ForumBukmacherskiePol.com
Turcja 2019/2020 Sfdsfs10
Bukmacher promocje
Campobet
Image hosted by servimg.com
Betsson
Fan Sport
Gra w Fan-sport wymaga instalacji dodatku VPN https://windscribe.com/DOWNLOAD
Gra w Fan-sport wymaga instalacji dodatku VPN https://windscribe.com/DOWNLOAD
Astekbet
Turcja 2019/2020 Hg10

Turcja 2019/2020

Go down

Turcja 2019/2020 Empty Turcja 2019/2020

Pisanie by andrzejszwedzki on Pon 4 Lis 2019 - 15:45

Ankaragucu-Gaziantep   04.11.2019/18:00
typ:1 DNB
kurs:2,05
betsson
Ciekawe i zarazem trudne spotkanie so oceny.Konczy ono 10-ta kolejke a wiec ekipy wiedza na czym stoja.Mysle,ze Ankaragucu z racji atutu swojego boiska,okaze sie dzisiaj lepsza,dokladajac 3 ptk. do swego konta.Oczywiscie nie mozna wykluczyc tez remisu.Ankaragucu aktualnie jest w grupie spadkowej i nawet przy remisie awansuje ale trzy punkty daja wiekszy komfort.Wazne moje spostrzezenie,Ankaragucu w poprzednim sezonie wygrala u siebie z rywalem a na wyjezdzie zremisowala,w dwumeczu okazala sie lepsza podobnie moze byc i w tym sezonie.Latwo wygrac jednak nie bedzie bo druzyna Gaziantep,zremisowala na wyjezdzie z liderem w ostatnim swym pojedynku,jest w dobrej formie.Gospodarze z kolei przegrali ostatni,wyjazdowy swoj pojedynek z Rizensporem,ale wlasnie dlatego dzisiaj powinni wygrac.A wiec sumujac,stawiam na wygrana Ankaragucu ale gdy bedzie remis,nie bede zaskoczony.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2540
FBPoints : 678

Powrót do góry Go down

Turcja 2019/2020 Empty Re: Turcja 2019/2020

Pisanie by andrzejszwedzki on Pią 22 Lis 2019 - 17:02

Galatasaray-Besaksehir   22.11.2019/18:30
typ:X
kurs:3,40
betsson
Bardzo interesujace wydarzenir a zarazem bedzie bardzo wyrownane.Obydwie druzyny powoli odrabiaja straty i pna sie w gore tabeli.Aktualnie maja po 19 punktow i to jest straty tylko dwoch punktow do lidera i jednego do wicelidera.Moim zdaniem dzisiaj obydwa zespoly zagraja typowo na remis,nie robic sobie krzywdy a walke o prymat w lidze pozostawia na potem.W nastepnym tygodniu czekaja je wazne mecze na arenie Europejskiej,Galatasaray w Lidze Mistrzow a Besaksehir w Lidze Europy,sa to mecze priorytetowe na dzisiaj,dlatego tak oceniam dzisiejsze spotkanie.Galatasaray wprawdzie gra u siebie i jak jeszcze wspomniec o wygranych wczesniejszych,bezposrednich pojedynkach,wlasnie na swoim boisku,to wychodzi na to,ze jest tutaj lekkim faworytem.Besaksehir z kolei broni tytulu z poprzedniego sezonu i tak pozatym potrafi dobrze zagrac na wyjazdach,wiec...jak wczesniej juz wspomnialem,stawiam na remis.

andrzejszwedzki

Powrót do góry Go down

Pisanie by andrzejszwedzki on Pon 25 Lis 2019 - 15:59

Antylaspor-Gaziantep   25.11.2019/18:00
typ:2
kurs:4,02
betsson
Spotkanie konczace 12-ta kolejke ligowa,interesujace,pewnie wyrownane ale ja jednak stawiam na jednobramkowe zwyciestwo druzyny gosci.Wedlug mojej oceny,Gaziantep aktualnie jest w dobrej,bynajmniej lepszej formie od przeciwnika.Wprawdzie ostatnio tylko jedna wygrana na koncie ale trzeba przyznac,ze w innych spotkaniach ta druzyna miala silnych przeciwnikow,silniejszych od Alatyspor.Gospodarze zanotowali cztery ostatnie porazki,widac wyraznie,ze sa bez formy.Aktualnie zajmuja pozycje w strefiespadkowej,jest wiec zrozumiale,ze beda walczyc o trzy punkty.Wydawalo by sie,ze maja przewage z racji swojego boiska ale i ten atut nie pomaga gdy druzyna gra slabo.Mona byloby tez wziasc pod uwage bezposrednie pojedynki ale Antylaspor wowczas byla w duzo lepszej dyspozycji.

andrzejszwedzki

Powrót do góry Go down

Pisanie by andrzejszwedzki on Pon 2 Gru 2019 - 13:11

Balikersirspor-Hatayspor   02.12.2019/17:00
kurs:2,28
betsson
Faworytem tego spotkania jest druzyna gosci,wydaje mi sie,ze powinna wygrac przynajmniej jedna bramka.Hatayspor,bo mowa o tym zespole,jest liderem klasyfikacji,druzyny zagrazajace tej pozycji juz swe spotkania wygraly,ten mecz konczy kolejke i lider ma szanse odskochyc ponownie rywalom.Okazja ku temu jest bardzo dobra bo Balkesirspor nie nalezy do najsilniejszych zespolow a tymbardziej,ze w poprzednim sezonie,Hatayspor dwukrotnie z nim wygrywala.Zwyciestwa byly wysokie,zdecydowane i u siebie i na wyjezdzie po 3:0.Czy w takiej sytuacji mozna typowac inaczej?Czy gospodarze sa w stanie osiagnac korzystny wynik?Teoretycznie jest to mozliwe jak to w sporcie bywa,jednak realnie patrzac,raczej nie.Takie jest bynajmniej moje zdanie.

andrzejszwedzki

Powrót do góry Go down

Pisanie by andrzejszwedzki on Sob 7 Gru 2019 - 8:54

Galatasaray-Alanyaspor   07.12.2019/18:00
typ:1
kurs:2,12
betsson
Bardzo interesujacy mecz,prawdopodobnie bedzie bardzo wyrownany ja jednak stawiem na,przynajmniej jednobramkowe zwyciestwo gospodarzy.Galatasaray to jednak firma...duzy bagaz doswiadczen,wiele sukcesowna boiskach ligowych jak i Europejskich,przedewszystkim bardzo dobrze gra u siebie.W tym sezonie,dziwi troche dalsza pozycja w tabeli,jak dotad zaznaczam ale ja tlumacze to dodatkowymi wystepami na arenie Europejskiej.Niestety tam Galatasaray sobie nie poradzil i teraz calkowicie moze poswiecic sie lidze Krajowej a ma duze zaleglosci.Alanyaspor to solidny zespol,dluzszy czas liderowal stawce ale z upöywem czasu ta druzyna gra coraz slabiej.Wazne jest tez,ze znacznie lepiej prezentuje sie u siebie,wyjazdy ma slabsze.W bezposrednich pojedynkach z Galatasaray ma zdecydowanie ujemny bilans itd...Wszystkie te argumenty pozwalaja postawic na przynajmniej jednobramkowe zwyciestwo gospodarzy o czym juz wczeniej wspomnialem.Na koniec chce wyrazic zdziwienie bo po przejrzeniu roznych konkursow,wielu graczy nie wierzy w zwyciestwo Galatasaray...

andrzejszwedzki

Powrót do góry Go down

Pisanie by andrzejszwedzki on Sob 21 Gru 2019 - 15:21

Goztape-Galatasaray   21.12.2019/18:00
kurs:2,6
betsson
Moj typ na to spotkanie,to zdecydowane zwyciestwo druzyny gosci.Aktualna statystyka moze temu nie odpowiada ale uzasadnienie powinno byc logiczne.Galatasaray to przedewszystkim ekipa doawiadczona,napewno bardziej od gospodarzy,to wielokrotny mistrz Turcji,kazdy sezon to walka o najwyzsze lokaty,co moze przeciwstawic Goztaoe? Nic...Troche slabsza postawa Galatasaray wynikala dotad z dodatkowych meczy na arenie Europejskiej,ktore byly priorytetem.Niestety mimo wysilku nic sie nie udalo osiagnac i teraz zespol moze calkowicie poswiecic sie rozgrywkom ligowym.Oczywiscie mowa tez o tytule mistrzowskim.Zaleglosci sa duze ale do odrobienia ale warunek,takie mecze jak dzisiejszy trzeba wygrywac zdecydowanie.Galatasaray,wczesniej juz wielokrotnie spotykal sie z zespolem Goztape i wygrywal,bez wzgledu na to czy gral u siebie czy tez na wyjezdzie.Mysle,ze moja ocena w zu+elnosci pozwala na taki typ.Cuz kazdy inny wynik bedzie dla mnie duzym zaskoczeniem,ale...to tylko sport.

andrzejszwedzki

Powrót do góry Go down

Pisanie by andrzejszwedzki on Sro 15 Sty 2020 - 10:24

Rizespor-Galatasaray    15.01.2020/18:30
kurs:1,95
betsson
Turecki Puchar jest na etapie 1/64 finalu a w spotkaniu ktore oceniam zagraja druzyny Rizespor i Galatasaray.Moj typ to zdecydowane zwyciestwo gosci.Podobnie typuje wiekszosc graczy,Galatasaray jest niewatpliwie lepsza i bardziej doswiadczona druzyna.To wielokrotny mistrz Turcji a takze zdobywca Pucharu.Mozna by spekulowac,ze gra na wyjezdzie tym samym gospodarze moga to wykorzystac ale nie w tym przypadku.Galatasaray mial w tym sezonie nieco slabszy poczatek,lecz aktualnie jest juz w swej wysokiej formie w przeciwienstwie do rywala.W bezposrednich pojedynkach tych druzyn,tez raczej nie dochodzilo do niespodzianek,Galatasaray wygrywal regularnie nie dajac szans przeciwnkowi.Mysle,ze sa to wystarczajace argumenty by wytypowac pewniaka,tak ja jestem o tym przekonany.

andrzejszwedzki

Powrót do góry Go down

Powrót do góry