

Powrót do góry Go down

Re: Austria 2018/2019

Pisanie by andrzejszwedzki on 14/9/2018, 16:51

Linz-Vienna
typ:2
kurs:2,45
10bet
Analiza:
Austriacka liga hokejowa zaczyna dzisiaj swoj nowy sezon.Jak to bywa na inauguracje,caly szereg spotkan bardzo ciekawych,bo tak naprawde nie wiemy czym zespoly dysponuja.Ja do oceny wybralem chyba najciekawszy mecz,pomiedzy druzynami Linzu i Vienna Capitals.Dla Vienna sezon juz sie wczesniej zaczol z chwila gdy ruszyla Liga Mistrzow,ta druzyna gra tam z powodzeniem,moze nie od samego poczatku ale dwa ostatnie mecze wyjazdowe byly juz popisowe,Vienna je wygrala.Mozna wiec powiedziec o dobrej formie.Linz z kolei zagral kilka spotkan towarzyskich z marnym skutkiem,przegrana seria.Mysle wiec,ze dzisiaj to Vienna jest faworytem i powinna to spotkanie wygrac.Bezposrednio te zespoly spotykaly sie wielokrotnie,widac tam duzo remisow ale i Linz byl wtedy w znacznie lepszej formie.

andrzejszwedzki

Powrót do góry Go down

Pisanie by andrzejszwedzki on 14/9/2018, 17:24

Salzburg-Klagenfurt
typ:X
kurs:4,35
bet365
Analiza: Spotkanie inauguracyjne,a wiec bardzo ciekawe.Bukmacherzy jak i eksperci stawiaja na latwe zwyciestwo Salzburga,ja nie twierdze,ze Salzburg nie wygra,byc moze tak ale nie w podstawowym czasie gry.Wystarczy spojzec na mecze bezposrednie tych zespolow,mnostwo remisow.Pozwala sie to zastanowic nad wygrana gospodarzy w trzech tercjach...ja stawiam na remis.

andrzejszwedzki

Powrót do góry Go down

Pisanie by andrzejszwedzki on 21/9/2018, 17:41

Graz-Villach
typ: powyzej 5,5 gola w meczu
kurs:1,83
1xbet
Analiza:
Austriacka liga hokejowa gra dzisiaj trzecia kolejke spotkan,o punkty powalcza miedzy innymi zespoly Graz i Villach,ten mecz wybralem do oceny.Bardzo ciekawie zapowiada sie ten pojedynek,zespoly prezentuja podobny poziom gry a to znaczy,ze ciezko jest wskazac tutaj faworyta do zwyciestwa.Teoretycznie powinna wygrac druzyna gospodarzy,ma przewage swojego lodowiska ale czy to moze byc podstawa oceny? Raczej nie bo jak przesledzimy spotkania bezposrednie tych druzyn,zobaczymy,ze to bledna wskazowka.W dwoch poprzednich spotkaniach,druzyny zagraly dobrze,Graz odniosl dwa zwyciestwa,jedno po dogrywce a Villach raz wygrala i jeden mecz przegrala.Pozatym uwazam,ze jest jeszcze za wczesnie mowic,ktora z druzyn dysponuja lepsza forma,musza sie rozegrac.Tak przegladajac wszystkie statystyki,doszedlem do wniosku,ze lepiej bedzie zagrac na wieksza ilosc goli.

andrzejszwedzki

Powrót do góry Go down

Pisanie by andrzejszwedzki on 21/9/2018, 18:52

Vienna-Insbruck
typ:1
kurs:1,42
bet365
Analiza: Lider klasyfikacji zarazem aktualny mistrz kraju z cala pewnoscia i w dzisiejszym spotkaniu nie zawiedzie.Vienna jest utaj zdecydowanym faworyten i jest to nie tylko moja opinia.Druzyna ta juz przewodzi w lidze Austriackiej bardzo dlugo,rzadko przegrywa nie mowiac juz gdy gra u siebie.Insbruck to przecietniak,ze tak sie wyraze i nie powinien dzisiaj stanowic zagrozenia dla lidera...

andrzejszwedzki

Powrót do góry Go down

Pisanie by andrzejszwedzki Yesterday at 15:15

Salzburg-Linz
typ:1
kurs:1,98
1xbet
Analiza:
Hokejowa liga Austriacka dopiero co sie zaczela a juz doszlo do kilku niespodzianek.Jedna z nich jest z cala pewnoscia ostatnie miejsce w tabeli hokeistow Salzburga,dwa mecze rozegrane i obydwa przegrane...no tego chyba nikt sie nie spodziewal.Dzisiaj Salzburg ponownie staje przed trudnym zadaniem bowiem przeciwnikiem jest druzyna z Linzu.Prawde mowiac tez bardzo slabo zaczela sezon bo w trzech dotad rozegranych spotkaniach,trzykrotnie przegrala ale dwa razy po dogrywkach,tym samym w tabeli znajduje sie wyzej od Salzburga.Mimo wszystko ja dzisiaj stawiam na zwyciestwo Salzburga i to w podstawowym czasie gry.To klasowa druzyna i gdy nawet dzialo sie w niej cos niedobrego,to juz pewnie sie skonczylo.

andrzejszwedzki

Powrót do góry Go down

Pisanie by andrzejszwedzki Yesterday at 15:24

Zagreb - Vienna
typ:2
kurs:1,75
bet365
Analiza: Co do tego spotkania nie mam watpliwosci,ze wygra je Vienna,jest zdecydowanym liderm,nie przegrala jeszcze meczu.Ta druyna to takze aktualny mistrz kraju,ma duze doswiadczenie i w lidze Austriackiej rzadko przegrywa,no chyba ze ma nadmiar punktow.Chce przez to powiedziec,ze wyraznie odstaje od reszty zespolow.Przeciwnik Zagreb,slaba druzyna jeszcze w tym sezonie nie wygrala...

andrzejszwedzki

Powrót do góry Go down

Powrót do góry