ForumBukmacherskiePol.com
Bet2U bonus powitalny  Sfdsfs10
Bukmacher promocje
Campobet
Image hosted by servimg.com
Betsson
Fan Sport
Gra w Fan-sport wymaga instalacji dodatku VPN https://windscribe.com/DOWNLOAD
Gra w Fan-sport wymaga instalacji dodatku VPN https://windscribe.com/DOWNLOAD
Astekbet
Bet2U bonus powitalny  Hg10

Bet2U bonus powitalny

Go down

Bet2U bonus powitalny  Empty Bet2U bonus powitalny

Pisanie by Admin on Nie 24 Lis 2019 - 14:11

Złóż pierwszy depozyt w 
Bet2U 
i otrzymaj bonus 100% na zakłady sportowe!
 Nie przegap okazji otrzymania bonusu za pierwszy depozyt już teraz!

Bet2U bonus powitalny  Play_n10

Jak odebrać bonus? 

• Zarejestruj się na naszej stronie.
  • Przejdź do sekcji bonusowej przy saldzie konta i aktywuj bonus 100% za depozyt.
  • Pamiętaj, aby aktywować bonus w sekcji bonusowej na swoim koncie przed złożeniem depozytu. W przeciwnym wypadku, bonus nie będzie przyznany.
  • Złóż depozyt za pomocą wybranej metody płatności.
  • Bonus będzie aktywowany automatycznie, zaraz po złożeniu depozytu.
  • Kwota bonusu będzie równa 100% wartości depozytu.
  • Maksymalna wartość bonusu to 300 EUR (za depozyt o wartości 300 EUR)

Bet2U bonus powitalny  26762d10

Jak skorzystać z bonusu?

• Bonus może być wykorzystany w pojedynczych zakładach sportowych
  • Środki bonusowe mogą być użyte do obstawiania eventów z notowaniami równymi 2.0 lub wyższymi
  • Środki bonusowe mogą być podjęte po spełnieniu wszystkich warunków zakładowych
  • Czas na spełnienie warunków to 30 dni
  • Warunki zakładowe są następujące: Gracz musi obrócić środki bonusowe 16 razy. Na przykład, jeśli gracz otrzyma bonus o wartości

Regulamin

• Początkowa suma depozytu będzie przelana na konto bonusowe i traktowana jako środki bonusowe.
  • Gracz może otrzymać bonus tylko raz i tylko za pierwszy depozyt.
  • Każdy gracz biorący udział w tej promocji potwierdza zapoznanie się z regulaminem i akceptuje go.
  • Firma zastrzega sobie prawo do modyfikowania, anulowania i odwoływania promocji w każdej chwili.
  • W przypadku anulowania bonusu, cała suma i wszystkie wygrane będą wyzerowane.
  • Korzystanie z bonusu w celu obstawiania zakładów w dwóch wzajemnie wykluczających się eventach jest surowo zabronione i może skutkować anulowaniem bonusu.
  • Niezastosowanie się do zasad wymienionych powyżej będzie skutkowało unieważnieniem bonusu i wygranych środków pochodzących z bonusu.
  • Maksymalna suma wygranych środków podlegająca wymianie na prawdziwą gotówkę to 3000 $/€.

Bet2U bonus powitalny  Play_n10

Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Pią 10 Sty 2020 - 11:34, w całości zmieniany 1 raz

Admin

Zaufanie : Administrator
Liczba postów : 1912
FBPoints : 634

https://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down

Bet2U bonus powitalny  Empty Re: Bet2U bonus powitalny

Pisanie by mulltiker007 on Pią 29 Lis 2019 - 9:43

Słuchajcie niby wszystko z tym bet2u ok bo spoko oferta i kursy tez w normie ale tylko opcja płatności ecopayz i karty Sad dlaczego nie ma przelewów czy jestem takim tłukiem i nie wiem jak to zrobić

mulltiker007

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 11
FBPoints : 9

Powrót do góry Go down

Pisanie by Laska on Pią 29 Lis 2019 - 10:23

Dla mnie bukmacher bet2u to porażka.
Wczoraj podczas live Skowrona widziałam że na tym całym Bet2U nawet podczas gry live nie podają wyniku na żywo w siatkówce był w tenisie nie Sad porażka pierwszy raz coś takiego widzę.

Laska

Liczba postów : 3
FBPoints : 3

Powrót do góry Go down

Pisanie by Methevino on Pon 2 Gru 2019 - 13:44

@mulltiker007 napisał:Słuchajcie niby wszystko z tym bet2u ok bo spoko oferta i kursy tez w normie ale tylko opcja płatności ecopayz i karty Sad dlaczego nie ma przelewów czy jestem takim tłukiem i nie wiem jak to zrobić

Tak obecnie to wygląda u większości bukmacherów bez licencji. Z pewnością bet2U realizuje bardzo szybkie wypłaty na eco co jest plusem no i ten minus za brak podglądu wyniku w tenisie. Nie gram nigdy tenisa i nie widziałem tego dopiero po twojej uwadze.

Methevino

Liczba postów : 8
FBPoints : 8

Powrót do góry Go down

Pisanie by messi on Pon 30 Gru 2019 - 10:56

Dla mnie dno 
Strasznie szybko i mcno zlimitowali konto. 
Czy ci w bet2u liczą, ze ktoś będzie grał duble po 12 pln czy 3 euro.
Bez problemu dają wysoki bonus co kilka dni z strasznie dużym wymogiem obrotu a limitują stawki. Musiałbym stawiać co minutę zakład i to każdy na inne zdarzenie aby to obrócić.
Odradzam gry u tego bukmachera chyba że ktoś stawia za maksymalnie 50 pln. Na początku było ok i grałem stawki po 500-1500 pln po kilkunastu wygranych kuponach nagle limit i jak mogę postwaić 50 pln to sukces.
messi
messi

Liczba postów : 205
FBPoints : 82

Powrót do góry Go down

Powrót do góry