ForumBukmacherskiePol.com
Nikaragua Imgpsh15

Nikaragua

Go down

Nikaragua Empty Nikaragua

Pisanie by ATR on Sro 3 Paź 2018 - 18:02

Ferretti-Ocotal
Typ:2 z AH+1
Kurs - 1,55
22bet

Ferretti wygrało tylko raz w 8 kolejkach - 1-0 na wyjeździe z UNAN Managua. U siebie 3 remisy i porażka 0-1 z bardzo silnym Esteli.
Ocotal również wygrali z UNAN Managua 3-2 i również na wyjeździe z Jalapa 2-1. Na wyjeździe tylko jeden mecz przegrali różnicą większą niż 1 bramka.

ATR

Ostrzeżenie : nieprzestrzeganie zasad na forum.
Zaufanie : 25%
Liczba postów : 812
FBPoints : 396

Powrót do góry Go down

Nikaragua Empty Re: Nikaragua

Pisanie by andrzejszwedzki on Nie 29 Mar 2020 - 11:45

Muncipal Jalapa-Juventus   30.03.2020/01:00
typ:1
kurs:2,35
betsson
Nigeria  Liga Primera
Druzyna ART Muncipal Jalapa,srednia forma.5 miejsce w tabeli ligowej.Gospodarz i faworyt meczu.Atut,zdecydowanie lepsza gra na swoim stadionie.
Druzyna Juventus FC.Srednia forma,6 miejsce w tabeli ligowej.Atut,zdecydowanie lepsza gra na swoim stadionie.
Interesujacy mecz,statystyki pokazuja na wyrownane sily,chociaz w bezposrednich konfrontacjach przewaga jest po stronie Juventusu.Moim zdaniem jednak wygra zespol gospodarzy.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2798
FBPoints : 933

Powrót do góry Go down

Pisanie by andrzejszwedzki on Nie 29 Mar 2020 - 12:24

Deportivo Walter Ferretti-Chinandega   30.03.2020/01:00
typ:X
kurs:3,7
betsson
Nikaragua Liga Primera
Druzyna Deportivo Walter Ferretti,spadek formy,trzy przegrane ostatnie mecze.4 miejsce w tabeli ligowej.Atut,zdecydowanie lepsza gra na swoim stadionie.
Druzyna Chinandega FC,srednia forma.8 miejsce w tabeli ligowej.Atut,zdecydowanie lepsza gra na swoim stadionie.Interesujacy mecz,druzyna Ferretti jest gospodarzem i faworytem ale ostatnio bez formy.Moim zdaniem,goscie powinni to wykorzystac i chociaz zremisowac to spotkanie.

andrzejszwedzki

Powrót do góry Go down

Pisanie by andrzejszwedzki Today at 13:24

Sabanas-Real Madiz   ,3.04.2020/23:00
typ:1
kurs:4,25
betsson.
Po dwoch ostatnich zwyciestwach,druzyna Real Madiz FC i w tym meczu jest teoretycznie faworytem.Ja jednak mam inne zdanie i uwazam,ze wygra zespol gospodarzy.Real Madiz owszem jest tez wyzej w klasyfikacji ale ta druzyna znacznie lepiej gra na swoim stadionie,wyjazdy juz duzo slabsze,wystarczy popatrzec na statystyki by sie o tym przekonac.Deportivo Las Sabanas od dlugiego czasu pozostaje bez zwyciestwa,dzisiaj ma okazje to zmienic.

andrzejszwedzki

Powrót do góry Go down

Pisanie by andrzejszwedzki Today at 13:33

Chinandega - Juventus   01.04.2020/23:00
typ: obydwie druzyny zapunktuja
kurs:1,8
betsson
Interesujacy mecz,faworytem jest Juventus ale ja podchodze ostroznie do tego pojedynku.Rzeczywiscie Juventus jest ostatnio w dobrej formie ale Chinandega gra u siebie,czy po seri meczy bez wygranej przegra ponownie...nie wydaje mi sie,ma tez lepszy bilans bezposrednich konfrontacji.Bardzo podejzane jest tez,ze kursy na wygrana Juventusu maleja w szybkim tempie.Ja typuje,ze obydwa zespoly zapunktuja.

andrzejszwedzki

Powrót do góry Go down

Powrót do góry