ForumBukmacherskiePol.com

Meksyk-Primera Division 2019

Go down

Meksyk-Primera Division 2019

Pisanie by andrzejszwedzki on 27/1/2019, 16:44

Santos Laguna-Guadalajara
typ:1
kurs:2,06
1xbet
Analiza:
W Meksyku mamy praktycznie poczatek nowego sezonu ligowego,dopiero trzy kolejki za nami,bylo kilka ciekawych spotkan i nie obylo sie bez zaskakujacych wynikow.Dzisiaj do oceny wybralem mecz pomiedzy duzynami Santos Laguna i Guadajara.Bardzo ciekawe widowisko,Santos jest gospodarzem,jednak w trzech poprzednich spotkaniach zdobyl tylko cztery ptk. przeciwnik z kolei jest w swietnej formie,trzy mecze i trzy zwyciestwa.W takiej sytuacji Santos nie moze byc chyba pewniakiem....z cala pewnoscia wielu z was tak uwaza.Ja jednak jestem zdecydowany postawic na wygrana Santosu,jest to juz u mnie norma,gdy Santos gra u siebie zawsze stawiam a jego zwyciestwo.Juz dlugi czas obserwuje lige Meksykanska i moge stwierdzic,ze Santos u siebie glownie wygrywa.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 1696
FBPoints : 1562

Powrót do góry Go down

Re: Meksyk-Primera Division 2019

Pisanie by andrzejszwedzki on 9/2/2019, 21:55

Queretaro-Pumas
typ:2
kurs:2,68
1xbet
Analiza:
W Meksyku mamy dopiero szosta kolejke nowego sezonu,ja wybralem do oceny,tym razem mecz pomiedzy druzynami,ktore sa bez zwyciestwa.Queretaro na piec spotkan piec porazek,zapowiedz fatalnej formy.Pumas cztery porazki i jeden remis,tez chyba nic dobrego o aktualnej formie,powiedziec nie mozna.I jak tu ocenic takie spotkanie? Trudno...moim jednak zdaniem,powinna wygrac druzyna przyjezdna czyli Pumas,mam do niej wieksze zaufanie no i ten dotychczasowy remis,stawia ja w troche lepszym swietle.Oj przepraszam,zle spojzalem,oczywiscie Pumas zremisowala trzy spotkania,jedno z czolowa druzyna Monterey,wiec ta forma nie jest jednak najgorsza i utwierdza mnie w przekonaniu,ze z ostatnim zespolem,poradzi sobie napewno.Pojedynkow bezposrednich tym razemnie biore pod uwage bo Queretaro wczesniej byl w duzo wyzszej formie.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 1696
FBPoints : 1562

Powrót do góry Go down

Powrót do góry