ForumBukmacherskiePol.com

Atletico - FC Barcelona & Lechia z Jagiellonią

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Re: Atletico - FC Barcelona & Lechia z Jagiellonią

Pisanie by fbmod on 28/11/2018, 02:33

Nagrody zostały wypłacone przedwczoraj przez fan-sport i wczoraj przez RELOADBET.
Wyjątkiem są
@bastek
@andrzejszwedzki
bukmacher RELOADBET poinformował, ze rejestracje kont gracza tych użytkowników nie zostały przypisane do naszego konta partnerskiego (rejestracja z innego linku niż forum)
Podjęliśmy decyzje z @Admin, że nagrody zostaną przekazane w formie PSC jednak ostatni raz robimy taki wyjątek. Na przyszłość nie będziemy pokrywać nagród jeżeli jakiś warunek nie zostanie spełniony.

Zaufanie : Moderator
Liczba postów : 279
FBPoints : 172

https://www.forumbukmacherskiepol.com/ https://web.facebook.com/profile.php?id=100011205581322

Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Pisanie by andrzejszwedzki on 28/11/2018, 07:36

Ja tez nie mam...

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 1337
FBPoints : 1212

Powrót do góry Go down

Pisanie by andrzejszwedzki on 28/11/2018, 07:44

cuz troche dziwne bo ja rejstrowalem sie z forum

andrzejszwedzki

Powrót do góry Go down

Pisanie by Admin on 28/11/2018, 08:22

@andrzejszwedzki napisał:cuz troche dziwne bo ja rejstrowalem sie z forum
Panowie czasami nieświadomie nawet może zdarzyć się taka sytuacja. Wystarczy, że otworzycie np. jakieś transmisje live i wyskoczy wam pop up itp. wówczas przez kilka dni lub tygodni w plikach cookie macie ślad po tej reklamie i rejestracja idzie na konto właśnie tego pierwszego linku.
Dlatego dla pewności polecam czyszczenie plików cookie przed rejestracją.
Jak widać nie jest to błąd naszego linku gdyż większość z was spełniła te warunki i bez problemu otrzymała wygrane w przewidzianym terminie.

Admin

Zaufanie : Administrator
Liczba postów : 1669
FBPoints : 378

https://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by Admin on 28/11/2018, 16:40

Dwie sprawy. Bo chyba zapomniałeś o pewnych faktach odnośnie regulaminu forum itd. ale to pominę.

Nie sądzę aby człowiek na LC miał podgląd na to z jakiego linku się rejestrujesz.
Druga sprawa jeżeli napisałem, ze taką informacje otrzymałem to tak było. Jak chcesz i taki uparty jesteś to mogę również wstawić rozmowę z Agentem Affiliate z którym ta promocja oferta była uzgadniana. 
Mogę sprawdzić czy konto było zarejestrowane z naszego linku tylko jeżeli jest ono aktywne. Jeżeli nie jest to nie zostanie wyświetlone w panelu partnerskim. Dlatego opieram się w takim przypadku na tym o otrzymuje od opiekuna bukmachera. 

Po raz nie wiem już który robisz zamieszanie a nie chcę na forum wyciągać brudów i dlaczego jeszcze tu jesteś.

Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Honda on 28/11/2018, 16:57

Dziwny to ty jesteś @bastek
Napisałem jak dodali i zastanów się czy pytasz na PW czy na forum!!!!
A powiedz mi @special ile razy już szukasz problemów i ile razy już miałeś bana na forum?
Na Twoim miejscu to bym się zastanowił zanim coś napiszesz
 - Poziom zaufania obniżony w związku z powtarzającymi się przewinieniami i brakiem reakcji na otrzymywane uwagi i ostrzeżenia. Brak możliwości wymiany punktów oraz uczestnictwa w konkursach do momentu podniesienia poziomu zaufania na 100%.

A mimo to z tego co widziałem wymieniają dla ciebie punkty i bierzesz udział w konkursach. Coś mi tu śmierdzi Smile
@Admin jak to jest, że jednych regulamin obowiązuje a innych nie. Ja kiedyś nie otrzymałem nagrody jak miałem obniżoną rangę.

Honda

Ostrzeżenie : Dyskusje w nieodpowiednim temacie (wymiana poglądów z użytkownikiem BASTEK)
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 26
FBPoints : 1

Powrót do góry Go down

Pisanie by Honda on 28/11/2018, 17:07

Sorki, że t ale gość mnie irytuje bo za każdym razem szuka zaczepki a zapomina czytać regulamin forum.  Kolejna sytuacja w której szuka zaczepki kilka dni temu. Pomijam fakt, że wymieniliście mu punkty

Nie wiem jak zacytować post więc wyróżnię innym kolorem
Napisał @bastek

Kolego sympatyczny - @brunobet
Pytanie było skierowane do @Admin

Zresztą pisałem do @Admin w tej sprawie przed wyjazdem i zapewniał, że nagrody zostaną wypłacone, a zajmuje się tym konkretnie @webmaster

Więc nie wprowadzaj w błąd użytkowników i nie rób zemnie przygłupa na forum, widać jak żyjesz forum... skoro mylą Ci się loginy

I tak przy każdej nadarzającej się okazji. A jestem też na innym forum na którym narzekałeś z kolejnego swojego multikonta na to forum jakiś czas tem. Nie pamiętam dokładnie nazwy ale chyba @Tiksted  czy tixed.  Masz tupet człowieczku

Honda

Ostrzeżenie : Dyskusje w nieodpowiednim temacie (wymiana poglądów z użytkownikiem BASTEK)

Powrót do góry Go down

Pisanie by Honda on 28/11/2018, 17:34

Nie wiem i nie interesuje mnie ale masz obniżony poziom  i ostrzeżenie a wymieniają Ci punkty.
To mnie dziwi bo jest niezgodne z regulaminem.
Dlaczego jak ja miałem obniżony to ni mogłem wymieniać a skoro powinieneś mieć wycerowany i podniesiony do 100% to tego najwyraźniej nie przypilnowałeś.
Kończę tą dyskusje bo mi żal ciebie.
Nie jest to jedyne forum na którym jestem i nie jest to jedyne forum na którym jesteś pod kilkoma loginami i często też po banie.

Ja też tylko napisałem, że ostatni płakałeś o nagrodę za aktywność której już nie przyznają na forum od co najmniej dwóch miesięcy ale żeby to wiedzieć to trzeba czytać regulamin a nie go łamać i mieć do wszystkich pretensje.
Nie chcę aby zabrzmiało to jak szantaż ale jak dostaniesz nagrodę to uciekam z tego forum bo zgodnie z regulaminem nie powinieneś jej dostać.  Jak dla mnie to możecie wypłacić podwójną innemu użytkownikowi który jeszcze nie otrzymał nagrody ale nie temu oszustowi i multikonciarzowi.

Honda

Powrót do góry Go down

Pisanie by Admin on 28/11/2018, 17:41

Jeden i drugi otrzymuje obniżenie poziomu zaufania. milion razy już pisałem, że do takich sporów jest specjalny dział a nie robicie syf na forum.

No to się ubawiłem
@BASTEK - kolejny raz najpierw wypisujesz do Nas na PW, potem do bukmachera a jak nic nie jesteś w stanie wskórać to robisz zamieszanie na forum. Miałeś już podniesiony poziom zaufania po okresie próbnym a następnie obniżony za nieprzestrzeganie regulaminu w dziale TYPY BY SKOWRON. W związku z tym powinieneś mieć blokadę na wymianę punktów oraz udział w konkursach. Dlaczego mnie nie dziwi, że po raz  kolejny szukasz i wytykasz najmniejsze błędy innym a siebie uważasz za wzór cnót i osobę z której inni powinni brać przykład.

@HONDA - teraz to się Tobie coś pomyliło  być może zachowanie @BASTEK jest zaraźliwe i się Ci udzieliło ale nie będziesz mi mówił w jaki sposób mam dzielić nagrody. Jak chcesz to możesz opuścić forum naprawdę nikt nikogo do niczego nie zmusza na forum.

Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by andrzejszwedzki on 4/12/2018, 15:25

@fbmod napisał:Nagrody zostały wypłacone przedwczoraj przez fan-sport i wczoraj przez RELOADBET.
Wyjątkiem są
@bastek
@andrzejszwedzki  
bukmacher RELOADBET poinformował, ze rejestracje kont gracza tych użytkowników nie zostały przypisane do naszego konta partnerskiego (rejestracja z innego linku niż forum)
Podjęliśmy decyzje z @Admin, że nagrody zostaną przekazane w formie PSC jednak ostatni raz robimy taki wyjątek. Na przyszłość nie będziemy pokrywać nagród jeżeli jakiś warunek nie zostanie spełniony.
Sory ale do dzisiaj nagrody nie otrzymalem,pomijajac juz reistracje,ktorej napewno dokonalem z waszego forum,ba i powiem wiecej na strone bukmachera tez wchodzilem tylko z waszych linkow...
pozdrawiam wszystkich

andrzejszwedzki

Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry