ForumBukmacherskiePol.com

POJEDYNEK TYPERÓW

Strona 4 z 15 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next

Go down

Re: POJEDYNEK TYPERÓW

Pisanie by marcelini on 5/1/2019, 11:46

OK.Bedzie się robiło screeny ale jeszcze w nocy obserwowałem ten mecz na livesports i byłem ciekaw czy mu wejdzie bo pozostałe dwa mecze mu weszły i miałby komplet i nie trafił tego meczu a tu nagle jest 1 w jego typie.
Ale ok jak mają być zrzuty to będą
marcelini

Ostrzeżenie : Oskarżenia innego użytkownika bez dowodów.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 35
FBPoints : 20

Powrót do góry Go down

Pisanie by PH1964 on 5/1/2019, 11:56

Nie róbmy jaj!!!!! Nikt nie będzie robił zrzutów żeby pilnować oszustów .Wynik sprawdzałem dzisiaj rano i było na odwrót.Ktos sobie robi jaja i to pierwszego dnia typowania.

PH1964

Ostrzeżenie : wulgaryzmy oraz oskarżenia innego użytkownika bez dowodów
Zaufanie : 50%
Liczba postów : 86
FBPoints : 50

Powrót do góry Go down

Pisanie by Admin on 5/1/2019, 11:58

Jest też inne rozwiązanie i możemy je wprowadzimy.
Codziennie około północy temat będzie blokowany. Wówczas już nie ma szans na dodawanie czy edycje typów.
Jednak w tym przypadku należałoby podawać swoje typy z jednodniowym wyprzedzeniem np. dziś podać typy na 6 styczeń a o północy blokujemy temat. 
6 stycznia podajecie na kolejny dzień itd. czyli temat zablokowany na długo przed rozpoczęciem spotkania.

Admin

Zaufanie : Administrator
Liczba postów : 1717
FBPoints : 445

https://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by Admin on 5/1/2019, 12:00

@PH1964 napisał:Nie róbmy jaj!!!!! Nikt nie będzie robił zrzutów żeby pilnować oszustów .Wynik sprawdzałem dzisiaj rano i było na odwrót.Ktos sobie robi jaja i to pierwszego dnia typowania.

Panowie dowody proszę!!!
Już znowu się zaczynają jaja. Jak wspomniałem rozwiązań jest kilka. Albo typy podajecie z jednodniowym wyprzedzeniem i blokuje temat albo wszyscy czuwamy nad uczciwym przebiegiem i pilnujemy się nawzajem. Ale jak kogoś oskarżacie to dajcie mi dowody bo na chwilę obecną to słabo wygląda Sad

Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Honda on 5/1/2019, 12:05

To już standard ale dobrze, że takie oskarżenia wyszły już w pierwszej kolejce bo nawet jeżeli ktoś był nie fer to teraz wie, ze nie można kombinować bo inni się przyglądają. Jednak wątpię aby ktoś kombinował w konkursie który śledzi sporo osób.

Honda

Ostrzeżenie : Dyskusje w nieodpowiednim temacie (wymiana poglądów z użytkownikiem BASTEK)
Liczba postów : 42
FBPoints : 17

Powrót do góry Go down

Pisanie by PH1964 on 5/1/2019, 12:07

Jaki Ci mam dać dowody ? Rano sprawdzałem wyniki i typ był na 1 a teraz jest 2.Nie zwróciłbym nawet na to uwagi gdyby kolega tego nie zauważył.Jawne oszustwo i nie boję się tego napisać.

Pytanie brzmi , co zamierzacie z tym zrobić?

PH1964

Powrót do góry Go down

Pisanie by Diablo on 5/1/2019, 12:14

Dobry żart. Oszustwo bo Ty tak twierdzisz. A ja twierdzę że Ty jesteś OSZUSTEM.
Jakbym miał edytować post? Proszę bardzo jak jesteś takim specjalistą to edytuj swój i zmień typy.
Żenada!!!! Mogę zrezygnować z udziału w konkursie bo nie wzbogacę się nawet jak zajmę 1 miejsce. Widzę że niektórym już żal d.......   .......

Ostrzeżenie : Diablo + 1000 FBPoint za przyciągnięcie ponad 50 nowych użytkowników.
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 195
FBPoints : 1083

Powrót do góry Go down

Pisanie by PH1964 on 5/1/2019, 12:16

Ludzie trochę honoru.

PH1964

Powrót do góry Go down

Pisanie by bestia on 5/1/2019, 12:19

@PH1964 trochę spaliłeś temat skoro miałeś pewność trzeba było zaczekać na kolejne  rundy i porobić screeny i wówczas miałbyś dowód na nieuczciwość. A teraz wątpię aby ktoś kombinował.  Jednak również uważam, ze oskarżanie ludzi bez dowodów jest słabe.
bestia

Liczba postów : 276
FBPoints : 172

Powrót do góry Go down

Pisanie by bestia on 5/1/2019, 12:20

Ogólnie przeglądałem typy ale nie pamiętam kto co typował i jakie kursy. Trochę dziwne ze masz taką pamięć i pamiętasz każdy typ Smile
bestia

Liczba postów : 276
FBPoints : 172

Powrót do góry Go down

Pisanie by PH1964 on 5/1/2019, 12:23

Bestia nie każdy.Ale typy gościa który robi za "gwiazdę " forum poprostu się sprawdza odruchowo.No i typ był nietrafiony A teraz cudowne uzdrowienie

PH1964

Powrót do góry Go down

Pisanie by Michalski1988 on 5/1/2019, 12:26

Panowie. Jak to ma tak wyglądać, to nie wiem czy ten konkurs ma sens...

Do tej pory sprawdzałem poprawność Waszych kursów z podanymi propozycjami wydarzeń. Od teraz dołożę wszelkich starań, by jeszcze notować Wasze typy. Niestety nie jestem w stanie zapamiętać wszystkich Waszych pozycji z kuponu.

Jako osoba nie związana z administrowaniem forum chciałbym, by konkurs był przejrzysty i sprawiedliwy. Proponuję to co napisał @admin, zamykanie typów do końca dnia poprzedzającego kolejkę.

Michalski1988

Ostrzeżenie : zaufania.
Liczba postów : 1067
FBPoints : 223

Powrót do góry Go down

Pisanie by PH1964 on 5/1/2019, 12:27

Nie ja spaliłem temat bo wałek wychwycił kolega A ja to w 100 % potwierdzam.Nie można udawać że nic się nie stało jak mamy do czynienia z oszustwem

PH1964

Powrót do góry Go down

Pisanie by marcelini on 5/1/2019, 12:32

@Bestia nie trzeba pamiętać kto jak typował wystarczy zapisać na kartce to po pierwsze a po drugie siedziałem w nocy i śledziłem wynik na livesports tego meczu i mu nie wszedł ten mecz i jak pisze PH1964 nagle cudowne uzdrowienie i ako siedzi.
marcelini

Ostrzeżenie : Oskarżenia innego użytkownika bez dowodów.
Liczba postów : 35
FBPoints : 20

Powrót do góry Go down

Pisanie by Admin on 5/1/2019, 12:33

@PH1964 napisał:Nie ja spaliłem temat bo wałek wychwycił kolega A ja to w 100 % potwierdzam.Nie można udawać że nic się nie stało jak mamy do czynienia z oszustwem
Kolego. 
Powtarzasz się w kółko.
A ja proszę o dowody. Słowo przeciwko słowu, więc czego oczekujesz ode mnie ? 
Teraz piszesz, że nie ty to wychwyciłeś a kolega ale ty jesteś najbardziej aktywny w tym temacie.
Posłuchaj teraz inny użytkownik mi napisze po tym jak Twój typ okaże się trafiony, że sprawdzał i wcześniej był inny typ.
Co wówczas Ty powiesz i jak zareagujesz?
Nikt nie ma dowodów, więc uważam, ze temat został wyczerpany. Na przyszłość jak ktoś będzie oskarżał innych bez poparcia tego dowodami będzie usuwany z konkursu.

Admin

Powrót do góry Go down

Strona 4 z 15 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next

Powrót do góry