ForumBukmacherskiePol.com
eTOTO bonus powitalny Media210
ForumBukmacherskiePol.com
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

eTOTO bonus powitalny

5 posters

Go down

eTOTO bonus powitalny Empty eTOTO bonus powitalny

Pisanie by Admin Czw 7 Mar 2019 - 18:48

Kliknij w etoto i zarejestruj się


eTOTO bonus powitalny Fsdfsd10


Regulamin sprzedaży premiowej:

Jedyna taka oferta powitalna: potroimy Twoje środki na grę! Bonus 200% od Twojego pierwszego depozytu, aż do 200 złotych!

Jak to działa?

- dokonaj wpłaty (min. 1zł),
- zaakceptuj bonus w oknie pop-up,
- ciesz się grą!

Jakie są warunki obrotu bonusem?
Należy obrócić cztery razy sumą bonusu i depozytu na zakładach:
- pojedynczych z kursem min. 2.20,
- wielokrotnych z kursem min. 2.20 (min. 1.50 każde wydarzenie na kuponie).

KIBICUJ RAZEM Z NAMI!
wróć
Regulamin sprzedaży premiowej:
1. Organizatorem akcji promocyjnej „200% DO 200” jest E-TOTO Zakłady Bukmacherskie sp. z o.o., spółka utworzona w Polsce, z siedzibą na ul. Żurawiej 8, 00-503 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000370248, REGON 142666660, NIP 5272639256 („ETOTO”).
2. „200% DO 200” stanowi ofertę powitalną dla nowych Klientów ETOTO.
3. Regulamin akcji promocyjnej „200% DO 200” działa w połączeniu z Regulaminem zakładów bukmacherskich „E-TOTO NET", Regulaminem Ogólnym Ofert, opublikowanymi na stronie www.etoto.pl oraz z ogólnie obowiązującymi przepisami prawa.
4. Oferta przysługuje Klientom, którzy zarejestrowali konto w ETOTO od 1 sierpnia 2019 roku od godziny 00:00 CET.
5. W ramach prowadzonej akcji promocyjnej „200% DO 200” za dokonanie pierwszej wpłaty o wartości co najmniej 1 zł na koncie ETOTO (po udanej rejestracji konta ETOTO oraz pozytywne przejście weryfikacji tożsamości na podstawie dokumentu potwierdzającego tożsamość czyli dowodu osobistego lub paszportu), Klient otrzyma bonus w wysokości 200% wpłaty do depozytu do maksymalnej kwoty 200 zł przy pierwszej wpłacie (wpłacając 100 zł lub więcej gracz otrzyma maksymalnie 200 zł bonusu) (sprzedaż premiowa).
6. Gracz musi wykonać obrót w ciągu 30 dni (od 12:00 dnia 13.03.2020 r. do odwołania, czas na obrót wynosi 60 dni - zapis nie dotyczy nagród przyznanych przed tą datą), kwotą równą czterokrotności sumy wpłaconego depozytu i otrzymanego bonusu (łącznie: depozyt + bonus). Po zakończeniu i rozliczeniu wszystkich kuponów zaliczanych do obrotu, Klient będzie mógł bonus wypłacić. Gdy gracz nie zdąży obrócić sumą bonusu i/lub depozytu w podanym terminie, bonus w ramach przedstawionej akcji promocyjnej przepadnie.
7. Aby zakład został zaliczony do obrotu, musi spełniać każdy z następujących warunków:
a. typy zdarzeń: przedmeczowe lub LIVE;
b. zakład pojedynczy o kursie min. 2,20 lub zakład wielokrotny o łącznym kursie kuponu 2,20. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia na zakładzie wielokrotnym to 1,50;
c. zakład musi być rozliczony (wygrana/przegrana). Zakłady anulowane nie są wliczane do obrotu. Zakłady postawione na wydarzenia zawarte w „ETOTO PLUS" również nie liczą się do obrotu.
8. Bonus uzyskany w ramach akcji promocyjnej nie stanowi wygranej lub jej ekwiwalentu w zakładzie bukmacherskim.
9. Bonus z tytułu akcji promocyjnej „200% DO 200” przypada wyłącznie na jednego klienta, jeden adres gospodarstwa domowego, jeden adres email, jeden adres IP, jedno urządzenie (komputer/telefon), jedną kartę płatniczą oraz jeden rachunek bankowy, z którego została dokonana wpłata na konto klienta. Ponadto bonus z tytułu akcji promocyjnej „200% DO 200” nie zostanie przyznany lub może zostać odebrany, gdy
Adres IP oraz wykorzystane urządzenie (komputer/telefon) zostało wykorzystane na innym Koncie ETOTO począwszy od momentu rejestracji do zlecenia wypłaty wygranych środków.
10. Skorzystać z oferty powitalnej w ramach akcji promocyjnej „200% DO 200” można wyłącznie dokonując wpłaty z osobistego rachunku płatniczego. Spółka zastrzega sobie prawo do odebrania środków pochodzących z bonusu „200% DO 200” w przypadku udowodnienia wpłaty z konta należącego do osoby trzeciej. Klientowi nie przysługuje prawo do przeniesienia prawa do bonusu na osobę trzecią.
11. W związku z akcją promocyjną „200% DO 200” Spółka zgodnie z Regulaminami zaakceptowanymi przez Ministerstwo Finansów zastrzega sobie prawo do weryfikacji Rachunku Płatniczego w celu dokonania pierwszej wypłaty z konta klienta w ramach danej akcji promocyjnej.
12. W przypadku wcześniejszych wpłat z dwóch lub
więcej różnych rachunków płatniczych należących do właściciela konta klienta w ETOTO, ETOTO zastrzega sobie prawo wyboru rachunku płatniczego gracza, na który dokona wypłaty bonusu z tytułu niniejszej akcji promocyjnej. 13. Klient nie może skorzystać z oferty „200% DO 200” w połączeniu z inną akcją promocyjną ETOTO. W wypadku jednoczesnego spełnienia warunków do odbioru nagrody w ramach oferty „200% DO 200” i jakiejkolwiek innej promocji, klient otrzyma nagrodę tylko z oferty „200% DO 200” chyba, że w regulaminie danej promocji zaznaczono inaczej.
14. Spółka zastrzega sobie prawo do nieprzyznania oferty powitalnej w ramach akcji promocyjnej „200% DO 200” klientom dokonującym pierwszego depozytu poprzez dostawcę usług płatniczych Skrill oraz Neteller.
15. Zakładanie wielu kont lub zmowy z innymi graczami w celu nadużycia oferty powitalnej skutkować będzie wykluczeniem z akcji promocyjnej oraz zamknięciem wszystkich kont uczestniczących w próbie nadużycia.
16. Wszelkie próby wyłudzenia oferty skutkować będą anulowaniem jej z konta klienta wraz z wszelkimi wygranymi z niej pochodzącymi. ETOTO zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta klienta.
17. ETOTO zastrzega sobie prawo do anulowania akcji promocyjnej „200% DO 200” w sytuacji, gdy klient ukrywa prawdziwe IP korzystając z VPN/Proxy/Tor przy rejestracji lub logowaniu się na konto klienta.
18. ETOTO zastrzega sobie prawo do anulowania akcji promocyjnej „200% DO 200” w przypadku złamania którekolwiek z punktów niniejszego regulaminu, akcji promocyjnej Regulaminu zakładów bukmacherskich „E-TOTO NET” lub powszechnie obowiązujących przepisów prawa.
19. ETOTO nie odpowiada za wygląd i treść ofert zamieszczonych na innych serwisach, które nie są zgodne z ofertą przedstawioną na stronie www.etoto.pl
20. W akcji promocyjnej „200% DO 200” mogą brać udział jedynie osoby fizyczne, które na mocy obowiązujących przepisów prawa są uprawnione do udziału w zakładach wzajemnych urządzanych na terytorium RP.


Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Pią 27 Mar 2020 - 11:48, w całości zmieniany 8 razy

_________________
Polecam rejestracje w Mostbet oraz 22bet, obecnie dwóch najlepszych bukmacherów bez VPN
Admin
Admin
Admin

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2038
FBPoints : 793

https://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down

eTOTO bonus powitalny Empty Re: eTOTO bonus powitalny

Pisanie by ney11 Czw 7 Mar 2019 - 21:56

Polecam , korzystałem i troche ugralem. Wyplacaja szybko , 10 min i kasa na koncie

ney11

Ostrzeżenie : Wprowadzanie zamieszania - związane z nieczytaniem lub nieprzestrzeganiem regulaminów.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 627
FBPoints : 63

Powrót do góry Go down

eTOTO bonus powitalny Empty Re: eTOTO bonus powitalny

Pisanie by michaszek83 Nie 10 Mar 2019 - 1:18

Moim zdaniem jeden z szybciej rozwijających się legalnych bukmacherów w Polsce.
jeszcze niedawno ich szata graficzna była okropna a oferta kursowa nędzna teraz wszystko mają w top3

moja opinia
1 sts
2 *
3 ETOTO

michaszek83

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 196
FBPoints : 139

Powrót do góry Go down

eTOTO bonus powitalny Empty Re: eTOTO bonus powitalny

Pisanie by PieterBis91 Pią 10 Sty 2020 - 14:18

Mam pytanie może nie na miejscu Smile Dlaczego na forum po polsku nie ma legalnych buków poza etoto ?

PieterBis91

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 6
FBPoints : 6

Powrót do góry Go down

eTOTO bonus powitalny Empty Re: eTOTO bonus powitalny

Pisanie by Admin Pon 13 Sty 2020 - 13:34

@PieterBis91 napisał:Mam pytanie może nie na miejscu Smile Dlaczego na forum po polsku nie ma legalnych buków poza etoto ?
Jak wpiszesz w wyszukiwarkę to znajdziesz kilku Smile
Dwie sprawy Wink
Wszystkie firmy które przedstawiamy czy reklamujemy są legalne. Forum nie jest przeznaczone tylko dla graczy mieszkających w PL a głównie dla Polaków poza granicami Polski.

Jeżeli chodzi o licencjonowane firmy w PL to mamy umowę z osobą od której forum zostało przejęte, że nie będziemy tego robić chyba, że z jego linków referencyjnych. Niestety nie wykazuje zbytniej aktywności w rozmowach z "polskimi bukmacherami".

_________________
Polecam rejestracje w Mostbet oraz 22bet, obecnie dwóch najlepszych bukmacherów bez VPN
Admin
Admin
Admin

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2038
FBPoints : 793

https://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down

eTOTO bonus powitalny Empty Re: eTOTO bonus powitalny

Pisanie by gandziaar Pią 27 Mar 2020 - 10:34

Czas na weekend z bonusem i freebetem w Etotomanii


Cześć,
czas na weekend w eToto z ekstra bonusami. Zgarnij wszystkie i ciesz się dodatkową kasą na brązowym poziomie Etotomanii.

✦ 27 marca - bonus zwiększający Twoją wpłatę o 25%*:
▸ kod do wpisania podczas wpłaty: B2703,
▸ maksymalna kwota bonusu: 25 zł

*BONUS ZALEZNY OD POZIOMU KONTA GRACZA
Jeśli posiadasz poziom srebrny przysługuje  Ci 50% do 25zl max kwoty bonusu, jeśli  złoty wtedy 50% do 50 zł max kwoty bonusu.

gandziaar

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 364
FBPoints : 395

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach
Image hosted by servimg.com
Image hosted by servimg.com
Image hosted by servimg.com
>
Image hosted by servimg.com