ForumBukmacherskiePol.com
Totolotek Media214
ForumBukmacherskiePol.com
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Totolotek

Go down

Totolotek Empty Totolotek

Pisanie by ledeni on Czw 7 Mar 2019 - 0:05

To najstarszy legalnie działający bukmacher w Polsce, gdyż swoją działalność prowadzi od 1992 roku. Możemy obstawiać u niego wydarzenia sportowe zarówno w naziemnych punktach, jak i internecie. Mocną stroną tego bukmachera jest jego wiarygodność. Ma on ok. 10% udziału w rynku, co plasuje go na 3 miejscu oraz współpracuje z klubami sportowymi.
Zapraszam do opisu, własnych przeżyć z tym bukmacherem

ledeni

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 73
FBPoints : 40

Powrót do góry Go down

Totolotek Empty Re: Totolotek

Pisanie by ney11 on Czw 7 Mar 2019 - 0:12

Troche słabe kursy , chyba jedne z gorszych , ale szanuje ta firmę mimo wszytko za wiarygodność i maja w sobie to cos , że chce sie u nich grac. Na plus akcje z obcinaniem podatku

ney11

Ostrzeżenie : Wprowadzanie zamieszania - związane z nieczytaniem lub nieprzestrzeganiem regulaminów.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 627
FBPoints : 63

Powrót do góry Go down

Pisanie by ledeni on Czw 7 Mar 2019 - 0:19

Słabo wygląda strona z zakładami na żywo. Wszystko wolno chodzi, więc zakłady LIVE nie dla mnie w Totolotku

ledeni

Liczba postów : 73
FBPoints : 40

Powrót do góry Go down

Pisanie by szydami on Nie 10 Mar 2019 - 19:34

Totolotek to najstarszy bukmacher, więc ma się do niego sentyment ale według mnie odstaje od tych nowych bukmacherów legalnych i wydaje mi się, że duże grono osób wybiera lub przechodzi na innych bukmacherów

szydami

Ostrzeżenie : brak
Liczba postów : 70
FBPoints : 21

Powrót do góry Go down

Pisanie by kikosd on Czw 16 Sty 2020 - 10:52

Ja obecnie tam gram i mam pozytywną opinie. Na pewno to solidna marka, wypłaty są szybkie i bezproblemowe. Te ,małe firmy, to jednak nie budzą dużego zaufania, tak naprawdę nie wiadomo, czy szybko sie nie zwiną, a sts często ma niższe kursy, a przecież o to jest najważniejsze. Pewnie z czasem poprawią pewne mankamenty, ale jak dla mnie - to nr 1 teraz.
kikosd
kikosd

Ostrzeżenie : brak
Liczba postów : 16
FBPoints : 9

Powrót do góry Go down

Powrót do góry