ForumBukmacherskiePol.com

Liga Polska Handball

Go down

Pisanie by Michalski1988 on 25/9/2018, 12:56

Cześć, zapraszam zainteresowanych i obstawiających polską piłkę ręczną. Zapraszam do komentowania wyników i stawiania prognoz.

Pisanie by Michalski1988 on 25/9/2018, 12:58

Na początek wrzuciłbym dzisiejszy mecz Vive Kielce - Pogoń Szczecin. Choć wynik wydaje się oczywisty, to myślę, że warto pograć tu na sumę punktów zarówno w całym meczu, jak i na Vive.

(lost)

Dziś w Kielcach Vive podejmują zespół z Puław. Azoty uchodzą za świetnie radzącą sobie w ofensywie drużynę naszej ligi. A Kielce? Vive udowadnia w tym sezonie że w ligowych potyczkach niemiłosiernie dziurawią bramkę podwórkowych rywali. Ostatnie cztery pojedynki tych drużyn kończyły się gradem goli. Myślę, że czeka nas popis strzelecki z obu stron, szczególnie gospodarzy.

Ostatnio zmieniony przez Michalski1988 dnia 30/10/2018, 22:01, w całości zmieniany 1 raz

Pisanie by Michalski1988 on 30/10/2018, 21:44

KS Vive Tauron Kielce 35 - 18 KS Azoty-Puławy

Czasami tak bywa, że z wielkiej chmury mały deszcz. Mój typ już po pierwszej połowie stał się mało realny do wygranej. O ile Vive trafiło 16 bramek, to goście zaliczyli ich tylko 7, będąc zupełnie nieudolni w ofensywie. Druga połowa troszeczkę bogatsza w bramki, ale ogólnie zaskakująco niska linia bramkowa w całym meczu.

Pisanie by Michalski1988 on 6/11/2018, 18:44

MECZ: MKS Kalisz - KS Vive Tauron Kielce
TYP: MKS Kalisz Poniżej 24.5 (Liczba Goli strzelonych przez Gospodarzy)
KURS: 2,02
UNIBET
(lost)

Do Kalisza przyjeżdża mistrz Polski, który w ostatnim meczu doznał porażki w Barcelonie. Goście są bezwzględnym faworytem w tym meczu i na pewno będą chcieli odnieść bardzo wysokie zwycięstwo. W dotychczasowych wcześniejszych pojedynkach typowanych zespołów, Kielce nie straciły więcej niż 22 bramki. Dodatkowo zespół z Kalisza prezentuje się w tym sezonie bardzo słabo. Nie wydaje mi się, by w tym mecz był w stanie rzucić bardzo mocnej drużynie Vive 25 goli.

Pisanie by Michalski1988 on 6/11/2018, 21:41

MKS Kalisz 27 - 37 KS Vive Tauron Kielce
TYP: MKS Kalisz Poniżej 24.5 (Liczba Goli strzelonych przez Gospodarzy) (27 bramek)

Mecz w Kaliszu zgodnie z przewidywaniami był dominacją Vive Kielce. Po pierwszej słabej połowie wynik pozwalał wierzyć w powodzenie typu. Jeszcze pewniej było na 12 minut przed końcem gdzie gospodarze musieli trafić 7 bramek, by popsuć mój typ. Końcówka niestety okazała się być bardzo otwarta, co spowodowało że gospodarze dobrze sobie postrzelali. Ostatecznie trafili 27 goli.