ForumBukmacherskiePol.com
Reloadbet Ezgif_13

Reloadbet

Go down

Reloadbet Empty Reloadbet

Pisanie by fbmod on Pon 19 Lis 2018 - 21:12

ReloadBet 100% do 1000 pln

Bonus Powitalny w Sporcie 100%
Twoje wyszukiwanie najlepszego bukmachera kończy się tutaj! Zasilany pasją i napędzany pragnieniem doskonalenia się we wszystkich zawodach, ReloadBet oferuje dziką jazdę w świecie zakładów sportowych. Zapnij pasy, zdobądź Bonus Powitalny i wejdź w strefę intrygujących wyników i wielkich wygranych!

Zasady oraz Warunki

1. Wszystkie nowo zarejestrowane konta kwalifikują się do tej oferty.
2. Bonus jest dostępny tylko po tym, jak gracz zdecyduje się na złożenie pierwszego depozytu.
3. Minimalna kwota depozytu kwalifikującego się wynosi 100 zł.
4. Gracz może otrzymać 100% od Swojej pierwszej wpłaty, maksymalnie do 1000 zł.
5. Bonus od pierwszego depozytu można odebrać w ciągu 7 dni od złożenia depozytu.
6. Bonus należy zgłosić w menu konta gracza, zanim rozpocznie się obrót pierwszego depozytu.
7. Pełna kwota depozytu musi zostać obrócona co najmniej raz, z kursem nie niższym niż 1,50. Po rozliczeniu wszystkich zakładów, Bonus zostanie automatycznie zaksięgowany na koncie gracza.
8. Gracz ma 30 dni na obrócenie Swojej kwoty depozytu przed wygaśnięciem oferty bonusowej.
9. W przypadku, gdy inny bonus był aktywny, gdy gracz pożądał Bonusu Powitalnego, gracz musi ukończyć jego obrót w ciągu 14 dni, chyba że podano inaczej dla tego konkretnego bonusu.
10. Kwota Bonusu razem z depozytem musi zostać obrócona co najmniej 10 razy, aby odblokować wygrane.
11. Wymagania obrotu muszą zostać spełnione w ciągu 60 dni.
12. Wszelkie zakłady postawione z kursami poniżej 1,80 nie będą brane pod uwagę przy spełnianiu wymagań obrotu.
13. W przypadku, gdy gracz odmówi zakończenia obrotu bonusem lub nie spełni warunków obrotu w danym okresie, kwota bonusu, a także wszystkie wygrane pochodzące z niego zostaną anulowane. Gracz będzie mógł wypłacić saldo, które posiadał przed przyznaniem Bonusu.
14. ReloadBet.com zastrzega sobie prawo do zmiany, zawieszenia, odmowy lub ograniczenia prawa gracza do wzięcia udziału w tej promocji.
15. Obowiązują Ogólne Warunki.

Zaufanie : Moderator
Liczba postów : 284
FBPoints : 179

https://www.forumbukmacherskiepol.com/ https://web.facebook.com/profile.php?id=100011205581322

Powrót do góry Go down

Reloadbet Empty Re: Reloadbet

Pisanie by zibi on Pon 19 Lis 2018 - 22:51

Bonus z automatu po wpłacie czy trzeba zgłaszać się na LC?
zibi
zibi

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 108
FBPoints : 74

Powrót do góry Go down

Pisanie by Brunobet on Pon 19 Lis 2018 - 22:54

@zibi ale z ciebie leń śmierdzący Smile

7. Pełna kwota depozytu musi zostać obrócona co najmniej raz, z kursem nie niższym niż 1,50. Po rozliczeniu wszystkich zakładów, Bonus zostanie automatycznie zaksięgowany na koncie gracza.
Brunobet
Brunobet

Liczba postów : 519
FBPoints : 338

Powrót do góry Go down

Pisanie by wbitczak on Sro 21 Lis 2018 - 16:55

Depozyt Ecopayz nie dla waluty PLN. Trzeba wybrać np EUR.

wbitczak

Liczba postów : 9
FBPoints : 9

Powrót do góry Go down

Pisanie by zibi on Sob 22 Gru 2018 - 22:07

To to samo co Lsbet
Prawda?
Ktoś ma już jakieś większe doświadczenia z tym bukmacherem?
zibi
zibi

Liczba postów : 108
FBPoints : 74

Powrót do góry Go down

Pisanie by dromarkos on Sro 30 Sty 2019 - 9:43

Witam. Chciałbym opowiedzieć o mojej historii z tymi złodziejami. Wpłaciłem tam 100eur i otrzymałem 100eur bonusu. Po tygodniu czy dwóch stawiania zakładów zleciłem wypłatę z konta. Zostałem poproszony o skany dokumentów oraz o selfie z dokumentem. Być może niepotrzebnie wyraziłem niepochlebną opinię o praktyce żądania wysłania selfie ale ostatecznie wykonałem takie zdjęcie z ID i karktką z numerem konta i je również wysłałem. Po kilku dniach otrzymałem informację,że firma uważa że moje konto jest "zduplikowane" i że wypłacą mi tylko mój depozyt. Mimo wielokrotnych prób nie udzielono mi odpowiedzi co znaczy "zduplikowane",czy ktoś użył moich danych do rejestracji,czy ktoś zweryfikował tamto konto moimi dokumentami,ani żadnych innych informacji. Po prostu ukradli mi 600 eur bez żadnych informacji czy prób wyjaśnień tej sytuacji. Jak można tak po prostu zabrać komuś pieniądze? Co mogę zrobić w tej sytuacji? Bardzo proszę o poradę i pomoc.

dromarkos

Liczba postów : 3
FBPoints : 3

Powrót do góry Go down

Pisanie by pavioniusz on Sro 30 Sty 2019 - 10:37

Moderator wstawił promocje na 100% ma z nimi układ to niech to wyjaśni.

pavioniusz

Liczba postów : 33
FBPoints : 22

Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Pisanie by dromarkos on Sro 30 Sty 2019 - 13:31

Dziękuję. Może Admin tu zajrzy zanim uzbieram te posty i pomoże wyjaśnić tą sprawę.

dromarkos

Powrót do góry Go down

Pisanie by mazik on Sro 30 Sty 2019 - 13:39

To chyba ty potrzebujesz pomocy a nie Admin.
Naprawdę czasami nie da się czytać tego co wypisujecie. @pavioniusz bez przesady z tymi układami itd. chociaż z pewnością współpracują z forum skoro umieścili promocje.  Ale ten ton nakazujący reakcje to lekka przesada.
@dromarkos z tego co widzę dziś się zarejestrowałeś na forum, szkoda, że użytkownicy rejestrują się  i wypowiadają tylko wtedy jak mają problem.

Liczba postów : 1057
FBPoints : 177

Powrót do góry Go down

Pisanie by pavioniusz on Czw 31 Sty 2019 - 1:58

Chodziło mi o to że ma szybszy kontakt do nich.

pavioniusz

Liczba postów : 33
FBPoints : 22

Powrót do góry Go down

Pisanie by dromarkos on Czw 31 Sty 2019 - 16:50

Ja raczej po poradę się tu zgłosiłem niż pomoc bezpośrednią. Ale nie odrzucę jej oczywiście. Poza tym to chyba najlepsze miejsce aby nagłaśniać takie przypadki,może ochroni to innych.

dromarkos

Powrót do góry Go down

Pisanie by mazik on Czw 31 Sty 2019 - 20:54

Otrzymałeś poradę Smile napisz do Admina i on coś z  pewnością postara się zrobić. Uwaga bo już kilka razy było wspominane, ze użytkownicy będą banowali jak pierwszy post ich na forum zaraz po rejestracji będzie dotyczył narzekania na bukmachera. To dziwne przyznam szczerze chociaż nie oceniam innych.

Liczba postów : 1057
FBPoints : 177

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sala1 on Wto 27 Sie 2019 - 7:51

Ktoś może powiedzieć coś więcej na temat RELOADBET?
Sala1
Sala1

Liczba postów : 17
FBPoints : 17

Powrót do góry Go down

Powrót do góry