ForumBukmacherskiePol.com
Sports bonus - Bez depozytu - No deposit Fdsfsf11
ForumBukmacherskiePol.com
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Sports bonus - Bez depozytu - No deposit

Go down

Sports bonus - Bez depozytu - No deposit Empty Sports bonus - Bez depozytu - No deposit

Pisanie by Stifler Pon 3 Gru 2018 - 16:00

Nie istnieją bonusy od depozytu, czy są one tylko marketingiem kłamców dokonywanym przez bukmacherów?

Czy są jakieś premie bez depozytu, które są naprawdę na uczciwej stronie? Kto naprawdę płaci użytkownikom, którzy mogą wygrać warunki najazdu? W e-portfelu, takim jak Ecopayz

Czy ktoś tutaj z forum może mi powiedzieć jakąś uczciwą stronę z bonusami bez depozytu? O dowolnej wartości, w tym małych, symbolicznych wartościach

Z góry dziękuję za uwagę

--------

No deposit bonuses really exist or are they just a liar marketing made by bookmakers?

Are there any bonuses without deposit, currently, that are really on an honest site? Who really pays to users who can win rollover terms and conditions? In e-wallet like Ecopayz

Can someone here from the forum tell me some honest site with bonuses without deposit? Of any value, including small, symbolic amount

Thank you
Stifler
Stifler

Ostrzeżenie : sztuczne nabijanie postów i powielanie pytań w różnych działach.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 6
FBPoints : 2

Powrót do góry Go down

Sports bonus - Bez depozytu - No deposit Empty Re: Sports bonus - Bez depozytu - No deposit

Pisanie by zacharty Pon 3 Gru 2018 - 16:35

Kolego nie licz na jakieś mega bonusy bez depozytu z łatwym obrotem bo to najnormalniej nie opłaca się bukmacherowi.  
Jak dla mnie to uczciwe bonusy ma x-bet czy totalbet za weryfikacje konta bo wykluczają na starcie multikonta.

Kiedyś była masa bonusów bez depo jednak polski  Janusz zaczynał rejestrować konta na potęgę od dziadka 150 lat który od 70 już nie żyje po swojego psa. 
Bukmacherzy nie frajerzy i nie dadzą się oszukać byle frajerowi.
zacharty
zacharty

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 238
FBPoints : 116

Powrót do góry Go down

Sports bonus - Bez depozytu - No deposit Empty Re: Sports bonus - Bez depozytu - No deposit

Pisanie by Stifler Pon 3 Gru 2018 - 16:52

Cześć, przyjacielu, dziękuję za odpowiedzi i informacje

Próbowałem uzyskać dostęp do obu stron. Niestety, X-BET nie ma obecnie żadnych bonusów bez depozytu. TOTALBET nie akceptuje e-portfela Ecopayz

Jeśli znasz inną stronę, która ma obecnie ten rodzaj bonusu, daj mi znać

Jeszcze raz dziękuję
Stifler
Stifler

Ostrzeżenie : sztuczne nabijanie postów i powielanie pytań w różnych działach.
Liczba postów : 6
FBPoints : 2

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW Pon 3 Gru 2018 - 18:53

Zacznijmy od tego że żaden polski buk nie obsługuje ecopayz, jak chcesz grać w PL to musisz mieć konto bankowe, inaczej nie wypłacisz, chyba że w punkcie.

Co do samych bonusów przejrzyj sobie dział to może coś znajdziesz, i nie powielaj tych samych pytań w kilku działach bo robi się śmietnik. Raczej nikt tobie tutaj nie doradzi, bo zazwyczaj bonusy bez depozytu są na krótki okres czasu, na stałe są zazwyczaj groszowe sprawy więc myślę że jak już to warto zainteresować się bonusami od depozytu bo tutaj wybór jest spory a i często warunki o wiele lepsze niż na darmoszce.

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Liczba postów : 5281
FBPoints : 193

Powrót do góry Go down

Powrót do góry