ForumBukmacherskiePol.com
Meksyk-Primera Division 2019 Indeks10
Bukmacher promocje
Betsson
Image hosted by servimg.com
Campobet
Fan Sport
Gra w Fan-sport wymaga instalacji dodatku VPN https://windscribe.com/DOWNLOAD
Gra w Fan-sport wymaga instalacji dodatku VPN https://windscribe.com/DOWNLOAD
Astekbet
Meksyk-Primera Division 2019 Hg10

Meksyk-Primera Division 2019

Go down

Meksyk-Primera Division 2019 Empty Meksyk-Primera Division 2019

Pisanie by andrzejszwedzki on Nie 27 Sty 2019 - 16:44

Santos Laguna-Guadalajara
typ:1
kurs:2,06
1xbet
Analiza:
W Meksyku mamy praktycznie poczatek nowego sezonu ligowego,dopiero trzy kolejki za nami,bylo kilka ciekawych spotkan i nie obylo sie bez zaskakujacych wynikow.Dzisiaj do oceny wybralem mecz pomiedzy duzynami Santos Laguna i Guadajara.Bardzo ciekawe widowisko,Santos jest gospodarzem,jednak w trzech poprzednich spotkaniach zdobyl tylko cztery ptk. przeciwnik z kolei jest w swietnej formie,trzy mecze i trzy zwyciestwa.W takiej sytuacji Santos nie moze byc chyba pewniakiem....z cala pewnoscia wielu z was tak uwaza.Ja jednak jestem zdecydowany postawic na wygrana Santosu,jest to juz u mnie norma,gdy Santos gra u siebie zawsze stawiam a jego zwyciestwo.Juz dlugi czas obserwuje lige Meksykanska i moge stwierdzic,ze Santos u siebie glownie wygrywa.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2597
FBPoints : 735

Powrót do góry Go down

Meksyk-Primera Division 2019 Empty Re: Meksyk-Primera Division 2019

Pisanie by andrzejszwedzki on Sob 9 Lut 2019 - 21:55

Queretaro-Pumas
typ:2
kurs:2,68
1xbet
Analiza:
W Meksyku mamy dopiero szosta kolejke nowego sezonu,ja wybralem do oceny,tym razem mecz pomiedzy druzynami,ktore sa bez zwyciestwa.Queretaro na piec spotkan piec porazek,zapowiedz fatalnej formy.Pumas cztery porazki i jeden remis,tez chyba nic dobrego o aktualnej formie,powiedziec nie mozna.I jak tu ocenic takie spotkanie? Trudno...moim jednak zdaniem,powinna wygrac druzyna przyjezdna czyli Pumas,mam do niej wieksze zaufanie no i ten dotychczasowy remis,stawia ja w troche lepszym swietle.Oj przepraszam,zle spojzalem,oczywiscie Pumas zremisowala trzy spotkania,jedno z czolowa druzyna Monterey,wiec ta forma nie jest jednak najgorsza i utwierdza mnie w przekonaniu,ze z ostatnim zespolem,poradzi sobie napewno.Pojedynkow bezposrednich tym razemnie biore pod uwage bo Queretaro wczesniej byl w duzo wyzszej formie.

andrzejszwedzki

Powrót do góry Go down

Meksyk-Primera Division 2019 Empty Re: Meksyk-Primera Division 2019

Pisanie by andrzejszwedzki on Nie 17 Mar 2019 - 16:15

Santos-Necaxa
typ:1
kurs:1,90
1xbet
Analiza:
Liga Meksykanska swe spotkania gra glownie w godzinach nocnych a szkoda bo sa to fajne mecze warte ogladania.Tym razem do oceny wybralem pojedynek druzyn,Santos Laguna i Necaxa bo jestem niemalze przekonany o zwyciestwie Santosu.Po 11 kolejkach te zespoly sasiaduja ze soba w tabeli,Santos jest dziesiata a Necaxa pozycje wyzej ale maja po 15 punktow.Z tej statystyki wynikalo by,ze mecz bedzie raczej remisowy jednak Santos punktuje przedewszystkim u siebie,tutaj czuje sie znacznie pewniej,tak wynika z caloksztaltu jak i z bezposrednich kontaktow z Necaxa.W kilku ostatnich wygrywal.Ponadto Santos w kazdym sezonie jest jedna z pierwszych druzyn klasyfikacji,jest napewno bardziej doswiadczony.Powinien dzisiaj wygrac.

andrzejszwedzki

Powrót do góry Go down

Powrót do góry