ForumBukmacherskiePol.com

POJEDYNEK TYPERÓW

Strona 6 z 15 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Next

Go down

Re: POJEDYNEK TYPERÓW

Pisanie by PH1964 on 5/1/2019, 13:19

@Admin napisał:@ph1964 
@marcelini 

Widzę, że dalej się nie rozumiemy. Oskarżacie użytkownika nie mając żadnych dowodów. Napisałem, ze temat został wyczerpany a Wy dalej swoje. Dlatego obniżam wam poziom zaufania.  Mam nadzieję, ze sytuacja się już więcej nie powtórzy. Każdy kolejny taki przypadek będzie skutkował wywaleniem z forum.
Troszeczkę się zagalopowaliście.  
Dziwne jest, to, że wspomnieliście że jesteście kolegami (nie wiem czy tylko z forum czy w realu) i tylko Wy zauważaliście błąd.
Kolega to zwrot grzecznościowy.Nie doszukuj sie dziury w całym.

PH1964

Ostrzeżenie : wulgaryzmy oraz oskarżenia innego użytkownika bez dowodów
Zaufanie : 50%
Liczba postów : 86
FBPoints : 50

Powrót do góry Go down

Pisanie by Admin on 5/1/2019, 13:24

Następny który uważa, że musi mieć ostatnie zdanie.
Jeden post wyżej napisałem jak wygląda sytuacja.
@ph1964 kolejna obniżka poziomu zaufania za brak reakcji na uwagi administracji oraz używanie wulgaryzmów. .
To nie jest temat o użytkownikach i ich kompleksach, oskarżeniach itd. tylko dyskusja na temat regulaminu.

Admin

Zaufanie : Administrator
Liczba postów : 1717
FBPoints : 445

https://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by dominikbolt95 on 5/1/2019, 13:29

Jak widać nie każdy potrafi docenić świetny pomysł na konkurs. Mega dowolność w wyborze zdarzeń bo zalicza się cała oferta a nie jak w  większości konkursów  tylko kilka wybranych zdarzeń. Ciekawa formuła i spoko nagrody.

Czasami warto coś doceniać a nie tylko szukać problemów. Zaczynam w takim razie typowanie w konkursie.

Jeszcze tylko jedna uwaga do ph1964 jak widać Ciebie wszyscy w życiu oszukują, banki, sądy, użytkownicy forum.
To dość dziwne.
dominikbolt95

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 118
FBPoints : 52

Powrót do góry Go down

Pisanie by Michalski1988 on 5/1/2019, 13:37

Drodzy gracze,

Proszę, abyście docenili również moją pracę. Jeśli codziennie będziemy zajmować się rozstrzyganiem konfliktów na forum, to nie starczy mi czasu by wnikliwie sprawdzać kursy, rozliczać wyniki i zapisywać typy.
Proszę także dać już spokój graczom "diablo"; "ph1964" oraz "marcelini".
Skupcie się proszę na wrzucaniu typów, bym nie musiał ich weryfikować o 2.00 w nocy.

Poszedł temat, wszyscy teraz będą czujni. Temat uważam za zakończony.
Jeśli są jakieś pytania dotyczące konkursu to proszę je tu zadawać.

Powodzenia !!!

Michalski1988

Ostrzeżenie : zaufania.
Liczba postów : 1067
FBPoints : 223

Powrót do góry Go down

Pisanie by Michalski1988 on 5/1/2019, 14:12

@tigertyp - z przykrością informuję, że Twój dzisiejszy typ nie spełnia warunków konkursu, ponieważ kupon jest niższy niż kurs 2,00 i zostanie rozliczony jako 0,00.

Bardzo proszę o czytanie regulaminu oraz składanie zapytania, gdy coś jest nie jasne. Trzymamy się sztywnych zasad, by wszystko szło sprawnie i sprawiedliwie.

Dodatkowo poinformuję, że jeszcze 10 osób zapisanych do konkursu nie podało swoich typów na dzień dzisiejszy.

Michalski1988

Powrót do góry Go down

Pisanie by Diablo on 5/1/2019, 18:30

Dodałem typy na 06.01.2019 r.
Niech cwaniaki zrobią zrzuty Smile bo jak wejdzie to znowu dopadną ich kompleksy.
Pozdrawiam

Ostrzeżenie : Diablo + 1000 FBPoint za przyciągnięcie ponad 50 nowych użytkowników.
Liczba postów : 195
FBPoints : 1083

Powrót do góry Go down

Pisanie by Michalski1988 on 5/1/2019, 18:37

@Diablo na spokojnie i nie prowokuj. Temat porannej dyskusji został już zamknięty.

A teraz informacja dla wszystkich, bo mieliśmy w pierwszej kolejce kilka wpadek z pomyłkami i niejasnościami.
Od 20.00 do 20.30 będę na "Chatbox". Jeśli macie jakieś pytania dotyczące konkursu, podliczania typów lub inne sprawy związane z konkursem to zapraszam.

Michalski1988

Powrót do góry Go down

Pisanie by Michalski1988 on 5/1/2019, 22:43

Za chwilę opublikuje tabelę po pierwszej kolejce. Kursy zostały zaokrąglone do dwóch miejsc po przecinku, by przejrzyście to wyglądało.

Jeżeli ktoś ma wątpliwości co do swojego wyniku, lub zauważa jakiś błąd to proszę o priv. Zweryfikuje to jeszcze raz.

Michalski1988

Powrót do góry Go down

Pisanie by arti1 on 6/1/2019, 10:20

Mam pomysł i myślę, ze będzie to przydatne dla wszystkich

Może najlepiej wybrać sobie zdarzenia na fan-sport i dodawać do kuponu a potem skopiować kupon z prawej strony Smile  Nie trzeba tyle przepisywać, nie będzie pomyłek z kursami czy typami i lepiej będzie modowi sprawdzać wyniki bo będzie nawet nr zdarzenia

np.
374. Piłka nożna Hiszpania. La Liga
Sevilla - Atletico Madrid
1X2 W1
2.816
350. Piłka nożna Hiszpania. La Liga
Eibar - Villarreal
1X2 W1
2.315
589. Piłka nożna Hiszpania. La Liga
Real Madryt - Real Sociedad
1X2 W1
1.44
Akumulator
Całkowity kurs
9.387

Trzeba tylko wyłączyć w tym oknie pisania wiadomości ostatnią ikonkę na pasku manu "sweatch editor mode"

arti1

Liczba postów : 86
FBPoints : 24

Powrót do góry Go down

Pisanie by mamut on 6/1/2019, 10:35

@arti gratki
świetny pomysł i wdrążam w życie
mamut

Liczba postów : 81
FBPoints : 43

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gość on 6/1/2019, 10:40

Pomysł może i ok ale ja na przykład nie dam rady na swoim sprzecie skopiowac kuponu i zostaje mi tylko przepisywanie.
Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Michalski1988 on 6/1/2019, 11:00

Dla mnie nie jest problemem odnaleźć wydarzenia na stronie, więc choć pomysł @arti1 jest dobry, to dopuszczam wstawianie typów w każdy wygodny dla Was sposób.
Pamiętajcie tylko, by nie pomylić się na kursach, bo będzie to odebrane jako próba oszustwa (oczywiście rażący błąd np. zamiast 1,50 - 3,00). Macie bardzo dużo czasu, by stworzyć kupon, sprawdzić i dodać na forum.

Jeśli wszystko będzie szło sprawnie, to będę w stanie publikować tabelę do godziny po zakończeniu ostatniego wydarzenia z Waszych typów.

Michalski1988

Powrót do góry Go down

Pisanie by Michalski1988 on 6/1/2019, 12:22

Panowie!!!
Wcześniej pisałem, że gdy coś jest niejasne to proszę pytać. Wczoraj byłem też na "chatbox" by odpowiedzieć na Wasze pytania. Niestety wpadki się powtarzają.
@tigertyp - kolejny dzień typowania i kolejny raz kończysz kolejkę przed czasem.
Zgodnie z regulaminem, każdy gracz może podać tylko jeden kupon. Ty podałeś na dzisiejszą kolejkę dwa:

5.01 godz 23.48
"Hockey Russia MHL 2018/2019
Sarmaty - Stalnye Lisy
wygra Sarmaty
kurs 4.90 w FAN-SPORT"

6.01 godz 11.58
"589. Piłka nożna Hiszpania. La Liga
Real Madryt - Real Sociedad
1X2 W1
1.46
31105. Piłka nożna Mistrzostwa Hiszpanii. Dywizja druga
Deportivo de La Coruna - Lugo
1X2 W1
1.38
37290. Piłka nożna Mistrzostwa Hiszpanii. Dywizja druga B. Grupa 3
Barcelona ll - Castiglione
1X2 W1
1.74
Akumulator
Wyczyść
Całkowity kurs
3.506"

Rozumiem fakt, że wczoraj była sobota, ale nie pamiętać, że w nocy wrzucało się swój typ... Question drunken

Michalski1988

Powrót do góry Go down

Pisanie by Michalski1988 on 6/1/2019, 15:47

@Marbolas, to samo co kolega wyżej. Kupon rozliczony jako anulowany 0,00.

Zgodnie z regulaminem kupon może składać się maksymalnie z 4 zdarzeń.
W Twoim przypadku jest ich 6. Zapoznaj się proszę z regulaminem konkursu.

"by Marbolas Today at 15:31

Unia Oświęcim - JKH GKS Jastrzębie Tip: 2 (1X2) kurs 2.27
Toruń - GKS Tychy Tip: 2 (1X2) kurs 1.55
Real Madryt - Real Sociedad Tip: 1 (1X2) kurs 1.42
Getafe - Barcelona Tip: 2 (1X2) kurs 1.45
Girondins de Bordeaux - Le Harve Tip: 1 (1X2) kurs 1.66
Newport County - Leicester City Tip: 2 (1X2) kurs 1.27

AKO kurs: 15.326"

Michalski1988

Powrót do góry Go down

Pisanie by Michalski1988 on 6/1/2019, 19:57

@nowaczekkk przeczytaj proszę, ile razy w tym temacie powtarzałem, by przed wrzuceniem typu sprawdzić jego poprawność...
Wasza wrzucona propozycja jest ostateczna i nie ma możliwości poprawy. Robimy tak, by w pełni zachować uczciwość wszystkim graczom i nie ingerować w wasze posty.

W Twoim przypadku sytuacja rozstrzygnie się jak u "zajonc'a" w pierwszej kolejce. Pomyliłeś się na swoją niekorzyść i dlatego pozostaje Ci liczyć, że wygra zespół gości. Kurs AKO w przypadku wygranej pozostaje taki jak podałeś.

Nie jest to żadna złośliwość, a równe zasady dla wszystkich. Trzech graczy zostało już dziś ukaranych za swoje błędy, nie przewiduję wyjątków.

Proszę także nie tworzyć drugiego postu w celu poprawy kuponu. Jest ona niemożliwa, a jak zostanie rozliczony błędny kupon udzielę informacji na priv lub w tym temacie.

Jeszcze raz namawiam do poświęcenia minuty swojego czasu i sprawdzenie kuponu przed opublikowaniem na forum. Dziękuje za zrozumienie.

Michalski1988

Powrót do góry Go down

Strona 6 z 15 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Next

Powrót do góry