ForumBukmacherskiePol.com
Rabona Gddgdg12
ForumBukmacherskiePol.com
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Rabona

Go down

Rabona Empty Rabona

Pisanie by makumba on Czw 23 Sty 2020 - 15:45

Witajcie. 
To mój pierwszy post. 

Czy ktoś ma doświadczenia z firmą Rabona ?
Podobno blokują konto w trakcie weryfikacji, czy to normalne ?
(czyt. długa weryfikacja, dokładne zdjęcia i zrzuty ekranów i podczas niej konto jest zamknięte)
makumba
makumba

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 13
FBPoints : 12

Powrót do góry Go down

Rabona Empty Re: Rabona

Pisanie by Szymon on Czw 23 Sty 2020 - 17:27

Z RAbona wypłacałem już kilka razy 
weryfikacja dość szybko przeszła zdjęcie dokumentu ze zdjęciem, rachunek i wpłacałem kartą więc potwierdzenie płatności

Szymon

Liczba postów : 119
FBPoints : 67

Powrót do góry Go down

Pisanie by makumba on Czw 23 Sty 2020 - 17:42

Ode mnie chcą historie transakcji z portfela internetowego z 30 dni, dowód, potwierdzenie skąd wpłaciłem na portfel internetowy, potwierdzenie adresu listem, selfie ze stroną witryny (!KARTĄ Z PORFELA (cud, że ją wyrobiłem wcześniej) i dowodem osobistym trzymanym w ręku) także cuda wianki..
makumba
makumba

Powrót do góry Go down

Pisanie by wilu1103 on Czw 23 Sty 2020 - 17:48

@makumba napisał:Ode mnie chcą historie transakcji z portfela internetowego z 30 dni, dowód, potwierdzenie skąd wpłaciłem na portfel internetowy, potwierdzenie adresu listem, selfie ze stroną witryny (!KARTĄ Z PORFELA (cud, że ją wyrobiłem wcześniej) i dowodem osobistym trzymanym w ręku) także cuda wianki..
Napisz PW do Admina to może to przyspieszy.
wilu1103
wilu1103

Liczba postów : 489
FBPoints : 154

Powrót do góry Go down

Pisanie by wilu1103 on Czw 23 Sty 2020 - 17:51

A chyba jeszcze nie możesz. Do pisania prywatnych wiadomości trzeba mieć chyba na forum z 30 napisanych komentarzy. Sparwdź to sobie w regulaminie forum.
wilu1103
wilu1103

Liczba postów : 489
FBPoints : 154

Powrót do góry Go down

Pisanie by makumba on Czw 23 Sty 2020 - 17:52

No właśnie miałem to napisać, jak teraz nagle zacznę spamować to pewnie bana wyrwę. Wiadomości prywatne są dla mnie zablokowane :/
makumba
makumba

Powrót do góry Go down

Pisanie by makumba on Czw 23 Sty 2020 - 18:01

@wilu1103 napisał:A chyba jeszcze nie możesz. Do pisania prywatnych wiadomości trzeba mieć chyba na forum z 30 napisanych komentarzy. Sparwdź to sobie w regulaminie forum.

Przeszukałem dział FAQ i nie ma info ile takich komentarzy trzeba mieć na koncie, by napisać PW
makumba
makumba

Powrót do góry Go down

Pisanie by makumba on Sro 29 Sty 2020 - 16:05

Wracam do tematu Rabony. Sprawa zakończona pozytywnie. Konto zostało zweryfikowane. Otrzymałem wsparcie jeśli chodzi o support/czat 24/7pl szczególnie od Pani "Kate". Dział finansowy natomiast długo zwlekał z weryfikacją, ale finalnie wszystko okej.

Chciałbym również podziękować oficjalnie na forum Adminowi, który do końca mnie wspierał i pomógł przyśpieszyć proces weryfikacji. 

Fajne kursy, wszystkie wydarzenia live błyskawicznie dodawane. Polecam, jednak do weryfikacji trzeba podejść po prostu cierpliwie.
makumba
makumba

Powrót do góry Go down

Pisanie by krym on Sro 29 Sty 2020 - 16:30

Świetnie, ze się wyjaśniło. Trochę zdziwiony byłem to co wcześniej napisałeś bo moja pierwsza wypłata była około  1200 $ i weryfikacja w 2 dni.  Fajnie mi się grało w Rabona ale teraz przeniosłem się na 22bet bo nokautuje całą resztę bukmacherów. Jak jeszcze dołożą Skrill co obiecują to będzie super bukmacher.

krym

Liczba postów : 44
FBPoints : 42

Powrót do góry Go down

Powrót do góry