ForumBukmacherskiePol.com
Typer tygodnia  - Regulamin i dyskusja. Imgpsh15

Typer tygodnia - Regulamin i dyskusja.

Strona 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Typer tygodnia  - Regulamin i dyskusja. Empty Typer tygodnia - Regulamin i dyskusja.

Pisanie by Admin on Sro 22 Sty 2020 - 18:26

Bardzo prosta zabawa trwająca 7 dni 

Nagrody 
  Typer tygodnia  - Regulamin i dyskusja. 69c5fb11

1 miejsce 200 pln 
2 miejsce 160 pln
3 miejsce 120 pln 

Nagrody zostaną dodane przez 22bet najpóźniej do poniedziałku 3 lutego. Nagrody w formie bonusu podlegają takim samym warunkom obrotu jak bonus powitalny. 

Na każdy dzień moderator konkursu zakłada oddzielny temat, w którym umieszczamy swoje kupony z oferty sponsora konkursu 22bet. Konkurs zaczynamy od soboty 25 stycznia i kończymy 31 stycznia. 

typy na 25 stycznia  ,  typy na 26 stycznia ,  typy na 27 stycznia , typy na 29 stycznia , typy na 30 stycznia ,  typy na 31 stycznia

Typy na 

Wystarczy wybrać na stronie 22bet co najmniej trzy zdarzenia z kursem minimum 1,40 każde i skopiować z konstruktora zakład, a następnie wkleić go w wątku na dany dzień. Aby zostać sklasyfikowanym, należy podać kupony na co najmniej 4 z 7 dni. Podajemy tylko typy na rozstrzygnięcie końcowe 1X2 wygrana/remis/ porażka) lub 12 (wygrana/porażka) 

Należy podać ID 22bet oraz wkleić kupon zgodnie ze wzorem.

ID 22BET - XXXXXXXX

160. Piłka nożna Hiszpania. La Liga
Espanyol - Athletic Bilbao
1X2 W1
2.515
710. Piłka nożna Mistrzostwa Włoch. Serie A
Fiorentina - Genoa
1X2 W1
1.725
8239. Piłka nożna Mistrzostwa Niemiec. Bundesliga
Union Berlin - Augsburg
1X2 W1
2.175
Wyczyść
Rodzaj zakładu:

CAŁKOWITY KURS:
9.436

Moderator konkursu będzie podliczał wyniki w następujący sposób.

W przypadku wygranych kuponów kursy zostaną dodane. W przypadku błędnie wytypowanego kuponu zostanie odjęty od wyniku najwyższy kurs pojedynczy znajdujący się na kuponie.

Aby otrzymać nagrodę, należy zarejestrować konto klikając w 22bet i posiadać na koncie minimum jeden rozliczony zakład. Tylko konta założone w walucie pln są upoważnione do odebrania nagrody. Jeżeli posiadasz konto na starej platformie w innej walucie kliknij w 22bet i załóż nowe konto. Tylko osoby, które osiągną dodatni wynik będą upoważnione do odbioru nagród.

Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Czw 12 Mar 2020 - 19:47, w całości zmieniany 1 raz

Admin

Zaufanie : Administrator
Liczba postów : 1973
FBPoints : 737

https://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down

Typer tygodnia  - Regulamin i dyskusja. Empty Re: Typer tygodnia - Regulamin i dyskusja.

Pisanie by matemistrz1 on Czw 23 Sty 2020 - 8:30

zero taktyki i każdy napierdziela kupony na wszystkie dni zamiast czekać na wyniki z każdego dnia i reagować Smile

matemistrz1

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 24
FBPoints : 23

Powrót do góry Go down

Typer tygodnia  - Regulamin i dyskusja. Empty Re: Typer tygodnia - Regulamin i dyskusja.

Pisanie by Kickandfun on Czw 23 Sty 2020 - 16:08

Witam,
Jestem nowym użytkownikiem forum oraz 22bet. Świetna inicjatywa z konkursem. Biorę udział! Kto staje do walki? 💪💪💪

Kickandfun

Ostrzeżenie : brak
Liczba postów : 3
FBPoints : 3

Powrót do góry Go down

Pisanie by Typer_69 on Pią 24 Sty 2020 - 9:40

Siemano wszystkim
Również jestem nowym użytkownikiem forum.
Czy jeżeli ktoś miał wcześniej konto na 22bet i ma minimum jeden rozliczony zakład to czy jest uprawniony do udziału w konkursie i nagroda normalnie zostanie dopisana na konto 22bet w przypadku wygranej w konkursie?

Typer_69

Liczba postów : 21
FBPoints : 20

Powrót do góry Go down

Pisanie by Admin on Pią 24 Sty 2020 - 9:45

@Typer_69 napisał:Siemano wszystkim
Również jestem nowym użytkownikiem forum.
Czy jeżeli ktoś miał wcześniej konto na 22bet i ma minimum jeden rozliczony zakład to czy jest uprawniony do udziału w konkursie i nagroda normalnie zostanie dopisana na konto 22bet w przypadku wygranej w konkursie?
Niestety 
Podejrzewam, że masz konto w innej walucie niż pln. Konkurs tylko dla osób zarejestrowanych na nowej platformie 22bet z dostępną walutą pln. Jak masz konto w innej walucie to 22bet nie będzie robił problemów i możesz zarejestrować nowe konto.
Przykro mi ale 22bet jest sponsorem nagród i stawia warunki.
Jeżeli ktoś zarejestrował się z linków i kampanii sprzed  dwóch lat  to musi założyć nowe konto (chyba, ze ma walutę pln). 
W tym celu kliknij w 22bet i zarejestruj się.

Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Typer_69 on Pią 24 Sty 2020 - 10:05

Ok dzięki wielkie za szybką odpowiedź.

Typer_69

Powrót do góry Go down

Pisanie by makumba on Pią 24 Sty 2020 - 10:25

@Kickandfun napisał:Witam,
Jestem nowym użytkownikiem forum oraz 22bet. Świetna inicjatywa z konkursem. Biorę udział! Kto staje do walki? 💪💪💪

Powiedzmy, żę ja  Very Happy

mam nadzieje, że będzie czysta i uczciwa. Niech wygra najlepszy
makumba
makumba

Liczba postów : 13
FBPoints : 12

Powrót do góry Go down

Pisanie by Typer_69 on Pią 24 Sty 2020 - 16:40

Pytanie do @Admin

Czy mógłbyś usunąć mój typ konkursowy na 25.01.2020?Smile
Przez przypadek dałem tam kurs poniżej 1.4, czytałem regulamin przed przystąpieniem, jednak jakimś cudem Sevilla mi tam wpadła z kursem poniżej 1.4. Oczywiście dodam te same typy tylko bez tego zdarzenia. Liczę na twoją wyrozumiałość. Wink

Typer_69

Powrót do góry Go down

Pisanie by Admin on Pią 24 Sty 2020 - 16:42

@Typer_69 napisał:Pytanie do @Admin

Czy mógłbyś usunąć mój typ konkursowy na 25.01.2020?Smile
Przez przypadek dałem tam kurs poniżej 1.4, czytałem regulamin przed przystąpieniem, jednak jakimś cudem Sevilla mi tam wpadła z kursem poniżej 1.4. Oczywiście dodam te same typy tylko bez tego zdarzenia. Liczę na twoją wyrozumiałość. Wink
ok

Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kwas on Pią 24 Sty 2020 - 16:59

Proponuję wprowadzić jakiś zapis w regulaminie, że nie można np. na dwa ostatnie dni podać takiego samego kuponu jak już wstawiony albo coś w ten deseń, żeby uniknąć specjalnego takiego zachowania aby utrzymać miejsce w końcówce konkursu. Pamiętam, że tak ostatnio byłem potraktowany. Nic nie pisałem, bo nie było podobnego zapisu w regulaminie przed rozpoczęciem konkursu, a w trakcie raczej się nie zmienia zasad. Teraz można tego uniknąć jeszcze. Pozdrawiam
Kwas
Kwas

Liczba postów : 348
FBPoints : 154

Powrót do góry Go down

Pisanie by Admin on Pią 24 Sty 2020 - 18:18

Jak będzie kolejna edycja to tak zrobimy.
Teraz nie będziemy kombinować. Bo zaraz będzie kilka głupich uwag, że regulamin pod kogoś jest robiony. Swoją droga jest to jakaś taktyka. Mamy raptem 7 kolejek i wymóg wzięcia udziału w co najmniej 4. Przy takim terminie i obecnej frekwencji nie powinno być problemów i kombinowania. Regulamin jest taki sam dla wszystkich.

Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by wilu1103 on Nie 26 Sty 2020 - 11:45

Zrezygnowałem z udziału w konkursie gdyż mam stare konto 22bet w $
Teraz widzę, ze kilku graczy po ID również ma stare konta i bierze udział.
W regulaminie jest napisane, że udział mogą brać tylko osoby które klikną w 22bet i zarejestrują konta na nowej platformie z walutą pln

To jak  to jest można czy nie?
wilu1103
wilu1103

Liczba postów : 482
FBPoints : 147

Powrót do góry Go down

Pisanie by Admin on Nie 26 Sty 2020 - 12:12

Jeżeli tak jest napisane w regulaminie to chyba wnioski są jasne. Jeżeli ktoś ma stare konto w euro czy dolarach to może kliknąć w 22bet i zarejestrować nowe w PLN. Przedstawiciel 22bet powiedział, że nie będzie to problemem. Jednak proszę nie rejestrować po kilka kont dla oferty powitalnej.

Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Admin on Nie 26 Sty 2020 - 20:46

@Typer_69 Podajemy typy z danego dnia. Mecz poniżej rozegrany w sobotę a nie niedzielę.

710. Piłka nożna Mistrzostwa Włoch. Serie A
Fiorentina - Genoa
1X2 W1 1.73

====================================

@andrzejszwedzki

Zanim coś dodasz zrób podgląd postu i dopiero zatwierdź Smile strasznie wygląda podany typ na 26 stycznia.

Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Admin on Wto 28 Sty 2020 - 11:13

@olicampbell podajemy tylko jeden kupon na dzień. Jeżeli ktoś się zapędzi to tylko pierwszy podany kupon będzie brany pod uwagę.

Admin

Powrót do góry Go down

Strona 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Powrót do góry