Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Liga Adriatycka 2018/2019

Go down

Liga Adriatycka 2018/2019 Empty Liga Adriatycka 2018/2019

Pisanie by Michalski1988 on Sob 8 Gru 2018 - 16:13

Temat założony w celu komentowania wyników, typowania i analizowania spotkań w koszykarkiej lidze Adriatyckiej (Bałkańskiej) w sezonie 2018/2019

(lost)

Mecze FMP i KK Mornar obfitują w wysoką zdobycz punktową jednego i drugiego zespołu. Jeśli spotykają się tak dwa overowe zespoły, to nie pozostaje nic innego jak postawić na dodatnią linię w tym spotkaniu. Myślę, że to jedna z bardziej ciekawych propozycji na dzisiejsze zmagania w koszykówce.

Ostatnio zmieniony przez Michalski1988 dnia Pon 10 Gru 2018 - 18:38, w całości zmieniany 1 raz

Pisanie by Michalski1988 on Pon 10 Gru 2018 - 18:36

FMP Beograd 82 - 84 KK Mornar

Typ nie trafiony, a do wygranej zabrakło 4 punktów. Głównie zaważyła słaba skuteczność zespołu w pierwszej połowie. Szczególnie druga kwarta była na bardzo słabym poziomie i zespoły zdołały rzucić tylko 33 punkty. Druga połowa dawała jeszcze nadzieje, było nawet blisko remisu i dogrywki. Jednak 96 punktów rzuconych w drugiej odsłonie spotkania nie wystarczyło do pokrycia linii 169,5 pkt.

Pisanie by andrzejszwedzki on Pon 20 Kwi 2020 - 12:48

Tajwan Beer-YuLon Luxgen   21.04.2020/11:00
typ: Yulon +7,5 (AH)
kurs:1,85
betsson
Pojedynek finalowy Olay Off,faworytem jest oczywiscie Tajwan Beer niewatpliwie najlepsza druzyna w lidze ale zauwazmy Yulon w polfinalowych spotkaniach gladko pokonal wyzej notowana druzyne Paulian.Tak wiec moim zdaniem w tym spotkaniu bedzie rownym rywalem,jak przegra to napewno nieduza iloscia punktow.