ForumBukmacherskiePol.com
National Ds210
ForumBukmacherskiePol.com
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

National

Go down

National Empty National

Pisanie by Kwas on Czw 20 Wrz 2018 - 17:55

Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Wto 4 Lut 2020 - 11:57, w całości zmieniany 2 razy (Reason for editing : wstawianie tabeli live w pierwszym poście)
Kwas
Kwas

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 354
FBPoints : 159

Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

National Empty Re: National

Pisanie by Kwas on Pią 8 Mar 2019 - 6:05

08.03.2019
Drancy - Chambly
Typ: 2
Kurs: 2.50
totolotek

Bardzo ciekawy mecz pomiędzy ostatnią i pierwszą drużyną tabeli ligowej. Gospodarze to najsłabsza drużyna rozgrywek, która przegrała największą ilość spotkań i strzeliła najmniej bramek. Ostatnie dwa pojedynki to porażki. Goście idą na majstra. Przegrali z kolei najmniej meczy i zdobyli najwięcej bramek. Ostatnia passa to 4 wygrane z rzędu, a wcześniej przegrana, ale z wiceliderem tabeli. Drancy jeszcze nie wygrało na własnym boisku. Mimo tego wszystkiego kursy mniej więcej wyrównane, ale jestem skłonny pograć za drobne na wygraną przyjezdnych.

(p) 3:0
Kwas
Kwas

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kwas on Pią 29 Mar 2019 - 18:23

29.03.2019 20:00
Le Mans - JA Drancy
Typ: 1
Kurs: 1.90
totolotek

Mecz drużyn z przeciwległych biegunów tabeli ligowej. Gospodarze to ekipa aktualnie znajdująca się na 4 pozycji, tuż na miejscami dające awans i szanse na awans do League 2. Goście to ostatnia drużyna rozgrywek. Ma na swoim koncie najwięcej przegranych spotkań i najmniej strzelonych bramek. Na wyjeździe jeszcze nie wygrała notując zaledwie 3 remisy i aż 9 porażek. Le Mans nie ma ostatnio najlepszej passy przez co awans się oddalił. Teraz pozostała walka jedynie o miejsce barażowe. Z tak słabym przeciwnikiem nie zespół nie może pozwolić sobie na stratę punków. To idealna szansa, aby powrócić do gry i przełamać złą passę, w co wierzę, że się uda, dlatego gram w ich kierunku.

(p) 1:1
Kwas
Kwas

Powrót do góry Go down

Pisanie by andrzejszwedzki on Czw 11 Kwi 2019 - 15:08

Rodez-Bologne
typ:2x
kurs:1,99
fortuna
A spotkanie to uwazam za ciekawe i chce je skoentowac.Otuz Rodez to lider z pieciopunktowa przewaga nad drugim zespolem,ta druzyna jest w swietnej formie,co do tego nie mam watpliwosci i do tego ze awansuje do 2 ligi.Bologne,miejsce w srodkowej czesci tabeli,gra roznie w zaleznosci...ale jednego jestem pewien,potrafi doskonale grac na wyjazdach.Nie pozostawiam wiec ja brz szans na dobry wynik w tym spotkaniu,chociaz we wczesniejszych kontaktach z Rodez nie wyglada najlepiej. Nie wiem ale cos mi podpowiada,ze nie przegra tego meczu.

andrzejszwedzki

Liczba postów : 2974
FBPoints : 1108

Powrót do góry Go down

Powrót do góry