ForumBukmacherskiePol.com
Typer tygodnia  - Regulamin i dyskusja. - Page 4 Media210
Bukmacher promocje
Betsson
Image hosted by servimg.com
Typer tygodnia  - Regulamin i dyskusja. - Page 4 Pl_rab13
Campobet
Fan Sport
Gra w Fan-sport wymaga instalacji dodatku VPN https://windscribe.com/DOWNLOAD
Gra w Fan-sport wymaga instalacji dodatku VPN https://windscribe.com/DOWNLOAD
Astekbet
Typer tygodnia  - Regulamin i dyskusja. - Page 4 Hg10

Typer tygodnia - Regulamin i dyskusja.

Strona 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Typer tygodnia  - Regulamin i dyskusja. - Page 4 Empty Typer tygodnia - Regulamin i dyskusja.

Pisanie by Admin on Sro 22 Sty 2020 - 18:26

First topic message reminder :

Bardzo prosta zabawa trwająca 7 dni 

Nagrody 
  Typer tygodnia  - Regulamin i dyskusja. - Page 4 69c5fb11

1 miejsce 200 pln 
2 miejsce 160 pln
3 miejsce 120 pln 

Nagrody zostaną dodane przez 22bet najpóźniej do poniedziałku 3 lutego. Nagrody w formie bonusu podlegają takim samym warunkom obrotu jak bonus powitalny. 

Na każdy dzień moderator konkursu zakłada oddzielny temat, w którym umieszczamy swoje kupony z oferty sponsora konkursu 22bet. Konkurs zaczynamy od soboty 25 stycznia i kończymy 31 stycznia. 

typy na 25 stycznia  ,  typy na 26 stycznia ,  typy na 27 stycznia , typy na 29 stycznia , typy na 30 stycznia ,  typy na 31 stycznia

Typy na 

Wystarczy wybrać na stronie 22bet co najmniej trzy zdarzenia z kursem minimum 1,40 każde i skopiować z konstruktora zakład, a następnie wkleić go w wątku na dany dzień. Aby zostać sklasyfikowanym, należy podać kupony na co najmniej 4 z 7 dni. Podajemy tylko typy na rozstrzygnięcie końcowe 1X2 wygrana/remis/ porażka) lub 12 (wygrana/porażka) 

Należy podać ID 22bet oraz wkleić kupon zgodnie ze wzorem.

ID 22BET - XXXXXXXX

160. Piłka nożna Hiszpania. La Liga
Espanyol - Athletic Bilbao
1X2 W1
2.515
710. Piłka nożna Mistrzostwa Włoch. Serie A
Fiorentina - Genoa
1X2 W1
1.725
8239. Piłka nożna Mistrzostwa Niemiec. Bundesliga
Union Berlin - Augsburg
1X2 W1
2.175
Wyczyść
Rodzaj zakładu:

CAŁKOWITY KURS:
9.436

Moderator konkursu będzie podliczał wyniki w następujący sposób.

W przypadku wygranych kuponów kursy zostaną dodane. W przypadku błędnie wytypowanego kuponu zostanie odjęty od wyniku najwyższy kurs pojedynczy znajdujący się na kuponie.

Aby otrzymać nagrodę, należy zarejestrować konto klikając w 22bet i posiadać na koncie minimum jeden rozliczony zakład. Tylko konta założone w walucie pln są upoważnione do odebrania nagrody. Jeżeli posiadasz konto na starej platformie w innej walucie kliknij w 22bet i załóż nowe konto. Tylko osoby, które osiągną dodatni wynik będą upoważnione do odbioru nagród.

Admin

Zaufanie : Administrator
Liczba postów : 1946
FBPoints : 666

https://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down

Typer tygodnia  - Regulamin i dyskusja. - Page 4 Empty Re: Typer tygodnia - Regulamin i dyskusja.

Pisanie by Typer_69 on Pon 3 Lut 2020 - 18:07

No Ok, nie chcę aby ta rozmowa przerodziła się w kłótnię bo przecież tutaj nie o to chodzi. Napisałem swoje zdanie na ten temat i nie miałem żadnych złych zamiarów. Na to wychodzi, że to ja źle zrozumiałem regulamin, bo miałem stare konto w walucie PLN i głównie tym się sugerowałem. Przeprosiłem za zamieszanie. Bardziej chodziło mi o normalne sprostowanie całej sytuacji. Już wszystko na ten temat wiem i dobrze rozumiem. Dzięki wielkie za nagrodę, od razu po dopisaniu bonusu wrzucę screena dla tych niedowiarków co piszą jakieś smenty do Ciebie i podważają dobre imię tego forum Smile Pozdro

Typer_69

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 21
FBPoints : 20

Powrót do góry Go down

Typer tygodnia  - Regulamin i dyskusja. - Page 4 Empty Re: Typer tygodnia - Regulamin i dyskusja.

Pisanie by Admin on Pon 3 Lut 2020 - 18:16

W takim razie wszystko już jasne. Następnym razem postaram się uwzględnić wasze uwagi. Proszę również wszystkich uczestników na dokładne przeanalizowanie regulaminu a wszelkie wątpliwości rozstrzygać już na początku.

Pisałem pierwsze wiadomości około południa i troszeczkę czasu minęło zanim otrzymałem odpowiedź.
Jeszcze raz informacje na temat PW. Tylko osoby z obniżonym poziomem zaufania mogą mieć blokadę PW. Jeżeli nie posiadacie obniżonego poziomu zaufania to oznacza, ze nie napisaliście na forum minimum 15 postów. W takiej sytuacji pozostaje kontakt na adres admin@forumbukmacherskiepol.com lub poprzez zakładkę kontakt w stopce forum.

Przesyłam w takim razie raz jeszcze prośbę do przedstawiciela 22bet o dodanie nagród. Proszę cierpliwie czekać gdyż są to osoby pracujące max. do godz. 17:00, więc dziś mogą nie trafić na konta ( najpóźniej jutro wszystkie nagrody zostaną rozliczone)

Admin

Zaufanie : Administrator
Liczba postów : 1946
FBPoints : 666

https://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by donMateo on Wto 4 Lut 2020 - 9:30

Niech reszta sprawdzi swoje konta.  Ja już wczoraj otrzymałem bonus Smile

Typer tygodnia  - Regulamin i dyskusja. - Page 4 Bonus10

donMateo

Liczba postów : 17
FBPoints : 17

Powrót do góry Go down

Pisanie by donMateo on Wto 4 Lut 2020 - 9:36

Z tego co widzę to jeszcze po 18 dyskutowaliście z Adminem a ja już miałem kasę na koncie 18:06
Pewnie dlatego że spełniłem wszystkie warunki hahahhahahha

donMateo

Liczba postów : 17
FBPoints : 17

Powrót do góry Go down

Pisanie by Typer_69 on Wto 4 Lut 2020 - 15:48

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony reakcją Admina!
Pomimo tego, że moje konto jak się później okazało nie było uprawnione do udziału w konkursie i 22bet nie przyznało nagrody na moje konto.

Admin w tej sytuacji wyciągnął do nas rękę i pokrył nagrody z własnej kielni, wysłał dla mnie PSC na kwotę 200 PLN! Wielkie brawa za taką postawę. Polecam forum każdemu użytkownikowi, Pozdrawiam

Typer_69

Liczba postów : 21
FBPoints : 20

Powrót do góry Go down

Strona 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Powrót do góry