Strona 2 z 16 Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next

Go down

Re: NBA Sezon 2018/2019

Pisanie by Michalski1988 on 21/10/2018, 16:51

Zeszła noc obfitowała w niesamowitą skuteczność zespołów. Jak ktoś stawiał na overy punktowe, to pewnie się nie pomylił. W 7 na 10 spotkań padło ponad 228 punktów, a w meczu Dallas - Minnessota 276 i to bez dogrywki Smile

Pisanie by MichW on 21/10/2018, 19:32

Na pewno dosyć pechowa noc jak ktoś celował w handicapy ale już overki ładnie siadały. Smile

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.

UNIBET

Biorąc pod uwagę ostatnią noc bardzo ryzykowny typ. Myślę jednak, że po zmianach w obu zespołach, a szczególnie Cleveland zespoły są znacznie osłabione do poprzedniego zespołu. 233 punkty to dosyć wysoka linia, choć w NBA jak najbardziej do złamania. Typuje jednak, że trafi się jakaś nie overowa kwarta, która nie pozwoli na osiągnięcie granicy 230 punktów.

(lost)

Ostatnio zmieniony przez Michalski1988 dnia 22/10/2018, 17:25, w całości zmieniany 1 raz

Pisanie by MichW on 22/10/2018, 14:32

Dziwna noc. O ile spodziewałem się tego że Sacramento jest w stanie powalczyć z OCT o tyle lania Atalanty nad Wizards już nie. Do tego bardzo słaby mecz GSW i przeciętny Rakiet które do ostatnich godzin musiały czekać na info o wykluczeniue CP3.

MichW

Pisanie by Michalski1988 on 22/10/2018, 17:26

Ja też umoczyłem stawiając na under 233 w meczy CLE - ATL. Początek sezonu pokazuje, że wszystko może się wydarzyć i wcale nie jest łatwo o przewidywania.

Pisanie by MichW on 22/10/2018, 21:39

Tu akurat miałeś sporego pecha. Oglądałem ten mecz i byłem zażenowany poziomem. W 4Q przez parę minut w każdej akcji wpadały trójki, praktycznie partia grana bez żadnej obrony.

UNIBET

Gospodarze rozpoczęli sezon dwiema porażkami. Dla zespołu który pozyskał LB Jamesa to na pewno lekki szok. Wierzę, że atut własnej publiczności oraz zaliczenie pierwszej wygranej w sezonie zmotywuje zespół LA LAKERS.

(lost)

Pisanie by MichW on 23/10/2018, 01:57

@Michalski1988 napisał:Gdy oglądałem pierwszą kwartę byłem pełen optymizmu. Do 8 minuty wpadło chyba z 30 punktów, by w kolejne 4 minuty rzucili 28. Już przy drugiej kwarcie zwątpiłem w under, bo wchodziło wszystko jak w masło. Tendencja ofensywna w NBA utrzymana, choć niby w pewnym overowym meczu z udziałem GSW padł mizerny wynik.

Generalnie jeden jak i drugi mecz były underowe. Gdyby nie konkurs trójek w meczu Atlanty z Wizards mogło paść spokojnie te 10-20pkt mniej. No ale było minęło. Miejmy nadzieję że ta noc będzie udana. Smile

MichW

Pisanie by Michalski1988 on 23/10/2018, 17:36

Typ LA Lakers - SA Spurs (W1) przegrany. Mecz zacięty do końca dogrywki. Ostatecznie goście wygrywają jednym punktem. Niezwykle overowe widowisko:
LA Lakers 142 - 143 SA Spurs

Pisanie by MichW on 23/10/2018, 18:20

Na razie za bardzo nie ma co obstawiać. W nocy zawiedli Celtics, Jazz. Do tego Wizards się podnieśli na mecz z Portland. Sypnęło niespodziankami.

MichW

Pisanie by Michalski1988 on 24/10/2018, 07:19

A minionej nocy bardzo slaby wystep zaliczył Marcin Gortat. Zagrał tylko 12 minut i wszystkoe swoje rzuty spudłował. Jego druzyna LA Clippers ostatecznie przegrała z NO Pelicans.

Pisanie by MichW on 24/10/2018, 17:44

W spotkaniach z tak overowymi drużynami pewnie będzie miał sporo ograniczone minuty jak to było w Wizards. Ogółem mecz dosyć wyrównany, chyba LAC już łapie wiatr w żagle.

MichW

Pisanie by Michalski1988 on 24/10/2018, 17:49

Jedynym jego ratunkiem jest udowadnianie przydatności dla drużyny. Nawet jak dostanie tylko 12 minut to musi to wykorzystać. Sezon długi, ale Marcin ma też swoje lata. Nie jest przyszłością drużyny z LA, więc musi walczyć o jak najwięcej minut w meczach. Na jego niekorzyść przemawia też tendencja odchodzenia od nominalnych środkowych w NBA. Marcinowi brakuje też rzutów za 3, a i z 2 zdarzają się problemy.