ForumBukmacherskiePol.com

POJEDYNEK TYPERÓW

Strona 21 z 24 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23, 24  Next

Go down

Re: POJEDYNEK TYPERÓW

Pisanie by Michalski1988 on 31/1/2019, 01:16

Kończąc temat - @krypton - uznając Ci kolejkę za 10.01 przyznałem się do błędu. Jeśli miałem jakieś uwagi, to tylko takie, że zgłaszasz to po 20 dniach.
Temat zamknięty. Jeśli coś mam jeszcze wyjaśnić to proszę pisz na priv, bo nie bardzo rozumiem czego jeszcze oczekujesz, a ta rozmowa męczy wszystkich.

Tabela końcowa za chwilę.

Michalski1988

Ostrzeżenie : zaufania.
Zaufanie : Moderator
Liczba postów : 1193
FBPoints : 393

Powrót do góry Go down

Pisanie by Latoszka on 31/1/2019, 01:21

Panowie dodam od siebie ze wspanialy był konkurs i chcialbym zeby odbyl sie tez w lutym. Kazdy popełnia blędy, byla sytuacja ze ktoś żle wytypował mecz na dany dzień a przez natłok spraw nie tylko ze strony konkursu pomyliło się Panu Michalskiemu i zamiast odjąć dodał punkty następnego dnia na forum napisał uczciwy gracz ze nastąpiła w jego meczu pomyłka, zglosił się mimo ze to on wytypowal ten mecz i napisał zeby mu odjęto punkty, tak tez się potem stalo. Dziwne jest to ze 10,01 przez pomyłke nie zaliczono kuponu prawidlowego kryptonowi i sam zainteresowany krypton nie zglosil tego nastepnego dnia tylko zglasza teraz 30 stycznia 20 dni po fakcie dziwne.

Latoszka

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 62
FBPoints : 61

Powrót do góry Go down

Pisanie by Michalski1988 on 31/1/2019, 01:38

Panowie:

- Pisałem niejednokrotnie by czuwać nad konkursem i moimi rozliczeniami. 26 kolejek razy średnio 20 kuponów razy średnio 3 mecze to 1560 zdarzeń do sprawdzenia i zapisania. Nie jestem robotem i oczywiście mogłem się pomylić.
- Dodam także, że abyście wyniki mieli tuż po zakończeniu ostatniego spotkania kładłem się spać w godzinach 1.00 czy 2.00. Normalnie pracuję, więc brak snu też robi swoje.
- Na koniec proszę nie doszukiwać się już więcej manipulacji itp. Konkurs się zakończył, z mojej strony zrobiłem wszystko co potrafiłem, byście sprawiedliwie rywalizowali. Jeśli macie inne zdanie - trudno, nic już nie zmienimy.
- A na koniec w celu rozluźnienia atmosfery, zacytuję Probierza:
"Ta Whisky, przyjadę do domu i see pier..., bo tylko to mi zostało" Wink

Dziękuję za wspólną zabawę i przepraszam za problemy, które wystąpiły z mojej strony.

Michalski1988

Ostrzeżenie : zaufania.
Zaufanie : Moderator
Liczba postów : 1193
FBPoints : 393

Powrót do góry Go down

Pisanie by Latoszka on 31/1/2019, 01:44

Michalski1988 wykonałeś KAWAŁ dobrej roboty przez ten caly miesiąc

Latoszka

Powrót do góry Go down

Pisanie by PH1964 on 31/1/2019, 08:59

Dzięki za zabawę i gratulacje dla zwycięzcy

PH1964

Ostrzeżenie : wulgaryzmy oraz oskarżenia innego użytkownika bez dowodów
Zaufanie : 50%
Liczba postów : 98
FBPoints : 55

Powrót do góry Go down

Pisanie by boberek on 31/1/2019, 09:23

Krypton gratulacje wygranej. Panowie tak na przyszłość reagujcie wcześniej jak coś jest nie tak żeby można było ten problem rozwiązać wcześniej bo sami widzicie co dzieje się w ostatniej kolejce. Dzięki

boberek

Liczba postów : 22
FBPoints : 22

Powrót do góry Go down

Pisanie by zacharty on 31/1/2019, 10:38

Również gratuluje wszystkim zwycięzcom. Przypominam o określeniu metody wypłaty i  nadesłaniu  danych do wypłaty nagród.
Panowie sytuacja wygląda następująca i z pewnością nie ucieszy wszystkich.

1 miejsce 
@Krypton - 400 pln w gotówce + 3 euro na efbet

2 miejsce @lewandowski88  - 250 pln + 100 pln na konto astekbet

3 miejsce @boberek - brak podanego loginu do bukmachera. Zgodnie z regulaminem brak nagrody.

4 miejsce @sami  -  czekam na decyzje chłopaków czy nie otrzymasz  nagrody, która przepada użytkownikowi @boberek.
zacharty
zacharty

Liczba postów : 233
FBPoints : 112

Powrót do góry Go down

Pisanie by zacharty on 31/1/2019, 10:39

oczywiście + 30 euro na efbet a nie 3 euro
zacharty
zacharty

Liczba postów : 233
FBPoints : 112

Powrót do góry Go down

Pisanie by krypton on 31/1/2019, 10:47

Smile Sprawiedliwość jednak istnieje. Mam nadzieję, że tym razem nie będzie naciągania i ustawiania regulaminu pod @boberek.  Kto mieczem wojuje ten od miecza ginie Smile

by Admin on Sro 2 Sty - 23:27
Zapisy do konkursu KLIKNIJ TU 
  (jeżeli obawiasz się gry w EFBET, ASTEKBET czy FAN-SPORT nie podawaj loginów ale zgłoś się do konkursu. W zajęcia miejsc premiowanych otrzymasz tylko gotówkę bez bonusu u bukmachera)

krypton

Liczba postów : 109
FBPoints : 62

Powrót do góry Go down

Pisanie by boberek on 31/1/2019, 11:05

Krypton widziałeś błąd to go zgłoś a nie będziesz się burzył bardzo. Nie mam konta to nie mam nagrody zrozumiałe. Żadnego nacagania nie było i koniec. Jeśli sami ma konto to mu oddaje to moje miejsce 3. Nie widzę problemu.

boberek

Liczba postów : 22
FBPoints : 22

Powrót do góry Go down

Pisanie by Latoszka on 31/1/2019, 12:35

@krypton mam pytanko dlaczego nie zglosiles tego błędu z dnia 10,01 na drugi dzien, trzeci dzien grales dalej i typowales a na pewno tabele śledziles kto na ktore miejsce wskakuje. A zglaszasz ten błąd dopiero na sam koniec konkursu. Nie zamierzam tu wprowadzac jakis zmian w regulaminie ale proponuje w nowej edycji konkursu ze jesli ktos sie pomyli w rozliczeniu kuponu to powyzej 3 dni jak ktos nie zglosi pomyłki niech nastąpi przedawnienie

Latoszka

Powrót do góry Go down

Pisanie by Latoszka on 31/1/2019, 12:39

Była sytuacja z jednym graczem ze postawił kupon na dany dzień i po kilku godzinach postawil ponownie na ten sam dzień zmieniając typ z jednego meczu z wygranej 1 druzyny na remis i jakimś cudem ten pierwszy z tego dnia zniknoł. Sygnalizowane to bylo przez innego gracza, więc edycje istnieją

Latoszka

Powrót do góry Go down

Pisanie by krypton on 31/1/2019, 12:46

Jakbyś przeczytał wczorajsze rozmowy to byś wiedział dlaczego dopiero wczoraj.
Ktoś ocenia ten konkurs i nie widzę potrzeby sprawdzania i śledzenia czy kupon wchodzi czy nie.
Jak wspomniałem nie wszyscy żyją tylko forum ale mam swoje zajęcia tj. praca czy rodzina.
Widzę tu towarzystwo wzajemnej adoracji.
Trafiłem kupon sprawdziłem wczoraj wszystkie i znalazłem błąd więc napisałem.
Co jeszcze wymyślicie i czym mnie rozbawicie?
A dlaczego w takim razie inny użytkownik nie zapisał się do konkursu ?
Skończyłem tą dyskusje.
Jak się pojawi punkt w regulaminie aby sprawdzać swoje kupony w ten sam dzień lub coś w tym stylu to będę tak robił.
Całe szczęście  @Iglo miał zrzuty.
Nic mnie wczoraj tak nie rozbawiło jak informacja że jakby nie było zrzutu to bym miał niezaliczony kupon  Smile A niby dlaczego? znikł z forum czy co?
Ale ktoś inny nie zgłasza się i jest ok?  A może ma zrzuty że próbował się zgłosić ale forum wysadziło w kosmos. bez

sztanga  Przestańcie się tak napinać bo  olimpic

krypton

Powrót do góry Go down

Pisanie by Latoszka on 31/1/2019, 12:47

@krypton czytając Twoje posty zwłaszcza ostatnio musze stwierdzić ze marnujesz się na tego typu forach. Powinieneś brać udział w misjach w Afganistanie.

Latoszka

Powrót do góry Go down

Pisanie by krypton on 31/1/2019, 12:50

@Latoszka napisał:Była sytuacja z jednym graczem ze postawił kupon na dany dzień i po kilku godzinach postawil ponownie na ten sam dzień zmieniając typ z jednego meczu z wygranej 1 druzyny na remis i jakimś cudem ten pierwszy z tego dnia zniknoł. Sygnalizowane to bylo przez innego gracza, więc edycje istnieją

Śmieszni jesteście
ktoś , gdzieś , coś wam powiedział a wy powtarzacie.
W takim razie odniosę się do tego jak wczoraj do mnie ma ktoś na to dowody? Iglo podobno robił zrzuty więc może kolejną waszą teorie spiskową obali.

A mi ktoś pisał, ze ty edytowałeś kilka kuponów innym. Jak to wytłumaczysz?

krypton

Powrót do góry Go down

Strona 21 z 24 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23, 24  Next

Powrót do góry