ForumBukmacherskiePol.com

Fan-sport bonus 400pln

Go down

Fan-sport bonus 400pln

Pisanie by Admin on 18/10/2018, 21:25

Przyroda nie znosi próżni Smile 
Żegnamy 1 xbet witamy Fan-Sport

BONUS 100% ZA 1. DEPOZYT DO 100 EUR!
Register with FanSport and receive a 100% bonus to the maximum amount of 100 EUR 
Jak otrzymać bonus?
1. Register with FanSport.
2. Należy wypełnić wszystkie pola w dziale Moje Konto.
3. Złóż depozyt w wysokości do 100 EUR (lub równowartość w innej walucie) na swoje konto.
4. Bonus zostaje automatycznie doliczony po doładowaniu konta.
Regulamin
1. Każdemu użytkownikowi przysługuje tylko jeden bonus. Minimalna kwota depozytu do uruchomienia bonusu wynosi 1 EUR.
2. Bonus zostanie automatycznie doliczony po doładowaniu konta, pod warunkiem, że masz uzupełnione dane osobowe na swoim koncie.
3. Należy obrócić sumę bonusu pięciokrotnie w formie zakładów akumulatorowych. Każdy zakład akumulatorowy musi zawierać co najmniej 3 wydarzenia. Co najmniej 3 wydarzenia w akumulatorze muszą mieć kursy 1.40 lub wyżej.
4. Wymagana suma postawiona na zakłady zostaje osiągnięta tylko po rozstrzygnięciu wszystkich zakładów w ramach wymienionej kwoty.
5. Dopóki nie zostaną spełnione warunki promocji, wypłata środków pieniężnych nie będzie możliwa (do reguły nie stosują się wyjątki omówione w Załączniku*).
6. Cała wartość bonusu musi zostać wykorzystana na zakłady, nim klient będzie mógł wypłacić środki z konta (lub przelać pieniądze do kasyna). W przeciwnym wypadku każdy bonus lub wygrana będzie anulowana.
7. Bonusu nie można wykorzystać w połączeniu z innymi promocjami lub ofertami specjalnymi.

Admin

Zaufanie : Administrator
Liczba postów : 1650
FBPoints : 369

https://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down

Re: Fan-sport bonus 400pln

Pisanie by Iglo on 18/10/2018, 22:18

Wygląda spoko zupełnie jak klon Astekbet a z nimi nigdy nie było problemów nie jak z 1xszajs
Widziałem że @skowron już u nich grał na na Walię i wygrał i potwierdził dotarcie kaski więc zainwestuje w tego fansport

Iglo

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 170
FBPoints : 110

Powrót do góry Go down

Pisanie by andree on 18/10/2018, 22:43

Szkoda tylko ze ten bonusik jak w calej sieci
Maks 400do wyplaty
Ale niczym nie ryzykuje
Mam tylko pytanie czy co piatek tez maja bonus 400pln dla tych co graja u nich w tygodniu ?
andree

Liczba postów : 163
FBPoints : 73

Powrót do góry Go down

Pisanie by Bastek on 18/10/2018, 22:52

Jak dla mnie 1xbet, astekbet i cała ta sieć to zdecydowanie obecnie numer jeden na rynku, zawsze chętnie tam wracam! Mega kursy, świetne bonusy dla lojalnych graczy i wiele linii na każde zdarzenie. Czego chcieć więcej? Dla mnie cała sieć zdecydowanie numer jeden obecnie na rynku.

EDIT: Zapomniałem dodać, że z tej sieci maksymalnie na wypłatę czekałem 20 minut, a tak to zawsze do 10 minut na portfeliku.

Bastek

Ostrzeżenie : Nieprzestrzeganie regulaminu Typy by..
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 1061
FBPoints : 3

Powrót do góry Go down

Pisanie by Brunobet on 18/10/2018, 23:13

Dokładnie jak napisałeś obecnie potrafią mieć na jedno zdarzenie w "dzień niemeczowy" więcej kursów do zaoferowania niż licencjonowane na całą ligę
Również biorę się do testowania fansport
Brunobet

Liczba postów : 485
FBPoints : 257

Powrót do góry Go down

Pisanie by Bastek on 18/10/2018, 23:30

Panowie i Panie, chciałem przetestować live chat na tej stronce, co ciekawe support na chacie rozmawia w języku Polskim! (WOW!...) - dla mnie bomba i duże zaskoczenie, po za tym rozmowa na chacie była prowadzona w bardzo kulturalny sposób, miałem wrażenie, że po drugiej stronie jest człowiek, wiecie pewnie do czego się odwołuję Smile Jeżeli ktoś kiedyś próbował uzyskać pomoc na live chacie na 1xbet to pewnie wie o czym teraz ja piszę Smile. - A więc pod tym względem fansport na samym początku już sobie dużo u mnie zyskuję, jeżeli 1xbet nie ogarnie stronki w dość szybkim tempie to raczej nawet nie będę się zastanawiał nad rejestracją u tego bukmachera.

Ale chyba jeszcze póki co musimy poczekać na rejestracją u tego bukmachera, przynajmniej gracze z Polski (Niema Polski do wyboru w rejestracji - chyba, że mamy wybrać inny kraj? a później nam to zmienią to OK). Bukmacher zapowiada się znakomicie, przynajmniej jak dla mnie.

Bastek

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on 19/10/2018, 07:46

Widzę że szykuje się dylemat wyboru bukmachera: astek czy fan-sport. Buk zbliżony wyglądem jest do asteka. Pewnie mają dobre rozeznanie na rynku i wiedzą kto jest teraz na topie. Smile 

PS: Tak z ciekawości 1x rezygnuje z PL na stałe czy tylko tymczasowo?

Sezon 2017/18 (do 30.07): NBA (od 14.03): 112  ++   62  ---  (64%) Pozostałe typy 149  ++  107  ---  11 ZWROTÓW (58%)

MichW

Liczba postów : 4622
FBPoints : 316

Powrót do góry Go down

Pisanie by Admin on 19/10/2018, 11:56

Czekamy na oficjalne stanowisko 1xbet.
Obecnie otrzymałem tylko wybiorczą informacje

Na chwilę obecną żaden z bukmacherów korzystających z oprogramowania autorskiego 1xbet nie zamierza opuszczać polskiego rynku.
Można się rejestrować w Astekbet, Fansport czy 22bet.
Dziś te firmy zajmują się przywróceniem polskiej waluty oraz wyboru z listy PL.
Niestety jak 1 xbet usunął opcje na PL to znikła ona w całej sieci.

Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by cyganejro1 on 19/10/2018, 13:42

No właśnie mi 1xbet działa, ale tylko aplikacja. Strona została zablokowana. Zleciłem właśnie wypłatę z appki 1xbeta i zobaczymy czy dojdzie, powinna być dziś.

cyganejro1

Liczba postów : 2
FBPoints : 1

Powrót do góry Go down

Pisanie by Admin on 19/10/2018, 13:54

To nie jest temat o 1xbet proszę nie robić zamieszania.

Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by stoprocent8 on 21/10/2018, 22:18

wygrana wygrana wygrana wygrana wygrana Mogę polecić ten fan-sport wczoraj wpłata 200 euro i otrzymałem bonus 100 
dziś wypłata zlecona o 21:50 na ecopayz a o 22:53 kaska na koncie
stoprocent8

Liczba postów : 104
FBPoints : 43

Powrót do góry Go down

Pisanie by fbmod on 23/10/2018, 13:15

Odpowiedź na kila PW w sprawie zniknięcia banerów fan-sport
Z firmą nic podejrzanego się nie dzieje !!!
banery zostały usunięte do momentu przywrócenia  opcji rejestracji dla graczy PL.  Do tego momentu można się rejestrować a w razie problemów z ewentualną weryfikacją piszcie do @Admin.  Agent fan-sport zapewniał nas, że nie będzie problemu z weryfikacją takich kont jeżeli napiszecie, że rejestracja nastąpiła z linków forum. Natomiast nie kombinujcie z podawaniem innych danych które nie będą zgadzały się z dokumentami jakie wysyłacie do weryfikacji i zdecydowanie odradzam zakładania kilku kont dla bonusów.

Zaufanie : Moderator
Liczba postów : 274
FBPoints : 171

https://www.forumbukmacherskiepol.com/ https://web.facebook.com/profile.php?id=100011205581322

Powrót do góry Go down

Pisanie by Admin on 29/10/2018, 16:34

Fan-sport jako pierwszy przywrócił do formularza rejestracyjnego POLSKĘ jeżeli chodzi o walutę to proszę wybierać Euro lub $
Na dniach powinien wrócić wybór PLN

Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Bastek on 29/10/2018, 16:37

No i elegancko Smile Wielkie brawa dla FAN-SPORT - bo już się obawiałem, że żaden bukmacher na tym silniku nie przywróci PL. Wolałem poczekać z rejestracją, aż pojawi się kraj rejestracji Polska. Więc do dzieła rejestrujemy się Smile

EDIT: Właśnie się zarejestrowałem, wszystko śmiga jak należy Smile

Bastek

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on 29/10/2018, 18:39

Super informacja. Teraz przydałaby się jakaś aplikacja bo przez ruskich wszystkie witryny z tym oprogramowaniem są niedostępne. Sad

Sezon 2017/18 (do 30.07): NBA (od 14.03): 112  ++   62  ---  (64%) Pozostałe typy 149  ++  107  ---  11 ZWROTÓW (58%)

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by fbmod on 12/11/2018, 20:19

Informacja ogólna dotycząca bukmacherów korzystających z tego oprogramowania.
W dniu 12.11.2018 r. przywrócono rejestracje graczy z Polski oraz jest możliwość korzystania z PLN na kontach graczy.

Dotyczy to bukmacherów ASTEKBET, 22BET oraz FAN-SPORT

Rozmawialiśmy z przedstawicielami wszystkich tych firm i potwierdzają, ze nie będą robili problemów graczom korzystającym z VPN

KLIKNIJ TU I SPRAWDŹ JAK PROSTO OMINĄĆ BLOKADY

Zaufanie : Moderator
Liczba postów : 274
FBPoints : 171

https://www.forumbukmacherskiepol.com/ https://web.facebook.com/profile.php?id=100011205581322

Powrót do góry Go down

Pisanie by Brunobet on 12/11/2018, 22:04

Myślę, że nikt się nie obrazi jak napiszę a właściwie powielę moją wypowiedź
Liczę, że wielu osobą pomogę  Wink

Jeżeli chodzi o mnie to polecam pobranie darmowego vpn
https://windscribe.com/download

bezpośrednio jako dodatek do chrome lub jako apka na kompa
pobieramy
instalujemy
zmieniamy kraj na Niemcy (jak jestem w PL to mi działa wówczas bet365, Astekbet itd.)
i bez problemu wchodzimy  na stronę bukmachera Smile
Brunobet

Liczba postów : 485
FBPoints : 257

Powrót do góry Go down

Pisanie by zacharty on 13/11/2018, 13:58

@brunobet dzięki za info bo kombinowanie z DNS 8.8.8.8. i 8.8.4.4 w moim przypadku nie działa.
A z tego co wiem to vpn jest bezpieczniejszy itd. a do tego twoje rozwiązanie świetnie działa i nie zamula mi ani fansport ani astekbet   lol!
zacharty

Liczba postów : 198
FBPoints : 91

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on 13/11/2018, 14:28

Jakby ktoś chciał poczytać to na forum jest wątek o VPN wraz z opisanym sposobem który podał Brunobet.

Zmiana DNSu nic wam nie da gdy to bukmacher blokuje adresy z danego kraju.

MichW

Powrót do góry Go down

Powrót do góry