ForumBukmacherskiePol.com
Typer tygodnia  - Regulamin i dyskusja. - Page 3 B22et11

Typer tygodnia - Regulamin i dyskusja.

Strona 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Typer tygodnia  - Regulamin i dyskusja. - Page 3 Empty Typer tygodnia - Regulamin i dyskusja.

Pisanie by Admin on Sro 22 Sty 2020 - 18:26

First topic message reminder :

Bardzo prosta zabawa trwająca 7 dni 

Nagrody 
  Typer tygodnia  - Regulamin i dyskusja. - Page 3 69c5fb11

1 miejsce 200 pln 
2 miejsce 160 pln
3 miejsce 120 pln 

Nagrody zostaną dodane przez 22bet najpóźniej do poniedziałku 3 lutego. Nagrody w formie bonusu podlegają takim samym warunkom obrotu jak bonus powitalny. 

Na każdy dzień moderator konkursu zakłada oddzielny temat, w którym umieszczamy swoje kupony z oferty sponsora konkursu 22bet. Konkurs zaczynamy od soboty 25 stycznia i kończymy 31 stycznia. 

typy na 25 stycznia  ,  typy na 26 stycznia ,  typy na 27 stycznia , typy na 29 stycznia , typy na 30 stycznia ,  typy na 31 stycznia

Typy na 

Wystarczy wybrać na stronie 22bet co najmniej trzy zdarzenia z kursem minimum 1,40 każde i skopiować z konstruktora zakład, a następnie wkleić go w wątku na dany dzień. Aby zostać sklasyfikowanym, należy podać kupony na co najmniej 4 z 7 dni. Podajemy tylko typy na rozstrzygnięcie końcowe 1X2 wygrana/remis/ porażka) lub 12 (wygrana/porażka) 

Należy podać ID 22bet oraz wkleić kupon zgodnie ze wzorem.

ID 22BET - XXXXXXXX

160. Piłka nożna Hiszpania. La Liga
Espanyol - Athletic Bilbao
1X2 W1
2.515
710. Piłka nożna Mistrzostwa Włoch. Serie A
Fiorentina - Genoa
1X2 W1
1.725
8239. Piłka nożna Mistrzostwa Niemiec. Bundesliga
Union Berlin - Augsburg
1X2 W1
2.175
Wyczyść
Rodzaj zakładu:

CAŁKOWITY KURS:
9.436

Moderator konkursu będzie podliczał wyniki w następujący sposób.

W przypadku wygranych kuponów kursy zostaną dodane. W przypadku błędnie wytypowanego kuponu zostanie odjęty od wyniku najwyższy kurs pojedynczy znajdujący się na kuponie.

Aby otrzymać nagrodę, należy zarejestrować konto klikając w 22bet i posiadać na koncie minimum jeden rozliczony zakład. Tylko konta założone w walucie pln są upoważnione do odebrania nagrody. Jeżeli posiadasz konto na starej platformie w innej walucie kliknij w 22bet i załóż nowe konto. Tylko osoby, które osiągną dodatni wynik będą upoważnione do odbioru nagród.

Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Czw 12 Mar 2020 - 19:47, w całości zmieniany 1 raz

Admin

Zaufanie : Administrator
Liczba postów : 1972
FBPoints : 736

https://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down

Typer tygodnia  - Regulamin i dyskusja. - Page 3 Empty Re: Typer tygodnia - Regulamin i dyskusja.

Pisanie by donMateo on Pią 31 Sty 2020 - 22:49

@kwas Smile napsułeś mi krwi tym kuponem z 3 remisami w dodatku było blisko i ten ostatni mecz na kuponie
https://www.flashscore.pl/mecz/SM6eEKZn/#szczegoly-meczu

masakra

donMateo

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 17
FBPoints : 17

Powrót do góry Go down

Typer tygodnia  - Regulamin i dyskusja. - Page 3 Empty Re: Typer tygodnia - Regulamin i dyskusja.

Pisanie by Typer_69 on Sob 1 Lut 2020 - 4:10

@Kwas - byłeś bardzo blisko Smile Kupon bardzo mocny, szkoda, że Ci nie weszło. Tym bardziej ten Nantes i te bramki po 90 minucie szkoda....

Gratuluję zwycięzcom i życzę powodzenia w następnych typowaniach tych na forum jak i tych w rl Smile Pozdro

Typer_69

Liczba postów : 21
FBPoints : 20

Powrót do góry Go down

Pisanie by Admin on Sob 1 Lut 2020 - 9:10

Gratuluję wszystkim z tego co widzę to kolejność bez zmian będzie po ostatniej kolejce. Ostateczne podsumowanie za kilka godzin gdyż jestem w podróży.  Nagrody powinny trafić na konta w poniedzialek w formie bonusu. Szkoda jednak niskiej frekfencji i w poniedziałek z 22bet omowimy ewentualną kontynuację. Konkurs przebiegł bez większych problemów- co cieszy. Pomijając tego idiote co raportuje i wysyła praktycznie codziennie jakieś wiadomości. Jak wspomniałem już wcześniej mnie to raczej bawi niż martwi. Ostatnio nawet pokusił się  o komentarze typu "I bardzo dobrze ktoś Ci napisał..." Szkoda, że z tego samego IP. 

Powiedzonka w weekendowym typowaniu już za kasę.

Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by FokusTBG on Sob 1 Lut 2020 - 12:15

Gratulacje dla wszystkich uczestników i wielkie dzięki organizatorom za konkurs który dostarczył emocji Smile

Mam pytanie, jak wygląda gra u Was na bukmacherze 22bet? z tego co widze, nie mają wykupionej koncesji w Polsce. Gracie w innym kraju, bawicie się w proxy i vpn?

FokusTBG

Liczba postów : 9
FBPoints : 9

Powrót do góry Go down

Pisanie by donMateo on Sob 1 Lut 2020 - 12:24

@FokusTBG napisał:Gratulacje dla wszystkich uczestników i wielkie dzięki organizatorom za konkurs który dostarczył emocji Smile

Mam pytanie, jak wygląda gra u Was na bukmacherze 22bet? z tego co widze, nie mają wykupionej koncesji w Polsce. Gracie w innym kraju, bawicie się w proxy i vpn?

Chyba dyskusja na ten temat powinna być prowadzona w odpowiednim temacie

https://www.forumbukmacherskiepol.com/t1850-22bet-bonus-500-pln?highlight=22bet

Odpowiem na Twoje pytanie właśnie tam

donMateo

Liczba postów : 17
FBPoints : 17

Powrót do góry Go down

Pisanie by Admin on Sob 1 Lut 2020 - 15:54

Dziękuje wszystkim za udział oraz gratuluje zwycięzcom 

Klasyfikacja końcowa przedstawia się w sposób następujący 

1 miejsce @Typer_69 nagroda 200 pln
2 miejsce @FokusTBG nagroda 160 pln
3 miejsce @donMateo nagroda 120 pln

loginID 22BET28293031razem
@bukmacher2017163277137 -1.888  -3.5 
12.033
@misjonarz163279217  -5.35  -2.46
14.30
@donMateo164290156 - 1.93 +4.77 +3.06 -2.616
 +1.314
@Boguska111164289137 -1.915 -1.875 -1.56 -2.544
-11.588
@olicampbell164290391 -2.06 +3.556 -2.632 
5.186
@Hulk9358932185 -1,8  -4.04 
10.225
@pawel2969164800998   -1.64 -2.67
9.77
@makumba165147273  -1.875  
-7.736
@Typer_6961569253  +8.893 +13.8 +3.747
 +19.795
@andrzejszwedzki165171241 -2.485 -1.56 -2.664 -7.7
12.239
@marcinfks69164917993    
2.00
@Kwas60044843 -1.8 -2.175 -1.825 -3.2
15.47
@kickandfun164290143    
3.31
@Minato88165553381 -1.744   
-5.054
@wojakbet164290183 -2.13 -5.65 -3.3 -2.07
-14.82
@FokusTBG166179161 -1.616 +2.962  -3.3    +2.206
@zbynek1989166179147 - 1.744 -1.545  -3.289

Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Typer_69 on Sob 1 Lut 2020 - 23:59

@Admin - Dziękujemy za konkurs i szybkie podliczenie wyników Wink Mam nadzieję jak i pewnie większość osób które brała udział w konkursie, że będzie kolejna edycja. Faktem jest to, że jak na taki konkurs, liczba osób, która brała udział w konkursie była bardzo mała... w sumie świeży jest to konkurs i przy następnej edycji konkursu (jeżeli taka będzie) liczba osób biorących udział będzie większa.

Jaka jest maksymalna wygrana z dopisanego bonusu? Np gdy otrzymam bonus 200 pln, następnie go obrócę i po obrocie
zostanie 500 pln. Czy w takim wypadku można będzie wypłacić wszystko po obrocie? Czy tylko sumę w wysokości otrzymanego bonusu czyli 200 pln?

Typer_69

Powrót do góry Go down

Pisanie by Typer_69 on Pon 3 Lut 2020 - 16:56

Mam konto od dawna w walucie PLN. Dlatego się pytałem na początku Admina czy mogę brać udział w konkursie - dostałem odpowiedź, że mogę jeżeli konto jest założone w walucie PLN.

Nie będę oszukiwał, że jestem tam stałym graczem i aktywnym bo tak nie jest, dokonałem tam dwóch depozytów w 2018 roku na około 20 pln i tyle i postawiłem za to zakłady (jestem pewien na 100% że je obstawiałem) - Niestety w żaden sposób nie mogę wyszukać tych zakładów na swoim koncie 22bet.

Mam jedynie screeny z e-mail, że dokonywałem wpłaty do tego bukmachera... Wpłatę dokonywałem skrillem.

Odpowiadam na wiadomość @Admin - którą otrzymałem na PW. Niestety nie mogę odpowiadać na wiadomości PW. Admin oznajmił, że moje konto nie kwalifikuję się do otrzymania nagrody - taką odpowiedź dostał od 22bet. Mam konto w walucie PLN i na pewno miałem przynajmniej jeden rozliczony zakład.

Typer_69

Powrót do góry Go down

Pisanie by Admin on Pon 3 Lut 2020 - 17:22

@Typer_69
proszę nie przekręcać faktów.
Pierwsza sprawa konto nie jest założone z naszych linków.
Po drugie nie masz na koncie ani jednego  postawionego i rozliczonego zakładu w trakcie trwania konkursu. Jedyny zakład jaki masz jest postawiony już po rozliczeniu konkursu.  Do tego dziwne jest to co napisałeś że miałeś wcześniej tam postawione zakłady skoro  zakład z 1 lutego postawiony był za środki bonusowe od pierwszego depozytu

https://i.servimg.com/u/f97/19/65/02/19/eeeeee10.png

Typer tygodnia  - Regulamin i dyskusja. - Page 3 Eeeeee10

Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Typer_69 on Pon 3 Lut 2020 - 17:34

No to mają tam niezły bałagan bo to nie jest mój zakład Smile Mam za co grać spokojnie, nie należy mi się bonus to nie. W regulaminie konkursu nic nie było, że zakład musi być postawiony podczas trwania konkursu i że konto musi być założone z reflinku forumowego, gdyby była taka informacja to nie brałbym udziału w konkursie lub postawiłbym ten zakład.

Typer_69

Powrót do góry Go down

Pisanie by Typer_69 on Pon 3 Lut 2020 - 17:40

A tutaj potwierdzenie, że nie miałem zakładów żadnych 1 lutego ani depozytów, jednym słowem wielki bałagan i źle sformułowany regulamin konkursu.

Typer tygodnia  - Regulamin i dyskusja. - Page 3 Forum111

Typer tygodnia  - Regulamin i dyskusja. - Page 3 Forum210

Typer_69

Powrót do góry Go down

Pisanie by Admin on Pon 3 Lut 2020 - 17:41

To była w takim razie odpowiedź dla @FokusTBG, który również pisał, że nie możne wysyłać PW. Nie macie blokady PW tylko nie spełniliście warunku napisania minimum 15 postów aby odblokować wiadomości prywatne. Dlatego was pomyliłem bo zacząłeś również od informacji o blokadzie wiadomości.

Teraz w Twojej sprawie @typer_69 
Napisałem w regulaminie, że konto należy mieć zarejestrowane z linków czy banerów forum i że musi być w walucie pln. Wcześniej 22bet reklamując się u nas nie posiadał tej waluty i ich przedstawiciel zezwolił na otwarcie nowego konta w pln.
Jednak wciąż musiało być to konto założone z naszych linków partnerskich. 

W Twoim przypadku jestem w stanie jednak przyznać nagrodę gdyż faktycznie doszło do lekkiego nieporozumienia ale sam też nie napisałeś, że masz stare konto  w polskiej walucie.

Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Typer_69 on Pon 3 Lut 2020 - 17:45

Ok, więc przepraszam za zamieszanie. Mam nadzieję, że mnie rozumiesz. Po prostu następnym razem regulamin powinien być bardziej przejrzyście napisany aby nie było takich nie porozumień. Wink Zwracam honor z tym bałaganem w 22bet - jeżeli to chodzi o konto @FokusTBG i to były jego zakłady.

Typer_69

Powrót do góry Go down

Pisanie by Admin on Pon 3 Lut 2020 - 17:51

@Typer_69 napisał:Ok, więc przepraszam za zamieszanie. Mam nadzieję, że mnie rozumiesz. Po prostu następnym razem regulamin powinien być bardziej przejrzyście napisany aby nie było takich nie porozumień. Wink Zwracam honor z tym bałaganem w 22bet - jeżeli to chodzi o konto @FokusTBG i to były jego zakłady.

Regulamin był jasny.
Aby otrzymać nagrodę należy zarejestrować konto klikając w 22bet.  Czyli tylko konta z naszych linków partnerskich. Zapytałeś czy możesz wziąć udział bo masz stare konto.

@Admin napisał:
Aby otrzymać nagrodę, należy zarejestrować konto klikając w 22bet i posiadać na koncie minimum jeden rozliczony zakład. Tylko konta założone w walucie pln są upoważnione do odebrania nagrody. Jeżeli posiadasz konto na starej platformie w innej walucie kliknij w 22bet i załóż nowe konto. Tylko osoby, które osiągną dodatni wynik będą upoważnione do odbioru nagród.

Do tego jasna odpowiedź, że jeżeli masz stare konto sprzed dwóch lat to pewnie w innej walucie i  możesz zarejestrować kolejne na nowej platformie.  Nie odpowiedziałeś już na tą wiadomość i nie zapytałeś czy mając stare konto w pln to możesz wziąć udział. Nie napisałeś również, że masz konto w walucie pln.

@Admin napisał:
@Typer_69 napisał:Siemano wszystkim
Również jestem nowym użytkownikiem forum.
Czy jeżeli ktoś miał wcześniej konto na 22bet i ma minimum jeden rozliczony zakład to czy jest uprawniony do udziału w konkursie i nagroda normalnie zostanie dopisana na konto 22bet w przypadku wygranej w konkursie?
Niestety 
Podejrzewam, że masz konto w innej walucie niż pln. Konkurs tylko dla osób zarejestrowanych na nowej platformie 22bet z dostępną walutą pln. Jak masz konto w innej walucie to 22bet nie będzie robił problemów i możesz zarejestrować nowe konto.
Przykro mi ale 22bet jest sponsorem nagród i stawia warunki.
Jeżeli ktoś zarejestrował się z linków i kampanii sprzed  dwóch lat  to musi założyć nowe konto (chyba, ze ma walutę pln). 
W tym celu kliknij w 22bet i zarejestruj się.

Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Admin on Pon 3 Lut 2020 - 18:03

Podsumowując 

Otrzymasz nagrodę, bo nie będę zmieniał co chwilę zdania. Jednak liczę, że powyższa wiadomość uświadomiła Ci, w czym jest problem.

Jeżeli robimy jakieś ustępstwa, to wypada wobec wszystkich uczestników.
W takim razie komplet nagród zostanie wypłacony.

Gratuluję wszystkim jeszcze raz.
Po raz kolejny jednak utwierdzam się w przekonaniu, że konkursy przynoszą więcej problemów, niż przyczyniają się do rozwoju forum.

Zapraszam do aktywności.

Admin

Powrót do góry Go down

Strona 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Powrót do góry