ForumBukmacherskiePol.com

PZBUK.PL 50 pln bez ryzyka

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

PZBUK.PL 50 pln bez ryzyka

Pisanie by Admin on 14/10/2018, 19:45

Regulamin oferty powitalnej “Darmowy zakład 50 zł”

Oferta powitalna „Darmowy zakład 50 zł” – Zasady i warunki korzystania z oferty

1. Organizatorem promocji jest Cherry Online Polska sp. z o.o. zwana dalej www.pzbuk.pl. Oferta jest dostępna wyłącznie dla nowo zarejestrowanych graczy www.pzbuk.pl.

2. Kwota darmowego zakładu przyznawana jednorazowo na jednego użytkownika wynosi 50 zł. Gracz otrzymuje darmowy zakład po spełnieniu warunku określonego w ust. 3.

3. Aby skorzystać z oferty powitalnej gracz musi prawidłowo zweryfikować swój numer telefonu oraz postawić zakład wielokrotny z kursem minimum 2.0. Kwota zakładu kwalifikującego do skorzystania z oferty wynosi 50 zł.

4. Po spełnieniu warunków oferty powitalnej gracz powinien ponownie zalogować się na swoje konto.

5. Darmowy zakład uprawnia gracza do postawienia zakładu bez żadnych kosztów. Otrzymany zakład gracz może wykorzystać na zakłady wielokrotne z kursem min. 2.0

6. Wygrane z darmowego zakładu obejmują wyłącznie kwotę ponad stawkę postawionego zakładu i nie są objęte wymogiem obrotu przed wypłatą.

7. Oferta promocyjna ważna jest do godziny 23.59 CET do dnia 31/12/2018.

8. Od momentu aktywowania oferty powitalnej – przyznania darmowego zakładu – użytkownik ma do 60 dni na wykorzystanie darmowego zakładu, niezależnie od czasu trwania oferty.

9. Pzbuk.pl ma prawo odwołać lub wycofać niniejszą ofertę bądź zmienić jej zasady w dowolnej chwili, bez wcześniejszego zawiadomienia.

10. Jeden gracz może skorzystać z oferty tylko jeden raz.

11. Pzbuk.pl zastrzega sobie prawo do odmowy przyznania darmowego zakładu w następujących okolicznościach:

a)w przypadku łamania zasady “jeden użytkownik – jedno konto” tj. w następujących sytuacjach:

– gracz posiada więcej niż jedno konto o tym samym adresie IP;

– rejestracji kont o wspólnych danych lub innym elemencie identyfikacyjnym, np. adres e-mail, numer telefonu, numer karty kredytowej / debetowej, lub innej metody płatności;

– gracz posiada więcej niż jedno konto;

b)w przypadku naruszenia któregokolwiek z warunków promocji i niniejszego Regulaminu;
c) kiedy zaistnieją dowody zmowy między klientami w obstawianiu zakładów
d) w przypadku kiedy w przeszłości klient nadużywał, lub obecnie nadużywa systemu bonusowego.

12. Pzbuk.pl może cofnąć przyznany darmowy zakład i anulować wynikłe z niego wygrane w przypadku złamania niniejszego Regulaminu.

13. Spory powstałe na gruncie niniejszego Regulaminu rozstrzygane będą w oparciu o procedurę reklamacyjną określoną w Regulaminie Zakładów Wzajemnych oferowanych przez Cherry Online Polska sp. z o.o. przez sieć Internet.

Admin

Zaufanie : Administrator
Liczba postów : 1650
FBPoints : 369

https://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down

Re: PZBUK.PL 50 pln bez ryzyka

Pisanie by Admin on 14/10/2018, 20:11

PZBUK.PL Działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku 
na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017.

Hazard może prowadzić do uzależnienia. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest przestępstwem.
Strona przeznaczona wyłącznie dla osób, które ukończyły 18 rok życia.

Admin

Zaufanie : Administrator
Liczba postów : 1650
FBPoints : 369

https://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by Bastek on 14/10/2018, 20:15

Jak dla mnie super promocja od depozytu Smile
Wpłacamy 50 PLN, stawiamy AKO z kosmosu (a może akurat trafimy)... czy wygramy, czy przegramy to bukmacher daje nam 50 PLN. Super promocja, jeżeli wszystko dobrze rozumiem Smile

Bastek

Ostrzeżenie : Nieprzestrzeganie regulaminu Typy by..
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 1061
FBPoints : 3

Powrót do góry Go down

Pisanie by gibsoon on 14/10/2018, 20:35

Jak dla mnie strona z poprzedniej epoki ani to wygląda ani nie jest praktyczne. Troszeczkę chyba na siłę weszli na rynek bez pomysłu. Jednak wygląd to jakieś 30% sukcesu jak dla mnie to forum wygląda sto razy lepiej niż pzbuk.pl
gibsoon

Ostrzeżenie : wulgaryzmy - następnym razem 25%
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 160
FBPoints : 73

Powrót do góry Go down

Pisanie by Bastek on 14/10/2018, 20:38

hehe może i masz rację, ale bonus powitalny mają bardzo kuszący i warto się tam zarejestrować i chociażby skorzystać z bardzo kuszącego bonusu powitalnego.

Bastek

Powrót do góry Go down

Pisanie by Iglo on 14/10/2018, 20:44

Porażka
Najsłabszy bonus i najbrzydszy serwis. Jak na start to nie zachwycają z takim podejściem nie zawojują rynku.

Iglo

Liczba postów : 170
FBPoints : 110

Powrót do góry Go down

Pisanie by Bastek on 14/10/2018, 20:45

@Iglo - Czemu najsłabszy bonus?
Wpłacasz 50 PLN, stawiasz 50 PLN i od razu po postawieniu dostajesz od bukmachera 50 PLN. Wygrane z bonusowych 50 PLN bez obrotu... jak dla mnie spoko bonus, tylko, że mały... wiadomo mógłby być większy, ale jasne są warunki.

Bastek

Powrót do góry Go down

Pisanie by Iglo on 14/10/2018, 20:50

Naprawdę 50 pln to dobry bonus.
Wolę 400 czy nawet u niektórych 1500 z obrotem.  Szczerzę dla mnie to jest po prostu kompromitacja jak na bukmachera który jest zupełnie nowy i anonimowy. Z takim podejściem bez szans.
Większość bukmacherów dawała w pierwszych dniach takie bonusy nawet bez depozytu i dodatkowo kilka razy większy od depozytu.

Iglo

Liczba postów : 170
FBPoints : 110

Powrót do góry Go down

Pisanie by Bastek on 14/10/2018, 20:52

Każdy ma swój wybór, ja napisałem jasno... warto skorzystać z chociażby bonusu powitalnego. Ja tam się zarejestruję, skorzystam z bonusu powitalnego i finito. Jak praktycznie u każdego bukmachera, który legalnie funkcjonuję na Polskim rynku, 12% podatku jest jednak nie do przyjęcia Smile

EDIT: Oczywiście, że bonus 50 PLN to nie jest dużo, ale jeżeli ktoś gra akumulatory z kursem powyżej 100, to według mnie taki bonus jest na dwa strzały Smile

Bastek

Powrót do góry Go down

Pisanie by zibi on 14/10/2018, 21:40

@bastek jak widzę na siłę szukasz takich dyskusji aby nabijać sobie punkty i wymieniać ja na kasę na forum. Kilka postów w jednym temacie i za każdym razem o tym samym.
Mało poważne zachowanie ale nawet treść ostatniej wypowiedzi świadczy, że nie masz pojęcia o poważnym graniu " ale jeżeli ktoś gra akumulatory z kursem powyżej 100" jak mam wpłacić dla bonusu żeby zagrać kurs powyżej 100 to mogę równie dobrze postawić totolotka.

Nie musisz już komentować tego bo znamy Twoje zdanie.

Co do samego bukmachera to faktycznie nie wygląda to najlepiej.

zibi

Ostrzeżenie : brak
Liczba postów : 49
FBPoints : 21

Powrót do góry Go down

Pisanie by Bastek on 14/10/2018, 21:48

@zibi - odpowiem Ci, bo widzę, że mnie nie rozumiesz. (Administracja może usunąć ten post...). Jak dla mnie taki bonus jakie oferuję PZBUK nadaję się tylko do zakładu akumulowanego... bo inaczej nawet nie opłaca się korzystać z tego bonusu. Wpłacamy 50 PLN... następnie gramy AKO (jakie chcemy) od razu po zagraniu pierwszego zakładu otrzymujemy darmowy zakład, obracamy darmowy zakład po kursie 2 i wypłacamy kasę, lub powtarzamy ten sam zakład za środki bonusowe, przypominam, że środków bonusowych nie musimy obracać. Ja np bardzo często gram kursy ponad 100 i parę razy udało mi się trafić i dzięki temu jestem do przodu na bukmacherce, więc całkowicie nie rozumiem twojej wypowiedzi skierowanej do mnie i nie nabijam postów, tylko chciałem ocenić bukmachera, a w tej wiadomości dla Ciebie odpowiedzieć... są gracze, którzy grają single grubo, a są gracze, którzy nie mają bardzo dużego kapitału i grają akumulatory, ten bonus jest skierowanych do dwóch grup graczy. Bukmacher daję kasę za free, a ludzie narzekają Smile Po wpłaceniu 50 PLN i postawieniu, dostajecie 50 PLN - darmowy zakład bez obrotu, czy to słaby bonus? no raczej nie koniecznie i stąd moje zdanie. Pozdrawiam

Bastek

Powrót do góry Go down

Pisanie by fbmod on 14/10/2018, 22:18

Chyba Cię zrozumiał a Ty po raz enty piszesz to samo.
Po co i jaki ma to sens. Koniec tej dyskusji bo nic nie wnosi do tematu.
fbmod

Zaufanie : Moderator
Liczba postów : 274
FBPoints : 171

https://www.forumbukmacherskiepol.com/ https://web.facebook.com/profile.php?id=100011205581322

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on 15/10/2018, 00:27

Nic dodać nic ująć. Strona żenująca słaba. Przypomina pisane na zaliczenie w technikum onepagesite'y + dołożone do tego ramki z zakładami jakby żywcem przekopiowane z betrally.

Z drugiej strony może będą mieli dobre promocje bo chyba tylko tym mogą przyciągnąć klientów z taką stroną.

Sezon 2017/18 (do 30.07): NBA (od 14.03): 112  ++   62  ---  (64%) Pozostałe typy 149  ++  107  ---  11 ZWROTÓW (58%)

MichW

Liczba postów : 4622
FBPoints : 316

Powrót do góry Go down

Pisanie by Michalski1988 on 15/10/2018, 09:19

Mi już trzeci raz strona zacina się przy rejestracji... Bonus jak bonus.

Michalski1988

Ostrzeżenie : zaufania.
Liczba postów : 942
FBPoints : 86

Powrót do góry Go down

Pisanie by boywer on 15/10/2018, 09:39

Faktycznie strona wygląda słabo,ale dobrze ze pojawiają się nowi bukamcherzy moze to tez zmobilizuje "starych" do lepszych promocji.
boywer

Liczba postów : 431
FBPoints : 103

Powrót do góry Go down

Pisanie by tigertyp on 15/10/2018, 11:19

Hmm jak ma to zmobilizować do lepszych promocji innych bukmacherów?
Przecież każdy inny bukmacher ma lepszy bonus więc ciężko ich mobilizować bukmacherem ze słabym bonusikiem.
To trochę jakbyś pracował w np. Aptece i zarabiał 4000 a obok powstała nowa apteka w z której miałbyś ofertę pracy za 2000 Smile Myślę, że byś takim argumentem szefa nie zmobilizował do podwyżki Sad

tigertyp

Liczba postów : 192
FBPoints : 99

Powrót do góry Go down

Pisanie by boywer on 15/10/2018, 11:34

Proste myslenie czym wieksza konkurencja tym wieksze starania w lojalnego klienta.
boywer

Liczba postów : 431
FBPoints : 103

Powrót do góry Go down

Pisanie by Michalski1988 on 15/10/2018, 13:33

Na dłuższą metę chyba nikt tu nie zagości.... Słaba grafika, ostro tnie się strona. Na pewno nie wiążę z tą stroną przyszłości

Michalski1988

Ostrzeżenie : zaufania.
Liczba postów : 942
FBPoints : 86

Powrót do góry Go down

Pisanie by Bastek on 15/10/2018, 13:37

Masakra jakaś z tym bukmacherem, niby dają tam jakiś bonus, ale czym dłużej spędzasz na stronie czasu tym bardziej Ci się odechciewa nawet tam rejestracji. Live Czat dostępny w godzinach od 10:00 do 19:00 (nie dostępny cały dzień dziśSmile). W dodatku wczoraj napisałem e-mail również nikt nie odpisał, zamiast dopracować stronę i wszystko i wtedy ruszyć... to póki co raczej się ośmieszają, nawet nigdzie nie widzę regulaminu, póki go nie będzie to nawet się raczej nie zarejestruję nawet po bonus, bo zawsze mogą coś wymyślić, z minuty na minutę zmieniam zdanie o tym bukmacherze na coraz gorsze Smile

Bastek

Powrót do góry Go down

Pisanie by tigertyp on 15/10/2018, 13:56

Pewnie powiesz, że się czepiam
Ale to ty chyba się trochę ośmieszasz. Wczoraj chwaliłeś bonus a nie wiesz jaki jest regulamin?
Regulamin jest dostępny na stronie i z tego co widzę admin go żywcem skopiował.

tigertyp

Powrót do góry Go down

Pisanie by Bastek on 15/10/2018, 14:00

@tigertyp - widzę, że lubisz się czepiać i tworzysz niepotrzebną dyskusję w temacie, jestem zobowiązany Ci odpowiedzieć Smile Nie chodzi mi o regulamin bonusu, a o regulamin bukmachera. Każdy szanujący się bukmacher takowy posiada, niestety w pzbuk.pl nigdzie go nie mogę znaleźć.

Bastek

Powrót do góry Go down

Pisanie by tigertyp on 15/10/2018, 14:14

To może lepiej poszukaj Smile

Co nie zmienia mojej wczorajszej opinii, że wieje amatorszczyzną od tego bukmachera. Pomimo, ze ma licencje to niektóre buki określane mianem scam są bardziej profesjonalnie przygotowane.

tigertyp

Powrót do góry Go down

Pisanie by kaminskim on 15/10/2018, 14:35

Mam to samo im dłużej jestem na stronie, tym bardziej dochodzą do mnie wątpliwości co do założenia konta, ale chyba trzeba się przemóc.
kaminskim

Liczba postów : 100
FBPoints : 96

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on 15/10/2018, 14:35

Bastek opanuj się trochę bo duża część twoich wypowiedzi to kopiuj wklej poprzednich wpisów z dodanym wstępem "jak już mówiłem".

Ciekawe co piszesz bo po zalogowaniu do serwisu jedną z pierwszych zakładek w menu jest...regulamin.

Sezon 2017/18 (do 30.07): NBA (od 14.03): 112  ++   62  ---  (64%) Pozostałe typy 149  ++  107  ---  11 ZWROTÓW (58%)

MichW

Liczba postów : 4622
FBPoints : 316

Powrót do góry Go down

Pisanie by ATR on 15/10/2018, 14:57

:DMoże bonus nie jest najlepszy na rynku ale warto założyć konto bo może w przyszłości będzie coś lepszego (i to może właśnie tylko dla zarejestrowanych), nie mówiąc już o np. okazjonalnych bonusach bez depozytu. A i strona raczej się poprawi bo prawdopodobnie nie będą mogli sobie pozwolić na bycie daleko z tyłu za wszystkimi innymi.

ATR

Ostrzeżenie : nieprzestrzeganie zasad na forum.
Liczba postów : 777
FBPoints : 365

Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry