Pisanie by Michalski1988 on 26/10/2018, 19:42

MECZ: Fos-sur-Mer VS Boulazac
TYP: Boulazac
KURS: 1,85
UNIBET

Goście wydają się być bardziej doświadczoną drużyną, która w dodatku wygrała ostatnio u siebie ligowy mecz z Nanterre. Gospodarze są w dużym dołku i zaliczają fatalną passę 6 meczów bez wygranej na 6 kolejek. Zamykając tabelę z takim wynikiem ciężko wierzyć w ich zwycięstwo. Liczę na wygraną ekipy gości.

(lost)

Ostatnio zmieniony przez Michalski1988 dnia 26/10/2018, 21:59, w całości zmieniany 1 raz

Pisanie by Michalski1988 on 26/10/2018, 21:57

Fos-sur-Mer 88 VS 76 Boulazac

Do czwartej kwarty mecz wyrównany, pełen zmian prowadzenia w meczu. Ostatecznie to gospodarze odjechali w czwartej kwarcie drużynie Boulazac na 12 punktów i wygrali mecz. Pierwsza wygrana drużyny Fos sur Mer 88 w sezonie.