ForumBukmacherskiePol.com
Pojedynek typerów II edycja - Page 7 Gifefb10

Pojedynek typerów II edycja

Strona 7 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Pojedynek typerów II edycja - Page 7 Empty Re: Pojedynek typerów II edycja

Pisanie by spec19883 on Wto 2 Kwi 2019 - 23:55

No nie mogę czy ja mam takiego pecha czy jakieś żarty to są. Brałem udział już tutaj w konkursach , jak na złość jak coś wygrałem to zazwyczaj nie otrzymałem nagrody bo czegoś nie spełniłem. Tutaj po przeczytaniu regulaminu dałem sobie spokój a tu nagle na koniec konkursu wszyscy nagrodzeni mimo czegos tam co jest w regulaminie.  scratch

spec19883

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 136
FBPoints : 61

Powrót do góry Go down

Pisanie by Admin on Sro 3 Kwi 2019 - 7:32

I to ostatnia taka sytuacja. W kolejnej edycji nawet w przypadku kiedy wszyscy gracze, którzy osiągną miejsca przewidziane do nagrody a nie spełnią chociaż jednego warunku to nie otrzymają nagród.
@spec19883 Twój wpis pokazuje, że użytkownicy forum liczą na łatwą kasę nic nie wnosząc do forum. Najlepiej aby nagroda była dla każdego kto trafi przynajmniej jeden kupon w 20-30 kolejkach.

Naprawdę dziwi mnie to
- łatwy konkurs
- wysokie nagrody 
- brak wymogów obrotu nagród bo wypłacane w formie PSC

W takim razie trzeba to zmienić i kolejna edycja będzie z nagrodami bezpośrednio na konta bukmachera. To przynajmniej będzie gwarancją, że gracz się zarejestruje u bukmachera. 
Do tego mamy sytuacje w której dwóch graczy  się zgłasza i podaje w zgłoszeniu login Spin SPorts a podczas weryfikacji tej informacji u bukmachera okazuje się, ze nie ma takiego gracza. Obie osoby otrzymują nagrody ale mają pretensje, jak nazywam ich działanie  jako nieuczciwe. 

Chyba czas dorosnąć troszeczkę, bo czasami mam wrażenie, że część użytkowników nie rejestruje się bo jest niepełnoletnia.

Admin

Zaufanie : Administrator
Liczba postów : 1786
FBPoints : 506

https://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by andrzejszwedzki on Czw 4 Kwi 2019 - 10:17

@Admin napisał:I to ostatnia taka sytuacja. W kolejnej edycji nawet w przypadku kiedy wszyscy gracze, którzy osiągną miejsca przewidziane do nagrody a nie spełnią chociaż jednego warunku to nie otrzymają nagród.
@spec19883 Twój wpis pokazuje, że użytkownicy forum liczą na łatwą kasę nic nie wnosząc do forum. Najlepiej aby nagroda była dla każdego kto trafi przynajmniej jeden kupon w 20-30 kolejkach.

Naprawdę dziwi mnie to
- łatwy konkurs
- wysokie nagrody 
- brak wymogów obrotu nagród bo wypłacane w formie PSC

W takim razie trzeba to zmienić i kolejna edycja będzie z nagrodami bezpośrednio na konta bukmachera. To przynajmniej będzie gwarancją, że gracz się zarejestruje u bukmachera. 
Do tego mamy sytuacje w której dwóch graczy  się zgłasza i podaje w zgłoszeniu login Spin SPorts a podczas weryfikacji tej informacji u bukmachera okazuje się, ze nie ma takiego gracza. Obie osoby otrzymują nagrody ale mają pretensje, jak nazywam ich działanie  jako nieuczciwe. 

Chyba czas dorosnąć troszeczkę, bo czasami mam wrażenie, że część użytkowników nie rejestruje się bo jest niepełnoletnia.
Nie masz sie czym denerwowac,mysle,ze wszyscy ci niezadowoleni to przegrani gracze,ktorzy chca gdzies wyladowac swoje frustracje...
Nagrody w formie kodow PSC to fajna sprawa,uniwersalny i dostepny sposob dla kazdego,ale slusznie zauwazyles,ze osoby,ktore sie nie rejstruja u sponsora moga byc niepelnoletnie,takim po sprawdzeni po prostu nagrod nie przyznawac...

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Liczba postów : 2104
FBPoints : 255

Powrót do góry Go down

Pisanie by Admin on Czw 4 Kwi 2019 - 10:53

@andrzejszwedzki co Twoja wypowiedź a właściwie jej brak ma wnieść do tematu ?

Admin

Zaufanie : Administrator
Liczba postów : 1786
FBPoints : 506

https://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by andrzejszwedzki on Czw 4 Kwi 2019 - 11:04

Chcialem tylko powiedziec,ze konkurs i forma przyznawania nagrod jest OK...osoby niezadowolone to te ktore prawdopodobnie nie moga wygrac wiec nie ma sie czym przejmowac...Slusznie zauwazyles problem z nieletnimi graczami ale tak jak napisales nie sa oni zarejstrowani u sponsora konkursu wiec nie przyznawac nagrod...
pozdrawiam

Ch

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Liczba postów : 2104
FBPoints : 255

Powrót do góry Go down

Strona 7 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Powrót do góry