ForumBukmacherskiePol.com
Fan-sport bonus 400pln - Page 3 Ezgif_13

Fan-sport bonus 400pln

Strona 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Fan-sport bonus 400pln - Page 3 Empty Fan-sport bonus 400pln

Pisanie by Admin on Czw 18 Paź 2018 - 21:25

First topic message reminder :

Przyroda nie znosi próżni Smile 
Żegnamy 1 xbet witamy Fan-Sport

BONUS 100% ZA 1. DEPOZYT DO 100 EUR!
Register with FanSport and receive a 100% bonus to the maximum amount of 100 EUR 
Jak otrzymać bonus?
1. Register with FanSport.
2. Należy wypełnić wszystkie pola w dziale Moje Konto.
3. Złóż depozyt w wysokości do 100 EUR (lub równowartość w innej walucie) na swoje konto.
4. Bonus zostaje automatycznie doliczony po doładowaniu konta.
Regulamin
1. Każdemu użytkownikowi przysługuje tylko jeden bonus. Minimalna kwota depozytu do uruchomienia bonusu wynosi 1 EUR.
2. Bonus zostanie automatycznie doliczony po doładowaniu konta, pod warunkiem, że masz uzupełnione dane osobowe na swoim koncie.
3. Należy obrócić sumę bonusu pięciokrotnie w formie zakładów akumulatorowych. Każdy zakład akumulatorowy musi zawierać co najmniej 3 wydarzenia. Co najmniej 3 wydarzenia w akumulatorze muszą mieć kursy 1.40 lub wyżej.
4. Wymagana suma postawiona na zakłady zostaje osiągnięta tylko po rozstrzygnięciu wszystkich zakładów w ramach wymienionej kwoty.
5. Dopóki nie zostaną spełnione warunki promocji, wypłata środków pieniężnych nie będzie możliwa (do reguły nie stosują się wyjątki omówione w Załączniku*).
6. Cała wartość bonusu musi zostać wykorzystana na zakłady, nim klient będzie mógł wypłacić środki z konta (lub przelać pieniądze do kasyna). W przeciwnym wypadku każdy bonus lub wygrana będzie anulowana.
7. Bonusu nie można wykorzystać w połączeniu z innymi promocjami lub ofertami specjalnymi.

Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Sro 19 Gru 2018 - 12:52, w całości zmieniany 1 raz

Admin

Zaufanie : Administrator
Liczba postów : 1862
FBPoints : 568

https://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down

Fan-sport bonus 400pln - Page 3 Empty Re: Fan-sport bonus 400pln

Pisanie by Janowski on Pią 8 Lut 2019 - 17:26

Dzięki @Admin dostałem też od tej Pani maila. Wielkie gratki jak mi się uda z tego wyjść bez obrażeń to mogę dorzucić się do dodatkowej nagrody jak wystartuje konkurs.

Janowski

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 25
FBPoints : 24

Powrót do góry Go down

Pisanie by Admin on Pią 8 Lut 2019 - 17:43

Nie ma takiej potrzeby. Daj znać jak się zakończy całe zamieszanie.

Admin

Zaufanie : Administrator
Liczba postów : 1862
FBPoints : 568

https://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by Janowski on Pią 8 Lut 2019 - 18:06

Jasne dam znać. Podejrzewam ze dzisiaj tego nie ogarną jak im wyśle. Ciekawe czy w sobotę i niedziele normalnie weryfikują czy dopiero w poniedziałek.

Janowski

Powrót do góry Go down

Pisanie by Janowski on Pon 11 Lut 2019 - 15:56

Zgodnie z zapowiedzią daje znać.  Sprawa została pomyślnie zakończona jednak pani z fan-sport zasugerowała aby nie grał już u nich.  Wyjaśniła, że w przyszłości znowu mogą pojawić się problemy związane z weryfikacją gdyż system automatycznie może blokować wypłaty. Szkoda bo fajnie mi się u nich grało jednak zdaje sobie sprawę z tego że wina leży po mojej stronie.

Jak już się rzekło a jestem słownym człowiekiem mogę się dorzucić do konkursu czy czegoś takiego.

Janowski

Powrót do góry Go down

Pisanie by fan-sport PL on Nie 10 Mar 2019 - 21:23

Witam wszystkich użytkowników Forumbukmacherskiepol.com,
miło mi Was poinformować o rozpoczęciu ścisłej współpracy naszej barki Fan-sport z forum.

Jeżeli będziecie potrzebowali pomocy lub informacji na temat zakładów sportowych fan-sport nie wahajcie się zwracać z zapytaniem. Postaram się Państwu pomóc w kwestiach związanych z naszą marką, promocjami, weryfikacją oraz płatnościami.
Mam również nadzieję, że w najbliższym czasie uda nam się stworzyć ofertę specjalną dla użytkowników forum.

fan-sport PL

Zaufanie : Support bukmacher
Liczba postów : 39
FBPoints : 29

Powrót do góry Go down

Pisanie by fan-sport PL on Pon 11 Mar 2019 - 17:53

Witam
Przypominam, że fan-sport to nie tylko tradycyjne zakłady sportowe.
Zapraszam do rejestracji w  Fan-sport i skorzystania z oferty na eSports
Oferta na dziś

Fan-sport bonus 400pln - Page 3 Esport10

fan-sport PL

Powrót do góry Go down

Pisanie by fan-sport PL on Wto 12 Mar 2019 - 10:03

Zapraszam do rejestracji w  FAN-SPORT i skorzystania z oferty na eSports i zakłady sportowe
Oferta na dziś

Fan-sport bonus 400pln - Page 3 Esport11

fan-sport PL

Powrót do góry Go down

Pisanie by fan-sport PL on Sro 13 Mar 2019 - 11:10

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na Ligę Mistrzów
U nas najwyższe kursy na dzisiejsze mecze
Osoby przebywające w lokalizacji gdzie fan-sport jest niedostępny  mogą odblokować dostęp włączając darmowy VPN
Aby korzystać ze strony bukmachera, zainstaluj darmowy dodatek. VPN windscribe.com

13.03. 21:00 Bayern Munich - Liverpool
w1 -  2.19 
X -  3.52
w2 - 3.68

13.03. 21:00 Barcelona - Lyon
w1 - 1.25  
X - 7.20
w2 - 12.50

fan-sport PL

Powrót do góry Go down

Pisanie by fan-sport PL on Sob 16 Mar 2019 - 9:15

Zapraszamy do skorzystania z naszej promocji związanej z F1
U nas najwyższe kursy na dzisiejsze mecze 
Osoby przebywające w lokalizacji gdzie FAN-SPORT jest niedostępny  mogą odblokować dostęp włączając darmowy VPN
Aby korzystać ze strony bukmachera, zainstaluj darmowy dodatek. VPN windscribe.com

Fan-sport bonus 400pln - Page 3 Formua10

REGULAMIN OFERTY
Jak otrzymać bonus?
Bonus zostanie przyznany za każdy przegrany zakład w wysokości przynajmniej 7 EUR oraz po kursie 1.4 lub więcej.
Przynajmniej jeden zakład musi zostać postawiony na wyścig Formuły 1.
Warunki oferty:
Promocja jest dostępna dla nowych i zarejestrowanych użytkowników.
Liczba bonusów jest nieograniczona.
W promocji są brane pod uwagę zakłady za własne środki gracza. Zakłady za środki bonusowe (w tym kody promocyjne) nie są uwzględniane. Zakłady rozliczone jako zwrot, również nie są brane pod uwagę.
FanSport zastrzega sobie prawo do zmiany, anulowania, wznowienia lub odmowy udziału w ofercie promocyjnej bez uprzedzenia.
FanSport zastrzega sobie prawo do wglądu w zapisy transakcji klienta bez podania przyczyny. Jeżeli w wyniku przeprowadzonego dochodzenia wyniknie, że użytkownik korzysta ze strategii niedozwolonych przez FanSport, to firma zastrzega sobie prawo do odmowy uczestnictwa w promocji, jak i do odebrania bonusu.
W razie konieczności Użytkownik jest zobowiązany przedstawić na żądanie dokument identyfikacyjny, celem potwierdzenia tożsamości (KYC). Nieprzedstawienie dokumentu identyfikacyjnego może skutkować utratą bonusu i ewentualnych wygranych. Firma zastrzega sobie prawo do zażądania fotografii użytkownika wraz ze stosownym dokumentem (twarz użytkownika musi być wyraźnie widoczna w dostarczonej fotografii) lub telefonicznej weryfikacji tożsamości w dowolnym czasie.
Jeżeli serwis stanie się ofiarą oszustwa lub prania brudnych pieniędzy, to FanSport zastrzega sobie prawo do zamknięcia i zamrożenia stanu konta podejrzanego użytkownika.
Wszystkie wymienione Warunki stanowią część ogólnych Warunków korzystania serwisu FanSport.

fan-sport PL

Powrót do góry Go down

Pisanie by avangard198611 on Sro 20 Mar 2019 - 19:53

Witam.mam problem z wypłatą z fansport na [url=https://secure.EcoPayz.com/][/url]EcoPayz.wpisuje kwotę,id [url=https://secure.EcoPayz.com/][/url]EcoPayz i wypłać.Pisze,że wiadomość z kodem do wypłaty wysłana i nic.wcześniej normalnie od razu dochodziły.Jest do nich jakiś kontakt?

avangard198611

Ostrzeżenie : obraźliwe wypowiedzi.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 28
FBPoints : 17

Powrót do góry Go down

Pisanie by fan-sport PL on Czw 21 Mar 2019 - 10:13

Witam
Już udzieliłem odpowiedzi związanej z zaistniałym problemem w innym temacie.

Proszę wyłączyć i włączyć telefon na który przychodzą wiadomości SMS.
W przypadku kiedy to nie pomoże, proszę usunąć pliki cookie przeglądarki i ponownie spróbować zlecić wycofanie środków z konta FAN-SPORT.

fan-sport PL

Powrót do góry Go down

Pisanie by avangard198611 on Czw 21 Mar 2019 - 10:33

Dzięki,pomogło

avangard198611

Ostrzeżenie : obraźliwe wypowiedzi.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 28
FBPoints : 17

Powrót do góry Go down

Pisanie by godik on Czw 28 Mar 2019 - 23:32

Nie polecam.Zarejestrowalem sie ,dokonalem wplaty 100 euro i na wszystko limity 0 euro.Moze ma ta zwiazek z tym ze na ten sam email mam konta w 1xbet itp?
Ps.jedyny plus to taki ze od razy wyplacili,chociaz na samym przewalutowaniu stracilem 10 euro

godik

Liczba postów : 1
FBPoints : 1

Powrót do góry Go down

Pisanie by kobra on Pią 29 Mar 2019 - 2:13

Temat wałkowany za każdym razem kiedy pojawi się nowy bukmacher z oprogramowaniem 1xbet
- jak masz bana czy limity od 1xbet to z automatu bedziesz je miaľ w astekbet itd.
- pretensje o przewalutowanie hmmmmm to dlaczego nie wybrałeś waluty w ktorej masz konto?

Nie bardzo też wierzę że zabrali 10 euro za przewalutowanie i to jeżeli już nie bukmacher a opcja płatności pobiera opłatę ( bank, skrill. Ecopayz)
kobra
kobra

Liczba postów : 257
FBPoints : 82

Powrót do góry Go down

Pisanie by fan-sport PL on Pią 29 Mar 2019 - 13:04

@godik napisał:Nie polecam.Zarejestrowalem sie ,dokonalem wplaty 100 euro i na wszystko limity 0 euro.Moze ma ta zwiazek z tym ze na ten sam email mam konta w 1xbet itp?
Ps.jedyny plus to taki ze od razy wyplacili,chociaz na samym przewalutowaniu stracilem 10 euro

Witam.

Trudno mi się odnieść do konkretnej sytuacji, gdyż nie mam żadnych danych takich jak login itd.

Mogę jednak udzielić informacje, że jeżeli faktycznie taka sytuacja miała miejsce, to nie ma to związku z użyciem tego samego e-maila. W każdym brandzie obsługiwanym przez dostawcę oprogramowania autorskiego 1xbet możesz posiadać konto na te same dane osobowe.

Raczej limity zostają nakładane w przypadku kiedy w jakimkolwiek z tych brandów w tym fan-sport, gracz zostanie przyłapany na tworzeniu multikont, próbie wymuszenia weryfikacji poprzez przesłanie nieautentycznych dokumentów lub niestosowanie się do regulaminu ( niestety również jak kilka osób z tego samego IP korzysta z usług bukmacherskich czy kasyn).

Należy pamiętać, że gracz oznaczony jako multikljent to nie zawsze nieuczciwy gracz. Rozumiemy, że są przypadki, kiedy w jednej sieci Wi-fi czy pod jednym adresem faktycznie mieszka kilka osób, które korzystają z usług firmy, lecz jest to naprawdę rzadko spotykana sytuacja.

fan-sport PL

Powrót do góry Go down

Strona 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Powrót do góry