ForumBukmacherskiePol.com

NBA Sezon 2018/2019

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Strona 16 z 16 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16

Go down

Re: NBA Sezon 2018/2019

Pisanie by MichW on 10/11/2018, 01:35

Wade już nie grał w ostatnim meczu, teraz przedłużyli mu wolne. Co do Indiany faktycznie nie zawodzi tylko Oladipo który kręci ładne liczby. Reszta wygląda przeciętnie lub słabo także zapowiada się na pojedynek Whiteside - Oladipo kto bardziej pomoże zespołowi to pewnie przybliży swój team do zwycięstwa. Wink

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5283
FBPoints : 194

Powrót do góry Go down

Pisanie by Michalski1988 on 10/11/2018, 14:37

Miami Heat 102 - 110 Indiana Pacers
TYP: Miami Heat (lost)

Spotkanie w Maiami miało dwa scenariusze w obu połowach. W pierwszej połowie po równorzędnej walce prowadziło Miami 8 punktami. W drugiej Indiana zabrała się do roboty i sybko wyrównała stan meczu, by objąć prowadzenie i wygrać to spotkanie. Niestety przed meczem nie wziąłem pod uwagę, że nie zagra Dwayne Wade i brakowało tego zawodnika głównie z w końcówce zawodów. Bukmacher się nie mylił, ja tak.

Michalski1988

Ostrzeżenie : zaufania.
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 1092
FBPoints : 254

Powrót do góry Go down

Pisanie by Michalski1988 on 10/11/2018, 14:44

Utah Jazz 123 - 115 Boston Celtics
TYP: Over 205,5 (238 punktów)

Mecz w Utah pomiędzy Jazz i Celtics pokazał, jak bardzo sezon 2018/2019 różni się od poprzedniego. Zdobycz punktowa w tym spotkaniu obu drużyn byłaby nie do pomyślenia w poprzednich rozgrywkach. Koszykarze przerzucili linię typowaną przez bukmachera o ponad 30 punktów. Na szczęście udało mi się przewidzieć taki obrót sprawy i tym razem zespół z Utah nie zawiódł. Typ trafiony.

Michalski1988

Powrót do góry Go down

Pisanie by Michalski1988 on 10/11/2018, 14:53

Sacramento Kings 121 - 110 Minnesota Timberwolves
TYP: Over 18.5 (Rose, Derrick) punkty (21 punktów)

Ostatni typ minionej nocy okazał się trafiony. Zarówno udało mi się przewidzieć dosyć sporą liczbę punktów w meczu jak i indywidualną ilość punktów Derricka Rose'a. Gospodarze nie dali szans Minnesocie na wygraną w tym meczu. W zespole gości fenomenalnie spisał się Towns oraz Rose, ale nie wystarczyło to na wygraną w tym spotkaniu. Głównie dlatego, że dla wyżej wymienionej dwójki nie było wsparcia ze strony kolegów. Typowany przeze mnie Rose trafił 21 punktów co dało mi typ na +.

Michalski1988

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on 10/11/2018, 21:33

Ciężko było mi się zebrać na podsumowania bowiem zaliczyłem bodaj najgorszą noc w tym sezonie wraz z live'ami.

Postanowiłem upolować undery jednak niestety w meczu Magic - Wizards zabrakło mi do pokrycia linii 4pkt. Kiedy Magic miało sporą przewagę zamiast spokojnie rozgrywać grali na wariata co zakończyło się kilkoma stratami i o mały włos ekipa z Washingtonu tego meczu nie wygrała. Do tego na koniec kiedy było już po meczu poleciały dwie trójki.

W meczu Kings - Timberwolves było jeszcze lepiej bo do pokrycia under zabrakło mi...1 pkt (na szczęście zaporponowana przeze mnie linia na forum już gładko weszła).

Jak pech to pech. Trzeba walczyć dalej.

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on 11/11/2018, 19:36

Warto wspomnieć o wczorajszym meczu Clippers - Bucks wygranym przez tych pierwszych 128:126 po dogrywce. Do podstawowego składu wrócił Gortat który zaliczył 6pkt, 2 asysty i 4 zbiórki za to tym razem Marjanovic nie zagrał ani minuty.

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on 4/12/2018, 00:22

MECZ: Detroit Pistons – Oklahoma City Thunder
TYP: Pistons (+5,5) (lost)
KURS: 1.56
BUKMACHER: etoto
Co prawda nie lubię grać meczów które zapowiadają się na stykowe ale nie mogę się oprzeć kursom wystawionym przez bukmacherów na gospodarzy. Pistons dostało fajny terminarz bowiem czeka ich już 6sty mecz z rzędu we własnej hali, co za tym idzie nie muszą się tak szybko regenerować jak drużyny które muszą co mecz zmieniać hale. Nastroje również im dopisują bowiem wszystkie wspomniane mecze u siebie wygrali w tym z GSW co mnie ostatecznie przekonało do pogrania w ich stronę. Na to spotkanie wrócił bowiem Curry który zaliczył dobre zawody jednak i to nie wystarczyło aby ograć Pistons. Ekipa z Detroit mądrze grała zdobywając prowadzenie w 2Q którego już nie oddali do końca. GSW miało momenty że zbijała straty do okolic 7-9pkt jednak DP trzymało bardzo dobrą skuteczność.
OCT również dłużej było we własnej hali jednak ciężko napisać o ich grze coś więcej. Zagrali jeden dobry mecz z Hornets, drugi przeciętny z Nuggets a później mieli tylko chłopców do bicia. Myślę jednak że na ten moment na papierze są w trochę gorszej dyspozycji od swoich dzisiejszych rywali. Zdarzały im się kiepskie mecze z nieprzyjemnie grającymi drużynami jak Kings czy Clippers. Myślę że Detroit u siebie postawi im się bardzo mocno i jeżeli uda im się wygrać to będzie na prawdę close.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia 4/12/2018, 21:56, w całości zmieniany 1 raz

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on 4/12/2018, 00:38

MECZ: New York Knicks – Washington Wizards
TYP: Poniżej 234,5pkt (win)
KURS: 1.5
BUKMACHER: Totolotek
Myślę że linia nieadekwatna do tego co prezentują obie drużyny i pewnie mocno sugerowana ostatnim spotkaniem Knicks. Jednak zaryzykuję stwierdzenie że gospodarze nie są w stanie powtórzyć dorobku z meczu z Bucks. Dlaczego? A no dlatego że bardzo dobrze siedziały im trójki i to nie jednego koszykarza, a wszystkim. Mudlay 4/5, Dotson 5/5, Vonleh 3/3. Ogółem 60pkt z trójek także prawie połowa dorobku zespołu. Druga przyczyna overu to odjazdy punktowe Bucks na ponad 10pkt. Kiedy sytuacja robiła się beznadziejna to wtedy NY rzucało trójkami, a że wchodziło to praktycznie 4x w meczu zbijali spore przewagi gości.
Wizards za to ostatnie trochę się ogarnęło, ale na wyjazdach wciąż wypadają blado. 3 ostatnie mecze gładko przegrali, co prawda z wymagającymi rywalami no ale jak chcą grać w playoffach to muszą przynajmniej być na styku wynikiem a nie dostawać 125:104 od Phily. Widzę w tym meczu dużo walki, do tego wynik na krawędzi więc będę zaskoczony jak padnie tutaj over 220, a co dopiero 234pkt. Powodzenia

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on 4/12/2018, 21:59

W nocy byliśmy świadkami kilku dziwnych sytuacji:

- Pistons zdobywa 40pkt w 1 połowie
- Rakiety zdobywają 29pkt w 2 połowie, z czego wstydliwe 9 w 4Q.

Ogólnie dosyć underowa noc.

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by andrzejszwedzki on 10/12/2018, 13:39

Indiana-Washington
typ:2
kurs:3,26
pinnacle
Analiza:
Dzisiaj w godzinach nocnych naszego czasu,koszykarska liga NBA,gra nastepna runde spotkan.Ja na dluzej chcilbym zatrzymac sie przy pojedynku druzyn grajacych w Konferencji Wschodniej,Indiany,ktora jest gospodarzemi Washingtonu.Biorac pod uwage dotychczasowe wyniki i pozycje w tabeli,faworytem wydaje sie byc druzyna Indiany jest na szwartym miejscu i ma trzy kolejne mecze bez porazki,Washington jest na 10 miejscu ale w pieciu ostatnich spotkaniach,trzykrotnie wygrywal.Ja jednak,oceniajac mecze w NBA i NHL biore pod uwage pojedynki bezposrednie zespolow.Wbrew pozorom maja one duze znaczenie,druzyny znaja na pamiec mankamenty swych przeciwnikow i potrafia je bezlitosnie wykorzystac.Dlatego w niektorych meczach dochodzi do niby wielkich niespodzianek.Tak tez jest w przypadku tych zespolow.Wezmy dla przykladu piec ostatnich pojedynkow,czterokrotnie wygrywal Washington,w tym dwukrotnie na wyjazdach,Indiana tylko raz.Wedlug mnie jest to wazny element oprocz oczywiscie aktualnej formy a sadze,ze Washington nie jest w duzo gorszej i stawiam na jego zwyciestwo.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Liczba postów : 1500
FBPoints : 1370

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on 10/12/2018, 18:49

Jeżeli nie wróci Oladipo to bet jak najbardziej realny. Wizards po wpadce z Cavs musi się ogarnąć stąd myślę że jeżeli nie wygrają tego meczu to będą blisko z wynikiem.

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by Michalski1988 on 10/12/2018, 18:58

Oladipo na pewno nie wróci... Ale w Washington zabraknie też Wall'a a bez niego Wizards będą mieli bardzo ciężko zwyciężyć. Mimo wszystko kurs dosyć wysoki, a w NBA nigdy nic nie wiadomo..

Michalski1988

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on 10/12/2018, 19:02

Z Wallem to pewne info? Słyszałem że parę dni temu pauzował z powodów osobistych, ale nic po za tym. Pytam bo nie jestem ostatnio na bieżąco z newsami.

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by Michalski1988 on 10/12/2018, 19:05

Sprawdzałem jeszcze dziś na flashscore i piszą tam o kontuzji pięty. Myślę, że jeśli choć trochę będzie ryzyko wystawiać go z kontuzją, to nikt nie da mu zagrać. Sezon jeszcze długi, a w takim tempie jak grają w NBA lepiej dać mu odpocząć.

Michalski1988

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on 10/12/2018, 21:35

Nie wierz w info z flashscore bo oni wrzucają pierwszą lepszą plotkę. Nie słyszałem aby w ostatnim meczu coś mu się stało więc pewnie zagra.

MichW

Powrót do góry Go down

Strona 16 z 16 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16

Powrót do góry