ForumBukmacherskiePol.com
Spin Sports darmowy zakład 800 pln - Page 2 Bettin13

Spin Sports darmowy zakład 800 pln

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Spin Sports darmowy zakład 800 pln - Page 2 Empty Spin Sports darmowy zakład 800 pln

Pisanie by Admin on Sro 27 Lut 2019 - 13:46

First topic message reminder :

Spin Sports darmowy zakład 800 pln - Page 2 Ss_h1011

DARMOWA OFERTA ZAKŁADU POWITALNEGO W SPIN PALACE SPORTS

– WARUNKI KWALIFIKACJI
1. Oferta powitalna darmowego zakładu Spin Palace Sports to 100% darmowy zakład oparty na pierwszym depozycie nowego klienta w Spin Palace Sports.

2. Aby zakwalifikować się do oferty powitalnej zakładu sportowego, należy zdeponować co najmniej 10 jednostek walutowych (patrz tabela poniżej) przy użyciu metody wpłaty w Spin Palace Sports w ciągu 7 dni od zarejestrowania nowego konta sportowego.

3. Dla każdego nowego klienta dozwolona jest tylko jedna oferta powitalna darmowego zakładu sportowego, a maksymalna przyznana kwota to 200 jednostek walutowych (patrz tabela poniżej). Oferta darmowego zakładu jest ważna tylko dla osoby, która rejestruje nowe konto Spin Palace i stosuje się tylko do zakładów sportowych. Nie można jej wykorzystać i nie można jej przenieść na inny produkt oferowany przez Spin Palace. Więcej informacji można znaleźć w sekcji 1 ogólnych warunków.

UWAGA: obecni klienci i klienci Spin Palace, którzy zarejestrują zduplikowane konto sportowe nie kwalifikują się do otrzymania tej oferty (dotyczy to również klientów, którzy powracają po uprzednim zamknięciu konta Spin Palace).

4. Oferta powitalna darmowego zakładu sportowego zostanie automatycznie zaksięgowana na Twoim saldzie darmowego zakładu po pomyślnym dokonaniu pierwszego depozytu w wysokości 10 jednostek waluty lub więcej (patrz tabela poniżej) i złożeniu pierwszego zakładu.

5. Po złożeniu oferty sportowej wszystkie warunki obrotu muszą zostać spełnione przed dokonaniem wypłaty. Stanowi to 5-krotność Twojego pierwszego depozytu w Spin Palace Sports, np. depozyt 200 $ - Obrót wynosiłby 1000 $ z poniższymi wymaganiami.

6. Obowiązują warunki dodatkowe. Więcej szczegółowych informacji można znaleźć w każdej odpowiedniej sekcji poniżej.

Oferta darmowego zakładu sportowego - warunki aktywacji i użytkowania

1. Aby aktywować darmowy zakład:
a) Klient musi złożyć pierwszy depozyt w wysokości 10 jednostek waluty lub więcej (patrz tabela poniżej).
b) w celu uwzględnienia wymagań dotyczących obrotu:

Zakłady pojedyncze - muszą być postawione po kursie 1,3 lub wyższym
Zakłady obstawiane - część stawiana zakładu musi być postawiona po kursie 1,3 lub wyższym
Zakłady systemowe - każdy wybór musi odbywać się po kursie 1,3 lub wyższym
Wypłaty - wypłącone zakłady nie liczą się do zakładów

2. Darmowy zakład zostanie przyznany natychmiast po pierwszej wpłacie i postawieniu pierwszego zakładu. Wypłata będzie dozwolona po rozliczeniu kwalifikującego zakładu/zakładów, który/e osiągnie/a wymagany obrót, np. pięciokrotność wpłaty.

3. Oferta darmowych zakładów wygasa po 7 dniach od dokonania pierwszego depozytu na koncie sportowym nowego klienta, niezależnie od tego, czy zostanie aktywowana, czy nie.

4. Jeśli zakwalifikowany/e zakład/zakłady będzie/ą nieważny/e, „push” lub „non-runner”, musisz postawić zwroty na innym/innych kwalifikującym/ych się zakładzie/zakładach zanim wypłata zostanie przyznana.

5. Zanim jakiekolwiek wypłaty zostaną przetworzone, Twoja gra zostanie sprawdzona pod kątem jakiegokolwiek naruszenia naszych warunków i nieregularnych wzorców gry. Jeśli jakiekolwiek warunki oferty/promocji zostaną naruszone lub istnieją dowody na zakład/zakłady postawiony/e przez klienta lub grupę klientów (na przykład wzorce zakładów na tych samych wydarzeniach/rynkach, które są identyfikowane na wielu kontach), które z powodu darmowego zakładu, bonusu, ulepszonej płatności, nasza funkcja wypłaty lub jakakolwiek inna oferta/promocja skutkuje gwarantowanymi zwrotami u klienta bez względu na wynik, czy to indywidualnie, czy w ramach grupy, Spin Palace Sports zastrzega sobie prawo, według naszego wyłącznego uznania, do unieważnienia darmowych zakładów lub stawek bonusowych lub unieważnienia jakichkolwiek stawek finansowanych z wykorzystaniem wcześniej przyznanych darmowych zakładów lub bonusów oraz wstrzymania wypłat i/lub skonfiskowania wszystkich wygranych z takich unieważnionych zakładów. Spin Palace Sports zastrzega sobie również prawo do odzyskania darmowego zakładu lub bonusu przyznawanego z takich ofert i skonfiskowania ich.

6. Obowiązują warunki dodatkowe. Więcej szczegółowych informacji można znaleźć w każdej odpowiedniej sekcji poniżej.

Oferta powitalna darmowego zakładu sportowego - Warunki ogólne

1. Oferta powitalna darmowego zakładu sportowego jest dozwolona tylko raz na osobę, gospodarstwo domowe, rodzinę, adres domowy, adres e-mail, numer karty kredytowej/debetowej lub współużytkowane środowisko komputerowe (przykład: biblioteka, miejsce pracy, bractwo, uniwersytet lub szkoła). Spin Palace Sports zastrzega sobie prawo do unieważnienia wszystkich wygranych i gry, jeśli ten warunek nie będzie brany pod uwagę.

2. Oferta powitalna darmowego zakładu sportowego nie może być zgłoszona w połączeniu z JAKĄKOLWIEK inną promocją aktualnie oferowaną przez Spin Palace Sports i podlega bieżącej weryfikacji. Spin Palace Sports zastrzega sobie prawo do zmiany oferty i jej warunków w dowolnym momencie, w tym anulowania promocji.

Darmowy zakład - ogólne warunki

1. Jeśli nie zostanie wykorzystany, darmowy zakład wygasa po 7 dniach od momentu przyznania (chyba że warunki oferty stanowią inaczej.

2. Darmowy zakład musi zostać wykorzystany w całości jako pojedyncza transakcja/zakład.

3. Darmowy zakład nie może być użyty do wielokrotnego zakładania zakładów wielokrotnych (np. Trixie, Patenty, Yankees itp.)

4. Jeśli darmowy zakład zostanie wybrany na późniejszą nieważną opcję, stawki zostaną zwrócone na Twoje konto jako darmowy zakład.

5. Darmowy zakład nie podlega zwrotowi, a stawka za darmowy zakład nie jest uwzględniona w żadnych zwrotach.

6. Maksymalny zwrot z dowolnej stawki za darmo zakładu wynosi 20 000 jednostek walutowych (patrz tabela poniżej)

7. Rozmieszczenie darmowego zakładu na rynku zakładów obstawianych jest traktowane jako jeden zakład (łącznie z wygraną i częścią postawioną). Zwrot z tego zakładu musi być większy niż całkowita wartość darmowego zakładu postawionego na wypłatę wygranych.

8. Warunki podane poniżej dotyczą wszystkich bezpłatnych promocyjnych zakładów Spin Palace Sports. Jeśli potrzebujesz pomocy w spełnieniu któregokolwiek z tych warunków, skontaktuj się z obsługą klienta.

9. Spin Palace Sports uważa, że ​​wszystkie powyższe warunki są uczciwe, a poprzez uczestnictwo w sportowej ofercie powitalnej wyrażasz zgodę na ich przestrzeganie. Jeśli potrzebujesz wyjaśnienia lub porady dotyczącej niniejszych warunków, skontaktuj się z obsługą klienta.

10. O ile wyraźnie nie określono inaczej, wszystkie depozyty mają wymóg rozegrania (stawiania zakładów) co najmniej pięć (5) razy, zanim zostanie aktywowany darmowy zakład związany z depozytem. Uwaga: zakłady w kasynie mają wpływ w wysokości 0% na spełnienie minimalnych wymogów w zakresie sportowej oferty powitalnej Spin Palace i odwrotnie - zakłady sportowe przyczyniają się do osiągnięcia 0% wymaganej liczby zakładów w ramach sportowej oferty powitalnej kasyna Spin Palace.

Spin Sports darmowy zakład 800 pln - Page 2 Ss_h1011

Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Pią 10 Maj 2019 - 14:28, w całości zmieniany 1 raz

Admin

Zaufanie : Administrator
Liczba postów : 1863
FBPoints : 568

https://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down

Spin Sports darmowy zakład 800 pln - Page 2 Empty Re: Spin Sports darmowy zakład 800 pln

Pisanie by avangard198611 on Pon 11 Mar 2019 - 23:26

Takie jest moje zdanie o tym buku i tyle.

avangard198611

Ostrzeżenie : obraźliwe wypowiedzi.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 28
FBPoints : 17

Powrót do góry Go down

Spin Sports darmowy zakład 800 pln - Page 2 Empty Re: Spin Sports darmowy zakład 800 pln

Pisanie by Admin on Pon 11 Mar 2019 - 23:31

@avangard198611 napisał:Wez sie za robote dzbanie a nie kleisz jakieś wymiociny bezcelowo,hazardzisto za 5zł

Obniżenie poziomu zaufania. Jak chcesz leczyć swoje kompleksy to złe forum wybrałeś. 
@kobra udowodnił Ci, że nie masz racji  na podstawie przykładów. Zamiast przyjąć to do siebie to obrażasz innych i zachowujesz się jak dziecko. 
Ten temat dotyczy dyskusji na temat Spin Sports a nie twoich kompleksów.

Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by zibi on Pon 11 Mar 2019 - 23:38

@avangard198611 napisał:Takie jest moje zdanie o tym buku i tyle.
A moje zdanie jest takie, że jesteś amatorem i tyle.
Napisałeś swoje zdanie a kolega odniósł się do niego. Rozumiem, ze każdy kto ma inne zdanie od Ciebie jest ...... cytuje "dzbanem".
No kolego skoro dalej się upierasz, że podał kursy z najsilniejszych lig do których zaliczasz Lotto Ekstraklase to naprawdę wszyscy są "hazardzistami za 5zł" a ty jesteś zawodowym i wytrawnym graczem.  Sprawdziłem te Twoje kursy na kosza i hokeja i również bukmacher proponuje na te dyscypliny dość wysokie kursy w porównaniu do innych serwisów.
zibi
zibi

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 108
FBPoints : 74

Powrót do góry Go down

Pisanie by avangard198611 on Wto 12 Mar 2019 - 0:07

Dzisiaj nba:
Brooklyn
Spin sport 1.74
1xbet 1.8
Houston 
Spin 1.19
1xbet 1.23
Utah
Spin 1.6
1xbet1.67
Boston 
Spin 1.8
1xbet 1.86
Średnio są mniejsze o 0.05

avangard198611

Powrót do góry Go down

Pisanie by avangard198611 on Wto 12 Mar 2019 - 0:09

W ako różnica prawie o 1

avangard198611

Powrót do góry Go down

Pisanie by avangard198611 on Wto 12 Mar 2019 - 0:20

Napisałem :Kursy bardzo niskie,kolejny badziew szkoda zachodu ponieważ kursy według mnie są niskie co uzasadniłem a badziew ponieważ bukmacher nawet nie posiada aplikacji pozatym strona jest mało czytelna.

avangard198611

Powrót do góry Go down

Pisanie by zibi on Wto 12 Mar 2019 - 0:30

Dalej pokazujesz jak jesteś słaby 
pierwszy mecz 

podajesz kurs na Brooklyn
Spin Sports 1.74  mecz z dogrywką 
1xbet  1.85 kurs regulaminowe 4Q a kurs 1.77 łączony z dogrywką 

Do tego po zalogowaniu się z czego 1xbet jest znany kursy spadły odpowiednio do 1.79 na 4Q i na 1.72 z dogrywką 

Reszty nie chce mi się nawet sprawdzać. Wprowadzasz umyślnie ludzi w błąd czy naprawdę jesteś takim amatorem. Pewnie też nie wiesz, że 1xbet, Astekbet, Betwinner, Fan-sport, db-bet to oprogramowanie od 1xbet i sytuacja ma we wszystkich tych bukmacherach.  1xbet również obniża kursy i limity graczom którzy regularnie wygrywają ale skoro tego nie wiesz to z pewnością należysz "hazardzisto za 5 zł " (tak piszesz o innych) do grupy ulubionych graczy - wtapiaczy przez 1xbet.
zibi
zibi

Powrót do góry Go down

Pisanie by Admin on Wto 12 Mar 2019 - 0:35

To jest wątek na temat Spin Sports anie Astekbet i całej grupy bukmacherów od brandu 1xbet.
@avangard198611 już raz zwrócono Tobie uwagę abyś nie pisał sam ze sobą - mam tu na myśli kolejną sytuacje, kiedy piszesz trzy posty jeden pod drugim co kilka minut.

Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by avangard198611 on Wto 12 Mar 2019 - 0:43

Podałem kursy z godziny 00:07 na te 4 mecze razem z dogrywką i takie postawiłem.WIĘC KURSY NA SPINSPORT SĄ NISKIE a piszesz,że"Reszty nie chce mi się nawet sprawdzać"  to wszystko jasne

avangard198611

Powrót do góry Go down

Pisanie by zibi on Wto 12 Mar 2019 - 0:50

A ja Ci podałem kursy z momentu kiedy pisałem posty i nic to nie zmienia kiedy były podawane ale widać różnice. Szkoda, że nie masz o tym pojęcia ( nie ma znaczenia o której podajesz a jakie są różnice)
W ogólnym rozrachunku po zalogowaniu się do Twojego ukochanego 1xbet który zlimitował mi stawki do maks 50 pln i obniżył kursy wychodzi, że ma słabsze współczynniki niż Spin Sports a nawet wspomniany przez Ciebie Betsson. 
1xbet jest dobry dla "frajerów" którzy wtapiają wszystko a nie grają single za wysokie stawki.
zibi
zibi

Powrót do góry Go down

Pisanie by pizdlina on Sro 13 Mar 2019 - 17:31

Przeglądając te 2 strony nic istotnego się nie dowiedziałem, czy to prawda, że wypłata trwa minimum 24 godziny ? Tak mi live chat pisze

pizdlina

Liczba postów : 68
FBPoints : 26

Powrót do góry Go down

Pisanie by ney11 on Sro 13 Mar 2019 - 18:26

Jeżeli LC tak pisze to na pewno Smile

ney11

Ostrzeżenie : Wprowadzanie zamieszania - związane z nieczytaniem lub nieprzestrzeganiem regulaminów.
Liczba postów : 627
FBPoints : 63

Powrót do góry Go down

Pisanie by tigertyp on Sob 16 Mar 2019 - 15:24

Panowie to jak z tymi wypłatami i weryfikacją bo dziś wpłaciłem kilka stówek ?

tigertyp

Liczba postów : 232
FBPoints : 139

Powrót do góry Go down

Pisanie by pizdlina on Sob 16 Mar 2019 - 16:16

Ja weryfikowałem konto 4-5 dni jak wypłaty to nie wiem niby minimum 24 i wtedy w kolejnych 24 wysyłają tylko w weekendy nie

pizdlina

Liczba postów : 68
FBPoints : 26

Powrót do góry Go down

Pisanie by rafanaldo7 on Sob 16 Mar 2019 - 18:27

Kurczę, skomplikowany ten regulamin...
Wpłacam 200 euro, robię obrót x5  po min kursie 1.3 (w ciągu 7 dni) i wtedy dostaję freebeta o wartości 200euro ?
Dobrze to rozumuję ? Very Happy

rafanaldo7

Liczba postów : 7
FBPoints : 7

Powrót do góry Go down

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Powrót do góry