50$ w krypto za free - MOŻNA OD RAZU WYPŁACIĆ!

Go down

50$ w krypto za free - MOŻNA OD RAZU WYPŁACIĆ! Empty 50$ w krypto za free - MOŻNA OD RAZU WYPŁACIĆ!

Pisanie by preorder on Sro 17 Kwi 2019 - 14:11

Siemka. Jest taka promocja na portfelu Blockchain gdzie za założenie konta i weryfikację dostaniecie 50$ w krypto Stellar (XLM). Promka jest od 15 kwietnia ja weryfikowałem i już dzisiaj z rana widzę dostałem kaskę, sprzedałem to od razu na giełdzie BTC i już mam kaskę na Skrillu tak więc działa wszystko. Wcześniej już było takie promo i dawali 25$. 

1. Rejestrujemy się: https://www.blockchain.com/pl  
2. Od razu przechodzimy do weryfikacji i tutaj tak weryfikacja jest tylko przez kamerę robisz fotki dokumentu + selfie. Ja zrobiłem to przez prawo jazdy. Jak nie macie kamerki internetowej czy laptopa z kamerą to wystarczy pobrać aplikację Blockchain na telefon i zrobić to przez kamerkę w telefonie.
3. Weryfikacja u mnie 26h trwała później ~10h i dostałem krypto na portfel. 
4. Jak ktoś nie ma opcji sprzedać na Giełdzie i chce kasę na Skrilla to skupię XLM za 75% wartości.

Nie jest to scam, sprawdźcie promo w necie to zobaczycie na forach, że w Lutym rozdawali 25$, a teraz 50$ dają, a jak dają to trzeba brać  Smile

Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Sro 17 Kwi 2019 - 17:17, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : reflink edycja)

preorder

Ostrzeżenie : Umieszczanie linków referencyjnych - niestosowanie się do regulaminu ( kilku razy zwracana uwaga i dalej to samo)
Zaufanie : 25%
Liczba postów : 80
FBPoints : 52

Powrót do góry Go down

Powrót do góry