ForumBukmacherskiePol.com

POJEDYNEK TYPERÓW

Strona 9 z 24 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 16 ... 24  Next

Go down

Re: POJEDYNEK TYPERÓW

Pisanie by PH1964 on 8/1/2019, 22:35

@Admin napisał:Skończyłem temat. Wszystko zostało wyjaśnione w jaki sposób będą rozliczane kupony w takiej sytuacji.  Kupony będą rozliczane w ten sposób bez względu czy poda je @ph1964 czy @arti1.
 Ja też już kończe ale na rozładowanie atmosfery musze dodać że co do kolegi @arti1 się nie zgadzam bo On trafia poprawny wynik nawet odwołanego spotkania.

PH1964

Ostrzeżenie : wulgaryzmy oraz oskarżenia innego użytkownika bez dowodów
Zaufanie : 50%
Liczba postów : 98
FBPoints : 55

Powrót do góry Go down

Pisanie by PH1964 on 8/1/2019, 22:37

@Michalski1988 napisał:Panowie spokojnie, ostatnie dni pokazały, że możemy normalnie i kulturalnie dyskutować.
@PH1964 wywołałeś temat, więc ustalamy:

W regulaminie nie było uwzględnione, co w sytuacji gdy wydarzenie nie odbędzie się lub gracz wstawi typ z innego dnia, dlatego rozliczałem to według swojej interpretacji (wydaje mi się, że sprawiedliwie).

Wobec waszych uwag i odróżniając błąd gracza od odwołanego/przerwanego wydarzenia ustalmy:
- Jeżeli wydarzenie sportowe zostanie odwołane lub niedokończone w dniu kolejki, to graczowi odjęty zostanie kolejny najwyższy kurs na kuponie (w przypadku przegranej).
- Jeżeli gracz wstawi pomyłkowo wydarzenie odbywające się w innym terminie, a kupon będzie przegrany, to graczowi odejmujemy najwyższy kurs z propozycji, nawet gdy jest to ten pomyłkowy typ.

W sytuacji gdy kupon jest wygrany, a jedno z wydarzeń przełożone lub z nieprawidłową datą rozpoczęcia, wyliczam AKO z pozostałych typów i informuje gracza o nowym kursie w tym temacie.

Jeżeli ktoś do tej pory miał takie przypadek pierwszy, a odjąłem mu kurs z przełożonego zdarzenia to proszę o zgłoszenie się do mnie na priv lub napisanie tu w temacie. Z tego co pamiętam były dwa takie przypadki.

Dziękuje bardzo za wyrozumiałość.Jeden to mój przypadek.

PH1964

Ostrzeżenie : wulgaryzmy oraz oskarżenia innego użytkownika bez dowodów
Zaufanie : 50%
Liczba postów : 98
FBPoints : 55

Powrót do góry Go down

Pisanie by krym on 8/1/2019, 22:37

@ph1964 jesteś najnormalniej w świecie bezczelny.
Sam wprowadzasz zamieszanie pomimo, że prowadzący konkurs od razu wyjaśnił jak będzie rozliczał kupon w takiej sytuacji. Do dyskusji dołączył @Admin który to potwierdził.
Jeżeli oni ustalają zasady to mogą zarządzić rozliczanie kuponu na 5 sposobów  w zależności od dyscypliny, kursu czy kierunku wiatru.
A Ty powinieneś po prostu to przyjąć do wiadomości i się stosować.
Ciekawe jest to, że jesteś aktywny tylko w tym dziale i każda twoja rozmowa zaczyna się od wprowadzania zamieszania.

krym

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 37
FBPoints : 36

Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Pisanie by Michalski1988 on 8/1/2019, 23:27

INFORMACYJNIE:

@arti1 - Twój trafiony kupon zawierał jedno zdarzenie rozgrywane w dniu jutrzejszym i jest rozliczone jako 0,00 (zamknięcie kolejki). Kurs po wyliczeniu bez tego wydarzenia to 6,01.

@PH1964 - kurs z trzeciej kolejki poprawiony według dzisiejszych ustaleń.

Jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości co do swoich punktów to proszę o kontakt. Sprawdzę to i poprawię, gdy zauważę błąd.

Pamiętajcie, że jestem tylko człowiekiem i mogę gdzieś się pomylić. Dlatego proszę o weryfikowanie moich wyliczeń i gdy coś jest niejasne - o kontakt.
Nawołuję także do merytorycznej dyskusji i proszę z góry nie doszukiwać się złośliwości i oszustwa. Jedynym moim celem prowadzenia tego konkursu jest wasze zadowolenie i poczucie sprawiedliwości i równości.

Za chwilę pojawi się klasyfikacja konkursu.
Pozdrawiam i życzę powodzenia w dniu jutrzejszym. Wink

Adam

Michalski1988

Ostrzeżenie : zaufania.
Zaufanie : Moderator
Liczba postów : 1205
FBPoints : 411

Powrót do góry Go down

Pisanie by Michalski1988 on 9/1/2019, 00:52

Tradycją jest już podsumowywanie kolejki, dlatego standardowo uwagi i informacje po 4 rundzie "Pojedynku Typerów:

UWAGI:
- Proszę o sprawdzanie daty wstawianego przez Was wydarzenia pod względem tego, czy mieści się ono w ramach rozgrywanej kolejki.
- Przy dojrzeniu jakiejś nieprawidłowości lub niejasności proszę o kontakt priv lub tu w temacie, zachowując oczywiście kulturę osobistą i z góry nie doszukując się manipulacji.
- Jeśli macie taką możliwość i nie jest to dla Was problem, to proszę o podawanie typów na typowany dzień do 20.00. Będzie mi wtedy łatwiej i sprawniej ją rozliczać.

INFORMACJE:
- W czwartej kolejce dołączyło do konkursu czterech nowych graczy, a jeden został odsunięty od konkursu za kilkukrotne i rażące łamanie regulaminu. Mam nadzieję, że nie będzie trzeba w podobny sposób interweniować do końca miesiąca.
- Do końca tygodnia postaram się być na "chatbox" w godzinach 19.00 - 19.30 by odpowiedzieć na wasze pytania lub wysłuchać co jest ok, a co nie.
Może nie wszystko da się zmienić i dograć w tym konkursie, ale będą to cenne uwagi przed kolejnymi zawodami.
- W tabeli, którą publikuje, będę umieszczał pozycję, nick gracza, sumę punktów oraz pięć ostatnich kolejek konkursu. Wkrótce tabela zrobi się szeroka i muszę wrzucać ją w sposób przejrzysty i czytelny.

Zieloności jutro Wink

Michalski1988

Powrót do góry Go down

Pisanie by marcinfks69 on 9/1/2019, 18:49

przez pomyłkę typy na dziś wpisałem w dzień jutrzejszy , proszę o usunięcie postu

marcinfks69

Ostrzeżenie : brak
Liczba postów : 69
FBPoints : 66

Powrót do góry Go down

Pisanie by Michalski1988 on 9/1/2019, 19:05

@marcinfks - widzę, że wpisałeś te same typy również na dzień dzisiejszy więc zostaną one prawidłowo rozliczone.
Co do jutrzejszego dnia, to kolejkę rozliczam Ci po kursie 0,00, ponieważ nie ingerujemy w posty użytkowników i ni dopuszczamy usuwania postów graczy.
Ma to na celu zachowanie przejrzystości i uczciwości "Pojedynku Typerów"/

Nie mogę usunąć Twojego kuponu, ponieważ byłoby to nieuczciwe w stosunku do graczy, którzy pełnili podobny błąd wcześniej i nie mieli możliwości poprawy swojej propozycji.
Kolejek jest jeszcze bardzo dużo, mam nadzieję, że jeden dzień przerwy wpłynie pozytywnie na Twój końcowy wynik Smile

Powodzenia i z góry dziękuję za zrozumienie Wink

Michalski1988

Powrót do góry Go down

Pisanie by marcinfks69 on 9/1/2019, 19:53

jasne , mój błąd więc biorę to na klate

marcinfks69

Ostrzeżenie : brak
Liczba postów : 69
FBPoints : 66

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sami on 9/1/2019, 21:52

Mecz o 22:00 mam nadzieję, że zostanie zaliczony gdyż kończy się około północy Smile
Na przyszłość postaram się typować szybciej aby nie robić problemów administracji z wyliczaniem wyników.

58863. Piłka nożna Młodzieżowy Puchar Sao Paulo
Associacao Ferroviaria de Esportes U20 - Sao Paulo U20
1X2 W1
5.6
Całkowity kurs

5.6
Sami
Sami

Liczba postów : 166
FBPoints : 20

Powrót do góry Go down

Pisanie by Michalski1988 on 9/1/2019, 22:04

@Sami, będzie rozliczony, ponieważ początek zdarzenia mieści się w przedziale czasowym dzisiejszej kolejki (0.01 - 23.59).

I prośba na przyszłość, nie wrzucaj tu typów, na bieżące śledzę tematy związane z tym konkursem.

Michalski1988

Powrót do góry Go down

Pisanie by Michalski1988 on 9/1/2019, 23:51

Podsumowanie kolejki numer 5 (9.01.2019):

UWAGI:
- Byłoby mi miło gdyby każdy z Was popełniając pomyłkę, zachował się tak jak dziś @marcinfks69. Zero negatywnych emocji, świadomość błędu i konsekwencji. Marcin - brawa dla Ciebie, miło gdy ktoś bierze odpowiedzialność "na klatę" Wink

INFORMACJE:
- W dni dzisiejszym dołączyło do konkursu trzech nowych graczy.
- Pewien z typerów (jak ktoś śledzi wyniki rywali to wie o kogo chodzi Wink) pokazał, że nawet po czterech porażkach z rzędu można powrócić do gry. Dlatego nie ma co spisywać się na straty po kilku niepowodzeniach.
- W tabeli na pewno nastąpi zmiana lidera.
- Klasyfikacja konkursu pojawi się około godziny 1.00, gdyż mamy jeszcze do rozstrzygnięcia wyniki trzech zdarzeń.

Do jutra i powodzenia!!!

Michalski1988

Powrót do góry Go down

Pisanie by Michalski1988 on 10/1/2019, 23:52

Podsumowanie kolejki numer 6 (10.01.2019):

UWAGI:
- W dzisiejszym dniu jeden z typerów wrzucił kupon z wydarzeniem na minutę przed jego rozpoczęciem. Oczywiście jest to dozwolone, proszę natomiast uważać na takie sytuacje. Jeżeli godzina rozpoczęcia spotkania z kuponu będzie wcześniejsza niż opublikowanie postu, to pozycja ta zostaje anulowana.

INFORMACJE:
- Do końca konkursu pozostało 20 rund. To bardzo dużo, dlatego wszystko może się jeszcze wydarzyć. Jak szybko można awansować z dołu tabeli na podium po dwóch dobrych typowaniach pokazuje sytuacja dzisiejszego "gracza kolejki".
- Za chwilę opublikuję klasyfikację konkursu.

Powodzenia jutro Smile

Michalski1988

Powrót do góry Go down

Strona 9 z 24 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 16 ... 24  Next

Powrót do góry