ForumBukmacherskiePol.com
Liga Grecka i Puchary 2019 Sfdsfs10
Bukmacher promocje
Campobet
Image hosted by servimg.com
Betsson
Fan Sport
Gra w Fan-sport wymaga instalacji dodatku VPN https://windscribe.com/DOWNLOAD
Gra w Fan-sport wymaga instalacji dodatku VPN https://windscribe.com/DOWNLOAD
Astekbet
Liga Grecka i Puchary 2019 Hg10

Liga Grecka i Puchary 2019

Go down

Liga Grecka i Puchary 2019 Empty Liga Grecka i Puchary 2019

Pisanie by andrzejszwedzki on Czw 7 Lut 2019 - 13:49

Atromitos-AEK Ateny
typ:2
kurs:2,56
pinnacle
Analiza:
W cwiercfinalowym pojedynku Pucharu Grecji,spotkaja sie dzisiaj druzyny,Atromitos i AEK Ateny.Po przejrzeniu roznych informacji i doniesien odnosnie tego meczu,widze,ze dania co do jego wyniku sa bardzo podzielone.Cuz niewatpliwie pojedynek zapowiada sie interesujaca,jest to juz cwiercfinal,wiec juz powazny etap.Ja jednak jestem zdania,ze wygra druzyna AEK,pomimo tego,ze wystepuje w roli goscia.Uwazam i mysle,ze wielu podziela moje zdanie,ze AEK jest zespolem bardziej doswiadczonym,z wieloma sukcesami na swym koncie i to nie tylko w Kraju ale i Europie.Warta uwagi jest tez aktualna forma tego zespolu,jest bardzo wysoka,cala seria pojedynkow bez porazki w zasadzie wygranych,ostatni remis z PAOK ale mysle,ze ma on zwiazek z odpowiednim przygotowaniem do dzisiejszego spotkania.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2575
FBPoints : 713

Powrót do góry Go down

Liga Grecka i Puchary 2019 Empty Re: Liga Grecka i Puchary 2019

Pisanie by andrzejszwedzki on Pon 28 Paź 2019 - 16:06

Asteras T-Lamia   28.10.2019/18:30
typ:X
kurs:3,60
betsson
Bardzo ciekawe wydarzenie,Asteras gra u siebie wiec ma lekka przewage ale teoretycznie,zaznaczam,jego zwyciestwo sugeruja tez bukmacherzy a i wielu z was,jak zauwazylem typuje wygrana gospodarzy.Cuz ja jestem w tej ocenie nieco ostrozniejszy i sklaniam sie bardziej ku remisowi.Rzadna z tych druzyn nie ma szans powalczyc o wysokie lokaty a dwunasta pozycja Lami,tuz za Asterasem nie jest dzielem przypadku.Lamia duzo remisuje.Spojzcie tez na wyniki bezposrednich pojedynkow tych zespolow,w czterech dwukrotny remis i dwie wygrane Lami,czy to przypadek...zdecydowanie nie.Tak wiec panowie,Asteras nie jest az takm faworytem,to tylko teoria jak juz wczesniej wspomnialem.Ten mecz w rzeczywistosci moze zakonczyc sie remisem.

andrzejszwedzki

Liczba postów : 2575
FBPoints : 713

Powrót do góry Go down

Liga Grecka i Puchary 2019 Empty Re: Liga Grecka i Puchary 2019

Pisanie by balonik19821 on Pon 11 Lis 2019 - 18:21

AEL Larissa - Lamia
typ: 1
kurs: 1,7
betsson

Czwarta w tabeli Larissa podejmie zajmującą 3 drużynę ale od końca Lamię. Faworytem tego pojedynku są gospodarze, którzy przed własną publicznością nie powinni mieć najmniejszych problemów aby pokonać drużynę, która w tym sezonie w delegacji nie dość, że nie zdobyła punktów to ma fatalny bilans 1-11. AEL tymczasem w 4 ostatnich meczach zdobył 10 punktów. Gospodarze jedyne punkty w tym czasie stracili z AEK remisując  z nimi przed własną publicznością 0-0, ale AEK to 3 drużyna Superligi. Stawiam na wygraną gospodarzy.

balonik19821

Liczba postów : 121
FBPoints : 111

Powrót do góry Go down

Powrót do góry