ForumBukmacherskiePol.com
Betwinner  100% do 100 euro  088-0021

Betwinner 100% do 100 euro

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Betwinner  100% do 100 euro  Empty Betwinner 100% do 100 euro

Pisanie by Admin on Wto 28 Maj 2019 - 18:30

Betwinner 100% BONUS OD DEPOZYT   DO 100 EUR!

Pobierz aplikacje mobilną i graj bez  ograniczeń  kliknij w Betwinner  ===> oferta specjalna darmowy zakład 5 euro kliknij tu

(w)  Dostępny Skrill, Ecopayz
(w)  Depozyty i wypłaty w kilka minut
(w)  Polska wersja strony 
(w)  Aplikacja mobilna  nie jest blokowana 
(w)  Najwyższe kursy
(w)  Najszersza oferta zakładów na żywo
(p)  Wersja komputerowa wymaga VPN-u

Pełna wersja serwisu dostępna po włączeniu VPN-u. Polecamy darmowy VPN windscribe.com

Dostęp do pełnej wersji serwisu kliknij w baner lub tu

Betwinner  100% do 100 euro  088-0014

Zarejestruj się w serwisie BETWINNER, a podwoimy Twój pierwszy depozyt – maksymalnie do 100 EUR (lub równowartość w innej walucie) za pierwszy depozyt!

Jak otrzymać bonus?

• 1. Zarejestruj się  na stronie BETWINNER

• 2. Należy wypełnić wszystkie pola w dziale Moje Konto.

• 3. Doładuj swoje konto kwotą do 100 EUR (lub równowartość w innej walucie).

• 4. Bonus zostaje automatycznie doliczony po doładowaniu konta.

Regulamin

•  1. Użytkownikowi przysługuje tylko jeden bonus. Minimalna kwota doładowania uaktywniająca bonus to = 1 EUR.

•  2. Przed złożeniem depozytu, użytkownik musi wyrazić zgodę na otrzymanie bonusu na wydarzenia sportowe albo zaznaczyć odpowiednią opcję w ustawieniach konta, lub bezpośrednio w sekcji wpłaty. Bonus nalicza się automatycznie po złożeniu pierwszego depozytu, po wypełnieniu wszystkich pól w danych osobowych i aktywacji numeru telefonu.

•  3. Należy obrócić sumę bonusu pięciokrotnie w formie zakładów akumulatorowych. Każdy zakład akumulatorowy musi zawierać co najmniej 3 wydarzenia. Co najmniej 3 wydarzenia w akumulatorze muszą mieć kursy 1.40 lub wyżej.

•  4. Wymagana suma postawiona na zakłady zostaje osiągnięta tylko po rozstrzygnięciu wszystkich zakładów w ramach wymienionej kwoty.

•  5. Dopóki nie zostaną spełnione warunki promocji, wypłata środków pieniężnych nie będzie możliwa (za wyjątkiem warunków, wskazanych w Załączniku*).

•  6. Cała wartość bonusu musi zostać wykorzystana na zakłady, nim klient będzie mógł wypłacić środki z konta (lub przelać pieniądze do kasyna). W przeciwnym wypadku każdy bonus lub wygrana będzie anulowana.

•  7. Bonusu nie można wykorzystać w połączeniu z innymi promocjami lub ofertami specjalnymi.

•  8. BETWINNER zastrzega sobie prawo do wprowadzania poprawek lub zawieszenia dowolnej oferty promocyjnej.

•  9. BETWINNER zastrzega sobie prawo do ograniczenia lub odmowy uczestnictwa użytkownikom w tej lub innej ofercie.

•  10. BETWINNER zastrzega sobie prawo do wglądu w zapisy transakcji klienta bez podania przyczyny. Jeżeli w wyniku przeprowadzonego dochodzenia wyniknie, że użytkownik korzysta ze strategii niedozwolonych przez BETWINNER, to firma zastrzega sobie prawo do odmowy uczestnictwa w promocji, jak i do odebrania bonusu.

•  11. Na każdego użytkownika, rodzinę, adres, wspólny komputer i wspólny adres IP, a także na wspólne dane konta, takie jak adres e-mail, dane bankowe, dane karty kredytowej i numer konta systemu płatniczego, przypada tylko jeden bonus. Łamanie warunków oferty może skutkować zamknięciem konta.

•  12. Użytkownik jest zobowiązany przedstawić na żądanie dokument identyfikacyjny, celem potwierdzenia tożsamości (KYC). Nieprzedstawienie dokumentu identyfikacyjnego może skutkować utratą bonusu i ewentualnych wygranych. Firma zastrzega sobie prawo do zażądania fotografii użytkownika wraz ze stosownym dokumentem (twarz użytkownika musi być wyraźnie widoczna w dostarczonej fotografii) lub telefonicznej weryfikacji tożsamości w dowolnym momencie.

•  13. Jeżeli serwis stanie się ofiarą oszustwa lub prania brudnych pieniędzy, to BETWINNER zastrzega sobie prawo do zamknięcia i zamrożenia stanu konta podejrzanego użytkownika.

•  14. Po spełnieniu warunków obrotu bonusem, na Twoje konto główne trafi pozostała kwota z bonusu, która nie może przekroczyć początkowej wartości bonusu. Jeśli po obrocie bonusem, stan konta bonusowego jest mniejszy niż minimalna kwota stawki, to bonus zostanie utracony.

Wszystkie wymienione Warunki stanowią część ogólnych Warunków korzystania serwisu BETWINNER.
*Załącznik

•  Użytkownik może wypłacić kwotę (od 0 do całkowitej sumy złożonych depozytów) nim zostaną spełnione warunki oferty, jednak na koncie musi pozostać przynajmniej dwukrotność bonusu (podjęcie środków wynikających z bonusu i wygranych nie jest dozwolone przed spełnieniem warunków oferty).

• Zakłady zwrócone nie liczą się do warunków obrotu bonusem.

•  Podjęcie środków z konta nie będzie możliwe, jeśli stan konta jest mniejszy niż kwota bonusu i przynajmniej jeden zakład nie został jeszcze rozstrzygnięty.

•  Bonus można wykorzystać w ciągu 30 dni od zakończenia rejestracji. Po skończeniu tego okresu, bonus i wszystkie wygrane zostaną anulowane.

• Aby otrzymać bonusy, musisz wyrazić zgodę poprzez uruchomienie funkcji "Weź udział w ofercie bonusowej" w dziale Moje Konto.

Użytkownik ma prawo odrzucić bonus zanim zostaną spełnione warunki oferty, ale tylko w przypadku, gdy pozostałe środki na koncie są większe od bonusu. Użytkownik może wypłacić resztę ze wszystkich depozytów. W tym przypadku wszelkie wygrane oraz kwota bonusu zostaną anulowane.

Admin

Zaufanie : Administrator
Liczba postów : 1850
FBPoints : 561

https://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down

Betwinner  100% do 100 euro  Empty Re: Betwinner 100% do 100 euro

Pisanie by Rosana1977 on Wto 28 Maj 2019 - 20:28

Świetnie że jest Skrillek ale bonus taki sam jak w Fansport czyli maksymalnie można wyjąć tyle ile się wsadziło.

Rosana1977

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 6
FBPoints : 7

Powrót do góry Go down

Pisanie by cal.tom on Sro 29 Maj 2019 - 10:40

niby tak we wszystkich tak jest z tego co czytalem i w 1źbet i betwinner fansport astekbet

cal.tom

Ostrzeżenie : brak
Liczba postów : 3
FBPoints : 3

Powrót do góry Go down

Pisanie by pangeralt on Czw 30 Maj 2019 - 8:02

Mogę śmiało polecić Betwinner 
Zarejestrowałem się po przez szybka rejestracja z aplikacji mobilnej betwinner
wpłaciłem 100 euro
ugrałem trochę
Zleciłem wypłatę i się wystraszyłem
wyskoczył powód uzupełnij pozostałe dane wiec to zrobiłem
ponownie zleciłem na Skrill
Kasa po 10 minutach była na koncie
Robiłem już kilka wypłat z betwinner i to bez weryfikacji

Betwinner  100% do 100 euro  Betwin11

pangeralt

Liczba postów : 10
FBPoints : 10

Powrót do góry Go down

Pisanie by Szymon on Czw 30 Maj 2019 - 18:37

Mam się czym pochwalić  w betwinner fajna seria

Betwinner  100% do 100 euro  10

Szymon

Liczba postów : 81
FBPoints : 37

Powrót do góry Go down

Pisanie by takken on Pon 3 Cze 2019 - 16:18

Teraz wiadomość do tego idioty co mi napisał że łgam i nie dostałem na pewno żadnego bonusu bo nawet nie było mojego zgłoszenia w temacie. Polecam przeczytanie regulaminu w którym jest informacja aby przesłać zgłoszenie w temacie, PW. Ja wysłałem na e-mail bo nie mam odblokowanej opcji PW. 

Postawiłem kupon za bonus jak widać

Betwinner  100% do 100 euro  Cwykds10

Kupn wszedł  i zleciłem wypłatę bez weryfikacji  części wygranej

Betwinner  100% do 100 euro  Betwin10

A tu zrzut z otrzymania wypłat na skrill

Betwinner  100% do 100 euro  Skrill10

Więc dlaczego mam nie polecać Betwinner oszołomie. Piszę tu bo jak wspomniałem nie mam możliwości wysyłania PW. Skoro podejrzewasz  wszystkich o kłamstwa to złota zasada mówi że tylko kłamcy podejrzewają innych o oszustwa.

takken

Liczba postów : 18
FBPoints : 18

Powrót do góry Go down

Pisanie by takken on Pon 3 Cze 2019 - 16:21

A teraz na temat
Polecam bukmachera Betwinner
- szybka rejestracja
- świetna aplikacja
- mega oferta zakładów live
- dość wysokie kursy
- wypłata bez weryfikacji
- dostępny skrill
- wypłat w kilka minut

Minusy
- na razie do niczego nie można się przyczepić.

takken

Liczba postów : 18
FBPoints : 18

Powrót do góry Go down

Pisanie by Szymon on Sro 5 Cze 2019 - 12:16

Również podzielam Twoją opinie na temat bukmachera. Dla mnie jedyny minus to brak polskiej waluty ale rozumiem czym to jest spowodowane. Lepiej mieć dostęp do Skrill i grać w euro czy USD niż w pln bez skrilla.

Szymon

Powrót do góry Go down

Pisanie by radasdj on Nie 9 Cze 2019 - 11:14

Ten betwinner to jest legalny w Polsce? Bo mieszkam w okolicy Wrocławia i troszeczkę się cykam a do tej pory mam tylko konto w etoto.

radasdj

Liczba postów : 20
FBPoints : 20

Powrót do góry Go down

Pisanie by PieterBis91 on Wto 11 Cze 2019 - 12:23

Nie jest legalny ale nie widzę problemów aby grać w takich bukmacherach jak betsson, Betwinner, Unibet itd.

Dziwi mnie tylko jedno np. strona fan-sport nie jest w rejestrze a i tak trzeba grać przez vpn
Wie ktoś dlaczego?

PieterBis91

Liczba postów : 3
FBPoints : 3

Powrót do góry Go down

Pisanie by mazik on Sro 12 Cze 2019 - 8:52

Wszystko spowodowane jest polityką 1-xbet od którego biorą oprogramowanie.

Liczba postów : 1055
FBPoints : 175

Powrót do góry Go down

Pisanie by spec19883 on Czw 13 Cze 2019 - 19:20

Ale wiecie że u tych buków zaczną się priblemy jak za duzo wygracie . Weryfikacja nie do przejscia ale ja sam 0 problemow

spec19883

Liczba postów : 185
FBPoints : 2

Powrót do góry Go down

Pisanie by Szymon on Czw 13 Cze 2019 - 19:45

@spec19883 nie wprowadzaj ludzi w błąd 
Chyba że to co wypłacałem to małe kwoty dla ciebie. Bez weryfikacji z Betwinner w kilka dni wypłaciłem kilka tysięcy euro

Betwinner  100% do 100 euro  Aaaaaa10

Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Czw 13 Cze 2019 - 19:51, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : zamazanie danych portfeli internetowych na prośbę autora postu)

Szymon

Powrót do góry Go down

Pisanie by Rupix7 on Pią 14 Cze 2019 - 13:46

Spec19883 miałes z nimi jakieś problemy, że tak piszesz. Zarejestrowałem się kilka dni i faktycznie bez problemu i bez weryfikacji wypłacam. Jednak o takich kwotach jak kolega wyżej to tylko mogę pomarzyć.

Rupix7

Liczba postów : 1
FBPoints : 1

Powrót do góry Go down

Pisanie by radasdj on Wto 18 Cze 2019 - 16:58

JA mogę polecić Betwinner bo nie wiem czy jeszcze jakiś bukmacher nie wymaga weryfikacji. Zazwyczaj przed pierwszą wypłatą każdy bukmacher się upomina a tu kilka wypłat na około 2 000 $ i nic.

radasdj

Liczba postów : 20
FBPoints : 20

Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry