ForumBukmacherskiePol.com

Mecze Towarzyskie 2019

Go down

Pisanie by Michalski1988 on 3/1/2019, 06:44

Temat stworzony do typowania oraz analizowania meczy towarzyskich zarówno kobiet jak i mężczyzn.

Ostatnio zmieniony przez Michalski1988 dnia 3/1/2019, 18:46, w całości zmieniany 1 raz

U>N>I>B>E>T>

Mecz dwóch reprezentacji gających szybką i ofensywną piłkę ręczną. Zarówno jedna jak i druga reprezentacja wie jak rzucić rywalowi sporo bramek w meczu. Dodatkowo jest to mecz towarzyski, więc obrona nie będzie aż tak bardzo agresywna. Liczę na popis strzelecki i otwarte spotkanie. Wierzę też, że bramek będzie tu na prawdę sporo.

Pisanie by Michalski1988 on 4/1/2019, 09:06

Norwegia 31 - 25 Islandia
TYP: Over 60,5 bramek (56 bramek)

Mecz rozpoczął się bardzo ofensywnie i obiecująco. W pierwszych 4 minutach padło 7 goli, co pozwalało wierzyć w bardzo wysoki wynik. Niestety 30 bramek do przerwy i 26 w drugiej połowie nie wystarczyło by pokryć linie over 60.