ForumBukmacherskiePol.com

Puchar Azji 2018/3/2019

Go down

Puchar Azji 2018/3/2019

Pisanie by andrzejszwedzki on 9/1/2019, 14:09

Katar-Liban
typ:1
kurs:1,66
bet365
Analiza: Spotkanie grupowe,przy czym dodac trzeba,ze sa to pierwsze mecze a wiec nic napewno.Ja typuje wygrana Kataru,sugerujac sie wczesniejszymi statystykami jak i ostatnimi z ubieglgo roku wynikami.Znacznie lepiej radzil sobie Katar,rowniez w konfrontacjach bezposrednich.Warto sledic ten puchar bo wiele slabszych,teoretycznie zespolow,jest w stanie zaistniec.Rywalizacja zapowiada sie interesujaco.Dzisiejszy typ to czysty strzal,zobaczymy czy trafny...mam nadzieje,ze Katar wygra.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 1483
FBPoints : 1353

Powrót do góry Go down

Re: Puchar Azji 2018/3/2019

Pisanie by andrzejszwedzki on 9/1/2019, 14:16

Uzbekistan-Oman
typ:1
kurs:2,05
bet365
Analiza: Pierwsze spotkanie tych zespolow w rozpoczynajacym sie pucharze.Faza grupowa a wiec mozna roznie domniemywac.Ja postawie na zwyciestwo Uzbekistanu ale tylko dlatego,ze gra u siebie.Pojedynek bedzie zapewne bardzo wyrownany bo Oman w ubieglym roku odnosil sukces za sukcesem,o ile dobrze pamietam przegral tylko jeden mecz z Australia.

andrzejszwedzki

Powrót do góry Go down

Pisanie by andrzejszwedzki on 10/1/2019, 12:18

Jordania-Syria
typ:1X
kurs:1,70
bet365
Analiza:
W Azji rozpoczely sie mecze fazy grupowej o Puchar Kontynetu.W zasadzie to juz pierwsza runde mamy za soba i jak to w sporcie nie obylo sie bez niespodzianek.Dzisiaj do oceny wybralem spotkanie w grupie B pomiedzy Jordania a Syria.Obydwie druzyny sa juz po pierwszych swych pojedynkach a Jordania byla sprawca jednej z niespodzianek o ktorych juz wspomnialem.Pokonala na wyjezdzie faworyzowana Australie i bylo to niecodzienne wydarzenie.Syria z kolei tylko zremisowala u siebie z Palestyna 0:0.Jak wiec wytypowac dzisiejszy mecz? Czy Jordania powtorzy sukces i pokona takze Syrie? Byc moze tak,ja jednak jestem ostrozniejszyw takiej ocenie,sa to pierwsze spotkania,czesto nie odzwierciedlaja calego turnieju.Niewatpliwie jednak Jordania musi byc w dobrej formie i nie powinna przegrac,nie wykluczam remisu.

andrzejszwedzki

Powrót do góry Go down

Pisanie by andrzejszwedzki on 10/1/2019, 12:29

Indie-ZEA
typ:1X
kurs:3,31
bet365
Analiza:
W grupie A Pucharu Azji,dojdzie dzisiaj do bardzo interesujacego pojedynku pomiedzy druzynami Indi i ZEA.W tym turnieju warto zwrocic uwage na zespol z Indi,powszechnie uwazany za jeden ze slabszych,tymczasem juz w pierwszej kolejce sprawia niespodzianke,wysoko pokonujac na wyjezdzie faworyzowana Tajlandie.Tego sie malo kto spodziewal.Ta druzyna dzisiaj podrjmuje u siebie ponownie duzo wyzej notowany zespol ZEA,kursy bukmacherskie na jej zwyciestwo sa bardzo wysokie,moim zdaniem nieadekwatne do tego spotkania,bedzie ono bardzo wyrownane.ZEA to druzyna z bogatsza sportowa przeszloscia ale czy jest az takim faworytem? Pierwsze swe spotkanie tylko zremisowala u siebie z Bahrainem,wiec aktualnie forma nie jest optymalna.Oczywiscie trudno jest wyrokowac po pierwszych spotkaniach,mimo to sadze,ze Indie tego spotkania nie przegraja.

andrzejszwedzki

Powrót do góry Go down

Powrót do góry