ForumBukmacherskiePol.com

POJEDYNEK TYPERÓW

Strona 5 z 24 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14 ... 24  Next

Go down

Re: POJEDYNEK TYPERÓW

Pisanie by PH1964 on 5/1/2019, 12:47

Niestety drogi adminie Ale dobrze wiecie że nikt nie robi zrzutów tym bardzie pierwszego dnia.Niesmak pozostanie i smród będzie się ciągnął do końca konkursu.Dowodów nie ma więc jedynie pozostaje honor lub jego brak osób w to zamieszanych.

Na koniec cytat i kończymy : " Naród wspaniały tylko ludzie kurwy"

PH1964

Ostrzeżenie : wulgaryzmy oraz oskarżenia innego użytkownika bez dowodów
Zaufanie : 50%
Liczba postów : 98
FBPoints : 55

Powrót do góry Go down

Pisanie by Michalski1988 on 5/1/2019, 12:49

Pozwolę się trochę porządzić w tym konkursie (może narażając się administracji forum) ale jako zwykły członek forum i w działaniu o jego dobre imię oraz sprawiedliwość konkursu zapytam @diablo :
- czy byłbyś skłonny podać jeszcze raz typy na dzisiejszą kolejkę uznając te wygrane za nieważne (pisałeś, że możesz zrezygnować z konkursu, ja bym jednak chciał byśmy rozwiązali tą sprawę sportowo)?
- czy zostajesz przy swoich typach z nocy, bo jak najbardziej masz do tego prawo (nikt nie przedstawił dowodów na manipulację i edytowanie typów, a ja również tego nie wychwyciłem).

Decyzja należy do gracza i moim zdaniem powinna być ostateczna. Ja mogę obiecać, że kolejne typy będą zapisywane.

Michalski1988

Ostrzeżenie : zaufania.
Zaufanie : Moderator
Liczba postów : 1193
FBPoints : 393

Powrót do góry Go down

Pisanie by Diablo on 5/1/2019, 12:50

@PH1964 napisał:Jaki Ci mam dać dowody ? Rano sprawdzałem wyniki i typ był na 1 a teraz jest 2.Nie zwróciłbym nawet na to uwagi gdyby kolega tego nie zauważył.Jawne oszustwo i nie boję się tego napisać.

Pytanie brzmi , co zamierzacie z tym zrobić?
Śmieszny jesteś!!!
Ja sprawdzałem Twój typ i również widzę zmiany. Jak to wytłumaczysz?
Oskarżanie innych przychodzi ci bardzo łatwo. Może oceniasz innych własną miarą.

Przestań mnie oskarżać i obrażać bo w tej sytuacji to ja powinienem wnioskować o to żeby z tobą coś zrobić na tym forum.
Aby kogoś oskarżyć i osądzić za oszustwo trzeba mu tą winę udowodnić!!!
W takim razie czekam na to. Skoro nie jesteś w stanie to znaczy że sam jesteś oszustem to chyba logiczne.

Czym mnie jeszcze rozbawicie  "gość który robi z siebie gwiazdę na forum" ?  W którym momencie? Kolejne debilne oszczerstwo.  Tak nas Polaków wszędzie właśnie postrzegają jak widać nie bez powodu (banda zakompleksionych....)

Ostrzeżenie : Diablo + 1000 FBPoint za przyciągnięcie ponad 50 nowych użytkowników.
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 209
FBPoints : 1090

Powrót do góry Go down

Pisanie by Diablo on 5/1/2019, 12:55

@Michalski1988 a ja mam inny pomysł gramy dalej ale jeżeli otrzymam miejsce premiowane to nagrodę przekażecie na wskazany cel np. na serwisie siepomaga.pl

Jednak warunek jest jeden tak samo zrobicie jeżeli nagrodę zdobędzie  @PH1964 (oczywiście musi to być za jego zgodą)

Jak ma odrobinę honoru to tak zrobi. Dla mnie naprawdę te 400 pln wygranej niewiele znaczy. Chciałem się sprawdzić z innymi a zostaje obrażany.

Ostrzeżenie : Diablo + 1000 FBPoint za przyciągnięcie ponad 50 nowych użytkowników.

Powrót do góry Go down

Pisanie by PH1964 on 5/1/2019, 12:57

Nie obracaj kota ogonem.Nie mieszaj mnie w Twoje nieczyste zagrywki.

PH1964

Powrót do góry Go down

Pisanie by dominikbolt95 on 5/1/2019, 12:59

@PH1964 napisał:Nie obracaj kota ogonem.Nie mieszaj mnie w Twoje nieczyste zagrywki.

Wtrącę się ale teraz nie jesteś fer @ph1964 bo to ty wywołałeś temat ale nie masz jaj podjąć wyzwanie.
@diablo jak widać ostatnio Ci nie idzie więc dziwna taka nagła zmiana.
dominikbolt95
dominikbolt95

Liczba postów : 123
FBPoints : 56

Powrót do góry Go down

Pisanie by marcelini on 5/1/2019, 13:00

Diablo miej chłopie odrobine honoru tak jak pisałem śledziłem twój wynik na żywo na livesports i ci nie weszło a teraz idziesz w zaparte .
marcelini
marcelini

Liczba postów : 46
FBPoints : 31

Powrót do góry Go down

Pisanie by PH1964 on 5/1/2019, 13:02

@dominikbolt95 napisał:
@PH1964 napisał:Nie obracaj kota ogonem.Nie mieszaj mnie w Twoje nieczyste zagrywki.

Wtrącę się ale teraz nie jesteś fer @ph1964 bo to ty wywołałeś temat ale nie masz jaj podjąć wyzwanie.
@diablo jak widać ostatnio Ci nie idzie więc dziwna taka nagła zmiana.
A dlaczego mam podejmować wyzwanie? Bo napisałem prawde ?

PH1964

Powrót do góry Go down

Pisanie by Diablo on 5/1/2019, 13:06

Następny wynalazek
@marcelini udowodnij mi to. Ja mam dowód w postaci typu na forum.
Powinniście dostać bana lub przynajmniej poziom zaufania w dół.

Dałem propozycje ale widać jesteście ludźmi bez honoru bo nie chcecie się zgodzić.

Dziękuje za to, że wszyscy tak śledzą mnie i moje wyniki

@dominikbolt95 tak miałem bardzo dobry grudzień i bardzo źle zacząłem styczeń.
Jak tak mnie śledzisz to wiesz, że wczoraj starty z tego miesiąca zostały odrobione

https://i.servimg.com/u/f40/19/84/25/80/lvbet110.png

https://i.servimg.com/u/f40/19/84/25/80/dbbdet10.png

Powrót do góry Go down

Pisanie by PH1964 on 5/1/2019, 13:09

Ja nie mam honoru , Ty nie masz honoru....ja jestem oszustem , Ty jesteś oszutem.@Diablo zrezygnujmy z tego konkursu dla dobra ogółu?

PH1964

Powrót do góry Go down

Pisanie by marcelini on 5/1/2019, 13:10

@Diablo dowody to się w sądzie przedstawia a nie tu na forum ale pamiętaj że nawet jak dostane bana to już do końca konkursu wszyscy będą ci się patrzeć na ręce
marcelini
marcelini

Liczba postów : 46
FBPoints : 31

Powrót do góry Go down

Pisanie by dominikbolt95 on 5/1/2019, 13:11

@ph1964  bądźmy poważni. Typów faktycznie nie można edytować a Ty uparcie twierdzisz, że jest inaczej. Oskarżasz faceta ale nie masz nic na poparcie tego z wyjątkiem słowa.  Facet jest w stanie zrezygnować z nagrody ale Ty się obruszasz na jego propozycje.

Tak widziałem Twoje typy i kupony z wczoraj oraz śledziłem cały grudzień i nie była to forma ataku z mojej strony tylko obserwacji. Zgadza się, że po wczorajszym dniu znowu jesteś na plusie.
dominikbolt95
dominikbolt95

Liczba postów : 123
FBPoints : 56

Powrót do góry Go down

Pisanie by Michalski1988 on 5/1/2019, 13:14

Panowie!!!

Wynik diablo zostaje zapisany jako trafiony (nie ma dowodów na oszustwo).
Nagrody wypłaca administracja forum,ja tylko czuwam nad przebiegiem konkursu. To co kto i na co przeznaczy to już jego sprawa.
Do końca konkursu pozostało jeszcze 25 kolejek i na pewnie lider tabeli zmieni się jeszcze nie raz (po za tym jeszcze trwa kolejka 1).
Jeżeli ktoś czuje się oszukany, to może odstąpić od konkursu lub przełknąć dzisiejszą sytuację, spiąć się i ograć "Diablo".

Wierzę, że ten incydent wpłynie pozytywnie na przyszłość konkursu, a każdy gracz będzie czuł się na cenzurowanym.

Zabieram się do pracy związanej z rozliczaniem i notowaniem typów.
Proszę Was o spokój i zakończenie tematu. Pamiętajcie, że oprócz rywalizacji to również zabawa.

Michalski1988

Ostrzeżenie : zaufania.
Zaufanie : Moderator
Liczba postów : 1193
FBPoints : 393

Powrót do góry Go down

Pisanie by Admin on 5/1/2019, 13:16

@ph1964 
@marcelini 

Widzę, że dalej się nie rozumiemy. Oskarżacie użytkownika nie mając żadnych dowodów. Napisałem, ze temat został wyczerpany a Wy dalej swoje. Dlatego obniżam wam poziom zaufania.  Mam nadzieję, ze sytuacja się już więcej nie powtórzy. Każdy kolejny taki przypadek będzie skutkował wywaleniem z forum.
Troszeczkę się zagalopowaliście.  
Dziwne jest, to, że wspomnieliście że jesteście kolegami (nie wiem czy tylko z forum czy w realu) i tylko Wy zauważaliście błąd.

Admin

Zaufanie : Administrator
Liczba postów : 1770
FBPoints : 493

https://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by PH1964 on 5/1/2019, 13:18

@dominikbolt95 napisał:@ph1964  bądźmy poważni. Typów faktycznie nie można edytować a Ty uparcie twierdzisz, że jest inaczej. Oskarżasz faceta ale nie masz nic na poparcie tego z wyjątkiem słowa.  Facet jest w stanie zrezygnować z nagrody ale Ty się obruszasz na jego propozycje.

Tak widziałem Twoje typy i kupony z wczoraj oraz śledziłem cały grudzień i nie była to forma ataku z mojej strony tylko obserwacji. Zgadza się, że po wczorajszym dniu znowu jesteś na plusie.
 Wiesz bank też twierdzi że Twoje pieniądze na koncie są bezpieczne a nie jednemu je wjebało.

Tak jak pisałem.Koniec tematu.

PH1964

Powrót do góry Go down

Strona 5 z 24 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14 ... 24  Next

Powrót do góry