ForumBukmacherskiePol.com
Piątkowy Bonus 100% - Page 3 Imgpsh15

Piątkowy Bonus 100%

Napisz nowy temat   

Strona 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Piątkowy Bonus 100% - Page 3 Empty Piątkowy Bonus 100%

Pisanie by aciu100 on Wto 14 Lis 2017 - 18:22

First topic message reminder :

Aktualizacja  piątkowej oferty bonusowej Bet2U  

Piątkowy Bonus 100% Bet2U

Piątkowy Bonus 100% - Page 3 A8de6b10

Podkręć temperaturę w weekendy, otrzymując bonus 100% za jakikolwiek depozyt złożony w piątki

[*]W każdy piątek (przez 24 godziny, zaczynając od 0:00 GMT, a kończąc o 24:00 GMT) bonus 100% jest dostępny dla każdego gracza.
[*]Przejdź do sekcji bonusowej przy saldzie konta i aktywuj piątkowy bonus 100 %
[*]Pamiętaj, aby aktywować bonus w sekcji bonusowej na swoim koncie przed złożeniem depozytu. W przeciwnym wypadku, bonus nie będzie przyznany.
[*]Złóż depozyt za pomocą wybranej metody płatności.
[*]Bonus będzie aktywowany automatycznie, zaraz po złożeniu depozytu.
[*]Kwota bonusu będzie równa 100% wartości depozytu.
[*]Maksymalna wartość bonusu to 500 EUR (za depozyt o wartości 500 EUR)

[*]Piątkowy Bonus 100% - Page 3 Play_n10

Jak skorzystać z bonusu?

Bonus może być wykorzystany w pojedynczych zakładach sportowych
Środki bonusowe mogą być użyte do obstawiania eventów z notowaniami równymi 1.9 lub wyższymi
Środki bonusowe mogą być podjęte po spełnieniu wszystkich warunków zakładowych
Warunki zakładowe są następujące: Gracz musi obrócić saldo bonusowe (depozyt + bonus) 10 razy. Na przykład, jeśli gracz otrzymał bonus o wartości 20$ (za depozyt 20$), jego saldo bonusowe wynosi 40$. Gracz musi obstawić w sumie $400, aby spełnić warunki.
Czas na spełnienie warunków to 6 dni

Regulamin

Początkowa suma depozytu będzie przelana na konto bonusowe i traktowana jako środki bonusowe.
Gracz może otrzymać bonus za jednorazowy depozyt złożony w dany piątek. Gracz musi wybrać depozyt, za który otrzyma bonus. W tym celu musi aktywować bonus jeszcze przed złożeniem depozytu. W przeciwnym wypadku, bonus nie będzie przyznany.
Każdy gracz biorący udział w tej promocji potwierdza zapoznanie się z regulaminem i akceptuje go.
Firma zastrzega sobie prawo do modyfikowania, anulowania i odwoływania promocji w każdej chwili.
W przypadku anulowania bonusu, cała suma i wszystkie wygrane będą wyzerowane.
Korzystanie z bonusu w celu obstawiania zakładów w dwóch wzajemnie wykluczających się eventach jest surowo zabronione i może skutkować anulowaniem bonusu.
Niezastosowanie się do zasad wymienionych powyżej będzie skutkowało unieważnieniem bonusu i wygranych środków pochodzących z bonusu.
Maksymalna suma wygranych środków podlegająca wymianie na prawdziwą gotówkę to 3300 $/€.

[*]Piątkowy Bonus 100% - Page 3 Play_n10

Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Nie 24 Lis 2019 - 14:07, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : aktualizacja oferty)

aciu100

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 664
FBPoints : 12

Powrót do góry Go down

Piątkowy Bonus 100% - Page 3 Empty Re: Piątkowy Bonus 100%

Pisanie by adrianP on Sro 1 Sie 2018 - 22:00

Teraz wszystko sie zgadza, wczesniej nawet po zmianie języka bylo przekierowanie. Juz jest wszystko okej, polecam ! Smile

adrianP

Ostrzeżenie : brak
Liczba postów : 995
FBPoints : 5

Powrót do góry Go down

Pisanie by Admin on Sro 1 Sie 2018 - 22:17

Jak wyłapujecie jakieś błędy i problemy to zapraszam do dzielenia się informacjami. Myślę, ze mamy już na tyle mocy aby załatwiać dość szybko takie sprawy. Warto przypomnieć, że bet2u często nagradza swoich aktywnych graczy darmowymi zakładami.

Admin

Zaufanie : Administrator
Liczba postów : 1973
FBPoints : 737

https://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by casch on Sro 29 Sie 2018 - 14:41

Warto mieć u nich konto założone. Nie jestem tam depozytorem mam konto od jakiegoś czasu. Jako jedyny bukmacher dali mi niedawno freebet urodzinowy 10 euro bez zadnego proszenia czy upominania się, przyszła wiadomość email ze czeka freebecik.

casch

Liczba postów : 13

Powrót do góry Go down

Pisanie by Admin on Sro 29 Sie 2018 - 14:56

bet2u często daje darmową kasę i to bez specjalnej okazji.

Admin

Zaufanie : Administrator
Liczba postów : 1973
FBPoints : 737

https://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by Deco1997 on Wto 2 Paź 2018 - 14:47

Potwierdzam Smile otrzymałem bonus 5 euro za utworzenie konta i email więc nadal działa

Deco1997

Liczba postów : 4
FBPoints : 2

Powrót do góry Go down

Piątkowy Bonus 100% - Page 3 Empty bet2U bonus 100%

Pisanie by mazik on Czw 20 Gru 2018 - 15:31

Piątkowy Bonus 100% Bet2U

Piątkowy Bonus 100% - Page 3 A8de6b10

Podkręć temperaturę w weekendy, otrzymując bonus 100% za jakikolwiek depozyt złożony w piątki

Jak otrzymać bonus?

• W każdy piątek (przez 24 godziny, zaczynając od 0:00 GMT, a kończąc o 24:00 GMT) bonus 100% jest dostępny dla każdego gracza.
  • Przejdź do sekcji bonusowej przy saldzie konta i aktywuj piątkowy bonus 100 %
  • Pamiętaj, aby aktywować bonus w sekcji bonusowej na swoim koncie przed złożeniem depozytu. W przeciwnym wypadku, bonus nie będzie przyznany.
  • Złóż depozyt za pomocą wybranej metody płatności.
  • Bonus będzie aktywowany automatycznie, zaraz po złożeniu depozytu.
  • Kwota bonusu będzie równa 100% wartości depozytu.
  • Maksymalna wartość bonusu to 500 EUR (za depozyt o wartości 500 EUR)

Jak skorzystać z bonusu?

• Bonus może być wykorzystany w pojedynczych zakładach sportowych
  • Środki bonusowe mogą być użyte do obstawiania eventów z notowaniami równymi 1.9 lub wyższymi
  • Środki bonusowe mogą być podjęte po spełnieniu wszystkich warunków zakładowych
  • Warunki zakładowe są następujące: Gracz musi obrócić saldo bonusowe (depozyt + bonus) 10 razy. Na przykład, jeśli gracz otrzymał bonus o wartości 20$ (za depozyt 20$), jego saldo bonusowe wynosi 40$. Gracz musi obstawić w sumie $400, aby spełnić warunki.
  • Czas na spełnienie warunków to 6 dni

[size=15]Regulamin

[/size]

• Początkowa suma depozytu będzie przelana na konto bonusowe i traktowana jako środki bonusowe.
  • Gracz może otrzymać bonus za jednorazowy depozyt złożony w dany piątek. Gracz musi wybrać depozyt, za który otrzyma bonus. W tym celu musi aktywować bonus jeszcze przed złożeniem depozytu. W przeciwnym wypadku, bonus nie będzie przyznany.
  • Każdy gracz biorący udział w tej promocji potwierdza zapoznanie się z regulaminem i akceptuje go.
  • Firma zastrzega sobie prawo do modyfikowania, anulowania i odwoływania promocji w każdej chwili.
  • W przypadku anulowania bonusu, cała suma i wszystkie wygrane będą wyzerowane.
  • Korzystanie z bonusu w celu obstawiania zakładów w dwóch wzajemnie wykluczających się eventach jest surowo zabronione i może skutkować anulowaniem bonusu.
  • Niezastosowanie się do zasad wymienionych powyżej będzie skutkowało unieważnieniem bonusu i wygranych środków pochodzących z bonusu.
  • Maksymalna suma wygranych środków podlegająca wymianie na prawdziwą gotówkę to 3300 $/€.

Piątkowy Bonus 100% - Page 3 Play_n10

Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Sob 19 Paź 2019 - 20:43, w całości zmieniany 4 razy (Reason for editing : edytowane warunki promocji)

Liczba postów : 1067
FBPoints : 187

Powrót do góry Go down

Pisanie by mazik on Czw 20 Gru 2018 - 15:33

Mogę polecić bukmachera.
Jedyny minus który jest w regulaminie a nie doczytałem i przez to straciłem ponad 1000 euro  to fakt maksymalnej wypłaty z bonusu 2500 euro

Mogłem szybciej wypłacić i znowu wpłacić i byłoby ok a tak wypłata pomniejszona o 1000

Liczba postów : 1067
FBPoints : 187

Powrót do góry Go down

Piątkowy Bonus 100% - Page 3 Empty Problem z tym bukmacherem

Pisanie by jurko8211 on Nie 17 Mar 2019 - 20:08

Mam ogromny problem z tym krzakiem. Skorzytsałem z bonusu tego bukmachera czyli 300 euro i freebet, obróciłem, przeszedłem weryfikacje i co? I od 7 dni nie mogę wypłacić pieniędzy. Wyświetla się komunikat o błędzie wewnętrznym i aby skontaktować się na maila z nimi. Po napisaniu kilku wiadomości, 0 odzewu. Panie na czacie ciąglę recytują te same regułki, że przekażą sprawę do departamentu płatności i odpowiedz nastąpi do 24h ale od 7 dni nikt nie jest w stanie mi odpowiedzieć. Chamstwo kompletne... Możecie wypłacać pieniądze od tego krzaka czy tylko ja mam taki problem? CO polecacie zrobić?

jurko8211

Liczba postów : 3
FBPoints : 3

Powrót do góry Go down

Pisanie by krypton on Nie 17 Mar 2019 - 20:31

Wypłacałem od nich około 10-12 razy i nie miałem problemów. Nie gram w bet2u bo często mają niskie limity stawek ale ogólne wrażenie całkiem spoko.

krypton

Liczba postów : 128
FBPoints : 80

Powrót do góry Go down

Pisanie by jurko8211 on Nie 17 Mar 2019 - 20:51

Ok, wypłacałeś. Ale czy aktualnie można wypłacić?

jurko8211

Powrót do góry Go down

Pisanie by krypton on Nie 17 Mar 2019 - 21:02

Przecież napisałem że już tam nie gram więc nie mam pojęcia ale skoro wypłacałem na początku lutego i nikt więcej nie zgłasza takiego problemu to chyba jest ok

krypton

Liczba postów : 128
FBPoints : 80

Powrót do góry Go down

Pisanie by terorysta on Nie 17 Mar 2019 - 21:10

kolejny raz ktoś pojawia się na forum i pierwszy post to problem z bukmacherem Smile Ja gram u tego jak daje jakieś promo. Wypłacałem od niego ostatnio 4 marca.

terorysta

Liczba postów : 115
FBPoints : 66

Powrót do góry Go down

Pisanie by jurko8211 on Nie 17 Mar 2019 - 21:31

@terorysta napisał:kolejny raz ktoś pojawia się na forum i pierwszy post to problem z bukmacherem Smile  Ja gram u tego jak daje jakieś promo. Wypłacałem od niego ostatnio 4 marca.
 No cóż... Jak mówi powiedzenie "Jak trwoga to do Boga" Smile Przy próbie wypłaty wyświetla się komunikayt "Invalid payment system". Wypłata na Ecopayz, wpłata też była przez Ecopayz. Konto w pełni zweryfikowane.

jurko8211

Powrót do góry Go down

Pisanie by terorysta on Nie 17 Mar 2019 - 22:17

Ciężko coś pomóc bo u mnie nigdy nie było tego typu problemu. Może znajdzie się ktoś na forum kto napotkał taki błąd.

terorysta

Liczba postów : 115
FBPoints : 66

Powrót do góry Go down

Pisanie by aciu100 on Sob 15 Cze 2019 - 14:07

sprawdzcie poczte bo daja dla wybranych 5 € freebet z okazji copa ameryka,ja dzis dostalem.Freebet od razu jest aktywny i mozna stawiac tylko mecze copa ameryka

aciu100

Liczba postów : 664

Powrót do góry Go down

Strona 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Powrót do góry