Pisanie by Michalski1988 on 26/9/2018, 14:41

Barcelona - Bidasoa Irun
Typ: Barcelona -13,5 (handi)
Kurs, 1,88

Irun to zespół lubiący grać ofensywnie. Niestety dla gości, w tym meczu będą narażali się na szybkie kontry i moim zdaniem zapłacą za to sromotną porażką. Barcelona powinna wygrać pewnie, a co ta za tym idzie wysoko.

Pisanie by Michalski1988 on 26/9/2018, 17:22

Goście sprawili wiele problemów gigantowi w pierwszej połowie.
Wynik spotkania 32-23 co sprawia, że mój typ był nietrafiony  (lost) (p)

Pisanie by Michalski1988 on 21/10/2018, 17:43

Niespodziankę sprawili gospodarze Alcobendas pokonując Anatisuanę 27-26.

UNIBET

BM Sinfin to jedna z najgorszych ekip Ligi Asobal. Jadąc do Barcelony z góry zakładają wysoką porażkę. Taka sytuacja zwiastuje otwarty mecz, co daje szanse gospodarzom na rzucenie dużej ilości bramek. Zakładam ilość około 40 bramek Barcelony w meczu, więc over 36,5 powinien wejść gładko.

(win)

Pisanie by Michalski1988 on 21/10/2018, 19:21

Mecz zakończył się bardzo pewną wygraną ekipy gospodarzy. Zgodnie z przewidywaniami bariera 36 punktów Barcelony przełamana bez trudu.

(lost)

Dość wysoka linia i handicap na Barcelonę skłaniają mnie ku temu, by zagrać na under. Gospodarze nie wystartowali w tym sezonie dobrze, jednak z meczu na mecz się rozkręcają. Dodatkowo mecz z Barceloną na pewno ich zmobilizuje, co powinna odzwierciedlić obrona Guadalajary w tym meczu. Goście nie powinni mieć łatwego zadania, co pokazuje historia spotkań w tych konfrontacjach. Zespół Barcelony w ostatnich pięciu potyczkach z gospodarzami nie trafił więcej niż 36 bramek w meczu, więc o 38 będzie ciężko.

Ostatnio zmieniony przez Michalski1988 dnia 31/10/2018, 21:15, w całości zmieniany 1 raz

Pisanie by Michalski1988 on 31/10/2018, 20:30

Jak na razie w meczu Gudalajara - FC Barcelona gospodarze zgodnie z oczekiwaniami nie odpuszczają wielkiej Barcelonie. Wydaje się że handicap na wygraną Barcelony mocno przesadzony. Mnie jednak cieszy spadek skuteczności rzutów. Patrząc na 25 minutę - dobrze to wygląda.

Pisanie by Michalski1988 on 31/10/2018, 21:30

Gudalajara 28 - 42 FC Barcelona
TYP: Under 37,5 - Barcelona (42 bramki)

Po pierwszej remisowej połowie wydawało się że nic nie jest w stanie pokrzyżować mi planów i były znikome szanse na to, że Barcelona trafi w drugiej połowie aż 22 bramki. A jednak... Katalończycy rozdrażnieni wynikiem z pierwszej połowi zdemolowali rywali trafiając aż 26 razy w drugich 30 minutach. Po raz kolejny Barcelona pokazuje że jest skutecznym i nieobliczalnym zespołem.

Pisanie by Michalski1988 on 7/11/2018, 17:41

MECZ: FC Barcelona Lassa - Naturhouse La Rioja
TYP: Over 60,5
KURS: 1,87
U.N.I.B.E.T
(win)

Mecze Barcelony z La Rioja to taki mały klasyk w lidze Asobal. Mały, ponieważ goście choć są numerem 2 w lidze hiszpańskiej, to jednak nadal daleko im do potęgi z Katalonii. Jedno co łączy  zespoły, to ofensywna gra i regularne rzucanie innym zespołom z Hiszpanii dużej ilości goli. Dodatkowa w bezpośrednich konfrontacjach tych drużyn zawsze pada dużo bramek. W ostatnich trzech meczach Barcelony i La Rioja padło średnio 63 goe, dlatego stawiam na over 60,5.

Pisanie by Michalski1988 on 7/11/2018, 20:21

FC Barcelona Lassa 45 - 31 Naturhouse La Rioja
TYP: Over 60,5 (76 bramek)

Dobra passa na overowe wyniki podtrzymana. W dzisiejszym meczu już po 50 minutach gry mój typ wchodzi. Bombardowanie bramek z obu stron przekroczyło moje oczekiwania. Po raz kolejny w meczu dwóch najlepszych zespołów hiszpańskiej ligi piłki ręcznej pada bardzo wysoki wynik. Jedynym zaskoczeniem w tym meczu jest duża różnica zwycięstwa Barcelony, ale to jeszcze dodatkowo sprawiło, że piłkarze ręczni mieli więcej szans na trafienia, bo mecz stał się otwarty i ultra ofensywny.