Strona 6 z 16 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next

Go down

Re: NBA Sezon 2018/2019

Pisanie by MichW on 28/10/2018, 18:51

W nocy szykuje się ciekawe starcie byłego i obecnego klubu Gortata: Clippers z Wizards. Może ten mecz zmobilizuje Marcina do wykręcenia wysokich statystyk. Co myślicie?

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5283
FBPoints : 194

Powrót do góry Go down

Pisanie by Michalski1988 on 28/10/2018, 19:15

W końcu to zespół, który dobrze zna, ale też oni znają jego. Byłoby miło, gdyby Marcin pokazał starą dobrą grę i zapunktował. Nie jestem jednak przekonany czy tak będzie, bo jak do tej pory nie dostaje zbyt wielu minut, choć mecze zaczyna w pierwszym składzie.

(win)

Pod nieobecność w zespole GSW Cousins'a odżył Kevin Durant, który w ostatnim meczu gości był najlepiej punktującym wyprzedzając nawet Curry'ego. Myślę, że również w tym meczu stać go na zdobycz punktową na poziomie 30.

Ostatnio zmieniony przez Michalski1988 dnia 29/10/2018, 00:41, w całości zmieniany 1 raz

Pisanie by MichW on 29/10/2018, 00:40

Brooklyn Nets - Golden State Warriors 114:120.

Gładkie zwycięstwo GSW w meczu rozgrywanym wczesną porą. Gospodarze spięli się na 4Q (37:27) kiedy losy meczu były już przesądzone. Najlepiej punktującymi zawodnikami na parkiecie byli Stephen Curry i Kevin Durant zdobywcy odpowiednio 35 i 34pkt.

MichW

Pisanie by Michalski1988 on 29/10/2018, 00:41

Brooklin Nets 114 - 120 GS Warriors
TYP: Durant, Kevin over 28,5 pkt (34 pkt).

Kolejny mecz gdzie miałem nosa co do zawodnika punktującego. Overowe widowisko, co zaskakujące nerwowe dla gości do samego końca. Mecz jednak bez niespodzianki i to GSW triumfuje w rywalizacji z Nets.

Pisanie by Michalski1988 on 29/10/2018, 01:19

MECZ: LA Clippers - Washington Wizzards
TYP: Wall, John over 20,5
KURS: 1,70
UNIBET

(lost)

W dzisiejszym meczu faworytem jest LA Clippers. Szczególny mecz dla Marcina Gortata, który zmierzy się z byłymi kolegami z zespołu. Zakładam, że najlepszym punktującym dla zespołu gości będzie John Wall lub Bradley Bill. Stawiam jednak na tego pierwszego.

Ostatnio zmieniony przez Michalski1988 dnia 29/10/2018, 18:14, w całości zmieniany 2 razy

Pisanie by MichW on 29/10/2018, 09:32

Nowy klub Marcina demoluje Wizards 136:104 a Gortat poprawia swoje statystyki. Polak pojawił się na parkiecie przez 19 minut zdobywając 4pkt, oraz notując 8 zbiórek i 3 asysty.

MichW

Pisanie by Michalski1988 on 29/10/2018, 10:58

LA Clippers  136- 104 Washington Wizzards
TYP: Wall, John over 20,5 (18pkt)

Lider zespołu z Waszyngtonu niestety trafił tylko 18 pkt. Wpływ na to miało zdjęcie zawodnika z parkietu już w połowie 3 kwarty, gdzie przewaga gospodarzy była wysoka a trener Wizzards dał pograć rezerwowym. W samej 2 kwarcie Wall trafił 16 punktów, jednak nie dane było mu poprawić tego dorobku w kolejnych kwartach.

Pisanie by ATR on 29/10/2018, 11:34

Miałem w nocy over w meczu Dallas-Utah. Po słabej 1 kwarcie, chyba w drugiej była sytuacja że w przeciągu 10-15 sekund były 4 próby trójek - wszystkie niecelne - na szczęście od pewnego momentu skuteczność zdecydowanie poprawiła się i linia została pokryta.

ATR

Ostrzeżenie : nieprzestrzeganie zasad na forum.
Liczba postów : 817
FBPoints : 401

Pisanie by Michalski1988 on 29/10/2018, 12:52

Na obstawianie overków w meczu z Utah Jazz trzeba uważać. Zespół ten podobnie jak koszykarze Memphis często wykręcają wyniki na poziomie poniżej 200. Może w tym sezonie na razie tego nie widać, ale z pewnością będzie się to zdarzać.

Pisanie by ATR on 29/10/2018, 13:37

W tym sezonie Utah gra zdecydowanie bardziej ofensywnie niż w poprzednich. To właśnie oni głównie napędzali grę a większość czasu Dallas była zmuszona do gonienia wyniku więc wiadomo było że nie mogą grać na czas i ładnie to się kręciło od 2 kwarty.

ATR

Pisanie by Michalski1988 on 29/10/2018, 18:13

Z Houston czy Memphis już tak dobrze nie było... Wiadomo że w meczach z drużynami prowadzącymi szybkie tempo gry tych punktów będą rzucać więcej, lecz do wyników zespołów ultra-ofensywnych będzie im na pewno brakować.

Pisanie by Michalski1988 on 29/10/2018, 18:18

MECZ: Minnesota Timberwolves - Los Angeles Lakers
TYP: Towns, Karl-Anthony over 19,5 pkt
KURS: 1,87
UNIBET
(win)

Mecz Minnesoty z Lakersami zapowiada się niezwykle interesująco i wyrównanie. Myślę, że będzie to jeden z najbardziej bogatych w punkty meczów tej nocy. Myślę, że możliwa jest tu także dogrywka. Wobec tego stawiam na wysoką zdobycz punktową Townsa.

Pisanie by Michalski1988 on 29/10/2018, 18:24

MECZ: San Antonio Spurs - Dallas Maverick
TYP: DeRozan, DeMar over 26,5 pkt
Kurs: 1,87
UNIBET
(win)

DeRozan po przejściu do SA Spurs jest niekwestionowanym liderem tego zespołu. Zawodnik świetnie wszedł w sezon i bardzo wysoko punktuje. Myślę że w meczu z Dallas razem Aldridge będzie dziurawił kosz gości.

Pisanie by MichW on 29/10/2018, 18:28

Popieram zdanie Michalskiego. Utah jest bardziej defensywną drużyną niż ofensywną. Z słabszymi ekipami mogą kręcić overy jednak z tymi lepszymi tendencja powinna się odwrócić szczególnie w ich meczach domowych.