Strona 2 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Re: NBA Sezon 2018/2019

Pisanie by Michalski1988 on Nie Paź 21 2018, 16:51

Zeszła noc obfitowała w niesamowitą skuteczność zespołów. Jak ktoś stawiał na overy punktowe, to pewnie się nie pomylił. W 7 na 10 spotkań padło ponad 228 punktów, a w meczu Dallas - Minnessota 276 i to bez dogrywki Smile

Pisanie by MichW on Nie Paź 21 2018, 19:32

Na pewno dosyć pechowa noc jak ktoś celował w handicapy ale już overki ładnie siadały. Smile

_________________
Podsumowanie analiz: NBA: 5  ++  6  ---  Pozostałe typy: 488  ++  417  ---  20 ZWROTÓW

Sezon 2017/18 (do 30.07): NBA (od 14.03): 112  ++   62  ---  (64%) Pozostałe typy 149  ++  107  ---  11 ZWROTÓW (58%)

UNIBET

Biorąc pod uwagę ostatnią noc bardzo ryzykowny typ. Myślę jednak, że po zmianach w obu zespołach, a szczególnie Cleveland zespoły są znacznie osłabione do poprzedniego zespołu. 233 punkty to dosyć wysoka linia, choć w NBA jak najbardziej do złamania. Typuje jednak, że trafi się jakaś nie overowa kwarta, która nie pozwoli na osiągnięcie granicy 230 punktów.

(lost)

Ostatnio zmieniony przez Michalski1988 dnia Pon Paź 22 2018, 17:25, w całości zmieniany 1 raz

Pisanie by MichW on Pon Paź 22 2018, 14:32

Dziwna noc. O ile spodziewałem się tego że Sacramento jest w stanie powalczyć z OCT o tyle lania Atalanty nad Wizards już nie. Do tego bardzo słaby mecz GSW i przeciętny Rakiet które do ostatnich godzin musiały czekać na info o wykluczeniue CP3.

MichW

Pisanie by Michalski1988 on Pon Paź 22 2018, 17:26

Ja też umoczyłem stawiając na under 233 w meczy CLE - ATL. Początek sezonu pokazuje, że wszystko może się wydarzyć i wcale nie jest łatwo o przewidywania.

Pisanie by MichW on Pon Paź 22 2018, 21:39

Tu akurat miałeś sporego pecha. Oglądałem ten mecz i byłem zażenowany poziomem. W 4Q przez parę minut w każdej akcji wpadały trójki, praktycznie partia grana bez żadnej obrony.

UNIBET

Gospodarze rozpoczęli sezon dwiema porażkami. Dla zespołu który pozyskał LB Jamesa to na pewno lekki szok. Wierzę, że atut własnej publiczności oraz zaliczenie pierwszej wygranej w sezonie zmotywuje zespół LA LAKERS.

(lost)

Ostatnio zmieniony przez Michalski1988 dnia Wto Paź 23 2018, 17:37, w całości zmieniany 1 raz

Pisanie by MichW on Wto Paź 23 2018, 01:57

@Michalski1988 napisał:Gdy oglądałem pierwszą kwartę byłem pełen optymizmu. Do 8 minuty wpadło chyba z 30 punktów, by w kolejne 4 minuty rzucili 28. Już przy drugiej kwarcie zwątpiłem w under, bo wchodziło wszystko jak w masło. Tendencja ofensywna w NBA utrzymana, choć niby w pewnym overowym meczu z udziałem GSW padł mizerny wynik.

Generalnie jeden jak i drugi mecz były underowe. Gdyby nie konkurs trójek w meczu Atlanty z Wizards mogło paść spokojnie te 10-20pkt mniej. No ale było minęło. Miejmy nadzieję że ta noc będzie udana. Smile

MichW

Pisanie by Michalski1988 on Wto Paź 23 2018, 17:36

Typ LA Lakers - SA Spurs (W1) przegrany. Mecz zacięty do końca dogrywki. Ostatecznie goście wygrywają jednym punktem. Niezwykle overowe widowisko:
LA Lakers 142 - 143 SA Spurs

Pisanie by MichW on Wto Paź 23 2018, 18:20

Na razie za bardzo nie ma co obstawiać. W nocy zawiedli Celtics, Jazz. Do tego Wizards się podnieśli na mecz z Portland. Sypnęło niespodziankami.

MichW

Pisanie by Michalski1988 on Sro Paź 24 2018, 07:19

A minionej nocy bardzo slaby wystep zaliczył Marcin Gortat. Zagrał tylko 12 minut i wszystkoe swoje rzuty spudłował. Jego druzyna LA Clippers ostatecznie przegrała z NO Pelicans.

Pisanie by MichW on Sro Paź 24 2018, 17:44

W spotkaniach z tak overowymi drużynami pewnie będzie miał sporo ograniczone minuty jak to było w Wizards. Ogółem mecz dosyć wyrównany, chyba LAC już łapie wiatr w żagle.

MichW

Pisanie by Michalski1988 on Sro Paź 24 2018, 17:49

Jedynym jego ratunkiem jest udowadnianie przydatności dla drużyny. Nawet jak dostanie tylko 12 minut to musi to wykorzystać. Sezon długi, ale Marcin ma też swoje lata. Nie jest przyszłością drużyny z LA, więc musi walczyć o jak najwięcej minut w meczach. Na jego niekorzyść przemawia też tendencja odchodzenia od nominalnych środkowych w NBA. Marcinowi brakuje też rzutów za 3, a i z 2 zdarzają się problemy.

Pisanie by MichW on Sro Paź 24 2018, 17:54

Marcin nie jest od rzutów za 3, on musi robić miejsce kolegom aby Ci mogli trafiać zza łuku. Z rzutami za 2 to głównie kwestia zgrania drużyny i to czy LAC będzie chciało grać urozmaiconą koszykówką czyli dawać każdemu szanse rzutowe czy jednak skoncentrować się na 2-3 najlepszych koszykarzy i do nich dogrywać akcje.

W Wizards Marcin rewelacyjnie rozumiał się z Wallem, ale gdy ten miał kontuzje to już Gortat był głównie gościem robiącym miejsce kolegom a do tego miał mocno limitowane minuty.

MichW

Pisanie by Michalski1988 on Czw Paź 25 2018, 00:06

MECZ: CLE Cavaliers - Brooklyn Nets
TYP: over 226,5 pkt
KURS: 1,87
UNIBET

Cavaliers pokazują od początku sezonu, że w ich meczach pada bardzo dużo punktów. Goście z Brooklynu również należą do zespołów nieźle punktujących. Mam nadzieję, że po przegranym underku z udziałem Cavailers, tym razem wpadnie over.
(lost)

Ostatnio zmieniony przez Michalski1988 dnia Czw Paź 25 2018, 07:38, w całości zmieniany 1 raz

Pisanie by Michalski1988 on Czw Paź 25 2018, 07:37

Nadzieja matka glupich. Standardowo CLE gra przeciwko mnie Wink Batdzo slaby mecz gospodarzy oraz underowe widowisko.
CLE 86 - 102 BKN

Pisanie by MichW on Czw Paź 25 2018, 14:16

Chyba najgorszy ich mecze w sezonie. Jak narazie dosyć niespodziewanie drużyny skazywane na pożarcie (Nets i Hawks) radzą sobie całkiem nieźle.

MichW

Pisanie by Michalski1988 on Czw Paź 25 2018, 17:14

W NBA do tej pory jest tyle niespodzianek, że odpuszczam sobie na trochę obstawianie tych rozgrywek. Niby początek sezonu, ale już widać, że wszystko może się zdarzyć. Warto podkreślić, że w końcu odpaliło z rozmachem GSW rzucając 144 punkty, a sam Curry trafił 51 oczek.

Pisanie by MichW on Czw Paź 25 2018, 18:03

Chciałem również zwrócić na to uwagę. Genialny mecz Curry'ego, 11 trafionych trójek do tego wiele rzutów celnych pod kryciem i z nie do końca przygotowanych pozycji.

MichW

Pisanie by Michalski1988 on Czw Paź 25 2018, 18:27

Dla porównania LB James trafił tylko 19 punktów przy 131 LA Lakers. Póki co gwiazdor nie imponuje skutecznością, choć przez wielu wciąż jest uważany za kandydata na MVP sezonu. Jedna trafiona trójka na pięć rzutów świadczy jak na razie o niskiej skuteczności LeBrona. Jeśli nie odpali LA Lakers będzie miało ciężko w walce o awans do playoff, bo wiele drużyn pokazuje, że mają kim punktować.

Pisanie by MichW on Czw Paź 25 2018, 19:07

Na razie byłbym spokojny z dawaniem wyroków. LBJ chce grać pod drużynę, pewnie chce wykreować jakąś gwiazdę żeby nie było takich sytuacji jak z tamtego sezonu że musiał grać wszystkie mecze w playoffach od deski do deski.

MichW

Pisanie by Michalski1988 on Czw Paź 25 2018, 19:43

A ja myślę, że troszkę balonik LA Lakers został napompowany poprzez jego transfer i sam się dałem na to złapać. Wczorajszy mecz oglądałem w skrócie i mimo wysokiej wygranej Lakers, nie był to spektakularny mecz w ich wykonaniu. To Phoenix wyglądali słabo. To co właśnie napisałeś, próbuje kogoś wykreować, bo w tej chwili nie ma kogoś w tym zespole, by wygrywał mecze dla LA przebojowością.

Pisanie by MichW on Czw Paź 25 2018, 20:44

Wiadomo jaka jest sytuacja Lakersów. Ostatnie 5 sezonów praktycznie do zapomnienia. Myślę że LeBron powinien ich pociągnąć do playoffów ale co będzie dalej już zależy od gry całego zespołu. Przede wszystkim mają bardzo słabą ławkę. Jak 1-2 podstawowych zawodników będzie pod formą to wtedy będą się męczyć nawet z najsłabszymi.