ForumBukmacherskiePol.com
Argentyna 2019/2020 Betsso13

Argentyna 2019/2020

Go down

Argentyna 2019/2020 Empty Argentyna 2019/2020

Pisanie by andrzejszwedzki on Pon 16 Wrz 2019 - 17:00

Adosivi i Patrionato de Parana.Porownujac statystycznie te druzyny,nieco lepiej wyglada to u druzyny Parana,w dotychczas rozegranych meczach zdobyla 10 ptk.wygrywajac 3 spotkania,1 zremisowala i 1 przegrala.Aktualnie w klasyfikacji zajmuje 10 miejsce.Aldosivi z kolei jest na 20 pozycji po jednym zwyciestwie,jednym remisie i trzech porazkach.Ta statystyka wskazywala by teoretycznie na zespol gosci jako faworyta ale warto spojzec na statystyke bezposrednich konfrontacji,az roi sie od remisow i to bez znaczenia kto byl gosciem a kto gospodarzem.Cuz w takiej sytuacji mozna z czystym sumieniem zagrac kolejny remis.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2354
FBPoints : 493

Powrót do góry Go down

Argentyna 2019/2020 Empty Re: Argentyna 2019/2020

Pisanie by andrzejszwedzki on Sob 28 Wrz 2019 - 15:32

W osmej kolejce Argentynskiej Primera Divisun dojdzie do spotkania pomiedzy druzynami,Gimnasia LP i River Plate.Moim zdaniem mecz bez wyrazu,zdecydowanym faworytem jest tutaj druzyna przyjezdna i z pewnoscia wygra.River Plate bo niej mowie,jest doswiadczonym zespolem z wieloma sukcesami na swoim koncie,jego silna strona sa mecze wyjazdowe.Gdy popatrzymy na aktualna tabele to ta przewaga nie wyglada tak znaczaco bowiem River Plate dotychczas wygrala dopiero trzy pojedynk,po dwa zremisowala i przegrala,zajmuje miejsce w srodkowej czesci tabeli.Jednak jest to glowny powod by zaczac awansowac.Dzisiejszy rywal zajmuje ostatnia pozycje w klasyfikacji z jednym remisem i szescioma porazkami.Czy taka druzyna moze zagrozic River Plate,nawet bedac gospodarzem?Zdecydowanie nie...

andrzejszwedzki

Powrót do góry Go down

Argentyna 2019/2020 Empty Re: Argentyna 2019/2020

Pisanie by andrzejszwedzki on Pon 4 Lis 2019 - 17:49

Defensa y Justicia-Argentinos Jr.   04.11.2019/23:00
typ:x2
kurs:1,85
betsson
Bardzo interesujace wydarzenie,Justicia jest tutaj gospodarzem i zapewne dlatego wystepuje w roli faworyta wedlug bukmacherow.Jest to jakis argument by tak myslec,ja jednak jestem innego zdania.Uwazam,ze justicia wlasnie u siebie gra slabiej,w kilku ostatnich swoich pojedynkach tutaj dwukrotnie przegrala a nie zapominajmy,ze Argentinos Jrn.w tym sezonie gra naprawde dobrze.W swoich kilku ostatnich pojedynkach az czterokrotnie wygrywal,jedna porazka.Zajmuje wysoka trzecia lokate w klasyfikacji ustepujac jedynie takim potegom pilkarskim jak Boca Juniors i River Plate.Justicia miedzy innymi przegrala u siebie z Boca Juniors.Nie wiem jak mysla inni ale mi sie wydaje,chociaz to dopiero poczatek sezonu,ze Argentinos Jrn.odegra wazna role w walce o najwyzsze lokaty.

andrzejszwedzki

Powrót do góry Go down

Powrót do góry