ForumBukmacherskiePol.com
NHL sezon 2018/2019 - Page 4 Ezgif_13

NHL sezon 2018/2019

Strona 4 z 16 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Next

Go down

NHL sezon 2018/2019 - Page 4 Empty NHL sezon 2018/2019

Pisanie by andrzejszwedzki on Sro 3 Paź 2018 - 17:00

First topic message reminder :

Washington-Boston
typ: powyzej 5,5 gola w meczu
kurs:1,86
1xbet
Analiza:
Najlepsza liga hokejowa na Swiecie,NHL wlasnie zaczyna nowy sezon.Na inauguracje tych rozgrywek mamy cztery spotkania,napewno wszystkie ciekawe i wedlug mnie trudne do oceny.Ja wybralem pojedynek pomiedzy Washingtonem a hokeistami z Bostonu.Washington to aktualny zdobywca Pucharu,ta druzyna w poprzednim sezonie bedacw swietnej formie wygrywala z Bostonczykami,ale...ale w meczach kontrolnych miedzy sezonami nie wygladalo juz to tak przekonujaco.Przedewszystkim remisy ale nie zmienilo sie jedno,zespoly zdobywaly we wszystkich przypadkach duzo bramek.Moze wiec i tym razm tak bedzie.Jeszcze kilka slow odnosnie Bostonu,ta druzyna bardzo dobrze gra wyjazdowe spotkania.By sie o tym przekonac wytarczy przejzec statystyki z poprzedniego sezonu.W takiej sytuacji Washington nie jest tutaj faworytem i gram na gole.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2432
FBPoints : 571

Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

NHL sezon 2018/2019 - Page 4 Empty Re: NHL sezon 2018/2019

Pisanie by andrzejszwedzki on Czw 1 Lis 2018 - 14:15

Toronto-Dallas
typ:1
kurs:2,20
matchbook
Analiza:
Dzisiaj w nocy naszego czasu liga NHL gra swa nastepna kolejke spotkan,jest z czego wybierac.Mnie interesuje mecz pomiedzy druzynami Toronto i Dallas dlatego poswiecam mu wiecej czasu.Toronto jest tutaj gospodarzem i wedlug mnie wygra spotkanie.Ta druzynazajmuje aktualnie drugie miejsce w Konferencji Wschodniej,wygrala osiem swoich spotkan w tym dwa po remisach i przegrala cztery.Moim zdaniem jest w swietnej dyspozycji.Zespol Dalla nie moze juz pochwalic sie podobnymi sukcesami,gra slabiej,w Konferencji Zachodniej zajmuje dopiero dziesiate miejsce.Ma na swym koncie szesc wygranych pojedynkow i piec przegranych.Trzeba tez powiedziec,ze na wyjazdach gra slabiej,takie jest bynajmniej moje odczucie.W tej sytuacji po przeanalizowaniu wszystkiego za i przeciw,sadze,ze Toronto nie powinno miec klopotu z odniesieniem zwyciestwa.

andrzejszwedzki

Powrót do góry Go down

Pisanie by andrzejszwedzki on Sro 7 Lis 2018 - 10:01

Anheim Ducks-Calgary
typ:X
kurs:4,20
bwin
Analiza:
Dzisiaj w nocy naszego czasu,w hokejowej lidze NHL mamy bardzo ciekawy mecz pomiedzy druzynami Anheim Ducks i Calgary.Tak naprawde to jest mi tutaj trudno wskazac faworyta.Anheim Ducks gra we wlasnej hali,wiec ma jakas przewage ale wydaje mi sie,ze Calgary jest w doskonalej formie i nie pozwoli sie ograc,przynajmniej w trzech tercjach.Ta druzyna aktualnie jest wiceliderem Konferencji Zachodniej,ustepuje tylko zespolowi Neshville.Calgary wygrala dotycczas dziewiec spotkan w tym dwa po remisach i przegrala szesc w tym jeden po remisie w regulaminowm czasie gry,ma tez ostatnio dobra passe meczy bez porazki.Anheim dotychczas wygral szesc spotkan w tym dwa po remisach,przegral z kolei az dziesiec w tym trzy po remisach w regulaminowym czasie gry.Dyspozycja slabsza i moim zdaniem nie poradzi sobie dzisiaj z Calgary.Stawiam na remis.

andrzejszwedzki

Powrót do góry Go down

Pisanie by andrzejszwedzki on Sro 7 Lis 2018 - 10:07

Colorado-Neshville
typ:2
kurs:2,42
bwin
Analiza:
Dzisiaj w nocy naszego czasu w hokejowej lidze NHLo punkzy powalcza druzyny Colorado i Neshville.Jak to w najlepszej lidze Swiatowej bywa,kazdy mecz jest ciekawy i ma swoja oprawe.Ja w tym spotkaniu w roli faworyta stawiam druzyne gosci,ktora wedlug mnie jest aktualnie w duzo lepszej formie.Colorado jest po seri porazek a i od poczatku sezonu widac brak wysokiej formy.Druzyna wygrala dotad siedem spotkan,siedem przegrala w tym trzy po remisach w regulaminowym czasie gry.Neshville przeciwnie jest po seri zyciestw a w dotychczasowych pojedynkach,druzyna odniosla juz 11 zwyciestw,w tym jedno po remisie w regulaminowym czasie gry,trzy razy uznala wyzszosc przeciwnika.Aktualnie przeodzi w Konferencji Zachodniej z przewaga trzch punktow nad drugim zespolem.

andrzejszwedzki

Powrót do góry Go down

Strona 4 z 16 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Next

Powrót do góry