ForumBukmacherskiePol.com
iLucki nawet 150% od depozytu  Fsdfds11
ForumBukmacherskiePol.com
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

iLucki nawet 150% od depozytu

5 posters

Go down

iLucki nawet 150% od depozytu  Empty iLucki nawet 150% od depozytu

Pisanie by Kasyno Czw 5 Wrz 2019 - 7:24


Kliknij w iLUCKI i odbierz 20 darmowych obrotów


iLucki nawet 150% od depozytu  Promoc10

Kliknij w iLUCKI i odbierz bonus powitalny !!!!


Zasady i warunki bonusów bez depozytu, bonusów depozytowych i darmowych obrotów bez depozytu Kliknij w iLUCKI i odbierz bonus!!!
1a. Maksymalna wygrana, która zostanie wypłacona w wyniku darmowego bonusu lub darmowych obrotów bez depozytu wynosi 20 EUR lub równowartość (*20) (nawet jeśli kwota wygranych zgromadzonych przez ciebie z tego bonusu przekracza tę kwotę).
1b. Wymagany obrót dotyczący bezpłatnego bonusu lub darmowych obrotów bez depozytu wynosi pięćdziesięciokrotność (50) przyznanej użytkownikowi kwoty bonusu, chyba że dodatkowe Zasady i Warunki bonusu stanowią inaczej. Należy pamiętać, że w przypadku Bonusów Rejestracyjnych, dodatkowych obrotów, darmowych obrotów i darmowych bonusów, które nie wymagają wpłaty, żadne wygrane nie mogą być wypłacane/przekazywane aż do momentu wpłaty minimalnego depozytu na Konto Gracza w jakiejkolwiek walucie. Ponadto, żadne wygrane zgromadzone w związku z jakąkolwiek Darmową Premią nie mogą być wypłacone/przekazane do czasu spełnienia wymaganego obrotu.
2. Aby dokonać wypłaty bonusu bez depozytu, należy zakończyć mailowy proces weryfikacji. Zastrzegamy sobie również prawo do zażądania KYC.
3. Gracze dokonujący wypłaty pieniędzy wygranych dzięki bonusowi bez depozytu nie mogą użyć do tego przelewu bankowego.
4. Gracze z jednorazowymi lub tzw. śmieciowymi, tymczasowymi, fałszywymi e-mailami, dziesięciominutowymi, samoniszczącymi się adresami e-mail nie kwalifikują się do darmowych obrotów bez depozytu. Jeśli mimo to gracz otrzyma darmowe obroty bez wpłacania depozytu, wszystkie wygrane zostaną skonfiskowane.
5a. Gracze z poniższych krajów nie kwalifikują się do żadnych darmowych obrotów i żadnych bonusów bez depozytu: Afganistan (AF), Algieria (DZ), Samoa Amerykańskie (AS), Angola (AO), Botswana (BW), Burundi (BI), Czad (TD), Republika Kuby (CU), Dżibuti (DJ), Gwinea Równikowa (GQ), Francja (FR) i terytoria francuskie, Guam (GU), Gwinea Bissau (GW), Gujana (GJ), Stolica Apostolska (Państwo Watykańskie) (VA), Islamska Republika Iranu (IR), Koreańska Republika Ludowo-Demokratyczna (KP), Litwa (LT), Madagaskar (MG), Malawi (MW), Nepal (NP), Holandia (NL), Mariany Północne (MO), Państwo Palestyna (PS), Portoryko (PR), Wyspy Świętego Tomasza i Książęca (ST), Sierra Leone (SL), Somalia (SO), Sudan Południowy (SS), HISZPANIA (Hiszpania), Sudan (SD), Syryjska Republika Arabska (SY), Zjednoczone Królestwo (UK), Stany Zjednoczone (US), Dalekie Wyspy Mniejsze Stanów Zjednoczonych (UM), Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych (VI), Vanuatu (VU), Szwecja (SE).
5b. Gracze z następujących krajów nie kwalifikują się do bonusów depozytowych: Szwecja (SE).

Kliknij w iLUCKI i odbierz bonus!!!


Zasady i warunki darmowych obrotów i bonusu1. Jeśli chodzi o dodatkowe Darmowe Obroty, które są częścią pakietu powitalnego lub oferty bonusowej, wymagany jest minimalny depozyt, aby otrzymać Darmowe Obroty, z wyłączeniem bonusowych darmowych obrotów bez depozytu. Dodatkowo należy jednokrotnie obrócić kwotą depozytu w ciągu 24 godzin.
2. Nie musisz wpisywać kodu bonusowego, aby skorzystać z darmowych obrotów.
3. Wszelkie wygrane wygenerowane z darmowych obrotów będą przyznawane z wymogiem czterdzieści obrotu (40).
4. Aby aktywować darmowe obroty, musisz się zalogować i uruchomić grę w ciągu 3 dni od ich otrzymania, w przeciwnym razie wygasną.
5. Po aktywacji darmowych obrotów musisz je wykorzystać w ciągu 1 dnia, w przeciwnym razie darmowe obroty wygasną.
6. iLUCKI zastrzega sobie prawo do anulowania lub zmiany niniejszych warunków w dowolnym momencie bez wcześniejszego powiadomienia.
7. 100 i 80 Darmowych Obrotów, które zostały dodane jako część naszego pakietu powitalnego, będą dodawane etapami, co 20 dziennie przez 5 lub 4 dni z rzędu (tak długo, jak gracz kwalifikuje się i spełnia wszystkie wymogi promocji). Pierwsze 20 Darmowych Obrotów zostanie zaksięgowanych w ciągu 1 godziny po dokonaniu pierwszej wpłaty, po jednokrotnym obróceniu depozytem, a następnie w odstępach co 24 godziny po dokonaniu pierwszej wpłaty. Prosimy pamiętać, że anulowanie jakiejkolwiek części pakietu powitalnego na dowolnym etapie przed jego zakończeniem spowoduje utratę reszty oferty.
8. W zależności od dostępnej waluty i ograniczeń obowiązujących w danym kraju, darmowe obroty zostaną przyznane w określonych grach i u określonych dostawców gier.
9. Minimalny depozyt, który należy wpłacić aby otrzymać 100 darmowych obrotów w środę ("Szczęśliwe obroty") wynosi 20 EUR lub równowartość tej kwoty (*20). Maksymalna wygrana, która zostanie wypłacona z darmowych obrotów wynosi 100 Eur lub równowartość (*100) (nawet jeśli kwota wygranej, zgromadzonej przez Ciebie z tego bonusu, przekracza tę kwotę). 100 Darmowych Obrotów, które zostały dodane jako część naszego bonusu, będą dodawane etapami, co 50 dziennie przez 2 dni z rzędu (tak długo, jak gracz kwalifikuje się i spełnia wszystkie wymogi promocji). Pierwsze 50 Darmowych Obrotów zostanie zaksięgowanych w ciągu 1 godziny po dokonaniu pierwszej wpłaty, po jednokrotnym obróceniu depozytem, a następnie w odstępach co 24 godziny po dokonaniu pierwszej wpłaty. Prosimy pamiętać, że anulowanie jakiejkolwiek części bonusu na dowolnym etapie przed jego zakończeniem spowoduje utratę reszty oferty.
10. Minimalny depozyt umożliwiający otrzymanie w środę 250 darmowych obrotów to 50 EUR lub równowartości tej kwoty (*50). Maksymalna wygrana, która zostanie wypłacona z darmowych obrotów, wynosi 250 EUR lub jej równowartość (*250) (nawet jeśli kwota wygranej, zgromadzonej przez Ciebie przy wykorzystaniu tego bonusu, przekracza tę kwotę). 250 Darmowych Obrotów, które zostały dodane jako część naszego bonusu, będą dodawane etapami, co 50 dziennie przez 5 dni z rzędu (tak długo, jak gracz kwalifikuje się i spełnia wszystkie wymogi promocji). Pierwsze 50 Darmowych Obrotów zostanie zaksięgowanych w ciągu 1 godziny po dokonaniu pierwszej wpłaty, po jednokrotnym obróceniu depozytem, a następnie w odstępach co 24 godziny po dokonaniu pierwszej wpłaty. Prosimy pamiętać, że anulowanie jakiejkolwiek części bonusu na dowolnym etapie przed jego zakończeniem spowoduje utratę reszty oferty.
11. Minimalny depozyt umożliwiający otrzymanie Oferty Powitalnej 80 Darmowych Obrotów i 20% Bonusu od depozytu wynosi 20 EUR lub równowartość tej kwoty (*20). Maksymalna wygrana, która zostanie wypłacona z darmowych obrotów wynosi 20 EUR lub jej równowartość (*20) (nawet jeśli kwota wygranej, zgromadzonej przez Ciebie z tego bonusu, przekracza tę kwotę).
12. Minimalny depozyt umożliwiający skorzystanie z Oferty Powitalnej w wysokości 100 Darmowych Obrotów i 40% Bonusu od depozytu wynosi 40 EUR lub równowartość równowartość tej kwoty (*40). Maksymalna wygrana, która zostanie wypłacona z darmowych obrotów wynosi 40 EUR lub jej równowartość (*40) (nawet jeśli kwota wygranej, zgromadzonej przez Ciebie przy wykorzystaniu tego bonusu, przekracza tę kwotę).
13. Minimalny depozyt umożliwiający skorzystanie z Oferty Powitalnej w wysokości 100 Darmowych Obrotów i 100% Bonusu od depozytu wynosi 50 EUR lub równowartość równowartość tej kwoty (*50). Maksymalna wygrana, która zostanie wypłacona z darmowych obrotów wynosi 50 EUR lub jej równowartość (*50) (nawet jeśli kwota wygranej, zgromadzonej przez Ciebie przy wykorzystaniu tego bonusu, przekracza tę kwotę).
14. Minimalny depozyt umożliwiający skorzystanie z Oferty Powitalnej w 150% Bonus do kwoty 120 EUR od depozytu wynosi 80 EUR lub równowartość równowartość tej kwoty (*80). Wszelkie wygrane wygenerowane z Oferty Powitalnej będą przyznawane z wymogiem czterdzieści obrotu (40). Maksymalna wygrana, która zostanie wypłacona z bonusu wynosi 500 EUR lub jej równowartość (*500) (nawet jeśli kwota wygranej, zgromadzonej przez Ciebie przy wykorzystaniu tego bonusu, przekracza tę kwotę).
15. Promocyjne Środowe Darmowe Obroty, jak również Darmowe Obroty Pakietu Powitalnego są nabywane przez gracza jednorazowo oraz mogą być odebrane jedynie raz dziennie. Wszelkie wygrane przekraczające ustalone limity wygranej dla każdej oferty darmowego obrotu, zostaną utracone.
16. Każdy gracz, który dokonał swojej pierwszej wpłaty, kwalifikuje się do piątkowej oferty High Roller Reloads. Piątkowe High Roller Reloads są nabywane jednorazowo przez gracza, raz w ciągu dnia. Piątkowe High Roller Reloads będą przyznawane z wymogiem pięćdziesiąt obrotu (50).

Kliknij w iLUCKI i odbierz bonus!!!


Zasady i warunki Cashback1. Cashback jest darmowym bonusem dla wszystkich graczy, nie istnieją żadne wymagania co do obrotu.
2. Wygrane zgromadzone w związku z naszym bonusem cashback mogą być wypłacone lub przetransferowane w dowolnym momencie.
3. Zwrot obliczany jest przy użyciu wzoru: (łączny zakład - kwota wygranej - otrzymane premie) × 0,10
4. Minimalna kwota refundacji wynosi 50 EUR lub równowartość tej kwoty (*50).
5. Maksymalna wygrana, która zostanie wypłacona w ramach premii cashback wynosi 10 000 EUR lub równowartość tej kwoty (*10 000).
6. Ten bonus jest dostępny dla graczy, którzy dokonali już czterech pierwszych depozytów.
7. Okres Cashback definiuje się jako tydzień przed przyznaniem premii, od soboty 00:01 (UTC) do niedzieli 23:59 (UTC).
8. Tylko gry na automatach kwalifikują się do otrzymania premii cashback, z wyjątkiem automatów z Jackpot.

Kliknij w iLUCKI i odbierz bonus!!!


Ogólne zasady i warunki bonusu1a. Wszystkie oferty dla klientów są ograniczone do jednej osoby, adresu zamieszkania, adresu e-mail, numeru telefonu, tego samego numeru rachunku płatniczego (np. karta debetowa lub kredytowa, Neteller itp.), adresu IP oraz współdzielonego komputera, np. biblioteki publicznej lub miejsca pracy. Użytkownicy mieszkający wspólnie nie mogą grać.
1b. Klienci mają prawo do wypłaty pieniędzy w ten sam sposób, w jaki zostały wpłacone. Innymi słowy, korzystając z Skrill jako metody wpłaty, Skrill będzie również wykorzystywany jako metoda wypłaty.
1c. Zastrzegamy sobie prawo do zażądania KYC. W przypadku KYC (Poznaj swojego klienta) do weryfikacji mogą być potrzebne następujące dokumenty: jeden zatwierdzony przez rząd dokument tożsamości (dowód osobisty, paszport i prawo jazdy) ze zdjęciem, jak również dowód zamieszkania, taki jak rachunek za usługi komunalne (który nie jest starszy niż 3 miesiące). Jeśli Twoją metodą wpłaty była karta kredytowa, będziemy wymagać zeskanowanej kopii karty kredytowej (z przodu i z tyłu), której użyłeś.
2a. Gracze, którzy dokonują wpłat wyłącznie wtedy, gdy dostępny jest bonus, ryzykują, że ich wygrana z tego bonusu zostanie skonfiskowana i pozostaną z początkową zdeponowaną kwotą danego bonusu. Gracze, którzy dokonają 5 wpłat z rzędu (z wyłączeniem pakietu powitalnego) do kasyna i aktywują bonus, będą narażeni na ryzyko utraty wygranej z bonusu.
Co najmniej jeden rzeczywisty depozyt musi zostać złożony bez uruchomienia dodatkowego bonusu przed osiągnięciem liczby 5 uruchomionych bonusów od depozytu z rzędu. Kwota wpłaty musi być co najmniej równa średniej kwoty wcześniejszych wpłat, które przyznawały bonus.
Wszelkie decyzje dotyczące konfiskaty środków podejmowane będą przez Zarząd iLUCKI, a podjęte decyzje będą ostateczne.
2b. Zastrzegamy sobie prawo do nie wypłacenia środków graczom używających jednorazowych adresów e-mail.
2d. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany procentu bonusu lub liczby darmowych obrotów.
3. Aby ubiegać się o bonus powitalny od depozytu lub inny bonus z depozytem lub bez depozytu (w tym darmowe obroty), użytkownik musi dokonać minimalnej wpłaty.
4. Po aktywacji pierwszego elementu pakietu powitalnego, klient może zmienić walutę w następujący sposób: jeśli gracz wpłaci 20 euro i aktywuje pierwszy element pakietu powitalnego, może dokonać wpłaty w innej walucie, na przykład poprzez wpłatę w bitcoinach.
5. Wszystkie bonusy (o ile nie ustalono inaczej) muszą zostać obrócone 40 (czterdzieści) razy, zanim możliwe będzie wypłacenie środków.
5a. Zdeponowana kwota musi zostać obrócona co najmniej raz, zanim środki zostaną wypłacone, niezależnie od tego, czy gracz ubiegał się o bonus, darmowe obroty, czy też nie.
6. Należy pamiętać, że różne gry wnoszą różny udział procentowy do wymagań obrotu. Obrót na grach slotowych ma wskaźnik udziału 100% (poza wyłączonymi, patrz poniżej), podczas gdy wszystkie gry stołowe, poker wideo i inne nie slotowe gry RNG mają wskaźnik udziału 5%. Gry z dealerami na żywo nie liczą się do obrotu.
7. Wszystkie gry na automatach NetEnt, Yggdrasil, Play'n GO, BetSoft Gaming, Pragmatic, Booming Games, Endorphina, Habanero, iSoftBet, ELK, 1x2Gaming, EGT, Amatic, GameArt, EvoPlay, Lucky, iGTech, Spinomenal, Belatra, MrSlotty, BGaming (SoftSwiss), Platipus, Casino Technology wnoszą 100% stawki. Wszystkie pozostałe automaty do gry dostępne w kasynie iLUCKI, od takich dostawców jakI: NYX, Microgaming (Quickfire), a także te, o których nie wspomniano wnoszą 50% stawki. Wszystkie gry z Jackpotami nie wliczają się do wymagań dotyczących obrotu.
Z aktywnym bonusem nie można grać w następujące gry: Scarab Treasure, An escape from Alcatraz, Anotherland, Highway Stars, Jewels, Love Magic, Lucky Drink, Lucky Drink in Egypt, Marswood Party, Maya Mystery, Neptune's Kingdom, Persian Nights, Piggy Bank, Princess Of Swamp, Sevens, Super Sevens, The Elusive Gonzales, The Ghost Walks, Africa Gold, The Spanish Armada, WhoSpunIt Plus, Dr. Jekyll & Mr. Hyde, Split Way Royal, Super 7 Blackjack, Tens or Better, Three Card Rummy, Triple Edge Poker, Vip European Roulette, Zoom Roulette, Ninja, London Hunter, Ocean's Call, Wicked Witch, Super Fast Hot Hot Respin, Tree of Fortune, Mega Boy, Devil's Delight, Robin Hood: Shifting Riches, The Wish Master, Secrets of Atlantis, Secrets of Atlantis Touch, Single Deck Blackjack Professional Series, TXS Hold'em Professional Series, The French Roulette, Reel Steal, The Reel Steal Touch, Dead or Alive, Lucky Angler Touch, Lucky Angler, Medusa 2 H5 HQ, Medusa, 300 Shields, Medusa II, Jackpot Jester 200000, Tower Quest, Eye of the Kraken, Pearls of India, Rage to Riches, Golden Legend, Happy Halloween, Holiday Season, Hugo 2, MULTIFRUIT 81, Moon Princess, Pimped, Reactoonz, Riches of RA, Royal Masquerade, Book of Dead, Dragon Ship, Sea Hunter, Queen of Gold, Beautiful Bones, Castle Builder, Cool Buck, Gems Odyssey, Gems Odyssey 92, High Society, Immortal Romance, Hot Ink, Wheel of Wealth Special Edition, Wheel of Wealth, Untamed Wolf Pack, Untamed Giant Panda, Untamed Crowned Eagle, Untamed Bengal Tiger, Tomb Raider - Secret of the Sword, Tomb Raider, Scrooge, Peek a Boo - 5 Reel, Thunderstruck, Thunderstruck II, Terminator 2, Avalon, Avalon II - Quest for The Grail, Bikini Party, Vampire: The Masquerade - Las Vegas, Reel Gems, Dragon Dance, Wild Orient, Texas Hold`em, Trey Poker, Wild Texas, Divine Forest, Vikings Go Berzerk, Ozwin's Jackpots, Vikings go to Hell, Spina Colada, Double Dragons, Holmes, Alchymedes, Tut's Twister, Wolf Hunters, Nitro Circus, Retro Reels, Retro Reels Extreme Heat, Retro Reels Diamond Glitz, Max Quest: Wrath of Ra, Jokerizer, Art of the Heist, Pumkin Patch.
7a. Gry Jackpot nie mogą być rozgrywane z użyciem bonusowych pieniędzy.
8. Gracze mogą poprosić o wypłacenie wpłaconej kwoty przed spełnieniem wymagań zakładów. Jednakże kwota bonusu i wygranych zostanie w rezultacie utracona. Należy pamiętać, że podczas gry z bonusem w pierwszej kolejności wykorzystywane są rzeczywiste pieniądze.
9. Wszelkie wpłaty i bezpłatne premie pieniężne wygasają po 30 dniach, chyba że ustalono inaczej.
10. Środki bonusowe i wygrane zostaną utracone po wygaśnięciu bonusu.
11. Podczas obstawiania, postawione zakłady są odejmowane od salda gotówkowego gracza. Jeśli jednak nie jest dostępne żadne saldo gotówkowe, wniesiony zakład zostanie odjęty od salda bonusowego gracza.
12. Dopóki nie zostaną spełnione warunki bonusu, maksymalny zakład, jaki można postawić wynosi 5 EUR lub równowartość tej kwoty (*5).
13. Bonus może zostać usunięty przed spełnieniem warunków obrotu. Skontaktuj się z obsługą klienta iLUCKI, aby dowiedzieć się więcej.
14. W tym samym czasie można ubiegać się tylko o jeden bonus. Bonusy związane z wpłatami nie mogą być łączone. Zarząd iLUCKI zastrzega sobie prawo do anulowania wszelkich bonusów i/lub wygranych uzyskanych w wyniku nieuczciwego zachowania.
15. Wszelkie wygrane z "darmowych obrotów" lub "bonusu" wynikające ze środków bonusowych po obróceniu, przegraniu lub rezygnacji z bonusu zostaną usunięte.
16. Wszystkie wypłaty podlegają audytowi wewnętrznemu przed ich przetworzeniem. iLUCKI zastrzega sobie wszelkie prawa do anulowania Bonusów lub wszelkich wygranych z powodu niezaliczenia audytu. Gracz niniejszym wyraża na to wcześniejszą zgodę.
17. Jeśli po takiej weryfikacji okaże się, że Gracz używa strategii, korzysta z jakiegokolwiek błędu lub awarii oprogramowania lub systemu, lub brał udział w jakiejkolwiek formie aktywności, którą iLUCKI według własnego uznania uzna za nadużycie ("Nadużycie promocji"), iLUCKI zastrzega sobie prawo do odebrania takiemu Graczowi prawa do otrzymania lub czerpania korzyści z promocji (i/lub wstrzymania wypłaty środków). Tylko zakłady w pełni rozliczalne (tzn. zakłady, które dają wygraną lub przegraną) będą wliczane do obrotu.
18. Niedozwolone jest prowadzenie wielu kont. Założenie więcej niż jednego konta w iLUCKI w celu ubiegania się o bonus jest traktowane jako nadużycie bonusu i może skutkować konfiskatą środków.
19. Rundy bonusowe i darmowe obroty nie kwalifikują się do premii jackpota zgodnie z zasadami dostawcy oprogramowania kasyna. Tylko rundy za prawdziwe pieniądze kwalifikują się do premii jackpota.
20. Zakłady minimalnego ryzyka na jakiekolwiek gry (tj. zakłady w różnych proporcjach do różnych wyników złożone z tych samych zdarzeń w celu zminimalizowania ryzyka) nie kwalifikują się do spełnienia wymogu zakładów. Przykładami zakładów o minimalnym ryzyku są zakłady na czerwony i czarny jednocześnie w ruletce oraz zakłady na gracza i bankiera jednocześnie w bakaracie. Gracze, którzy stosują te praktyki, ryzykują, że ich bonusy i wygrane zostaną skonfiskowane.
21. Jeśli okaże się, że grupa graczy korzysta z tych samych wzorców zakładów i jest połączona (ale nie tylko) poprzez lokalizację, wzorce bankowe lub IP, zarząd iLUCKI według własnego uznania będzie uprawniony do konfiskaty bonusowych wygranych i/lub depozytu.
22. Jeśli nie zaznaczono inaczej, bonusowe pieniądze pochodzące z darmowych obrotów w grach Bgaming mogą być używane tylko w innych grach Softswiss.
23. Jeśli grając w kasynie iLUCKI, wygrasz kwotę uznaną przez Zarząd iLUCKI za godną rozgłosu, wyrażasz zgodę na gotowość do wzięcia udziału w jakimkolwiek wydarzeniu o takim charakterze, zaaranżowanym przez iLUCKI. Chociaż iLUCKI chroni wszystkie powierzone nam dane osobowe, zastrzegamy sobie prawo do używania imienia i nazwiska oraz inicjału imienia w każdym ogłoszeniu iLUCKI o wynikach promocji, na stronie internetowej lub w lobby.
24. W odniesieniu do bonusów i promocji, wszystkie godziny i terminy podane są w UTC.
25. Przyjmując bonus od depozytu, uprzejmie przypominamy, że Twój depozyt jest zablokowany wraz z zaakceptowanym bonusem. Oznacza to, że masz dwie możliwości. Spełnić wymagania dotyczące obrotu lub anulować bonus. Jeśli zdecydujesz się anulować bonus, bonus i wszystkie wygrane przypisane do bonusu zostaną utracone. Obrót zarówno środkami bonusowymi, jak i zdeponowanymi środkami pieniężnymi będzie wliczać się do wymagań obrotu.
26. W przypadku jakichkolwiek sporów decyzja iLUCKI będzie ostateczna.
27. Należy pamiętać, że nie wolno wykorzystywać środków bonusowych wyłącznie do przechodzenia przez etapy bonusowe, a następnie kończyć ostatnich etapów zakładami pieniężnymi, gdy środki bonusowe zostały uwolnione lub zrezygnowano z nich. Jeśli taktyka taka zostanie zastosowana, iLUCKI zastrzega sobie prawo do skonfiskowania wygranych.
28. Regulamin iLUCKI opublikowany na stronie internetowej (i od czasu do czasu aktualizowany) jest w języku angielskim i to właśnie angielska wersja tego regulaminu stanowi wyłączną podstawę niniejszego regulaminu. Tłumaczenia na inne języki mogą być wykonywane jako usługa i są wykonywane w dobrej wierze. Jednakże w przypadku różnic między wersją angielską a tłumaczeniem, wersja angielska ma pierwszeństwo przed jakimkolwiek innym tłumaczeniem.

Kliknij w iLUCKI i odbierz bonus!!!


Ekwiwalenty walutowe w przypadku ofert bonusowychDostępne waluty: Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy bezpiecznym, wielowalutowym kasynem internetowym. Obecnie akceptujemy następujące waluty: Dolar australijski (AUD), dolar kanadyjski (CAD), chiński juan (CNY), czeska korona (CZK), Euro (EUR), meksykańskie peso (MXN), dolar nowozelandzki (NZD), korona norweska (NOK), polski złoty (PLN), rosyjski rubel (RUB), południowoafrykański rand (ZAR), lir tajski (THB), lir turecki (TRY), dolar amerykański (USD); I kryptowaluty: Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Dogecoin (DOGE), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Tether (USDT).
Wyliczenie ekwiwalentów walutowych:
*1) Waluty: 0.01 EUR/USD; 0.015 CAD/AUD/NZD; 0.1 NOK; 0.7 RUB; 0.0777 CNY; 0.22 MXN; 0.25 CZK; 0.34 THB; 0.17 ZAR; 0.04 PLN; 0.06 TRY; Kryptowaluty: 0.000001 BTC/0.001 mBTC; 0.000035 BCH; 0.00015 LTC; 0.00006 ETH; 4.5 DOGE; 0.01 USDT.
*1a) Waluty: 0.1 EUR/USD; 0.15 CAD/AUD/NZD; 1 NOK; 7 RUB; 0.777 CNY; 2.2 MXN; 2.5 CZK; 3.4 THB; 1.7 ZAR; 0.4 PLN; 0.6 TRY; Kryptowaluty: 0.00001 BTC/0.01 mBTC; 0.00035 BCH; 0.0015 LTC; 0.0006 ETH; 45 DOGE; 0.1 USDT.
*1b) Waluty: 0.5 EUR/USD; 0.75 CAD/AUD/NZD; 5 NOK; 35 RUB; 3.885 CNY; 11 MXN; 12.5 CZK; 17 THB; 8.5 ZAR; 2 PLN; 3 TRY; Kryptowaluty: 0.00005 BTC/0.05 mBTC; 0.00175 BCH; 0.0075 LTC; 0.003 ETH; 225 DOGE; 0.5 USDT.
*1c) Waluty: 1 EUR/USD; 1.5 CAD/AUD/NZD; 10 NOK; 70 RUB; 7.77 CNY; 22 MXN; 25 CZK; 34 THB; 17 ZAR; 4 PLN; 6 TRY; Kryptowaluty: 0.0001 BTC/0.1 mBTC; 0.0035 BCH; 0.015 LTC; 0.006 ETH; 450 DOGE; 1 USDT.
*2) Waluty: 2 EUR/USD; 3 CAD/AUD/NZD; 20 NOK; 140 RUB; 15.54 CNY; 44 MXN; 50 CZK; 68 THB; 34 ZAR; 8 PLN; 12 TRY; Kryptowaluty: 0.0002 BTC/0.2 mBTC; 0.007 BCH; 0.03 LTC; 0.012 ETH; 900 DOGE; 2 USDT.
*3) Waluty: 3 EUR/USD; 4.5 CAD/AUD/NZD; 30 NOK; 210 RUB; 23.31 CNY; 66 MXN; 75 CZK; 102 THB; 51 ZAR; 12 PLN; 18 TRY; Kryptowaluty: 0.0003 BTC/0.3 mBTC; 0.0105 BCH; 0.045 LTC; 0.018 ETH; 1,350 DOGE; 3 USDT.
*5) Waluty: 5 EUR/USD; 7.5 CAD/AUD/NZD; 50 NOK; 350 RUB; 38.85 CNY; 110 MXN; 125 CZK; 170 THB; 85 ZAR; 20 PLN; 30 TRY; Kryptowaluty: 0.0005 BTC/0.5 mBTC; 0.0175 BCH; 0.075 LTC; 0.03 ETH; 2,250 DOGE; 5 USDT.
*10) Waluty: 10 EUR/USD; 15 CAD/AUD/NZD; 100 NOK; 700 RUB; 77.7 CNY; 220 MXN; 250 CZK; 340 THB; 170 ZAR; 40 PLN; 60 TRY; Kryptowaluty: 0.001 BTC/1 mBTC; 0.035 BCH; 0.15 LTC; 0.06 ETH; 4,500 DOGE; 10 USDT.
*20) Waluty: 20 EUR/USD; 30 CAD/AUD/NZD; 200 NOK; 1,400 RUB; 155.4 CNY; 440 MXN; 500 CZK; 680 THB; 340 ZAR; 80 PLN; 120 TRY; Kryptowaluty: 0.002 BTC/2 mBTC; 0.07 BCH; 0.3 LTC; 0.12 ETH; 9,000 DOGE; 20 USDT.
*25) Waluty: 25 EUR/USD; 37.5 CAD/AUD/NZD; 250 NOK; 1,750 RUB; 194.25 CNY; 550 MXN; 625 CZK; 850 THB; 425 ZAR; 100 PLN; 150 TRY; Kryptowaluty: 0.0025 BTC/2.5 mBTC; 0.0875 BCH; 0.375 LTC; 0.15 ETH; 11,250 DOGE; 25 USDT.
*30) Waluty: 30 EUR/USD; 45 CAD/AUD/NZD; 300 NOK; 2,100 RUB; 233.1 CNY; 660 MXN; 750 CZK; 1,020 THB; 510 ZAR; 120 PLN; 180 TRY; Kryptowaluty: 0.003 BTC/3 mBTC; 0.105 BCH; 0.45 LTC; 0.18 ETH; 13,500 DOGE; 30 USDT.
*40) Waluty: 40 EUR/USD; 60 CAD/AUD/NZD; 400 NOK; 2,800 RUB; 310.8 CNY; 880 MXN; 1,000 CZK; 1,360 THB; 680 ZAR; 160 PLN; 240 TRY; Kryptowaluty: 0.004 BTC/4 mBTC; 0.14 BCH; 0.6 LTC; 0.24 ETH; 18,000 DOGE; 40 USDT.
*50) Waluty: 50 EUR/USD; 75 CAD/AUD/NZD; 500 NOK; 3,500 RUB; 388.5 CNY; 1,100 MXN; 1,250 CZK; 1,700 THB; 850 ZAR; 200 PLN; 300 TRY; Kryptowaluty: 0.005 BTC/5 mBTC; 0.175 BCH; 0.75 LTC; 0.3 ETH; 22,500 DOGE; 50 USDT.
*70) Waluty: 70 EUR/USD; 105 CAD/AUD/NZD; 700 NOK; 4,900 RUB; 543.9 CNY; 1,540 MXN; 1,750 CZK; 2,380 THB; 1,190 ZAR; 280 PLN; 420 TRY; Kryptowaluty: 0.007 BTC/7 mBTC; 0.245 BCH; 1.05 LTC; 0.42 ETH; 31,500 DOGE; 70 USDT.
*75) Waluty: 75 EUR/USD; 112.5 CAD/AUD/NZD; 750 NOK; 5,250 RUB; 582.75 CNY; 1,650 MXN; 1,875 CZK; 2,550 THB; 1,275 ZAR; 300 PLN; 450 TRY; Kryptowaluty: 0.0075 BTC/7.5 mBTC; 0.2625 BCH; 1.125 LTC; 0.45 ETH; 33,750 DOGE; 75 USDT.
*80) Waluty: 80 EUR/USD; 120 CAD/AUD/NZD; 800 NOK; 5,600 RUB; 621.6 CNY; 1,760 MXN; 2,000 CZK; 2,720 THB; 1,360 ZAR; 320 PLN; 480 TRY; Kryptowaluty: 0.008 BTC/8 mBTC; 0.28 BCH; 1.2 LTC; 0.48 ETH; 36,000 DOGE; 80 USDT.
*100) Waluty: 100 EUR/USD; 150 CAD/AUD/NZD; 1,000 NOK; 7,000 RUB; 777 CNY; 2,200 MXN; 2,500 CZK; 3,400 THB; 1,700 ZAR; 400 PLN; 600 TRY; Kryptowaluty: 0.01 BTC/10 mBTC; 0.35 BCH; 1.5 LTC; 0.6 ETH; 45,000 DOGE; 100 USDT.
*120) Waluty: 120 EUR/USD; 180 CAD/AUD/NZD; 1,200 NOK; 8,400 RUB; 932.4 CNY; 2,640 MXN; 3,000 CZK; 4,080 THB; 2,040 ZAR; 480 PLN; 720 TRY; Kryptowaluty: 0.012 BTC/12 mBTC; 0.42 BCH; 1.8 LTC; 0.72 ETH; 54,000 DOGE; 120 USDT.
*150) Waluty: 150 EUR/USD; 225 CAD/AUD/NZD; 1,500 NOK; 10,500 RUB; 1,165.5 CNY; 3,300 MXN; 3,750 CZK; 5,100 THB; 2,550 ZAR; 600 PLN; 900 TRY; Kryptowaluty: 0.015 BTC/15 mBTC; 0.525 BCH; 2.25 LTC; 0.9 ETH; 67,500 DOGE; 150 USDT.
*200) Waluty: 200 EUR/USD; 300 CAD/AUD/NZD; 2,000 NOK; 14,000 RUB; 1,554 CNY; 4,400 MXN; 5,000 CZK; 6,800 THB; 3,400 ZAR; 800 PLN; 1,200 TRY; Kryptowaluty: 0.02 BTC/20 mBTC; 0.7 BCH; 3 LTC; 1.2 ETH; 90,000 DOGE; 200 USDT.
*250) Waluty: 250 EUR/USD; 375 CAD/AUD/NZD; 2,500 NOK; 17,500 RUB; 1,942.5 CNY; 5,500 MXN; 6,250 CZK; 8,500 THB; 4,250 ZAR; 1,000 PLN; 1,500 TRY; Kryptowaluty: 0.025 BTC/25 mBTC; 0.875 BCH; 3.75 LTC; 1.5 ETH; 112,500 DOGE; 250 USDT.
*300) Waluty: 300 EUR/USD; 450 CAD/AUD/NZD; 3,000 NOK; 21,000 RUB; 2,331 CNY; 6,600 MXN; 7,500 CZK; 10,200 THB; 5,100 ZAR; 1,200 PLN; 1,800 TRY; Kryptowaluty: 0.03 BTC/30 mBTC; 1.05 BCH; 4.5 LTC; 1.8 ETH; 135,000 DOGE; 300 USDT.
*350) Waluty: 350 EUR/USD; 525 CAD/AUD/NZD; 3,500 NOK; 24,500 RUB; 2,719.5 CNY; 7,700 MXN; 8,750 CZK; 11,900 THB; 5,950 ZAR; 1,400 PLN; 2,100 TRY; Kryptowaluty: 0.035 BTC/35 mBTC; 1.225 BCH; 5.25 LTC; 2.1 ETH; 157,500 DOGE; 350 USDT.
*450) Waluty: 450 EUR/USD; 675 CAD/AUD/NZD; 4,500 NOK; 31,500 RUB; 3,496.5 CNY; 9,900 MXN; 11,250 CZK; 15,300 THB; 7,650 ZAR; 1,800 PLN; 2,700 TRY; Kryptowaluty: 0.045 BTC/45 mBTC; 1.575 BCH; 6.75 LTC; 2.7 ETH; 202,500 DOGE; 450 USDT.
*500) Waluty: 500 EUR/USD; 750 CAD/AUD/NZD; 5,000 NOK; 35,000 RUB; 3,885 CNY; 11,000 MXN; 12,500 CZK; 17,000 THB; 8,500 ZAR; 2,000 PLN; 3,000 TRY; Kryptowaluty: 0.05 BTC/50 mBTC; 1.75 BCH; 7.5 LTC; 3 ETH; 225,000 DOGE; 500 USDT.
*1000) Waluty: 1,000 EUR/USD; 1,500 CAD/AUD/NZD; 10,000 NOK; 70,000 RUB; 7,770 CNY; 22,000 MXN; 25,000 CZK; 34,000 THB; 17,000 ZAR; 4,000 PLN; 6,000 TRY; Kryptowaluty: 0.1 BTC/100 mBTC; 3.5 BCH; 15 LTC; 6 ETH; 450,000 DOGE; 1,000 USDT.
*4000) Waluty: 4,000 EUR/USD; 6,000 CAD/AUD/NZD; 40,000 NOK; 280,000 RUB; 31,080 CNY; 88,000 MXN; 100,000 CZK; 136,000 THB; 68,000 ZAR; 16,000 PLN; 24,000 TRY; Kryptowaluty: 0.4 BTC/400 mBTC; 14 BCH; 60 LTC; 24 ETH; 1,800,000 DOGE; 4,000 USDT.
*5000) Waluty: 5,000 EUR/USD; 7,500 CAD/AUD/NZD; 50,000 NOK; 350,000 RUB; 38,850 CNY; 110,000 MXN; 125,000 CZK; 170,000 THB; 85,000 ZAR; 20,000 PLN; 30,000 TRY; Kryptowaluty: 0.5 BTC/500 mBTC; 17.5 BCH; 75 LTC; 30 ETH; 2,250,000 DOGE; 5,000 USDT.
*10000) Waluty: 10,000 EUR/USD; 15,000 CAD/AUD/NZD; 100,000 NOK; 700,000 RUB; 77,700 CNY; 220,000 MXN; 250,000 CZK; 340,000 THB; 170,000 ZAR; 40,000 PLN; 60,000 TRY; Kryptowaluty: 1 BTC/1,000 mBTC; 35 BCH; 150 LTC; 60 ETH; 4,500,000 DOGE; 10,000 USDT.
W przypadku jakichkolwiek rozbieżności lub niezgodności pomiędzy wersją angielską a jej tłumaczeniem, rozstrzygające znaczenie ma zawsze wersja angielska Zasad i Warunków Bonusu.
Ostatnia aktualizacja: 23 marca 2019 r

Kliknij w iLUCKI i odbierz bonus!!!


Kasyno

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 13
FBPoints : 37

Powrót do góry Go down

iLucki nawet 150% od depozytu  Empty Re: iLucki nawet 150% od depozytu

Pisanie by olicampbell Czw 5 Wrz 2019 - 9:00

ilucki ma też promocje 20 FS
trzeba się zarejestrować
poczekać na e-mail weryfikacyjny
kliknąć
poczekać kilka minut na e-mail z info o przyznaniu 20 FS

olicampbell

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 10
FBPoints : 10

Powrót do góry Go down

iLucki nawet 150% od depozytu  Empty Re: iLucki nawet 150% od depozytu

Pisanie by frank1989 Czw 5 Wrz 2019 - 9:11

Ale *** ze mnie
zaznaczyłem  opcje  po chwili zajarzyłem że to rezygnacja z promocji a nie chęć otrzymywania

BONUS SETTINGS

 I don't want to receive any Bonuses
frank1989
frank1989

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 128
FBPoints : 49

Powrót do góry Go down

iLucki nawet 150% od depozytu  Empty Re: iLucki nawet 150% od depozytu

Pisanie by frank1989 Czw 5 Wrz 2019 - 9:12

Panowie jakieś  pomysły  aby otrzymywać  bonusy?
Wystarczy, że odznaczę i będzie ok?
frank1989
frank1989

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 128
FBPoints : 49

Powrót do góry Go down

iLucki nawet 150% od depozytu  Empty Re: iLucki nawet 150% od depozytu

Pisanie by dominikbolt95 Czw 5 Wrz 2019 - 9:17

Frank najprościej napisać do obsługi kasyna
dominikbolt95
dominikbolt95

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 180
FBPoints : 101

Powrót do góry Go down

iLucki nawet 150% od depozytu  Empty Re: iLucki nawet 150% od depozytu

Pisanie by Ozzil Pon 9 Wrz 2019 - 11:10

Słuchajcie w co i jak grać w kasynie?
Do tej pory tylko zakłady i nie mam pojęcia o kasynie a skorzystałbym z darmowej kasy w tym ilucki

Ozzil

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 4
FBPoints : 2

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach
Image hosted by servimg.com
Image hosted by servimg.com
>
Image hosted by servimg.com