ForumBukmacherskiePol.com
SPIN SPORT oferta specjalna - Page 3 Imgpsh15

SPIN SPORT oferta specjalna

Strona 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

SPIN SPORT oferta specjalna - Page 3 Empty SPIN SPORT oferta specjalna

Pisanie by Admin on Pią 1 Mar 2019 - 11:17

First topic message reminder :

[Only admins are allowed to see this link]

Witam 

Kilku użytkowników wyszło z inicjatywą dlatego postanowiliśmy stworzyć ofertę specjalną związaną ze Spin Sports
Zasady są proste i są dwie opcje na otrzymanie bonusu.
Pierwsze 30 osób otrzyma PSC 30 pln czyli czysta kasa bez obrotu itd. Jeżeli akcja przebiegnie sprawnie i będzie cieszyła sie dużym zainteresowaniem zwiększymy ilość nagrodzonych osób o kolejne 30 bonusów. 

1)
 - zarejestruj się u bukmachera klikając Spin Sports i dokonaj wpłaty minimum 10 euro  
- postaw zakład/y za minimum 10 euro
- po spełnieniu tego warunku w komentarzu pod tym tematem napisz zgłoszenie  " 1) proszę o przyznanie  PSC 30 pln za rejestracje w Spin Sports - login XXXXX"

2) 
- zarejestruj się u bukmachera klikając Spin Sports
- napisz na forum minimum 50 postów w tematach innych niż konkursowe po rejestracji. 
- po spełnieniu tego warunku w komentarzu pod tym tematem napisz zgłoszenie  " 2) proszę o przyznanie  PSC 30 pln za rejestracje w Spin Sports - login XXXXX"

Jak już wspomniałem w drugim poście pod regulaminem. Nie będziemy nagradzać osób które nie wykazywały do tej pory aktywności i nagle w godzinę czy kilka nabijają sztucznie posty. Również posty w działach TYPY PRZEDMECZOWE oraz TYPY LIVE nie będą uwzględniane. Panowie odrobinę powagi i rozsądku !!!! Jak ktoś liczy, że nabije posty dodając w godzinę wymaganą ilość postów i otrzyma nagrodę to jest w błędzie. 

DARMOWA OFERTA ZAKŁADU POWITALNEGO W [Only admins are allowed to see this link][Only admins are allowed to see this link] 800pln

– WARUNKI KWALIFIKACJI
1. Oferta powitalna darmowego zakładu [Only admins are allowed to see this link][Only admins are allowed to see this link] to 100% darmowy zakład oparty na pierwszym depozycie nowego klienta w [Only admins are allowed to see this link][Only admins are allowed to see this link].

2. Aby zakwalifikować się do oferty powitalnej zakładu sportowego, należy zdeponować co najmniej 10 jednostek walutowych (patrz tabela poniżej) przy użyciu metody wpłaty w [Only admins are allowed to see this link][Only admins are allowed to see this link] w ciągu 7 dni od zarejestrowania nowego konta sportowego.

3. Dla każdego nowego klienta dozwolona jest tylko jedna oferta powitalna darmowego zakładu sportowego, a maksymalna przyznana kwota to 200 jednostek walutowych (patrz tabela poniżej). Oferta darmowego zakładu jest ważna tylko dla osoby, która rejestruje nowe konto [Only admins are allowed to see this link][Only admins are allowed to see this link] i stosuje się tylko do zakładów sportowych. Nie można jej wykorzystać i nie można jej przenieść na inny produkt oferowany przez [Only admins are allowed to see this link][Only admins are allowed to see this link]. Więcej informacji można znaleźć w sekcji 1 ogólnych warunków.

UWAGA: obecni klienci i klienci [Only admins are allowed to see this link][Only admins are allowed to see this link], którzy zarejestrują zduplikowane konto sportowe nie kwalifikują się do otrzymania tej oferty (dotyczy to również klientów, którzy powracają po uprzednim zamknięciu konta [Only admins are allowed to see this link][Only admins are allowed to see this link]).

4. Oferta powitalna darmowego zakładu sportowego zostanie automatycznie zaksięgowana na Twoim saldzie darmowego zakładu po pomyślnym dokonaniu pierwszego depozytu w wysokości 10 jednostek waluty lub więcej (patrz tabela poniżej) i złożeniu pierwszego zakładu.

5. Po złożeniu oferty sportowej wszystkie warunki obrotu muszą zostać spełnione przed dokonaniem wypłaty. Stanowi to 5-krotność Twojego pierwszego depozytu w [Only admins are allowed to see this link][Only admins are allowed to see this link], np. depozyt 200 $ - Obrót wynosiłby 1000 $ z poniższymi wymaganiami.

6. Obowiązują warunki dodatkowe. Więcej szczegółowych informacji można znaleźć w każdej odpowiedniej sekcji poniżej.

Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Czw 14 Mar 2019 - 11:21, w całości zmieniany 5 razy (Reason for editing : uzupełnienie regulaminu o treść w komentarzach)

Admin

Zaufanie : Administrator
Liczba postów : 1973
FBPoints : 737

https://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down

SPIN SPORT oferta specjalna - Page 3 Empty Re: SPIN SPORT oferta specjalna

Pisanie by rafaa76 on Sro 13 Mar 2019 - 22:38

Coś mi się wydaje kolego że możesz nie dostać.
Zarejestrowałeś się i w jeden dzień nabiłeś 50 postów a potem cisza Smile

Admin napisał
Przestrzegam też wszystkich przed sztucznym nabijaniem postów w kilka godzin. Posty będą sprawdzane czy ich treść nie jest kopiowana z innych serwisów lub czy nie są to wypowiedzi składające się z kilku słów bądź powtarzające się w kilku działach.

Do tego około 30 typów podanych w 30 minut z czego dwa tylko siadły jak na single to niesamowita lipa. Na chybił trafił bym więcej chyba trafił.

rafaa76

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 158
FBPoints : 119

Powrót do góry Go down

Pisanie by szydami on Sro 13 Mar 2019 - 22:54

[Only admins are allowed to see this link] napisał:Coś mi się wydaje kolego że możesz nie dostać.
Zarejestrowałeś się i w jeden dzień nabiłeś 50 postów a potem cisza Smile

Admin napisał
Przestrzegam też wszystkich przed sztucznym nabijaniem postów w kilka godzin. Posty będą sprawdzane czy ich treść nie jest kopiowana z innych serwisów lub czy nie są to wypowiedzi składające się z kilku słów bądź powtarzające się w kilku działach.

Do tego około 30 typów podanych w 30 minut z czego dwa tylko siadły jak na single to niesamowita lipa. Na chybił trafił bym więcej chyba trafił.
Dwa nie, tylko trochę więcej :-) Cisza nie bo jak widzisz codziennie jestem na forum a to że założyłem konto w celu typowania i śledzenia forum, to dlaczego nie miałem prawa skorzystać z promocji skoro taka jest na forum?

szydami

Ostrzeżenie : brak
Liczba postów : 70
FBPoints : 21

Powrót do góry Go down

Pisanie by rafaa76 on Sro 13 Mar 2019 - 23:00

Jak dla mnie nawalanie co minutę typu na forum to sztuczne nabijanie. Z pewnością zdążyłeś przemyśleć swoje typy w kilka sekund co zresztą pokazują wyniki.
To nie jest sztuczne nabijanie ? w kilka godzin 60 postów z czego w pół godziny jakieś 30 typów a przez kolejne dwie doby zaledwie kilka postów.

Oczywiście życzę Ci abyś otrzymał ale forum zna już wiele takich historii i nie bez powodu Admin zwrócił uwagę na tego typu zachowania.

rafaa76

Liczba postów : 158
FBPoints : 119

Powrót do góry Go down

Pisanie by szydami on Sro 13 Mar 2019 - 23:05

Typy już miałem wcześniej przemyślane i stawiłem 30 kuponów single po 10 zł. Jak to w bukmacherce: wygrywa się i przegrywa się. Codziennie nie będę stawiał po 30 kuponów przecież. Utworzyłem konto wtedy w celu podzielenia się typami. Gdyby regulamin konkursu mówił, że nowi użytkownicy nie mogą, to bym uczestniczył ale skoro mogłem, to czemu nie?

szydami

Powrót do góry Go down

Pisanie by Admin on Czw 14 Mar 2019 - 11:28

[Only admins are allowed to see this link] myślę, że sytuacja została już wyjaśniona przez innych użytkowników. Niestety przy każdej tego typu ofercie znajdzie się ktoś kto próbuje przechytrzyć system.  Z premedytacją nie odpowiadałem na Twoją wiadomość licząc, że przez kolejne dni również wykażesz aktywność na podobnym poziomie chociaż szczerzę w  to wątpiłem. Wrzucanie na pałę co 30 -60 sekund singli nic nie wnosi na forum do tego jak słusznie ktoś zauważył z 13-20 typów pod rząd  (lost)    Co tylko potwierdza, że posty były dodawane w jednym celu.
Oczywiście możesz skorzystać z opcji 30 pln w kodzie PSC za depozyt. Myślę, że to świetna oferta biorąc pod uwagę, że robisz 40 pln depo i masz szanse na 40 pln w darmowym zakładzie od bukmachera i kolejne 30 pln bez wymagań w formie PSC od forum.

Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Admin on Czw 14 Mar 2019 - 11:29

Przypominam, że od dziś  Spin Sports dostępny jest w polskiej wersji językowej bez używania VPN.

Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by szydami on Czw 14 Mar 2019 - 20:46

[Only admins are allowed to see this link] napisał:[Only admins are allowed to see this link] myślę, że sytuacja została już wyjaśniona przez innych użytkowników. Niestety przy każdej tego typu ofercie znajdzie się ktoś kto próbuje przechytrzyć system.  Z premedytacją nie odpowiadałem na Twoją wiadomość licząc, że przez kolejne dni również wykażesz aktywność na podobnym poziomie chociaż szczerzę w  to wątpiłem. Wrzucanie na pałę co 30 -60 sekund singli nic nie wnosi na forum do tego jak słusznie ktoś zauważył z 13-20 typów pod rząd  (lost)    Co tylko potwierdza, że posty były dodawane w jednym celu.
Oczywiście możesz skorzystać z opcji 30 pln w kodzie PSC za depozyt. Myślę, że to świetna oferta biorąc pod uwagę, że robisz 40 pln depo i masz szanse na 40 pln w darmowym zakładzie od bukmachera i kolejne 30 pln bez wymagań w formie PSC od forum.
Czekam na zakończenie wszystkich moich typów (dzisiaj się kończy) i wtedy będę analizował jakie stawki i ile kuponów. Nie mam tyle budżetu, żeby codziennie wstawiać 30 kuponów. Więc nie rozumiem czemu zostałem wykluczony z promocji

szydami

Powrót do góry Go down

Pisanie by zibi on Czw 14 Mar 2019 - 21:26

Przecież zostało to wyjaśnione dlaczego i wcześniej również o tym pisano że masówka zwłaszcza w typach na żywo czy przedmeczowych nie będzie brana pod uwagę. Trochę śmieszny argument bo aby podawać typy na forum nie trzeba ich stawiać. Weź pod uwagę że dział z typami na forum nie jest jedyny a z drugiej strony nie ma się co dziwić forum że nie chce płacić za coś w czym jedyny twój wkład to skopiowanie typu z oferty bukmachera.  Serio analizujesz swoje typy  Smile
zibi
zibi

Liczba postów : 109
FBPoints : 75

Powrót do góry Go down

Pisanie by pizdlina on Sob 16 Mar 2019 - 6:24

1) proszę o przyznanie PSC 30 pln za rejestracje w SPIN SPORTS - login pizdlina

pizdlina

Liczba postów : 68
FBPoints : 26

Powrót do góry Go down

Pisanie by tigertyp on Sob 16 Mar 2019 - 15:22

1) proszę o przyznanie PSC 30 pln za rejestracje w SPIN SPORTS - tigertyp

tigertyp

Liczba postów : 235
FBPoints : 141

Powrót do góry Go down

Pisanie by Admin on Wto 19 Mar 2019 - 15:03

Kody zostaną przesłane w dniu dzisiejszym.
Przepraszam, ale przez ostatni zamieszanie z [Only admins are allowed to see this link] pominąłem wasze wiadomości.

[Only admins are allowed to see this link] co do Ciebie to się jak widać nie pomyliliśmy (zarówno ja jak i użytkownicy)
Gdybyś utrzymał swoją aktywność na tym poziomie jakim zaczynałeś to bym dziś wypłacił Tobie nagrodę. Nabiłeś 60 postów w kilka godzin a przez kolejny tydzień tylko 10 z czego większość w tym temacie próbując udowodnić, ze masz racje i powinieneś otrzymać PSC.

Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Wto 19 Mar 2019 - 15:03, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : Po edycji poprawia się autor)

Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Admin on Wto 19 Mar 2019 - 19:35

Kody zostały wysłane.
Proszę o sprawdzenie PW i potwierdzenie czy wszystko gra.

Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by pizdlina on Wto 19 Mar 2019 - 21:56

Zgadza się

pizdlina

Liczba postów : 68
FBPoints : 26

Powrót do góry Go down

Pisanie by Niskiziom on Sob 30 Mar 2019 - 6:11

Nadal aktualne, czy już wszystkie psc rozdane?

Niskiziom

Liczba postów : 23

Powrót do góry Go down

Pisanie by kobra on Sob 30 Mar 2019 - 6:40

Aktualne
kobra
kobra

Liczba postów : 260